Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 "saba11pl opowiastki" - wykłady z matematyki 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 3 Maj 2014, o 10:26
Posty: 307
Podziękowano: 63 razy
Otrzymanych podziękowań: 174 razy
Post Re: "saba11pl opowiastki" - wykłady z matematyki
@ MaxMar
Ten temat właśnie spełnił swoją funkcje.
Możecie sobie pisać o wszystkim i o niczym, prawdopodobieństwie i innych teoriach, nie śmiecac juz w temacie nowego bossa.
Seba11pl sam stwierdził, że może powinien w oddzialnnym temacie, a moderator również to zasugerował.


30 Kwi 2018, o 20:18
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2011, o 09:33
Posty: 494
Miejscowość: Kameneak
Podziękowano: 143 razy
Otrzymanych podziękowań: 106 razy
Nick w grze: Crossborn
Post Re: "saba11pl opowiastki" - wykłady z matematyki
Titania napisał(a):
@ MaxMar
Ten temat właśnie spełnił swoją funkcje.
Możecie sobie pisać o wszystkim i o niczym, prawdopodobieństwie i innych teoriach, nie śmiecac juz w temacie nowego bossa.
Seba11pl sam stwierdził, że może powinien w oddzialnnym temacie, a moderator również to zasugerował.


Nie ma tematów do wszystkiego. W 1 poście każdego tematu i w tytule można uzyskać informacje na temat tego czego dotyczy dana dyskusja, oczywiście w danym temacie mogą pojawić się inne dyskusje powiązane w jakiś sposób z pierwotnym tematem dyskusji. Co najśmieszniejsze to Ty założyłeś/aś ten prowokacyjny temat.

@Edit: A w moim poście przyczepiłem się jedynie do tego co napisał gromak. Regulamin musi być egzekwowany, nie interesują mnie wasze dyskusje.

_________________
_______
Image
Image


Ostatnio edytowany przez MaxMar, 30 Kwi 2018, o 20:23, edytowano w sumie 1 raz



30 Kwi 2018, o 20:22
Profil WWW
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 30 Wrz 2012, o 21:08
Posty: 7
Podziękowano: 90 razy
Otrzymanych podziękowań: 158 razy
Post Re: "saba11pl opowiastki" - wykłady z matematyki
jak widzisz nie rozumiesz mojego punktu widzenie - nie chce wnikać w polemikę bo to nie jest zależne ani od Ciebie ani ode mnie...
loguje idę na koks inste i masz ss-ki jak to się kończy - czego nie rozumiesz? faktów z insty?
tu jest problem teorii z praktyką...
teoria - wiesz jak co działa co z czym się komponuje i dlaczego...
praktyka - nie masz pojęcie dlaczego, ale wszystko się ładnie spina i się brnie do przodu...
tutaj łączymy teorie z praktyką - nic nie działa i nie wiemy dlaczego - welcome to Taern :lol:
tyle ode mnie w tym temacie....


30 Kwi 2018, o 20:23
Profil
Post Re: "saba11pl opowiastki" - wykłady z matematyki
@up

Tu masz cały dział do takich tematów
viewforum.php?f=84
Chociaż patrzac na niego lepiej błedy zgłaszać na supporcie.

Titania napisał(a):
@ MaxMar
Ten temat właśnie spełnił swoją funkcje.
Możecie sobie pisać o wszystkim i o niczym, prawdopodobieństwie i innych teoriach, nie śmiecac juz w temacie nowego bossa.
Seba11pl sam stwierdził, że może powinien w oddzialnnym temacie, a moderator również to zasugerował.


stwierdzilem ze trollowania tez tam nie powinno byc, a ty jestes jednym w tych trolli. Na dodatek prowokujesz dalej i trollujesz po poscie Szymdaro.

Waszych wypowiedzi typowo prowokacyjnych i trollowych nie powinno być nigdzie.


30 Kwi 2018, o 20:36
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron