Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 Przyszłość Forum. 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lip 2011, o 17:14
Posty: 278
Miejscowość: Wałbrzych
Podziękowano: 43 razy
Otrzymanych podziękowań: 127 razy
Nick w grze: Jachu
Serwer: Tolnor
Post Re: Przyszłość Forum.
Do autora tematu:
Moim zdaniem ekipa idzie Ci na rękę, ponieważ będziesz mógł wylewać te swoje żale i poruszać swoje ulubione tematy na forach do tego przeznaczonych :D super, że wchodzi nowy regulamin, ukróci to tego typu działanie i wyeliminuje z tego forum ludzi tego pokroju :)

Dziękuję


3 Sie 2018, o 22:05
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Post Re: Przyszłość Forum.
Będziecie mieli całe forum tylko dla siebie, 0 krytyki, 0 kontroli, nic tylko się cieszyć. :lol: Widać nie którzy tęsknią za systemem słusznie minionym 8-)
Ps. Już zapewne nikt nie odważy się wam przeszkodzić we wzajemnym samouwielbieniu. Forum dla Was, nie dla graczy.

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


3 Sie 2018, o 22:59
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Kwi 2014, o 20:11
Posty: 156
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 56 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Przyszłość Forum.
Jeśli tak to ujmujesz, to bardzo mi przykro, że mnie, "korzystającego z usług Whitemoonu" od 2010 roku nie można nazwać graczem.

Poza tym skończ z robieniem z siebie ofiary, robisz z siebie idiotę na pokaz? Zmiana w regulaminie a ty odrazu płaczesz, bo wkońcu ekipa zrobi porządek z robakami na forum. Jak nie sądzić źle o ludziach twojego pokroju?

_________________
Image
Image
Image
Image


3 Sie 2018, o 23:07
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Post Re: Przyszłość Forum.
Grzesioen napisał(a):
Jeśli tak to ujmujesz, to bardzo mi przykro, że mnie, "korzystającego z usług Whitemoonu" od 2010 roku nie można nazwać graczem.

Poza tym skończ z robieniem z siebie ofiary, robisz z siebie idiotę na pokaz? Zmiana w regulaminie a ty odrazu płaczesz, bo wkońcu ekipa zrobi porządek z robakami na forum. Jak nie sądzić źle o ludziach twojego pokroju?

Ofiara, idiota, robak. Epitety to wasza główna broń w dyskusji?

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


3 Sie 2018, o 23:17
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 25 Mar 2012, o 21:29
Posty: 30
Podziękowano: 30 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Post Re: Przyszłość Forum.
Ja nie rozumiem jakim cudem ty nie masz bana na tym forum za same pomówienia o kolesiostwie nie powinno cię tu więcej być .


3 Sie 2018, o 23:44
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Post Re: Przyszłość Forum.
landik napisał(a):
Ja nie rozumiem jakim cudem ty nie masz bana na tym forum za same pomówienia o kolesiostwie nie powinno cię tu więcej być .

Gdzie ty te pomówienia widzisz? Nadzwrok jakiś masz czy z myśli czytasz? Spokojnie, jeszcze chwile i forum będzie Wasze, tylko Wasze.

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


3 Sie 2018, o 23:48
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Kwi 2014, o 20:11
Posty: 156
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 56 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Przyszłość Forum.
Ty jesteś chodzącą prowokacją. Serio sprawia ci to przyjemność?

Napisalem, że ekipa zmienia regulamin i, że chce usunąć robaki. Oczywiście, wielkie oburzenia Avada, bo każda zmiana musi się przypasować dla niego, końcu jest pokrzywdzony i nikt poza jego szajką go nie lubi.

Czekam z niecierpliwością na te zmiany. Nie jestem zwolennikiem "a co by było gdyby", ale gdyby ode mnie to zależało usunąłbym Cie bezpowrotnie z tego forum. Daruj sobie prowokujący "Na szczęście nie masz nic do gadania"

_________________
Image
Image
Image
Image


4 Sie 2018, o 00:01
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 22 Maj 2014, o 16:17
Posty: 67
Podziękowano: 113 razy
Otrzymanych podziękowań: 203 razy
Nick w grze: Panisamozlo
Serwer: HardCore
Post Re: Przyszłość Forum.
Nastąpią ograniczenia tematyczne na forum?

To prawie jak zwycięstwo dla niektórych. Przeżyłam wiele zmian w grze i na forum. I z racji tego mogę napisać że właśnie ktoś strzelił sobie w nogę bazuką.

Szczerze gratuluje zwycięstwa w ograniczeniu tematyki na forum.

_________________
Krzywdząc innych, krzywdzisz sam siebie.


4 Sie 2018, o 00:02
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Post Re: Przyszłość Forum.
Grzesioen napisał(a):
Daruj sobie prowokujący "Na szczęście nie masz nic do gadania"

Ależ po co te nerwy? Przecież niedługo i tak forum będzie tylko dla Was. Będziecie mieli tu raj, bez nie potrzebnych wtyków zwykłych graczy.

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


4 Sie 2018, o 00:10
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Kwi 2014, o 20:11
Posty: 156
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 56 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Przyszłość Forum.
@ 2xup

Ograniczenie? Jeśli tak bardzo z twoim przyjacielem avadem lubicie politykę to będziecie mogli rozmawiać z ludźmi, którzy też to lubią. Nie będziecie musieli mieszać swoich poglądów z poglądami zwykłych, odizolowanych od świata graczy.

_________________
Image
Image
Image
Image


4 Sie 2018, o 00:12
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron