Odpowiedz  [ 123 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
 Pytanie do administracji,innych graczy i expertow Taerna 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Gru 2011, o 23:20
Posty: 33
Podziękowano: 16 razy
Otrzymanych podziękowań: 58 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pytanie do administracji,innych graczy i expertow Taerna
Podaje ssa . http://screenshot.sh/oB0dB4V94cYMs Dziwne , ze na tym ssie nie ma 2 strony walki tam gdzie powinien byc gorag . troche mnie to zastanawia.
Sama morana chyba nie stoi w instancji

_________________
Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchal, niż mówili.


27 Mar 2016, o 11:21
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2010, o 14:18
Posty: 215
Podziękowano: 48 razy
Otrzymanych podziękowań: 32 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pytanie do administracji,innych graczy i expertow Taerna
Gównoburza, kocham to ;)

A tak serio, zastanówcie się jeden z drugim co byście zrobili jakbyście z takim "mutantem" grali, mieli go w gildii. Czy byście mu robili rentgen postaci bo ma duży %?

Od wymierzania sprawiedliwości, przynajmniej w tej durnej grze, jest administracja i się z tym pogódźcie.

ESSA.

_________________
A little knowledge is a dangerous thing.
Image
PJONA!


27 Mar 2016, o 11:22
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2015, o 21:13
Posty: 2
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: PanVip
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pytanie do administracji,innych graczy i expertow Taerna
Witam,
Chciałbym się przedstawić z tutejszym zachowaniem Kreitosa.
Ostatnimi czasu kolega był na turnieju 2vs2 105+, który też ten turek nagrywał, przesłał mi go i szczerze mówiąc jak go montowałem przychodziło mi jedno na myśli co on ma tam ubranego że ma takie % przy takim bogatym resie. Jednak nic mi nie przychodziło do głowy i szczerze mówiąc myślałem że to normalne, ponieważ już widziałem podobne akcje u podobnych lvlowo postaci VD. Film na yt zablokowałem z powodu jednego, że zostałem zmuszony aby się sprawa wyciszyła. Nie powiem kto, nie powiem kiedy, ale powiem jedno. Zachowanie które było ze strony Frutttiego nie jest zachowaniem godne podziwu, bo inni się starają żeby być tym lepszym od innych, wyróżniać się, ale nie wykorzystywać do tego błędów gry. Tak samo jak Sajmon, było napisane że zapomną o nim, hmm faktycznie długo miał bana, tak samo słyszałem że ostatni turniej który odbył się nie dawno dla 1-140lv+ wygrał Swatek był ustawiony, ale to już jak mówię tylko pogłoski. Jeżeli będzie trzeba film który jest na yt z pokazaniem gdzie Fruttti używał zbugowanej rzeczy, będę mógł odblokować. Tyle ode mnie mam nadzieje że sprawa się rozwiąże.

_________________
"Wszystko przyjdzie z czasem.
Trzeba tylko umieć
Cierpliwie czekać..."

Zobacz mój kanał na YouTube
https://www.youtube.com/c/PanVip?sub_confirmation=1


27 Mar 2016, o 11:31
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 123 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron