Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 moja tfurczość 2 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Re: moja tfurczość 2
[quote="Kyth Moire"]Wielokrotnie zmieniałaś IP. W swoim czasie co chwilę tworzyłaś multikonta na forum, zawsze w podpisie zaznaczając że teraz bana dostanie ktoś tam z USA. Potem unikałaś blokady IP, kiedy teoretycznie skończył się takowy ban, a HM miał techniczne kłopoty z jego zdjęciem. Ale to dotyczy tylko forum, a ja mówiłem o twoich multi w grze.

Ale daruję sobie dalszą dyskusję. Jak już wspomniałem - ja wiem co wyczyniałaś, sama wiesz co wyczyniałaś, a skoro próbujesz przekonać publiczność że to ty jesteś "tą dobrą"... przecież ci nie mogę zabronić. Nudzi mi się twoje przeinaczanie prawdy. Zaklinasz rzeczywistość, jakby powtarzanie tych samych argumentów miałoby cokolwiek przynieść. Już dawno przestało to kogokolwiek interesować, a zaczęło przynosić wyłącznie niesmak. Kiedyś potrafiłaś obrażać w taki sposób, że dane słowo pasowało do danej sytuacji - teraz nie wahasz się dodawać kolejne epitety, nawet gdy nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Przestajesz być interesująca nawet jako troll, nie starasz się ukazać finezję i polot. Inteligentne wyzwiska aż miło poczytać, ale jawne chamstwo tylko nuży.

Z kolei próba usprawiedliwiania się jest tak żałosna, że aż straszna. Przez kilkanaście postów przekonywać, że jesteś wspaniała i nieskazitelna (tylko tyle, że sprowokowana), a ja jestem nikim? Przypomina to dzieciaka, który przez pół dnia biega za kimś powtarzając "nie lubię cię". Jeśli chcesz okazać jak mało się przejmujesz mą skromną, acz arogancką osobą to chyba nie w ten sposób.
Ale cóż, prędzej czy później sama zadławisz się własną nienawiścią.

Szalej sobie w tym dziale. Aż ciekaw jestem przez ile dni będziesz w stanie prowadzić swój monolog i jak długo wytrwasz. Jak przeniesiesz ten spór na otwarte fora, to tylko dorobisz sobie bana - a uwierz mi, rzuff czy HM nie potrzebują żadnej zachęty z mojej strony by reagować. Nawet jeśli teorie spiskowe ładnie brzmią.

PS: Swoją drogą, zdarzało ci się robić screeny prywatnym wiadomościom oraz je publikować. Aż dziw, jak łatwo takie szczegóły wylatują z pamięci, jeśli nie chce się o nich pamiętać...[/quote]


Po pierwsze synu - posiadanie wielu postaci na grze multi NIE jest z tego co wiem. Po drugie synu , napisałeś , że korzystałam z multi NA GRZE grając na RÓŻNYM ip, co jest ewidentnym kłamstwem. Kłamiesz, a robisz z siebie ofiarę. NIGDY nie grałam z maskowanego IP, więc nie oczerniaj mnie - za to chyba bany lecą, ciekawe czemu adminy nie reagują.

Dalej, ażeby sprostować:
mam prawo robić ss-y prywatnych wiadomości, o ile nie ma w nich prywatnych spraw. Z tego co wiem moja choroba jest moją prywatną sprawą. Aż brakuje mi słów, żeby określić człowieka, który ucieka się do wklejenia takiego faktu z privu, ażeby mnie próbować obrazić. Bo obrazić mnie nie obraziłeś.

I nie, nie zadławię się nienawiścią - po prostu poczekam, aż po raz kolejny pokażesz swoją 'klasę' w stosunku do kogoś innego, bo jestem stuprocentowo pewna, że to zrobisz :)

Anyway, tak czy inaczej, nie robię z siebie tej złej czy tej dobrej, gdyż , jak pisałam nie jestem , w przeciwieństwie do ciebie tchórzem. Ja nie muszę nic udawać i nie muszę nic udowadniać. ty swoimi postami z kolei udowadniasz, że cierpisz na syndrom przedwczesnej menopauzy. Raz dorównujesz mi malutką furią - o czym świadczy twój popis na sb a propos i ignorantów i nieuków, by za chwilę z tonem urażonej niewinności wypominać MI coś , co pisałam POD SWOIM nickiem PUBLICZNIE, a nie tobie na prv, jak insynuujesz. Zresztą, bądźmy realistami, gdybyś miał pogrążające mnie ss-y, znając twój charakter dawno byś je wkleił, tak samo jak wyciągnąłeś mój pobyt w szpitalu.

Słabe to, ale cóż zrobić. Ciesz się swoją marną egzystencją, w której to TY masz zawsze rację i musisz się uciekać do żenujących zagrywek :) wzruszyłam się, że ktoś ma życie bardziej miałkie niż ja :) serio xd


25 Paź 2014, o 00:28
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: moja tfurczość 2
A na co chorujesz? To nie będę musiał się diagnozować.

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


25 Paź 2014, o 16:25
Profil ICQ WWW
Odpowiedz z cytatem
Post Re: moja tfurczość 2
Na skrajnie rozwiniętą inteligencję Gromak :D


25 Paź 2014, o 16:34
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: moja tfurczość 2
Właśnie przeczuwałem, że też na to cierpię.

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


25 Paź 2014, o 16:51
Profil ICQ WWW
Odpowiedz z cytatem
Post Re: moja tfurczość 2
ewidentnie :D


25 Paź 2014, o 17:12
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: moja tfurczość 2
W dzisiejszych czasach to niezwykle rzadkie schorzenie!

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


25 Paź 2014, o 17:39
Profil ICQ WWW
Odpowiedz z cytatem
Post Re: moja tfurczość 2
Tak tak
dzięki Bogu Kysiu nie ma z tym problemu xd


25 Paź 2014, o 17:54
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 23:18
Posty: 92
Podziękowano: 123 razy
Otrzymanych podziękowań: 173 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: moja tfurczość 2
Hej
Jeżeli dobrze zrozumiałem wczorajsze wpisy na SB, to wczoraj się po raz kolejny obraził i zadeklarował kilkumiesięczną przerwę w przkazywaniu nam swoich mądrości, tudzież obrażaniu kolejnej osoby. Nie jestem pewien czy te kilka miesięcy nie zmieni się ponownie magicznie w kilka tygodni, no ale każdy dzień bez niego jest zbawieniem.
pozdrawiam
Lisario

P.S Kaita Ja mam fajnie bo już dawno podjąłem decyzję i w ogóle z nim nie gadam. Chociaż nie ukrywam jak poczytałem głupio mądre dyskusje dyskusje z rzuffem viewtopic.php?f=121&t=39029 i pouczanie Ludgara jak się żartuje to miałem ochotę coś napisać. Heh nawet do Hebrota się doczepił, że nie tak jak należy przedstawia ciekawostki o Korei :).


28 Paź 2014, o 13:52
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: moja tfurczość 2
hahaha, daj link jak pouczał Hebrota?
przeoczyłam :D


28 Paź 2014, o 13:56
Odpowiedz z cytatem
Post Re: moja tfurczość 2
[quote="kaita"]hahaha, daj link jak pouczał Hebrota?
przeoczyłam :D[/quote]


aaaa już mam :D


28 Paź 2014, o 13:56
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 59 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron