Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Taern - gra nie warta świeczki 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 20:07
Posty: 228
Podziękowano: 92 razy
Otrzymanych podziękowań: 162 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Taern - gra nie warta świeczki
Władza totalitarna napisał(a):
Warn za spam. rzuff

Niech ktoś da temu panu warn, zaśmieca posty swoim kolorem.

Odnośnie tematu czy Taern to gra niewarta świeczki ?

Myślę, że tak. Jest obecnie na rynku wiele tytułów, nawet przeglądarkowych (chociażby pokeMMO) które nie tyle, że czasem oferują więcej (prawdą jest, że developerzy z WhiteMoon starają się) ale po prostu administracja sprawująca porządek jest dużo bardziej przyjazna i ma lepszy kontakt z graczami, który tutaj występuje właśnie w sposób jaki zaznaczyłem powyżej.

Rozbudowane posty dotyczące poniekąd w jakiś odległy sposób tematu traktowane są jako spam, nie skomentuję tego nawet.

_________________
piss.

https://www.youtube.com/watch?v=AN7ImRR6IHs



sub me


13 Kwi 2014, o 21:59
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2012, o 15:01
Posty: 53
Podziękowano: 134 razy
Otrzymanych podziękowań: 55 razy
Nick w grze: Draka
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Taern - gra nie warta świeczki
baloczi napisał(a):
Władza totalitarna napisał(a):
Warn za spam. rzuff

Niech ktoś da temu panu warn, zaśmieca posty swoim kolorem.

Odnośnie tematu czy Taern to gra niewarta świeczki ?

Myślę, że tak. Jest obecnie na rynku wiele tytułów, nawet przeglądarkowych (chociażby pokeMMO) które nie tyle, że czasem oferują więcej (prawdą jest, że developerzy z WhiteMoon starają się) ale po prostu administracja sprawująca porządek jest dużo bardziej przyjazna i ma lepszy kontakt z graczami, który tutaj występuje właśnie w sposób jaki zaznaczyłem powyżej.

Rozbudowane posty dotyczące poniekąd w jakiś odległy sposób tematu traktowane są jako spam, nie skomentuję tego nawet.


Za skomentowanie tego zacnego warna moderatorowi, który mi go przyznał ni z gruszki ni pietruszki dostałem drugiego warna i groźbę bana, więc kolego proszę bardzo możesz banować, ośmieszaj się :-) A zacny mod chyba nawet nie przeczytał pierwszego posta autora bo warn z 4 liter.

Drugi warn za offtop. Proponuję czytać ze zrozumieniem, za skomentowanie nie dostałeś nic. rzuff

_________________
NECROPOLIS

Allenor
Washi


13 Kwi 2014, o 22:16
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lut 2013, o 22:15
Posty: 1
Miejscowość: Białystok
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: GreedX
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Taern - gra nie warta świeczki
HM bardziej ośmieszyć się już nie możesz. Pokazujesz że jesteś małostkowym idiotą, który mimo tego że nie ma racji to boi się spojrzeć prawdzie w oczy i przyznać się do błędu. Nazwanie Ciebie kłamcą to zdecydowanie za mało. Myślę że znalazłbym o wiele więcej ciekawych określeń na twoją małą osóbkę ale cóż chyba wole poczekać sobie na kolejny "zjazd" i powiedzieć Ci to prosto w oczy. W realu nie uciekniesz się do takich śmiesznych zadań jak unikanie odpowiedzi tygodniami, ewentualnie rzucanie oszczerstwami i karanie za mówienie prawdy. Btw. za nazwanie Ciebie idiotą mam obiecanego kolejnego warna ale w sumie jak dla mnie możesz mi dać podobną kare jak dla Hamzy bo jakoś mam w głębokim poważaniu ludzi którzy ukrywają się za zasłoną takich zagrywek bo nie są w stanie przyznać się do popełnionego błędu. Jeśli masz zamiar odpowiedzieć na tego posta to sobie to daruj. Twoje głodne kawałki rzucaj tam gdzie gromadka wiernych piesków będzie mogła czerpać z nich jak najwięcej. Tak więc czekam na warna i kule + knebla :)

Dziękuję za uprzejmą opinię. Pańska prośba została spełniona. Brak kultury i oskarżenia bez pokrycia. Dodatkowo Strefa Zgniotu. ~HM


14 Kwi 2014, o 03:31
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Cze 2012, o 14:48
Posty: 92
Podziękowano: 191 razy
Otrzymanych podziękowań: 117 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Taern - gra nie warta świeczki
ej czemu do SZ ?

_________________
okrucieństwo jest naszą powinnością , bo cóż wredniejszego ....
tożsamość,nienawiść,pamięć

nie


14 Kwi 2014, o 07:48
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2012, o 14:00
Posty: 22
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 54 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Taern - gra nie warta świeczki
Bo na afiszu tego tematu znalazł się ktoś kto nie powinien:)

_________________
V - łucznik s3 - R.I.P


14 Kwi 2014, o 15:37
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Cze 2012, o 14:48
Posty: 92
Podziękowano: 191 razy
Otrzymanych podziękowań: 117 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Taern - gra nie warta świeczki
czyli co , jest jednak sporo prawdy że w frustracji kicknęli topic do SZ . swoją drogą po raz kolejny potwierdza się jakimi bucami są . dyskusja nie ma sensu , pokażeż takiemu jak krowie na rowie że tu i tu popełnił błąd , typek nawet mruknie że faktycznie się pomylił , ale dumny jak pańszczyźniany chłopek z polski B na ,,przepraszam" się nie zdobędzie nigdy .

_________________
okrucieństwo jest naszą powinnością , bo cóż wredniejszego ....
tożsamość,nienawiść,pamięć

nie


15 Kwi 2014, o 04:40
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2012, o 20:23
Posty: 6
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Nick w grze: Leche
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Taern - gra nie warta świeczki
http://screenshooter.net/1718686/wpxpnlb

http://screenshooter.net/1718686/bsejbpf



http://screenshooter.net/1718686/hwfgabn

Nawiążę tylko do wypowiedzi Gromaka.
W grach zagranicznych wypowiedzi administracji są grzeczne, kulturalne i rzeczowe, pod tym względem podobny poziom prezentują tylko dwie ze znanych mi krajowych.
W przypadku rozwijania projektu i wychodzenia na rynki zagraniczne, zwłaszcza zachodnie, powinno być standardem podejście do klienta (a takimi dla ekipy są gracze) profesjonalne, kulturalne i nie poniżające ani siebie, ani rozmówcy. Postawa, wypowiedzi i słownictwo ekipy są wizytówką gry, tak samo jak wizytówką sklepu jest sprzedawca. Można zachowywać się jak opryskliwa baba zza lady z czasów prl-u, ale wtedy klient poszuka innego sklepu.
Kultura powinna dotyczyć wszystkich i być stanowczo i konsekwentnie przestrzegana, bo "klient w krawacie jest mniej awanturujący się". Liczy się etykieta, bo bez niej zostają same etykietki.
Jeśli obsłudze brakuje kultury, grzeczności lub innych pożądanych cech, to od klientów wymagać tego nie można. Wtedy zamiast eleganckiej restauracji mamy budkę z piwem :D

_________________
"Karłom trzeba się nisko kłaniać."(S.J.Lec)
"Klasę człowieka można zmierzyć tym, co go wyprowadza z równowagi."(A.Pope)
"Nie władza ko­rum­pu­je. Ko­rum­pu­je lęk przed ut­ratą władzy."(J.Steinbeck)
Tyranowi ze styropianu


15 Kwi 2014, o 13:09
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 5 Lis 2011, o 16:42
Posty: 26
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Taern - gra nie warta świeczki
czyli według kochanej administracji i ich podnóżków (modów) można złamać prawo i zabrać wolność słowa graczom tak ?

_________________
Yoshumiitzu -S1 Vd 59+ BAN znowu
Paczotniik - S1 MO 16+ Off
Yoos S7 VD


15 Kwi 2014, o 16:42
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Cze 2012, o 14:48
Posty: 92
Podziękowano: 191 razy
Otrzymanych podziękowań: 117 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Taern - gra nie warta świeczki
Ano widać , jak chcą to zrobią łaskę i zastosują śmieszny regulamin który sam pisali , jak im się nie chce to nie ... proste .
a jak ktoś chce podskoczyć wyżej dupy to dadzą bana , kule albo skasują konto - bo co , regulamin tak napisali że mozesz im skoczyć i nawet na roszczenia masz nikłe szanse ...

_________________
okrucieństwo jest naszą powinnością , bo cóż wredniejszego ....
tożsamość,nienawiść,pamięć

nie


15 Kwi 2014, o 21:02
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 34 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do: