Odpowiedz  [ 122 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna
 Czy w taernie istnieje jeszcze cos takiego jak uczciwosc? 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 21 Mar 2017, o 16:18
Posty: 0
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: wibowit
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy w taernie istnieje jeszcze cos takiego jak uczciwosc
Morana we 3 czy "smiecattawa"?☺. Fajne rzeczy ci dobrze robia
Co kto lubi


21 Mar 2017, o 23:00
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 20 Mar 2016, o 17:04
Posty: 4
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Arathos
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy w taernie istnieje jeszcze cos takiego jak uczciwosc
A może administracja zareaguje na tę "gównoburze" ? Nic te wpisy nie wnoszą do tematu, a tylko zaśmiecają.


21 Mar 2017, o 23:10
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy w taernie istnieje jeszcze cos takiego jak uczciwosc
Nerther napisał(a):
czy to nie Kajta?


Przecież to widać od pierwszej wiadomości. Ślepy by zauważył.

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


21 Mar 2017, o 23:16
Profil ICQ WWW
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 21 Mar 2017, o 16:18
Posty: 0
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: wibowit
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy w taernie istnieje jeszcze cos takiego jak uczciwosc
o Głomak
a ty nie skonczyles gry bo ci za malo ekipa klaskala ze fajne konkursy robisz?
zdradze ci tajemnice czemu:
bo nie byly fajne


21 Mar 2017, o 23:21
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy w taernie istnieje jeszcze cos takiego jak uczciwosc
zenkracy napisał(a):
o Głomak
a ty nie skonczyles gry?

On teraz chyba znowu ma fazę chęci powrotu w szeregi ekipy. :lol:

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


21 Mar 2017, o 23:24
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 23 Lis 2016, o 15:27
Posty: 0
Podziękowano: 22 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy w taernie istnieje jeszcze cos takiego jak uczciwosc
Inkwizycjo kochana nie worek cebuli i weź pod uwagę fakt ze połowa albo więcej to ludzie po 30.


21 Mar 2017, o 23:41
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 31 Paź 2014, o 18:26
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Honoramix
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy w taernie istnieje jeszcze cos takiego jak uczciwosc
Prawda jest taka, że zawsze mieliście Galajusa w głębokim poważaniu jak wielu innych graczy.
Jest jedną z największych osób promujących Taern dla was normalnym graczem jak każdy inny. Rozumiem, że nie potrzebujecie jego i prawie 6000 graczy, którzy są z nim.
Przypuszczenie, że kiedyś nastąpiła sytuacja jakoby któryś z graczy dogadał się z tzn. GM w sprawie wręczenia jakiegoś cyfrowego dobra za przysłowiową flaszkę to jest powód do zablokowania postaci za obrazę szanownych członów ekipy.
Jak Moderator uwielbia kotki, a ja napiszę, że kotki śmierdzą to go obraziłem.
Prawda jest taka, że każdego gracza można podpiąć pod jakiś punkt regulaminu i pod pretekstem złamania jakiegoś punktu pozbyć się go.

Po ostatnich wydarzeniach (w tym upku, który wielu graczom się nie podoba) serwery pustoszeją i jest to zauważalne, jestem ciekawy, czy macie jakieś "liczniki" obecnych graczy na serwerach.
Bardzo mi przykro, że gra w której spędziłem bardzo dużo czasu, poznałem wielu wspaniałych ludzi, przy której myślałem, że zostanę do samego końca, nawet jakby upadała, teraz kojarzy mi się tylko z negatywnymi odczuciami, w moim przypadku w największym stopniu ze strony Nazgulla.

No nic, mam nadzieję, że Taern będzie łączyć ludzi.
Przepraszam za lekko negatywny charakter mojej wypowiedzi, ale jest mi przykro w powodu tego co się dzieje i sam nie wiem co o tym myśleć.


22 Mar 2017, o 02:40
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2011, o 19:01
Posty: 2181
Podziękowano: 262 razy
Otrzymanych podziękowań: 697 razy
Nick w grze: desacred
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy w taernie istnieje jeszcze cos takiego jak uczciwosc
Cytuj:
Prawda jest taka, że zawsze mieliście Galajusa w głębokim poważaniu jak wielu innych graczy.
Mało kiedy administracja umawia się z kimś na rozmowę na TS. Chyba, że dla Ciebie to norma. Kto był na tej rozmowie wiedzą tylko zainteresowani, powiem tylko, że nie pamiętam, żeby ktokolwiek kiedyś miał taką szansę.

Cytuj:
Jest jedną z największych osób promujących Taern dla was normalnym graczem jak każdy inny.
Jest normalnym graczem jak każdy inny. W Taernie nie ma czegoś takiego jak celebryta z przywilejami.

Cytuj:
Rozumiem, że nie potrzebujecie jego i prawie 6000 graczy, którzy są z nim.
Potrzebujemy każdego gracza, ale to, że ktoś go subskrybuje nie znaczy że w 100% zgadza się z tym, jakie poglądy ma autor kanału odnośnie każdej przedstawianej na kanale kwestii.

Cytuj:
Przypuszczenie, że kiedyś nastąpiła sytuacja jakoby któryś z graczy dogadał się z tzn. GM w sprawie wręczenia jakiegoś cyfrowego dobra za przysłowiową flaszkę to jest powód do zablokowania postaci za obrazę szanownych członów ekipy.
Przypuszczenie nie, ja przypuszczam wiele rzeczy, moi znajomi też. Ludzie z serwerów także, inni na forum również. Jest subtelna różnica między przypuszczeniem a twierdzeniem że coś się stało i ma się na to dowody, których się nie ma.

Cytuj:
Jak Moderator uwielbia kotki, a ja napiszę, że kotki śmierdzą to go obraziłem.
Mogłeś go obrazić. I nic ponad to.

Cytuj:
Prawda jest taka, że każdego gracza można podpiąć pod jakiś punkt regulaminu i pod pretekstem złamania jakiegoś punktu pozbyć się go.
Niby tak, problem tylko w tym, że trzeba jeszcze mieć dowody na to, że pozbycie się tego gracza było zgodne ze statutem gry. Nie każdy zatrzymuje się na dochodzeniu swoich "praw" na supporcie, stąd też nie można "z czapy" banować ludzi. Część osób powie "szkoda, niektórym by się to przydało", no ale nie można. Tak, wiem, są tacy którzy i tak będą wiedzieć lepiej, że i tak można.

Cytuj:
Po ostatnich wydarzeniach (w tym upku, który wielu graczom się nie podoba) serwery pustoszeją i jest to zauważalne, jestem ciekawy, czy macie jakieś "liczniki" obecnych graczy na serwerach.
To jest jak mantra. Serio. Złota strofa na dodanie powagi każdej krytykującej wypowiedzi. Coś tam coś tam [...] "serwery pustoszeją, gracze odchodzą, ile osób teraz gra". Kolego. Gram aktywnie od początku 2011 roku. Nigdy nie zauważyłem, żeby graczy ubywało. To, że gracze odchodzą jest normalnym procesem w grach - część starych graczy odchodzi, przychodzą nowi. Tak samo jak twierdzenie, że "po upku ludzie odchodzą z gry". Bzdura. Upki zawsze powodują chwilową większą aktywność i ożywienie nawet osób które grały nieregularnie.

Cytuj:
Bardzo mi przykro, że gra w której spędziłem bardzo dużo czasu, poznałem wielu wspaniałych ludzi, przy której myślałem, że zostanę do samego końca, nawet jakby upadała, teraz kojarzy mi się tylko z negatywnymi odczuciami, w moim przypadku w największym stopniu ze strony Nazgulla.
Mi także jest przykro. Bez cienia szyderstwa Nazgullowi pewnie też. Zwłaszcza, jeśli te negatywne odczucia powstały tylko przez Nazgulla a nie z powodu Twoich działań. A nie powstały, prawda? Tak czy siak, przykro mi.

Cytuj:
No nic, mam nadzieję, że Taern będzie łączyć ludzi.
My także ;)

Pozdrawiam.

_________________
"Fałszywa skromność to najgorszy rodzaj pychy."

"Nie znam się, to się wypowiem."
"Znam się na wszystkim, na niczym dobrze."


22 Mar 2017, o 08:18

Podziękowali: 3 GiveLife (22 Mar 2017, o 08:58), Maerle (22 Mar 2017, o 15:49), Radogostt (22 Mar 2017, o 11:34)
Profil WWW
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Maj 2014, o 10:41
Posty: 3
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 32 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy w taernie istnieje jeszcze cos takiego jak uczciwosc
ciekawy temat , slyszalem nie raz ze nie da sie dodawać epików komendami , że drop to tylko fart i w kazdym momencie z kazdego bosa jest szansa go zdropić , czasami odnosze wrazenie ze ekipa sama nie wie co mówi i swoje odpowiedzi opiera na domysłach lub pogłoskach usłyszanych zza ściany dryga ;P co by nie było da sie uczciwie grać w tearna mi 5 lat zajeło wbicie 140 lvl i tez mam drop epików , bez zadnych kombinacji czy załatwiania czegos "pod biurkiem" xD ale tez mnie zawsze zastanawiało jak moze 1 osoba nadropić tyle rarów z dużych bosów i epików , dużo rzeczy jest przemilcznych olanych , wiec pewnie i teraz tak bedzie, jedynie co nam zostaje cieszyć sie gra znajomymi z którymi lata sie bossy i olac cała reszte machlojek , bo jak dla mnie to all znajomi ekipy moga dostac w tym momencie po 20 epików mi to nie zmieni nic w sposobie gry i czerpania radości z dzieła Dryga i jego kompanów , a jak świat światem to sprawa normalna ze jak masz np, znajomego policjanta i Cb złapie za piciu piwa na osiedlu to mandatu nie dostaniesz ;) a od tego ze go nie dostaniesz żadna babcia w bloku obok nie umrze;) także dropów wytrwałosci i dobrej zabawy bo o to chodzi w tej grze a śrubowanie dropów expa i innych rzeczy niech juz kazdy zostawi dla siebie jako smaczek osobisty dokonań

P.S gallajus tez moim zdaniem troszke pindolisz głupoty , typu"ja wiem co ze ktos cos ale nie powiem bo niemam dowodow " ze ktos sie czyms chwali nie znaczy ze tak jest , a co do spisywania rozmow z ts xD proponuje staz w STAZI , to juz podchodzi pod jakies zabieranie kanapek w szkole i próbe donosów , lub zawiśc zazdrość ;) ogarnij sie młody xD

Proszę edytować posty, a nie pisać jeden pod drugim :)

_________________
"" Lepszy jeden mały czyn niż tysiąc myśli ""


22 Mar 2017, o 21:49

Podziękowali: 2 HELLSING (22 Mar 2017, o 23:26), Holsedora (23 Mar 2017, o 00:48)
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 30 Wrz 2012, o 21:08
Posty: 7
Podziękowano: 90 razy
Otrzymanych podziękowań: 158 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy w taernie istnieje jeszcze cos takiego jak uczciwosc
tez pozwole sobie na mały komentarz ;)
Norrec napisał(a):
obejrzalem sb pobieznie ten Twoj film Galajus, i zgadzam sie w 100% z toksycznoscia, rzygac sie chce :]


http://screenshot.sh/n9pNKRMw7I6Ww
http://screenshot.sh/mMfQ2DgbFXizi
http://screenshot.sh/n8kBdwKfPkN62 - cz 1
http://screenshot.sh/m2hWskJiVBwbq - cz 2
tyle na temat toksycznosci i wymiocin i Twojej osoby ode mnie...

ps. czekamy niecierpliwie na kolejny wpis Niekasi z nowego konta :)

pozdrawiam


23 Mar 2017, o 00:10

Podziękowali: HELLSING (23 Mar 2017, o 00:23)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 122 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron