Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 Przyszłość Forum. 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2018, o 21:40
Posty: 16
Miejscowość: Powiat Szczycieński
Podziękowano: 48 razy
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Nick w grze: Olejdovteca
Post Re: Przyszłość Forum.
AvadKevadra napisał(a):
Grzesioen napisał(a):
Nie wchodze na forum DUMY TAERNU, żeby czytać posty o stronie lewicy, przyjmiwaniu emigrantów ani o religii islamu. Wchodze tu poczytać o grze, dla mnie to oczywista zmiana co planuje ekipa. Twoje szczęście, że prawdopodobnie dalej będziesz miał możliwość dzielenia się swoimi poglądami.

A ktoś cię zmusza do ich czytania, powiedz kto to ukaramy go w imieniu księżyca. :lol:


A dlaczego wybrałeś sobie forum Taernu do dzielenia się swoimi poglądami politycznymi i udostępniasz jakieś artykuły które 3/4 użytkowników forum ma je "w rzyci"?

_________________
Gdybym tylko mógł, dałbym pojeździć Klejnotowi Nilu na moim garbie. Może po tym zlitowałby się nade mną i rzuciłby mi dollara. Za to wykupiłbym całą żabkę
Judasz umarł za nas na krzyżu, a Prometeusz dał nam LPG i Europalety.


3 Sie 2018, o 18:33
Profil WWW
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 1 Kwi 2012, o 19:40
Posty: 94
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 54 razy
Nick w grze: Reak
Serwer: Ostlor
Post Re: Przyszłość Forum.
Avad moze wreszcie zrozumiesz, ze to forum GRY.
Fakt, ze istnieje dzial karczma wcale nie oznacza, ze mozna z niego robic "pudelka" czy inny smietnik.
Masz swoje poglady na polityke / spoleczenstwo / religie i co tam jeszcze chcesz. Brawo przynjamniej nie jestes "szara masa". Tyle tylko, ze nie musisz tego oglaszac wszedzie tam gdzie zaistniejesz.
Na ulicy tez do kazdego krzyczysz o swoich pogladach ?


3 Sie 2018, o 18:34

Podziękowali: 2 Deto (3 Sie 2018, o 19:06), Olejdovteca (3 Sie 2018, o 18:41)
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Post Re: Przyszłość Forum.
W Karczmach rozmawia się na różne tematy, nawet te nie wygodne, no chyba że jest to Karczma Pod Totalitarnym Renderem.

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


3 Sie 2018, o 18:42
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Kwi 2014, o 20:11
Posty: 156
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 56 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Przyszłość Forum.
AvadKevadra napisał(a):
W Karczmach rozmawia się na różne tematy, nawet te nie wygodne, no chyba że jest to Karczma Pod Totalitarnym Renderem.


Póki co. Ciesz się póki możesz, niedługo skończy się twoja chwała :)

_________________
Image
Image
Image
Image


3 Sie 2018, o 18:44
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Post Re: Przyszłość Forum.
Grzesioen napisał(a):
AvadKevadra napisał(a):
W Karczmach rozmawia się na różne tematy, nawet te nie wygodne, no chyba że jest to Karczma Pod Totalitarnym Renderem.


Póki co. Ciesz się póki możesz, niedługo skończy się twoja chwała :)

Tak jak pisałem wcześniej, będzieci mogli sobie z dziubków pić, w końcu to wasze forum.

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


3 Sie 2018, o 18:53
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Kwi 2014, o 20:11
Posty: 156
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 56 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Przyszłość Forum.
Tak jest to nasze forum. Moje, ekipy, szaraków, TWOJE. Nie sądzisz, że gdybyśmy WSZYSCY przestrzegali jakichkolwiek zasad, nawet tych niepisanych, byłoby lepiej?

_________________
Image
Image
Image
Image


3 Sie 2018, o 18:58
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Re: Przyszłość Forum.
Niestety, lub na szczęście, forum jest częścią serwisu związanego z grą Taern i to administracja decyduje o tym co wolno, co nie wolno, co można pisać, gdzie pisać, jak pisać, czy nie. Forum to nie jest demokracja, tu nie rządzi większość, tu nie większość decyduje o zasadach, regułach, karach, tylko administracja. Czy się to komuś podoba, czy nie, takie są realia.

Tak samo z grą - chcesz grać, akceptujesz regulamin taki, jaki administracja przygotowała. Regulamin Ci nie odpowiada - nie akceptujesz go, nie grasz. Forum jest częścią serwisu i tak samo ma regulamin - rejestrując się akceptujesz go, korzystając z forum musisz go przestrzegać. Jeśli Ci nie odpowiada - przestań korzystać, nie rejestruj się. Jeśli zmiany regulaminu forum, podobnie jak zmiany regulaminu gry sprawią, że ktoś nie będzie ich akceptować w każdej chwili ma możliwość rezygnacji. Nikt tu nikogo na siłę nie trzyma, gra nie jest obowiązkowa, tak samo jak pisanie na tym forum.

Zastanawiałem się ile czasu musi minąć od zalogowania AvadKevadra na forum i przeczytania mojej wiadomości do powstania takiego właśnie tematu - obstawiałem czas krótszy od 5 minut. Ciekawi mnie czy się przeliczyłem. Niestety bardzo ubolewam, że prace nad regulaminem trwają prawie od roku, już dawno temu powinien być zaktualizowany. Oszczędziłoby to wielu użytkownikom nerwów, stresu, kłótni, obraz, wyzwisk oraz kar, a mi tym samym pracy.

Wiem, że nowy regulamin pojawi się możliwie szybko. Kiedy? Nie wiem, to niezależne ode mnie. Dalej planuję przeprowadzać w porozumieniu z administracją kolejne zmiany na forum, niejako kontynuując to co zacząłem tuż po zostaniu moderatorem - małe roszady w zakładkach, reorganizacje, ustawienia, opisy, ujednolicanie, tworzenie nowych zakładek, porządki.

Mam nadzieję, co mnie bardzo cieszy, o ile piszesz to AvadKevadra bez ironii, że w końcu zrozumiałeś, że to forum nie jest twoje, tylko nasze, wspólne, pod dyktando administracji Taernu. Brawo!

Również liczę na to, że forum mimo wszystko ma przyszłość. Może nie tak świetlaną jak kiedyś, ale zawsze. Jest to portal, który daje możliwość komunikacji w inny sposób, w innej formie niż pismo obrazkowe na snapach, FB czy innych serwisach. W sam raz dla dinozaurów jak ja :)

"w końcu to wasze forum."

Pozdrawiam

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


3 Sie 2018, o 19:02

Podziękowali: Olejdovteca (3 Sie 2018, o 19:20)
Profil WWW
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Post Re: Przyszłość Forum.
AvadKevadra napisał(a):
W Karczmach rozmawia się na różne tematy, nawet te nie wygodne


W każdej innej, cywilizowanej, poza wirtualną, Taernijską karczmą za wyrażanie poglądów i teorii w ten, a nie inny sposób - zarobiłbyś zwyczajnie po ryju, albo w najlepszym wypadku wyprosiliby Cię z baru, także ten Aved...

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


3 Sie 2018, o 19:17
Profil ICQ WWW
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Cze 2011, o 18:45
Posty: 328
Podziękowano: 83 razy
Otrzymanych podziękowań: 213 razy
Post Re: Przyszłość Forum.
Dla mnie przyszłość forum zacznie się wtedy, gdy osoby takie jak Avad będą dla tego forum przeszłością.
Czekam na te zmiany w regulaminie z niecierpliwością, licząc na to, że będzie się dało tu zaglądać bez chęci wsadzenia sobie miksera w oczy.
Btw. Avad wklejanie w swój podpis swoich cytatów to jak lizanie się po jajkach...smacznego

_________________
Galmachar-Barbarzyńca 140lvl Ostlor Image

Żmij
Attawa
Skin Blasku
Allenor


3 Sie 2018, o 19:25

Podziękowali: ApogeumQ (3 Sie 2018, o 20:11)
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Post Re: Przyszłość Forum.
Widzę że jedyne co potraficie to straszyć i wyzywać. Braffo wy.

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


3 Sie 2018, o 19:57
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron