Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 53 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
 Forum w krzywym źwierciadle. 
Autor Wiadomość
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Post Re: Forum w krzywym źwierciadle.
A to tak z ciekawości zapytam - dajcie mi przykłady, cytujcie gdzie to wielokrotnie "obrażam ludzi". Tylko nie wyszarpujcie wypowiedzi sprzed roku, bo skoro tak żywo w pamięci jawią się Wam moje liczne "obrazy" to niech będą... z ostatnich 3 miesięcy i od razu zaznaczę, że nazwanie desacreda chamem obrazą nie jest. Więc czekam! :*

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


7 Wrz 2014, o 14:43
Profil ICQ WWW
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Forum w krzywym źwierciadle.
Niektórym się wydaje, że jak finezyjnie kogoś obrazić, to obraza przestaje być chamstwem, a zaczyna być tworem fantazyjnej inteligencji...
Przykro mi, tak to nie działa. Można wznieść się na wyżyny krasomówstwa, ale czy porównywać kogoś do wszy, czy nazwać kogoś głupcem - to jest dokładnie to samo.

Dlatego, Gromak - jeśli sugerujesz że ktoś lubi kąpać się w szambie lub nazywasz kogoś prymitywem, to raczej nie powinieneś sobie przyklejać łatki zabawnego rozmówcy. Jak ktoś uważa za obrzucanie się mierzwą za fajną rozrywkę to niech założy do tego temat w strefie zgniotu - szczerze mówiąc, sam chętnie bym poczytał.
Ale jeśli ktoś musi uskuteczniać swoje prowokacje w każdym miejscu - w grze, na forum, na shoutboxie, na PW, na supporcie... rozdrabniać swoje "zdolności" na połowę swoich postów, to niech przestanie się dziwić, że trollowanie przestaje być zabawne, a zaczyna świadczyć o ograniczeniu umysłowym, zapalczywej furii, zjadliwości i niezdolności do opanowywania swych emocji.
Dobrze czasem przedstawić swoje niebanalne spojrzenie na rzeczywistość i ironicznie zakwestionować racjonalność niektórych działań. Ale gdy jest to jedyna metoda komunikowania się z innymi, to zaczyna popadać się w przesadę. Można zrobić zabawny filmik, ale spamowanie nim w grze zaczyna być żałosne i kneble za prowokacje zaczynają nabierać sensu...

Gadzio, kimkolwiek by nie była, ogranicza swoją działalność i nie nadużywa insynuacji personalnych. Dlatego nawet przyjemnie czytać jej twórczość i łatwo jej wybaczyć, jeśli czasem trollowanie wyjdzie poza dobry ton. Chociaż nadużywanie zdrobnień jest trochę zbyt infantylne...


8 Wrz 2014, o 10:20
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Post Re: Forum w krzywym źwierciadle..
Podales i opisales w jaki sposob Ty obrazasz ludzi, ale Kycie! Temat niestety nie jest o Tobie :(

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


8 Wrz 2014, o 10:26
Profil ICQ WWW
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Forum w krzywym źwierciadle.
Uhuhu. Tak pocisnąłem Gromaka, że zdołał zebrać się tylko na przedszkolną ripostę "Chyba Ty!".
Czekam na twoje ulubione - "Idę po HeavenMakera".


8 Wrz 2014, o 10:29
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Post Re: Forum w krzywym źwierciadle.
Przeczytałem te 4 strony (chory jestem, to nie mam co robić) i powiem tylko tyle:
W konkursie na najbardziej ociekający jadem, chamski i po prostu "buracki" temat - ten zająłby bardzo wysokie miejsce. I nie chodzi tu o to, czy Autorka ma rację czy też nie - bo to przestało być istotne już po kilku postach. Temat zmienił się w zwykłą pyskówkę i miejsce do obrzucania błotem, gdzie "każdy ma pretensje do każdego o wszystko".
Dziwi mnie tylko, dlaczego jeszcze Rzuff nie zamknął tego burdelu.


8 Wrz 2014, o 10:41
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Forum w krzywym źwierciadle.
Mnie nie dziwi. Forum i gra wydają się wręcz stworzone dla trolli i prowokatorów - dopiero od niedawna zaczęto w ogóle karać za bezpodstawne oskarżenia. Szkoda, że na tym poprzestano.
Działalność Gadzii czasem przypomina twórczość Mileny Wójtowicz (powieści same w sobie wspaniałe, a opowiadania w stylu "Bardzo Czarna Dziura"...), Olgi Gromyko, czy Ewy Białołęckiej (wiedzma.com.pl). Poza tym, że jakieś dwa poziomy niżej.
Lecz fakt. Gdy zawiewa Kaitą, to zaczyna robić się paskudnie. Tylko z jakiegoś chorego powodu administracja potrzebuje powodu, by banować multikonta - czy naprawdę zalogowanie się w kafejce pozwala dowolnie omijać bany?


8 Wrz 2014, o 10:53
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Forum w krzywym źwierciadle.
No ja troszkę sobie z boku zerkałem na ten temat i patrzyłem gdzie to zmierza - liczyłem też na jedyną słuszną reakcję naszych modów forum, ale się nie doczekałem więc sam przenoszę ten temat do Strefy Zgniotu.

Co do dyskusji to zwrócę uwagę tylko na kilka ostatnich postów - Kyth i Gromak - byłoby na prawdę z korzyścią dla wszystkich gdybyście obaj:
1) wzięli sobie do serca to co sami piszecie i od innych oczekujecie
2) uważnie czytali posty tego drugiego i czasami przed lustrem sobie odpowiedzieli na pytanie: czy przypadkiem, mój oponent nie ma racji?


8 Wrz 2014, o 12:26
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Post Re: Forum w krzywym źwierciadle.
To ja IDĘ PO MOJEGO PRZYJACIELA HEAVEN MAKERA!

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


8 Wrz 2014, o 17:56
Profil ICQ WWW
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2013, o 03:50
Posty: 27
Miejscowość: Vratislavia
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 150 razy
Post Re: Forum w krzywym źwierciadle.
[quote="Kyth Moire"]
Lecz fakt. Gdy zawiewa Kaitą, to zaczyna robić się paskudnie. Tylko z jakiegoś chorego powodu administracja potrzebuje powodu, by banować multikonta - czy naprawdę zalogowanie się w kafejce pozwala dowolnie omijać bany?[/quote]
Dlaczego Ty piszesz o Kaicie tylko wtedy kiedy Ona ma bana i nie może odpowiedzieć?
Kompleksy czy może strach przed konwersacją? Skoro bez niej żyć nie możesz, to pisz o niej kiedy może odpowiedzieć. Bo w tej chwili zachowujesz się jak dziecko które pyszczy ze pleców mamusi.

_________________
fac fideli sis fidelis
mors certa hora incerta
fac te ipse felicem


8 Wrz 2014, o 20:15
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Forum w krzywym źwierciadle.
Wilkor - z prostego powodu. Na multikonto siada zazwyczaj wtedy, kiedy główne konto jej zbanowane. Trudno oskarżać o multi, gdy z niego nie korzysta.
Zresztą - ona na banie jest przez przez co najmniej 1/3 roku, a w tym tempie to dorobi sobie połowę roku bez forum... ponadto niekoniecznie informuje mnie, kiedy i do kiedy ma bana. Nie zawsze admin powiadamia o karach i ewentualnych skróceniach.


8 Wrz 2014, o 21:14
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 53 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 60 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron