Odpowiedz  [ 40 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
 Wojna, wojenka och wojenka! 
Autor Wiadomość
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wojna, wojenka och wojenka!
Tankk napisał(a):
A HeavenMaker jest najlepszy. Te oburzenie, że w takim kraju jak nasz można kogoś podejrzewać - Bezcenne.

Wkurzają mnie Twoje insynuacje. Dlatego napisze ostatni raz. Masz dowody, na to że coś naruszyłem, uchybiłem w tym konflikcie to je proszę pokazać. Jak ich nie masz to się wreszcie ucisz a przynajmniej 'od-przyprawianie pieprzem' się ode mnie. Zachowujesz się jak gówniarz, któremu rodzice zabrali ulubioną zabawkę i jedyne co mu zostało to wrzask i tupanie nóżkami... tyle, że ja mam już tego dość. Więc albo sam przestaniesz tupać albo Ci w tym pomogę.


25 Gru 2013, o 16:51
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Wrz 2012, o 17:56
Posty: 34
Miejscowość: Wschodnia Polska
Podziękowano: 33 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wojna, wojenka och wojenka!
@Tankk, racja, zwracam honor, nie zauwazylem. mój błąd.

_________________
Tyle w temacie.
http://scr.hu/0en0/b3b8j
Ave dymki! Trzecie msc: 9
Ave PvP! Drugie msc: 11
Ave marne procenty! Pierwsze msc: 14..
W grze od 1.04.12


26 Gru 2013, o 09:55
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 28 Lis 2013, o 14:43
Posty: 6
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 19 razy
Nick w grze: Tankk
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wojna, wojenka och wojenka!
Heavenmaker uspokój się, bo sam chyba jak dziecko się zachowujesz. Jak Ciebie moja osoba tak drażni to daj mi bana na forum.

Nigdzie nie napisałem, że kogoś oskarżam. Wiec skoro nie oskarżam, to nie wymagaj ode mnie dowodów. Próbujecie tłumaczyć swoje werdykty - tylko że nieudolnie.

Nie dziwcie się, że wielu osobom coś nie pasuje (w tym też mi), że jedni za oszustwa w wojnach są nagradzani, a inni karani.


26 Gru 2013, o 11:32
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lis 2012, o 21:15
Posty: 11
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wojna, wojenka och wojenka!
Szanowna administracjo. Totalnym brakiem kultury wykazujecie się wobec mnie swoim zachowaniem. Czuję się pominięta i zniesmaczona brakiem waszej reakcji oraz brakiem jakiejkolwiek próby rozmowy ze mną i z innymi osobami, których sprawa dotyczy. Staram się podchodzić do Was z kulturą i z kulturą X czasu czekam na odpowiedź, której najprawdopodobniej nie otrzymam. Zachowanie Pana HM kilka postów wyżej obrazuje mi w zupełności z jakim szacunkiem a właściwie to lekkim jego brakiem odnosicie się do graczy. Cóż mam nadzieję, że karma będzie dla Was sprawiedliwą a czego wam życzę od niej, pozostawię już do swojej świadomości.
Po drugie może skoro jest sytuacja zapalna to może warto by było nie puszyć piórek ,,Jam admin, jam GM co postanowione przeze mnie to dobre i mocarne i nie da się zmienić". Tylko wypracować razem z nami , Graczami dzięki którym Taern trzyma się przysłowiowej kupy kompromis?


10 Sty 2014, o 10:22
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 3 Cze 2012, o 10:33
Posty: 134
Podziękowano: 519 razy
Otrzymanych podziękowań: 276 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wojna, wojenka och wojenka!
BUMP. Nic nie zrobiliście a Dragon znowu szaleje i oszukuje. Wywalił 3/4 gildii i potem wysłał wojne. Zamierzacie coś z tym zrobić? Zgodnie z 6 punktem regulaminu wojnie jest to KARANE.

_________________
IImiejsce-jedyny 29lvl, który dobił 800powera
http://scr.hu/2s0/ullr3

Koniec gry 2017.04.19


2 Lut 2014, o 17:17
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Mar 2012, o 14:00
Posty: 1309
Miejscowość: Koło
Podziękowano: 157 razy
Otrzymanych podziękowań: 114 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wojna, wojenka och wojenka!
Zgłoszenie dotyczące nieprawidłowości w wojnie zgłaszaj na supprt gry.

_________________
Luck is my middle name.
Mind you, my first name is Bad.


Gothrek S1 123lvl - OFF


2 Lut 2014, o 17:41
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 7 Wrz 2011, o 23:08
Posty: 10
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wojna, wojenka och wojenka!
Gothrek nie badz smieszny bo na suporcie szybciej zamykacie niz zdaze kostki wylosowac tlumaczac sie idiotycznymi wypowiedziami a mianowicie zaczalem od suportu bylem na forum zalorzylem temat 12 Wrz 2013, o 15:46, 0000 odpowiedzi czerwonych, ,,kupa" czasu tak czas moge nazwac^^ bo nie szanujecie swoich graczy bylem znowu na suporcie i znowu wyslales na forum :lol:


3 Lut 2014, o 10:39
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wojna, wojenka och wojenka!
od dłuższego czasu temat się tu kwalifikował, teraz już tu trafił...

forum to nie tablic żalu i pretensji do kolorowych - skargi proszę składać na support


3 Lut 2014, o 10:45
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 28 Sty 2014, o 12:04
Posty: 0
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Nick w grze: Vindicta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wojna, wojenka och wojenka!
Ja chciałabym zadać tylko jedno pytanie, co trzeba zrobić aby być tak pobłażliwie traktowanym jak Anioły? Jako uczciwy zawodnik chciałabym znać odpowiedź ponieważ irytujące jest to że zgłaszanie ewidentnego łamania wszelkich zasad przez anioły jest regularnie przez Was olewane. Najpierw olewaliście gildię Eagles która również została oszukana, teraz olewacie BJT która ma znaczące dowody na oszustwa aniołów. Może źle zadajemy pytania i złe dowody dostarczamy? Może powinniśmy zapytać ile? Na jakie konto? Jakie plecy powinniśmy mieć? Zastanówcie się nad sobą bo przez takie zachowania jakie stosujecie Wy gm/mod itp ta gra schodzi na psy. Tracicie szacunek w oczach zawodników a nie zapominajcie że to MY tą grę utrzymujemy. Same Anioły którym ewidentnie wchodzicie w tylnią część ciała Taernu nie podtrzymają.


3 Lut 2014, o 15:34
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 7 Wrz 2011, o 23:08
Posty: 10
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wojna, wojenka och wojenka!
Heavenmaker jak dla dzisiejszego rzadu niewygodna jest telewizja tak dla was forum dlatego wysylacie nas na suport, na mojego posta odpisujecie od wrzesnia wiec nie oczekuje juz od was (kolorowych) roztrzygniecia sprawy bo potwierdziliscie racje moje i innych graczy ^^ mi to juz lata i powiewa jedyne co mozemy zrobic to cisnac po was tutaj^^ tutaj jestesmy grupa ludzi a na suporcie kolejnym zgloszeniem


3 Lut 2014, o 16:43
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 40 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron