Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 Tu będę obrażał na do widzenia 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 3 Kwi 2015, o 14:41
Posty: 56
Podziękowano: 15 razy
Otrzymanych podziękowań: 135 razy
Post Re: Tu będę obrażał na do widzenia
O czym jest ten temat? Czytam nagłówek "Tu będę obrażał [...]", to się nawet stosuję. Może w swych niecnych intencjach chciałeś by tylko i wyłącznie obrażać sokolisko, najlepiej bez żadnych konkretów poza "już ja go znam!". Ale kto mieczem wojuje...
Oczywiście. Złodziej to wzór uczciwości, w żaden sposób nie można go powiązać z nieuczciwością. W końcu złodziejstwo to uczciwe zdobywanie przedmiotów należących do innych osób. Żaden człowiek nie skojarzy tych słów ze sobą; jak złodziej, to na myśl przychodzą słowa takie jak miłość, prawość, ekstaza...
Nieuczciwy złodziej to znany oksymoron.
Psiakrew, to przymiotnik i rzeczownik! Już choćby z tego powodu, dla takich jajogłowych jak ty co od słownika oderwać ich nie można a definicje każdego pojęcia godzinami wkuwają na pamięć, nie mają prawa być synonimami. Ale coś wspólnego mają, czyż nie?
Nie udawaj eksperta, który jako jedyny ma prawo wypowiadać się na jakiś temat, a wszyscy inni to ignoranci. Sam określ wzajemną hierarchię i podobieństwo znaczeniowe pojęć złodziej i nieuczciwość - w sam raz zadanie dla ciebie. Potrafisz? Czy próbujesz zgrywać autorytet, którym nie jesteś?
Odpowiedziałeś na jedno słowo (konotację już pominąłeś, czyżby za trudne słowo?), za to pominąłeś wszystko co ważne.

Nazwałem cię kłamcą, gdyż zarzuciłeś mi że zasłużyłem na "rykoszety" za udzielanie się w tym temacie. "Zasłużyłem", zanim napisałem choć słowo. Jesteś kłamcą, czy zdołasz się wyłgać?
Gdybyś nie miał prawa popełniać błędów czy wypowiadać się bez dogłębnego przemyślenia wypowiedzi, sam milczałbyś przez całe życie - dostosuj się do własnej rady danej pewnej reporterce radiowej i zamilcz. Lapsus językowy jest niczym wobec perfidnych obraz i kłamstw, które regularnie prezentujesz na tym forum.


12 Lis 2015, o 20:40
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 10 Lip 2015, o 15:02
Posty: 58
Podziękowano: 23 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Motharg
Post Tu będę obrażał na do widzenia
night napisał(a):
Gromak czy ty nie masz nic do roboty tylko siedzisz na forum i co chwile jakiś nowy temat dajesz nie masz rodziny albo hobby jakiegoś i zawsze sie czegoś czepiasz daj odpocząci temu forum

Na forum i tak się mało dzieje:(.Od czasu do czasu ktoś zada pytanie,otrzyma kilka odpowiedzi itd.

Wysłane z mojego Wildfire S A510e przy użyciu Tapatalka


12 Lis 2015, o 20:57
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Mar 2011, o 23:25
Posty: 14
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Tu będę obrażał na do widzenia
Zgadza się, na forum nie ma co czytać dlatego lubię posty Gromaka, może nie zawsze za treść, ale przynajmniej jest coś do poczytania w wolnym czasie bo objętość mają :)


12 Lis 2015, o 21:19
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Post Re: Tu będę obrażał na do widzenia
night napisał(a):
Gromak czy ty nie masz nic do roboty tylko siedzisz na forum i co chwile jakiś nowy temat dajesz nie masz rodziny albo hobby jakiegoś i zawsze sie czegoś czepiasz daj odpocząci temu forum


A Ty dlaczego interesujesz się moją rodziną i hobby? Moim hobby jest to forum i siedzę na nim całą, okrąglutką dobę jak Sokolisko na telefonie w Taernie. Pasuje?

Kalart napisał(a):
Ale coś wspólnego mają, czyż nie?
Nie udawaj eksperta, który jako jedyny ma prawo wypowiadać się na jakiś temat, a wszyscy inni to ignoranci. Sam określ wzajemną hierarchię i podobieństwo znaczeniowe pojęć złodziej i nieuczciwość - w sam raz zadanie dla ciebie. Potrafisz?


Dzwoniłem do mamy (o kurde, to znaczy, że jednak mam rodzinę :lol: ) - jest polonistką. Powiedziała, że osoba nieuczciwa nie jest synonimem złodzieja. Jeżeli natomiast sądzisz, że weźmiesz mnie na zmęczenie dam się sprowokować, żebyś mógł wysłać PW do Wielkiego i Wspaniałego - to jesteś w błędzie :)

BTW. Jak serio nie masz nic do napisania w temacie, gdzie toczyła się dyskusja, to wyjdź z niego proszę. Jak chcesz się posprzeczać o różnice w słowach insynuacja/inseminacja, to pomyliłeś fora.

Jeżeli ktoś chce wrócić do tematu, to ostatnim postem który porusza jego meritum (oprócz późniejszego kazania o nie wiadomo czym kalarta) to jest on tu: viewtopic.php?p=346091#p346091

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


Ostatnio edytowany przez gromak 12 Lis 2015, o 21:26, edytowano w sumie 2 razy



12 Lis 2015, o 21:20
Profil ICQ WWW
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013, o 12:30
Posty: 206
Miejscowość: Laedmoor
Podziękowano: 133 razy
Otrzymanych podziękowań: 52 razy
Nick w grze: GoQu
Post Re: Tu będę obrażał na do widzenia
Gromak napisał(a):
Z kim mam dyskutować. Z TrueOgrem? :lol:

Możesz także zablokować posty każdego z kim nie możesz dyskutować. A najlepiej "ić stont" jak każdy w koło Ciebie ma Ci przeszkadzać.
Nie musisz także na każdym kroku mnie obrażać.
Tak w ogóle - jestem jaki jestem i tego nie zmienisz. :)

_________________
Weź sobie te słowa do serca: jeśli Ty będziesz dla mnie miły, ja również. Jeśli będziesz zachowywał się jak glupiec i egoista - zerwiemy kontakt.


12 Lis 2015, o 21:24
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 25 Kwi 2013, o 02:49
Posty: 47
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: Tu będę obrażał na do widzenia
Dlaczego zmieniacie temat??? Kalart się wypowiedział co dało początek zejścia z linii wątku tej dyskusji - Kalart skoro już się wypowiadasz może zaczniesz coś strzelać w stosunku TEGO tematu a nie jak to Gromak pisze sratata i jedziesz na niego - temat jest taki że wytyka on błąd/obrazę administratora i to na co sobie oni pozwalają. Ja wiem że zapewne nie jest święty Pan Gromak ale nikt nie jest i nie udawajmy "greków". Czytając Gromaka podpis byłem przekonany że jak już Pan Kalart coś napisze będzie to coś wnosiło lecz niestety się pomyliłem. Kalart piszesz połowę postu o języku polskim co jest tak naprawdę mało znaczące bo każdy kto ma trochę oleju w głowie nie łapie za słówka i nie robi nam tu wykładu z języka polskiego o dwóch słowach które mają się zupełnie inaczej do kontekstu w którym się to pisze. I niestety Kalart ale Twoja lekcja języka polskiego jest błędna bo złodziej to ten co kradnie a nieuczciwość jest to niesprawiedliwość wobec któreś z stron (tzw. poszkodowanego). A koło synonimów to raczej to nie leży bo znaczenie jest inne.

_________________
To my niepokonani, choć mają nas za nic
Niepokonani do granic przez rany i zawiść
By zabić strach i nienawiść.
Już czas
Otwarte bramy nie zatrzymasz nas


12 Lis 2015, o 21:44
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2012, o 18:05
Posty: 2
Miejscowość: Łowicz
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: Gonzozaur
Post Re: Tu będę obrażał na do widzenia
Uwielbiam to forum... Uwielbiam Pana Krzysztofa, uwielbiam Kaite, uwielbiam Administrację... Czym byłoby to forum bez nich... Kaita Sokół i Pan "Krzysztof" to ten sam typ człowieka tylko zgodzić się nie mogą co jest normalne przy takich samych charakterach... a wygrywa zawsze ten co ma władze a nie zawsze racje... pierdu pierdu i tak to nic nie wnosi do tematu tak tylko sobie pisze... Pan Gromak to widać mądry człowiek tylko trochę zbyt wybitnie dochodzi swoich racii...

_________________
Łuk 114


12 Lis 2015, o 22:38

Podziękowali: 2 Budda (13 Lis 2015, o 01:32), FlisuXxX (12 Lis 2015, o 22:50)
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 10 Lip 2015, o 15:02
Posty: 58
Podziękowano: 23 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Motharg
Post 
Zgadzam się z przedmówcą pan Gromak jest mądrą osobą chociaż nie znam go osobiście,posiada obszerną wiedzę o grze i owszem lubi okazywać że ma rację(zresztą jak ja :)).No i dzięki Niemu na forum coś się jeszcze dzieje.

Wysłane z mojego Wildfire S A510e przy użyciu Tapatalka


12 Lis 2015, o 22:53
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2011, o 19:01
Posty: 2181
Podziękowano: 262 razy
Otrzymanych podziękowań: 697 razy
Nick w grze: desacred
Post Re:
FlisuXxX napisał(a):
Zgadzam się z przedmówcą pan Gromak jest mądrą osobą chociaż nie znam go osobiście,posiada obszerną wiedzę o grze i owszem lubi okazywać że ma rację(zresztą jak ja :)).No i dzięki Niemu na forum coś się jeszcze dzieje.

Wysłane z mojego Wildfire S A510e przy użyciu Tapatalka
http://www.pown.it/1681
You make my day :lol:

_________________
"Fałszywa skromność to najgorszy rodzaj pychy."

"Nie znam się, to się wypowiem."
"Znam się na wszystkim, na niczym dobrze."


13 Lis 2015, o 13:31
Profil WWW
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Post Re: Tu będę obrażał na do widzenia
Właśnie tacy super są Wielki Inżynier, Wielki Administrator i Wielki Mędrzec - odpowiadać tylko na to, co im pasuje. Gdzie odpowiedzi Wielkiego Administratora? Przecież wysunął tyle ważnych argumentów jednocześnie oskarżając mnie zupełnie bezpodstawnie, ba! Wpychając swoje słowa w moje usta. Wasza taktyka w dyskusji jak żywo przypomina powiedzonko - nasrać za drzwi i na kota zwalić.

Uważasz, że nie mam dużej wiedzy na temat gry? Ja swoją wiedzę wykorzystuję o Wielki Inżynierze w wymiarze jaki jest mi niezbędny - nie do pokonywania bossów przed graczami lub do nagrywania filmików, w których zapominam tuszować oszustwa, żeby udowadniać swoje racje. To, że Ty czy którykolwiek z niebieskich posiada ją większą ode mnie nie ulega wątpliwości - tak Cię to boli, że nikt Cię tu nie wychwala, a wspomniano za to o mnie?

Swoją drogą - jak bardzo trzeba być smutnym człowiekiem, żeby dla udowodnienia komuś (bo tu nie chodziło o pytanie - tu chodziło o to, kto te pytanie zadał, aby mnie zdyskredytować i ośmieszyć przed innymi) posuwać się do konfabulacji i kłamstw?

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


13 Lis 2015, o 13:50

Podziękowali: FlisuXxX (13 Lis 2015, o 21:39)
Profil ICQ WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron