Odpowiedz  [ 85 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna
 Loteria przedmiotów- spróbuj swojego szczęścia! 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 29 Gru 2018, o 14:05
Posty: 0
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Loteria przedmiotów- spróbuj swojego szczęścia!
Szacunek za chęci i energię włożoną w organizację, ale sensu to większego nie ma. 240k za 2% szans na wygranie przedmiotu wartego obecnie na rynku 8kk jest dla uczestników loterii mało opłacalne. O ile wypali, będziesz miał 98% niezadowolonych, i dwóch zadowolonych (farciarz i Ty).

Przykład bardziej działający na wyobraźnię - robimy 100 prób rzutów monetą, jak wypadnie orzeł ja płacę Ci 8 pln, jak reszka ty mi płacisz 12 pln. Po zakończeniu serii, pytam, piszesz się na kolejną serię?


18 Cze 2019, o 22:59
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Loteria przedmiotów- spróbuj swojego szczęścia!
Gorzki napisał(a):
Szacunek za chęci i energię włożoną w organizację, ale sensu to większego nie ma. 240k za 2% szans na wygranie przedmiotu wartego obecnie na rynku 8kk jest dla uczestników loterii mało opłacalne. O ile wypali, będziesz miał 98% niezadowolonych, i dwóch zadowolonych (farciarz i Ty).

Przykład bardziej działający na wyobraźnię - robimy 100 prób rzutów monetą, jak wypadnie orzeł ja płacę Ci 8 pln, jak reszka ty mi płacisz 12 pln. Po zakończeniu serii, pytam, piszesz się na kolejną serię?



Przedmioty mogą być to wszystkie,czy to od herszta do nawet tarula - kwestia ilości chętnych by zapłacić mniejszą bądź większą sumę za bilet i zainteresowanie przedmiotem - rzuciłem virveny jako pierwsze gdyż dużo osób na nie poluje,czy to na skin,czy to na założenie raru,a po zwyczajną próbę zysku. Obecnie myślę nad cieniem tarula i istavem/sentorionem - odpalić 2 loterie naraz,ale to jeszcze zobaczę jak to wyjdzie. Zarazem wrzucę bonusowe 2 bilety, które będziecie mogli stopniowo kupować za dosyć niską cenę (sprawdzę,jak dla Was są one atrakcyjne i jeśli się okaże, że wszyscy je kupią, to zwiększę cenę ich). Co do wygranego - loterie w większości już takie są,a przedmiotu jednego nie da się podzielić by było np. 3-ch zwycięzców - mimo wszystko mam np zapas rarów z miśka i też mogę przemyśleć wszystko by na 1 loterię było kilku wygranych w tym samym okręgu co zapisani.

Obecne największe zainteresowanie loteriami myślę, że będą przedmioty do htagi - bilety zwyczajnie będą w miarę tanie. Czy to będzie miało sens na dłuższą metę? Zobaczę sam, póki co cieszę się, że jest bardzo duży i pozytywny odzew w tej loterii na moim pw,za co już dziękuje :)


18 Cze 2019, o 23:12
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lis 2016, o 08:55
Posty: 41
Miejscowość: Bełchatów
Podziękowano: 77 razy
Otrzymanych podziękowań: 37 razy
Nick w grze: PrimeCover
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Loteria przedmiotów- spróbuj swojego szczęścia!
Powiem wprost, jest to stricte łatwy zarobek dla twórcy tego konkursu, promocja kolejnego "podkanału" na YT (obecnie jest to trzeci - z contentem dot. Taernu, do którego ta osoba wraca po upływie kilku miesięcy), może być także promowana przez Ekipę oraz umieszczona w złym forum (kupno, sprzedaż, wymiana, licytacja, loteria mówi samo za siebie - targowisko), mogę spokojnie twierdzić, że naprawdę pod względem logistycznym nie jest to trudne przedsiewzięcie, a szczególnie na Rary, których na serwie wyraźnie brakuje bądź kupujący oferują śmieszne ceny za nie.

_________________
PrimeCover Druid 112 lvl ~Tolnor
*I feel change in the air*


18 Cze 2019, o 23:30

Podziękowali: Way (18 Cze 2019, o 23:32)
Profil WWW
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Loteria przedmiotów- spróbuj swojego szczęścia!
PrimeCover napisał(a):
Powiem wprost, jest to stricte łatwy zarobek dla twórcy tego konkursu, promocja kolejnego "podkanału" na YT (obecnie jest to trzeci - z contentem dot. Taernu, do którego ta osoba wraca po upływie kilku miesięcy), może być także promowana przez Ekipę oraz umieszczona w złym forum (kupno, sprzedaż, wymiana, licytacja, loteria mówi samo za siebie - targowisko), mogę spokojnie twierdzić, że naprawdę pod względem logistycznym nie jest to trudne przedsiewzięcie, a szczególnie na Rary, których na serwie wyraźnie brakuje bądź kupujący oferują śmieszne ceny za nie.



Kwestia ilości czasu - obecnie spędzam po 10h dziennie gdzie przez cały dzień przybywa około 10 osób - po moim urlopie raczej już nie będzie takie łatwe i zbiórka przypuszczam by trwała wtedy cały miesiąc, więc tylko to jest przeszkodą, reszta to już tylko wyliczenia atrakcyjności danego przedmiotu i ile chcemy osiągnąć + porządek w organizacji (ssy/zapisy uczestników). Co do reklamowania kanału - nie wymagam żadnych łapek ani subików - jest on tylko potrzeby do pokazania wyników by nie było "óstafioooone! jak śmiesz!" :P

Co do działu pisałem już w poprzednich postach z kim ustaliłem - sam myślałem by dać to w targowisku :)


18 Cze 2019, o 23:37
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 23 Lip 2015, o 00:01
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Nick w grze: Hezbollah
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Loteria przedmiotów- spróbuj swojego szczęścia!
Piona
A mnie się tam pomysł bardzo podoba na pozbycie się poprzez taki handlowany hazrd rarków które zalegają w depozycie bo nikt nie chce dać za nie tyle ile by sprzedający oczekiwał.A sprzedawanie ich za jakieś połowiczne ceny aby tylko ich się pozbyć to też niema sensu bo każdy z nas wie jak ŁATWO się je dropi :x Widać autor pomysłu ma dość spamowania w kółko na handlowym "sprzedam to i to za tyle i tyle oferty priv" itp. "betony handlowe".Potencjalni nabywcy a zarazem geniusze handlu którzy za Viverny chcą dać max 7,8 kk mają tu świetną okazje aby za frajerskie 240 k nabyć rar który jest im tak niezbędny do gry a którego tak nisko cenią.Na finiszu hazard loterii jeden tylko z nas będzie farciarzem , ale za to jakim :D
Mimo że rar ani troche mi nie potrzebny ale pomysł żeby mi go "wcisnąć" prima sort :shock: .Nie jeden Kraszanmuchamaradżamba sprzedający dywany turystom w Turcji czy inny niepotrzebny szajs mógłby łyknąć coś z tego pomysłu na hazard handel :lol:
A Ci co tu krytykują pomysł to niech sami pokuszą się na zaprezentowanie czegoś swojego co w obecnej monotoni handlu będzie jakąkolwiek atrakcja.
Tak więc ja tam licze że to się sprawdzi i będzie spora grupa osób myślących podobnie jak i ja no i pomysł na hazard handel pyknie i będzie kontynuowany.


20 Cze 2019, o 05:07

Podziękowali: kolega112999 (20 Cze 2019, o 09:02)
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Loteria przedmiotów- spróbuj swojego szczęścia!
Cieszę się, że pomysł się spodobał. Już mamy 50 chętnych to czekam tylko na informację od kolegi (DamianCzad), kiedy będzie miał czas zrobić stream, więc poinformuje Was tutaj,a zarazem wszystkich uczestników na koperty - tak jakbyście chcieli obejrzeć na żywo, żebyście mogli spokojnie zarezerwować sobie czas jak będziecie mieć takie chęci. Liczę, że do końca tego tygodnia już to zrobimy, więc prosiłbym o cierpliwość i oczekujcie informacji już niedługo.

Dla tych co nie znajdą czasu - 0 zmartwień, będzie zapisany live, którego tutaj Wam też wrzucę,a jakby ktoś nie miał czasu na 5 minutek obejrzenia to zarówno wrzucę Wam ssa wygranego.

Pozdrawiam i dziękuję za liczny pozytywny odzew na pw - co do dalszych loterii ustalę szczegóły i być może już w następnym tygodniu z tym ruszymy (podejrzewam, że w środę 26.06.19) i nie zabraknie kolejnych ciekawych przedmiotów :)

Edit. Szczegóły ustalone, już jutro (21.06.19) wyniki na kanale https://www.youtube.com/channel/UCTzGM7 ... Smce4VoTXA o godzinie 15:00! Rozesłałem koperty do każdego z Was uczestnicy, więc mam nadzieję, że się nie pomyliłem nigdzie :P

Pozdrawiam


20 Cze 2019, o 15:57
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 5 Maj 2016, o 21:55
Posty: 91
Podziękowano: 648 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: bomburek
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Loteria przedmiotów- spróbuj swojego szczęścia!
Takie małe info. 15 w piątek to strasznie kiepska godzinka. Pamiętaj na przyszłość, że część osób z gry pracuje :P Więc lepsze godziny, moim zdaniem, to od 16:30/17:00 kiedy ludzie wracają i są w autobusie albo już wrócili do domów i mają tą chwilkę czasu :P


20 Cze 2019, o 18:50
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Loteria przedmiotów- spróbuj swojego szczęścia!
kolega112999 napisał(a):
Takie małe info. 15 w piątek to strasznie kiepska godzinka. Pamiętaj na przyszłość, że część osób z gry pracuje :P Więc lepsze godziny, moim zdaniem, to od 16:30/17:00 kiedy ludzie wracają i są w autobusie albo już wrócili do domów i mają tą chwilkę czasu :P



Obecnie sugerowałem się czasami szkoły/pracy do godziny 14, więc akurat na 15 wybrałem. Zarazem jest to dla mnie opcjonalna godzina i w dodatku nie jestem sam,bo z kolegą, który to on będzie robił streama, więc jemu też odpowiadała ta godzina. Zapis streama będzie, więc też będzie można na spokojnie obejrzeć powtórkę, więc nawet jakby było max 5 osób to stream się odbędzie chociażby ze względu zapisu streama, który wydaję mi się wiarygodny (bez żadnych pomówień, że zmontowane - choć przyznam, że słabo się na tym znam to zobaczę).

Pozdrawiam


20 Cze 2019, o 18:58

Podziękowali: kolega112999 (20 Cze 2019, o 19:04)
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lis 2016, o 08:55
Posty: 41
Miejscowość: Bełchatów
Podziękowano: 77 razy
Otrzymanych podziękowań: 37 razy
Nick w grze: PrimeCover
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Loteria przedmiotów- spróbuj swojego szczęścia!
Zapis ze streama można bardzo łatwo obrobić i zedytowac nawet w tym prymitywnym kreatorze, jakie oferuje YT Studio ;)

_________________
PrimeCover Druid 112 lvl ~Tolnor
*I feel change in the air*


20 Cze 2019, o 21:38

Podziękowali: 2 kolega112999 (20 Cze 2019, o 21:40), Way (20 Cze 2019, o 21:40)
Profil WWW
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Loteria przedmiotów- spróbuj swojego szczęścia!
PrimeCover napisał(a):
Zapis ze streama można bardzo łatwo obrobić i zedytowac nawet w tym prymitywnym kreatorze, jakie oferuje YT Studio ;)



Zobaczę w takim razie ile będzie osób na streamie,wydaję mi się, że jak kilka będzie,to raczej będzie miał kto potwierdzić wyniki ;p Jak będzie słabo to wtedy przemyślę godziny tak, żeby dużej większości odpowiadały (chociażby w weekendy robić wtedy).

Dzięki za info i jeszcze pokombinuję.

Pozdro :)

@Edit Bardzo Was przepraszam, ale coś Damiana nie ma dzisiaj mimo, że z nim ustalałem szczegóły jeszcze wczoraj i mówił, że będzie dzisiaj o 15 a mam z nim 0 kontaktu. Zaraz Wam wyślę informację o tym na koperty i mam nadzieję, że dzisiaj się pojawi.


20 Cze 2019, o 21:43

Podziękowali: Kazik80 (21 Cze 2019, o 16:54)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 85 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron