Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 "saba11pl opowiastki" - wykłady z matematyki 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lut 2018, o 17:14
Posty: 95
Miejscowość: Limanowa
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 38 razy
Nick w grze: Dresmiks
Serwer: Tolnor
Post Re: "saba11pl opowiastki" - wykłady z matematyki
Seba wiesz moja kuzynka studiowała matematykę może ciebie poduczyć :lol: :lol: :lol:

_________________
Taki trochę crepy typ powrócił ;P


30 Kwi 2018, o 18:03
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 4 Lis 2016, o 12:57
Posty: 48
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 36 razy
Nick w grze: Dervis
Post Re: "saba11pl opowiastki" - wykłady z matematyki
Jakkolwiek seba11pl plecie często korwinizmy, to jednak cały ten temat to jedno wielkie prowo za które regulamin czatu przewidywałby tydzien knebla minimum, no ale co wolno wojewodzie to nie to tobie
smodzie. :lol:


30 Kwi 2018, o 18:37
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lut 2018, o 17:14
Posty: 95
Miejscowość: Limanowa
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 38 razy
Nick w grze: Dresmiks
Serwer: Tolnor
Post Re: "saba11pl opowiastki" - wykłady z matematyki
Dervis napisał(a):
Jakkolwiek seba11pl plecie często korwinizmy, to jednak cały ten temat to jedno wielkie prowo za które regulamin czatu przewidywałby tydzien knebla minimum, no ale co wolno wojewodzie to nie to tobie
smodzie. :lol:


Domyślam się że zamiast "smodzie" powinno być "smrodzie" :)

_________________
Taki trochę crepy typ powrócił ;P


30 Kwi 2018, o 18:39
Profil
Post Re: "saba11pl opowiastki" - wykłady z matematyki
mnie to prowo nie rusza ale fakt, robi sie tu wysypisko i czas to posprzatac


30 Kwi 2018, o 18:44
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 5 Maj 2016, o 21:55
Posty: 91
Podziękowano: 648 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: bomburek
Serwer: Tolnor
Post Re: "saba11pl opowiastki" - wykłady z matematyki
Z tego co wiem Seba, zgłosiłeś już ten temat, więc radzę po prostu olewać ich, jak zresztą ten temat. Tak jak Szymdaro olał temat o sobie (w sensie nic tam nie pisał, przynajmniej niezauważyłem)


30 Kwi 2018, o 18:54
Profil
Post Re: "saba11pl opowiastki" - wykłady z matematyki
tak jest najprosciej, niepotrzebnie wdalem sie w troll-dyskusje w temacie z nowym bossem. Tutaj tez jest kwestia czasu az Szymdaro wbije i utnie te wszystkie prowokacje bo juz napisał ze to zrobi. Cieszmy się takimi tematami, tak szybko przemijają.

edit:
Jakos nie mam nic do tych ktorzy cos tam trollowali wczesniej ale uwazam ze konsekwencje powinny zostać wysuniete do graczy ktory trollowali i prowokowali po poscie Szymdaro, ja nie zamierzam ich prowokowac/obrazac bo mnie to nie rusza ani nic by nie dało. Szymdaro juz zapowiedział, że ma zamiar się tym zająć więc pozostaje tylko czekać.


30 Kwi 2018, o 19:00
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Post Re: "saba11pl opowiastki" - wykłady z matematyki
Ale że co, Seba? Że jak ktoś się z Tobą nie zgadza w dyskusji, albo udowadnia Ci, że nie masz pojęcia o czym mówisz, to już zaraz jest troll, a wskazywanie Ci w zabawnym tonie, że nie masz racji, to prowokacja i biegiem po moderatora, bo ta zniewaga krwi wymaga? Miej jaja i przyznaj się do błędu, albo po prostu znajdź konkretne argumenty na poparcie swojej tezy, bo teraz brniesz w ślepy zaułek ;)

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


30 Kwi 2018, o 19:49

Podziękowali: Titania (30 Kwi 2018, o 19:54)
Profil ICQ WWW
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2011, o 09:33
Posty: 494
Miejscowość: Kameneak
Podziękowano: 143 razy
Otrzymanych podziękowań: 106 razy
Nick w grze: Crossborn
Post Re: "saba11pl opowiastki" - wykłady z matematyki
gromak napisał(a):
Ale że co, Seba? Że jak ktoś się z Tobą nie zgadza w dyskusji, albo udowadnia Ci, że nie masz pojęcia o czym mówisz, to już zaraz jest troll, a wskazywanie Ci w zabawnym tonie, że nie masz racji, to prowokacja i biegiem po moderatora, bo ta zniewaga krwi wymaga? Miej jaja i przyznaj się do błędu, albo po prostu znajdź konkretne argumenty na poparcie swojej tezy, bo teraz brniesz w ślepy zaułek ;)


Nie nazwałbym tego zabawnym tonem - z tego tematu aż kipi żenadą, a każdy kolejny post wymaga zrobienia kółka po pokoju (chociaż może to za mało na te posty).
Chyba muszę znowu wrócić do zgłaszania postów.

@Edit: Tak ogólnie to każdy w tym temacie i tym drugim błędnie używa słowa "troll".

@Edit2: Są to normalne prowokacje i mam nadzieje, że ekipa stanie na wysokości zadania i ukaże tych graczy, jeśli tak się nie stanie to przynajmniej otrzymam namacalny dowód na to, że ten temat o Szymdaro nie był bezpodstawny.

@Edit3: Trochę się na Tobie zawiodłem, szczególnie, że byłeś moderatorem forum.

_________________
_______
Image
Image


Ostatnio edytowany przez MaxMar 30 Kwi 2018, o 20:08, edytowano w sumie 3 razy



30 Kwi 2018, o 20:03
Profil WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2012, o 15:06
Posty: 108
Podziękowano: 84 razy
Otrzymanych podziękowań: 131 razy
Nick w grze: Ner
Serwer: Ostlor
Post Re: "saba11pl opowiastki" - wykłady z matematyki
namebis napisał(a):
Błędem jest to, że Ty grasz w podręcznik do prawdopodobieństwa, a my w Taern.

Niestety, często te gry leżą na różnych półkach, a Ty nie potrafisz tego zauważyć.



I to jest najlepsze określenie 10 stron w temacie o instancji Maheta :D

_________________
---------
Żmij
Żmij
Żmij
Allenor


30 Kwi 2018, o 20:04
Profil
Post Re: "saba11pl opowiastki" - wykłady z matematyki
Jakie bieganie po moderatora? Szymdaro sam napisał o tym, że temat zbacza z głównego wątku ale to chyba widział każdy. Mysle ze skoro juz zapowiedział czyszczenie to nie ma co się dalej produkować.

Poza tym nikt mi nie pokazał, że nie mam racji, czyste prowokacje, które nic nie zmieniły. Temat zaczął błądzić jak pojawiło się więcej płaczów o dedy, potem swattek zaczał wrzucac całkiem bezsensowne screeny na których było kilka-kilkanaście ataków, które nic nie mówiły, własciwie nawet nie było wiadomo czy to screeny z tej insty. Po nim udzielał się jakiś barba z jego gildii. Starałem sie odnosić do tego jak najpoważniej (a w tym ze to byly czyste trolle utwierdził mnie Ner), oczywiscie trollowania był ciag dalszy.

Wam ani przykłady z taerna (tutaj nie pasowały nazwy mobków) ani przykłady czysto teoretyczne nie wystarczą więc dyskusji nie ma, moge to potraktować tylko jak trollowanie albo prowokoacje.

Nie widze błędu w żadnej wypowiedzi którą napisałem. Wszystkie są poprawne i mam w nich racje. Jedyny możliwy bład jest taki, że dałem się złapać w tą karuzele trollowania ale to nie ma nic do treści merytorycznych jakie tu powstały z mojej strony.


30 Kwi 2018, o 20:09
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron