Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
 Równi i równiejsi - czyli jak wykończyć tą grę 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Równi i równiejsi - czyli jak wykończyć tą grę
takie jest zycie w taernie jak w tytule tematu pozwole sobie zacytowac/ " Równi i równiejsi"


9 Lut 2014, o 23:13
Profil WWW
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 17 Paź 2011, o 02:15
Posty: 5
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 19 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Równi i równiejsi - czyli jak wykończyć tą grę
Nie rozumiesz? Tu chodzi o fakt,ze Administracja jest bezkarna nawet jak robi cos czego robic nie powinna i jest to tajemnica Poliszynela a jak ktos sie odezwie to kary wobec niego sa surowsze za byle co

_________________
Azada ryc s1 - 140 lvl


9 Lut 2014, o 23:24
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Równi i równiejsi - czyli jak wykończyć tą grę
wybaczcie mi tego malego oftopka ale musze odpowiedziec koledze bo poruszyl bardzo ciekawa strefe....


a wiec kolego... Azada ty mi mowisz ze ja nie rozumiem tego co napisales??

oj oj oj ... moja sama obecnos juz dziala na ekipe podkreslam sama obecnosc .... to juz duzo mowi... a kary za wytykanie bledow to ja mam cale kolekcje i mi mowisz ze nie rozumie ze ekipa jest bezkarna??

Jest , tak bylo, jest i bedzie a kto sie chociaz raz wychyli dostaje latke trolla i za byle co jestes na celowniku az do calkowitego pozbycia sie z gry /forum i tak tez bylo jest i bedzie, nie wiem na ta chwile cierniem w tylku adminow chyba jestem ja znowu ponownie ale zwazywszy na niesprawiedliwe bany to ze mam zale to cos zlego, no oczywiscie ze tak bo obnazam jawnie bledy nieomylnej ekipy, ale wszystkiego pod dywan i tak nie zamiota ... wszystkich uciszyc sie nie da.. i zamiast wprowadzac terror zastrasznie banami itp to trzeba zasiasc i pogadac z ludzmi co ich dreczy , wyciagnac wnioski i cos zmienic a nie slepo trwac i nie zwracac uwagi bo jest ok, Nie jest ok nie bylo i niestety puki zacni admini wala kiche to niebedzie ok... Ale co ja tam wiem ja tylko robie bledy ort, i narzekam... eh eh oh oh

i kazda wypowiedz ekipy nalezy tak kwitowac eh eh oh oh , i pamietajcie kto lechta moda ten ma lepiej i gadaj zdrow sokol zawsze tak bylo....

np dzis obrazilem w tym temacie ta dziewke z tematu mowiac ze ma cycki wedlug sokola to wielka obraza i kare zafundowal a gdybym juz teoretycznie napisal ze ta dziewczyna ma lono to tez bym ja obraził zapewne wedlug sokola tak ... reasumujac wyjasnilem na kolorowo ze chodzilo mi o to ze wiekszosc paziow to faceci i zawsze sa przychylni w stosunku do kobitek tak zawsze jest i sie im nie odmawia... no ale sokol ma problem bo widac koloru niebieskiego nie widzi i kara sluszna wedlug niego ...

no ale co sie klucic na niego i tak nie ma bata jak na zadnego admina robic moga co chca. to samo gm robic moga co chca jak cos zryia to co poskarz sie do admina a on swoich broni ... to samo zieloni sa bronieni przez gm a gm przez adka i taka gadka walka z wiatrakami... nie ma sensu nawet pisanie do dryga bo go widocznie oszukuja mowia ze jest pieknie kolorowo jak w bajce zero problemow i to łyka albo poprostu sie nieinteresuje bo ufa adminom a ze ludzie z gry uciekaja to go nie dziwi wcale...


zycie w taernie jest ciezkie i tyle...


9 Lut 2014, o 23:43
Profil WWW
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 17 Paź 2011, o 02:15
Posty: 5
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 19 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Równi i równiejsi - czyli jak wykończyć tą grę
nie, Crazyzdf, to było do Gothreka :)

_________________
Azada ryc s1 - 140 lvl


9 Lut 2014, o 23:45

Podziękowali: 2 gjenek (10 Lut 2014, o 05:22), rzuff (10 Lut 2014, o 16:01)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 18 Gru 2012, o 00:18
Posty: 14
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 39 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Równi i równiejsi - czyli jak wykończyć tą grę
Gothrek napisał(a):
Azada napisał(a):
Goth, o Twoim "widzi mi sie" to juz ja książkę mogę napisać, ban bo miałes chamski wybryk, wiec nie mow mi,ze takich rzeczy nie robisz



HaHa ale o co chodzi? O Twojego bana za podważanie naszych decyzji? Za relogi na kolejne postacie i recydywę? Chyba miałaś swój własny temat, również na support :) P.S co to jest chamski wybryk i czy dostanę kopię książki z dedykacją?



Gothrek :> ale poco to robisz ... poco wchodziszw dyskusje z kimś innym niż twórca tematu :

Bo ja widzę to tak , ktoś inny się odzywa na publicznym forum więc :

- albo niech administrator zacznie dodawać do tematów możliwość pisania tylko dla poszczególnych osób ( samobójstwo)

- albo może jednak, włączmy myślenie gość zaczyna odgrzewać jakiś stary kotlet to przecież nie musisz go wyśmiewać, starczy go z ignorować , lub zgłosić jego post do usunięcia bo nie w nosi nic do tematu

Jednak Ty jak na załączonym obrazku najpierw wolisz go wyśmiać, a potem pare postów niżej udawać głupiego poco on się tu pojawił :>


10 Lut 2014, o 13:05
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Równi i równiejsi - czyli jak wykończyć tą grę
zasadniczo kolejny temat do zgniatarki - początkowo dyskusja nosiła znamiona merytorycznej - obecnie to już zwykła pyskówka i przepychanka


10 Lut 2014, o 13:58
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 29 Mar 2012, o 17:24
Posty: 25
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Równi i równiejsi - czyli jak wykończyć tą grę
Śmiać się chce czytając niektóre wypowiedzi. Nic tylko płacze,żale,pretensje itd..
Wy myślicie, że mod/gm/admin chcą wam uprzykrzyć grę na danym serwerze. Każdy ma swoje obowiązki i jest z nich rozliczany, znam wiele przypadków gdzie ktoś został po prostu usunięty ze swojego stanowiska za problemy z jego udziałem. Ja też miałem kar mnóstwo i sporo nie słusznych ale po to masz taką możliwość jak odwołanie aby się na to powoływać i wtedy to jest rozpatrywane nie przez tylko jedną osobę. A większość rozkłada ręce i żali się jaki to on biedny jak go skrzywdziła ekipa. Czasem śmiać się chcę czytając niektóre posty do zgniatarki ;)


10 Lut 2014, o 16:25
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Równi i równiejsi - czyli jak wykończyć tą grę
zły dotyk boli cale zycie :P


10 Lut 2014, o 18:59
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron