Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 53 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
 Forum w krzywym źwierciadle. 
Autor Wiadomość
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Post Re: Forum w krzywym źwierciadle.
Ale przecież na bank masz na to jakiś wzór!

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


8 Wrz 2014, o 21:50
Profil ICQ WWW
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Forum w krzywym źwierciadle.
Mam. Tylko trzeba przemnożyć przez inteligencję Gromaka, a po takim działaniu zawsze wynik wynosi 0...


9 Wrz 2014, o 11:20
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2012, o 14:00
Posty: 22
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 54 razy
Post Re: Forum w krzywym źwierciadle.
Kyth tym tekstem twoja merytoryka której nie widzisz u innych a jedynie u siebie sięgnęła aż poziomu podstawówki. Sprowokowany czy nie, brawo, bravissimo, tak trzymaj!!!
Kurcze poważnie takiego dołu po Tobie się nie spodziewałem.

_________________
V - łucznik s3 - R.I.P


9 Wrz 2014, o 16:54
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Cze 2012, o 14:48
Posty: 92
Podziękowano: 191 razy
Otrzymanych podziękowań: 117 razy
Post Re: Forum w krzywym źwierciadle.
jaki fajoski topik

_________________
okrucieństwo jest naszą powinnością , bo cóż wredniejszego ....
tożsamość,nienawiść,pamięć

nie


10 Wrz 2014, o 10:14
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 23:18
Posty: 92
Podziękowano: 123 razy
Otrzymanych podziękowań: 173 razy
Post Re: Forum w krzywym źwierciadle.
Witam

Odnośnie autorki: Gadzio mam teorię kim jesteś, ciekawe czy słuszną? :) Będzie jakaś nagroda za rozszyfrowanie Twojej tożsamości?

up@Arwynn
Widzę, że z niejakim zaskoczeniem odbierasz posty Kytha.
Gwarantuję Ci że to u niego typowe a jego posty na pw są zdecydowanie mniej wybredne. Chłopak potrafi się maskować i nie wszyscy użytkownicy forum mają po prostu jasność z kim mają do czynienia. Ja osobiście dawno nie spotkałem kogoś tak bezpodstawnie impertyneckiego i przekonanego o swojej wyższości. W zasadzie nie pamiętam dłuższej duskusji w jakimkolwiek temacie zeby nie skończyło się obrażaniem opponenta.
Był czas że zadeklarował że nie bedzie już tu pisał (tuż po tym jak padł na obliczaniu prostego prawdopodobieństwa) no ale jak widać nie dał rady dotrzymać własnego słowa.
up@Wilkor
Dokładnie tak samo pomysłałem odnośnie Kaity jak Ty. Zawsze pisze o niej jak ma bana a pokrętne tłumaczenia że nie wie o tym, są ewidentym kłamstwem i tyle. Oczywiście złośliwie dopisał, że Kaita jest przez 1/3 roku na banie podczas gdy do tej pory (jak mnie pamięć nie myli) miała raptem 1 bana.
up@Gromak
Dam Ci radę nie dyskutuj z nim bo to nie ma żadnego sensu. Pamiętam jak swego czasu pisałeś że jest forumowym matematykiem z czym się nie zgadzałem i o co mieliśmy spinę. Dla mnie to żaden matematyk (co udowodniłem choćby w temacie o prawdopodobieńswie) a jedynie jak ma wzór to jest w stanie dobrze do niego podstawić zmienne. Naprawdę mega osiągnięcie :).
To taki Szifo forumowy tylko w zdecydowanie gorszym wydaniu.
Zresztą spójrz na te posty i sam oceń poziom hipokryzji:

[quote="Kyth Moire"]Niektórym się wydaje, że jak finezyjnie kogoś obrazić, to obraza przestaje być chamstwem, a zaczyna być tworem fantazyjnej inteligencji...
Przykro mi, tak to nie działa. Można wznieść się na wyżyny krasomówstwa, ale czy porównywać kogoś do wszy, czy nazwać kogoś głupcem - to jest dokładnie to samo.
Dlatego, Gromak - jeśli sugerujesz że ktoś lubi kąpać się w szambie lub nazywasz kogoś prymitywem, to raczej nie powinieneś sobie przyklejać łatki zabawnego rozmówcy.....
[/quote]
vs
[quote="Kyth Moire"]Mam. Tylko trzeba przemnożyć przez inteligencję Gromaka, a po takim działaniu zawsze wynik wynosi 0...[/quote]
pozdr
Lisario


10 Wrz 2014, o 11:47
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Post Re: Forum w krzywym źwierciadle.
No czyli wychodzi na to, że Kaita nie jest na banie? Przeczysz sobie Kycie, to do Ciebie niepodobne :-)

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


10 Wrz 2014, o 17:55
Profil ICQ WWW
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Forum w krzywym źwierciadle.
Lisariolll - Kaita miała już przynajmniej 4 bany, w tym na kilka miesięcy. 1/3 roku to zaniżanie wyniku, bo z obecnym banem mowa o dłuższym okresie. Ale już udowodniłeś, że o matematyce nie wiesz nic - co zresztą udowodniłeś w wątku o prawdopodobieństwie.
Ponadto nigdy nie mówiłem, że nie jestem chamski. Jestem, i to często. Wobec trzech-czterech użytkowników, z których każdy wielokrotnie zasłużył. Gdybyś przeczytał wątek, domyśliłbyś się że ta uwaga dotyczyła Gromaka, który prosił o dowody swego chamstwa, jakby nie przedstawiał ich co post.

Arwynn - samo istnienie Strefy Zgniotu to dowód, że administracja nie chce karać użytkowników, nawet gdy na to zasługują. To forum się nieźle stacza i brak reakcji tylko to przyśpiesza. Ponadto mnie już od dawna przestało interesować, co sądzą o mnie inni.


10 Wrz 2014, o 19:17
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Forum w krzywym źwierciadle.
Gromak - czyżbyś sądził że istnieje tylko to, co można obliczyć? To do Ciebie niepodobne :-)


10 Wrz 2014, o 19:25
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2013, o 03:50
Posty: 27
Miejscowość: Vratislavia
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 150 razy
Post Re: Forum w krzywym źwierciadle.
Czyli jednak wiedziałaś że Kaita m bana. Więc po co to zgrywanie głupka że nic o tym nie wiesz (i tak w to nikt nie wierzył). Zastanów się więc kogo chcesz tu grać głupka, czy inteligenta? Bo w tej chwili wychodzi głupek zgrywający inteligenta.

P.S
Muszę Cię uspokoić Kaita nie ma żadnego multikonta.
P.S 2
Ban niedługo jej się kończy, i zobaczymy wtedy czy będziesz tak chętnie o niej pisał.

_________________
fac fideli sis fidelis
mors certa hora incerta
fac te ipse felicem


10 Wrz 2014, o 19:37
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Post Re: Forum w krzywym źwierciadle.
CHŁOSTAJ MNIE, SMAGAJ SWOIM CHAMSTWEM KYTH!

ZASŁUŻYŁEM NA TO :D


MOCNIEJ!

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


10 Wrz 2014, o 21:43
Profil ICQ WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 53 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 60 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron