Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
 Równi i równiejsi - czyli jak wykończyć tą grę 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2012, o 13:36
Posty: 206
Podziękowano: 195 razy
Otrzymanych podziękowań: 257 razy
Nick w grze: EpikDrut
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Równi i równiejsi - czyli jak wykończyć tą grę
temat wg mnie jak najbardziej godny uwagi, nie raz czlowiek prosil o tepa bo sam wyjsc nie moze, to albo nikt nie odpisze albo napisza "dednij sb"... osoba w/w nie powinna miec wogole prawa o proszenie o taka glupote... doslownie wysmialem wytlumaczenie ze ktos chce sb pogadac na bocznym w g... haha... praktycznie nikt tam nie rozmawia... w koncu po to jest czat GILDIOWY! Lecz wina tez lezy po 2 stronie, raczej wielkim problemem nie jest kliknecie obrazka drzwi :D

_________________
Pomogłem/podobało się? Kufelek się należy ;)
Zapraszam na mój kanał YT! klik
To tylko gra... to tylko taern...
https://scr.hu/0dk2/wo2xz
Epik [127lvl] z latarką to jak Polska bez korupcji i długów


9 Lut 2014, o 14:44
Profil WWW
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Maj 2011, o 19:06
Posty: 15
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Równi i równiejsi - czyli jak wykończyć tą grę
Rozmawiaj sobie z kim chcesz Inkwizycja. Najwidoczniej nie masz z kim porozmawiać realnie skoro tutaj tak bardzo się tej konwersacji domagasz :)
Swoje już napisałam, a Ty kłóć się dalej i płacz :)

_________________
Image
Image


9 Lut 2014, o 14:47

Podziękowali: gromak (9 Lut 2014, o 15:21)
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Mar 2012, o 12:46
Posty: 1968
Miejscowość: Łódź
Podziękowano: 293 razy
Otrzymanych podziękowań: 1598 razy
Nick w grze: Sokoliskoo
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Równi i równiejsi - czyli jak wykończyć tą grę
Jeśli chodzi o teleport po restarcie serwa [nie chcesz dedać]- nie ma takiej możliwości.
Teleport w przypadku awarii lokacji - obowiązek GM.
Teleport w przypadku pozostania na starej mapie - obowiązek GM.

Smodzi bardzo rzadko korzystają z tej komendy i tak naprawdę 95% przeniesień postaci to decyzja Gm.
Tu raczej nie patrzyłbym w kategoriach kto i o co prosi tylko o to jaką politykę prowadzi Mistrz serwera. Ja nigdy nie przeniosłem nikogo kto pisał, że jak mu nie pomogę to dednie. Trudno - to tylko śmierć.

Jeśli ktoś miał awarię lub uszkodził jakkolwiek Questa to sumowałem go lub wsadzałem do paki i z niej wyciągałem.
Podobnego przypadku jak Ty miałeś nigdy nie widziałem i takowego zgłoszenia nie miałem ale myślę, że gdyby poprosił mnie kanclerz o usunięcie wiszącej osoby w gildii to raczej bym nie odmówił.
Popełniono tutaj jeden bardzo rażący błąd - nie napisano do Ciebie na priv z informacją czemu i po co. Podejrzewam, że pewnie sam byś z tej gildii wyszedł gdybym Cię poprosił.

Niemniej jednak sama sytuacja nie wymaga chyba aż takiego puczu na forum.

_________________
Administrator Team Speak`a - masz kłopot napisz KLIK!
Administrator Facebook - KLIK!
***
"Zło jest złem - mniejsze czy większe nie ma różnicy.
Jak to ocenić? Czy to w ogóle możliwe?
Jeśli mam wybierać między złem a złem, to wolę nie wybierać wcale."


9 Lut 2014, o 15:49

Podziękowali: Favilla (9 Lut 2014, o 15:52)
Profil WWW
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Równi i równiejsi - czyli jak wykończyć tą grę
Nikt nie mówi tu o puczu, a bynajmniej nie ja. Natomiast to co sam słusznie zauważyłeś - nikt nie napisał. Nie napisał z powodu tego, że spodziewał się (i słusznie) że będę żądał wyjaśnień, wskazania co zrobiłem/robię źle - po prostu przyczyny. Sam Sokolisko wiesz, że ktoś przekonany o słuszności swojego działania nie będzie się bał otwarcie powiedzieć osobie karanej czy w moim przypadku przenoszonej przyczyny owej decyzji. Tutaj po raz kolejny, jakaś zakonspirowana postać na wniosek gracza uczyniła coś bez słowa wyjaśnienia - widzisz różnicę? W tej grze dość było podejmowanych "dziwnych" decyzji - a jak to czara goryczy ma do siebie - może się przelać. Efektem właśnie takich działań jest ten temat - ciągle uważasz, że niepotrzebnie biję pianę? Okazuje się, jak sam (skądinąd słusznie) mówisz, że zakładanie takich tematów mija się z celem - bo administracja 4 literach ma podobne sytuacje. Bo przecież "nic się takiego nie stało".

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


9 Lut 2014, o 16:13
Profil ICQ WWW
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2013, o 19:30
Posty: 9
Miejscowość: Zamość
Podziękowano: 50 razy
Otrzymanych podziękowań: 19 razy
Nick w grze: HidenobiKiu
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Równi i równiejsi - czyli jak wykończyć tą grę
Widzę jeden aczkolwiek ważny szczegół
byłeś poproszony o wyjście ale nie przez GM tylko kanclerza właściciela Gildi .
Odmówiłeś wniosek dla GMa dobrowolnie nie chce opuścić gildi miejsca gdzie już wejsc nie może z znajduje się w nim przez lukę w systemie , Mówisz ze nie złamałeś regulamin ale GM musi byc kreatywny i w podczas sporów nie opisanych w regulaminie musi wykazać się własna inicjatywa , podia taka a nie inna decyzje która tak na prawdę nie odbiła sie aż tak na twoim dobrze ,mogły jedynie wybrać inne miejsce na które cie przenosił i to moim zdaniem jego jedyny błąd

_________________
Kto się Mnie zaprze przed ludźmi, tego zaprę się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie


9 Lut 2014, o 18:23
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 17 Paź 2011, o 02:15
Posty: 5
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 19 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Równi i równiejsi - czyli jak wykończyć tą grę
Goth, o Twoim "widzi mi sie" to juz ja książkę mogę napisać, ban bo miałes chamski wybryk, wiec nie mow mi,ze takich rzeczy nie robisz

_________________
Azada ryc s1 - 140 lvl


9 Lut 2014, o 20:39
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Mar 2012, o 14:00
Posty: 1309
Miejscowość: Koło
Podziękowano: 157 razy
Otrzymanych podziękowań: 114 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Równi i równiejsi - czyli jak wykończyć tą grę
Azada napisał(a):
Goth, o Twoim "widzi mi sie" to juz ja książkę mogę napisać, ban bo miałes chamski wybryk, wiec nie mow mi,ze takich rzeczy nie robisz



HaHa ale o co chodzi? O Twojego bana za podważanie naszych decyzji? Za relogi na kolejne postacie i recydywę? Chyba miałaś swój własny temat, również na support :) P.S co to jest chamski wybryk i czy dostanę kopię książki z dedykacją?

_________________
Luck is my middle name.
Mind you, my first name is Bad.


Gothrek S1 123lvl - OFF


9 Lut 2014, o 22:33
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 17 Paź 2011, o 02:15
Posty: 5
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 19 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Równi i równiejsi - czyli jak wykończyć tą grę
Ciebie to śmieszy? Za przelogowanie jest knebel według regulaminu a Ty dałeś bana, wiec jak widac Administracja robi co chce i kiedy chce i żadne odwołanie ni jak się ma do tego regulaminu

_________________
Azada ryc s1 - 140 lvl


9 Lut 2014, o 22:40
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Równi i równiejsi - czyli jak wykończyć tą grę
Gothrek napisał(a):
Azada napisał(a):
Goth, o Twoim "widzi mi sie" to juz ja książkę mogę napisać, ban bo miałes chamski wybryk, wiec nie mow mi,ze takich rzeczy nie robisz



HaHa ale o co chodzi? O Twojego bana za podważanie naszych decyzji? Za relogi na kolejne postacie i recydywę? Chyba miałaś swój własny temat, również na support :) P.S co to jest chamski wybryk i czy dostanę kopię książki z dedykacją?



I to ma być właśnie postawa "niezachwianego, bezstronniczego oraz obiektywnego" admina. Który to w wątku dotyczącym nieuzasadnionego użycia teleportu nie może się powstrzymać, by pokpić sobie z gracza. A co dopiero działać wg własnego widzimisię?

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


9 Lut 2014, o 22:43
Profil ICQ WWW
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Mar 2012, o 14:00
Posty: 1309
Miejscowość: Koło
Podziękowano: 157 razy
Otrzymanych podziękowań: 114 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Równi i równiejsi - czyli jak wykończyć tą grę
gromak napisał(a):
Gothrek napisał(a):
Azada napisał(a):
Goth, o Twoim "widzi mi sie" to juz ja książkę mogę napisać, ban bo miałes chamski wybryk, wiec nie mow mi,ze takich rzeczy nie robisz



HaHa ale o co chodzi? O Twojego bana za podważanie naszych decyzji? Za relogi na kolejne postacie i recydywę? Chyba miałaś swój własny temat, również na support :) P.S co to jest chamski wybryk i czy dostanę kopię książki z dedykacją?



I to ma być właśnie postawa "niezachwianego, bezstronniczego oraz obiektywnego" admina. Który to w wątku dotyczącym nieuzasadnionego użycia teleportu nie może się powstrzymać, by pokpić sobie z gracza. A co dopiero działać wg własnego widzimisię?



Tylko nie rozumiem skąd takie skakanie po tematach starych jak świat. Co on wnosi do tego co tu poruszyłeś i zostało wyjaśnione?

_________________
Luck is my middle name.
Mind you, my first name is Bad.


Gothrek S1 123lvl - OFF


9 Lut 2014, o 23:08
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron