Odpowiedz  [ 85 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
 Loteria przedmiotów- spróbuj swojego szczęścia! 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Loteria przedmiotów- spróbuj swojego szczęścia!
MatasQ napisał(a):
Gdyby to było na zasadzie że autor tego tematu daje zdublowanemu po wszystkich większych lokacjach (Trentis Keme itp) przedmiot, ustala ilość biletów oraz cenę i chętni by mogli kupować, po wykupieniu biletów losowanie przeprowadzone przez naszą wspaniałą grę i przedmiot trafia do zwycięzcy a kasa do osoby dającej przedmiot to rozumiem...
Ale w takiej formie jest to bardzo prosta sprawa do oszukania sporej ilości osób jednocześnie...
Może autor tej akurat loterii by nie ryzykował swoim kontem bo jeśli się nie mylę 2 postaci ze 140 lvl i epikami (i kto wie co tam jeszcze aż tak go nie znam) ale takich co by na tym skorzystać chciało w ten sposób pewnie by nie brakowało. :D



Kwestia tego, że żeby było więcej zwycięzców bym musiał mieć więcej przedmiotów (takie przedmioty jakie mam to tylko z misia, więc wątpię, że będzie zainteresowanie) co jest problematyczne. Zarazem tak jak już pisałem - pomóc mogę i komuś innemu co już wkrótce zobaczycie ;) Co do oszustwa - po to są prowadzone wyniki na żywo - dziwię się, że nawet Ty też tego nie doczytałeś :/

Skorzystanie przez innych mojego systemu - wątpię, żeby bez live'a ktokolwiek wziął udział w takiej loterii,a jeśli już to ekipa na pewno zajmie się przekrętami. Ja robię wszystko by było to dla Was jak najbardziej wiarygodne tylko wystarczy przeczytać dokładnie temat :)

Edit. Co do editu, też tutaj napisałem, że dla mnie fajny by był efekt jakby taka Emilka kręciła kołem i pokazała zwycięzcę :D


23 Cze 2019, o 11:40
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Loteria przedmiotów- spróbuj swojego szczęścia!
Bump! Witam serdecznie! Za chwilę Wam zedytuje pierwszy post,gdyż ruszam z kolejną loterią. Tym razem,że było dużo głosów, że chcecie grać o coś droższego (sorry Paula :( ) to pokusiłem się o wypożyczenie od gracza Required lawiny nu, gdyż bardzo chciał żebym ją wystawił i zarazem jako, że było trochę głosów (około 10), że chcielibyście rary z tarula, to wystawiam również salmurn. Bilety będą kosztować następująco - lawina nu 3,5kk bilet,a salmurn 18kk bilet - co do kosztów biletu salmurna, wiem że cena jest dosyć droga,ale jest to przedmiot testowy, ze względów, iż niektóre osoby zgłaszały taką chęć (tutaj pozdrawiam gracza o nicku Bloger, który wywołał uśmiech na mojej twarzy chęcią wzięcia udziału za tak drogi bilet :D ). Sam stawiam, że pewnie max 20 osób się zbierze i wątpię w to, że loteria salmurna się odbędzie - ale może mnie zaskoczycie pozytywnie :D

Co do biletów dodatkowych, to też dostałem głosy iż chcecie zabawy równej sobie, więc ich zwyczajnie nie będzie.\

Dodałem też Wam punkty zwrotne jeśli chcielibyście wycofać się z zabawy, brzmią one tak:

Punkty dotyczące zwrotów,jeśli dana osoba będzie chciała się wycofać z zabawy,gdyż mam świadomość, że cena biletu już jest dosyć wysoka, to jest taka opcja:
1. Chęć wycofania się z zabawy prosiłbym zgłosić do dnia 3.07.19.
2. Jeśli Losowanie odbędzie się wcześniej i zostanie ogłoszony termin jego (zazwyczaj jest to dzień wcześniej), to już nie można się wycofać z zabawy.

Co do wczorajszego scamu, który pojawił się na shoutboxie - pamiętajcie, że organizator zabawy sam z siebie nie piszę do ludzi czy chcą wziąć udział. Organizator ogłasza zabawę w danym miejscu i oczekuje, aż taka osoba sama się zgłosi do niego. Zarazem to co przeczytałem tam,to gracz nawet chyba nie skończył podstawówki gdyż nie napisał żadnych konkretów,chociażby podstawowych co gdzie dlaczego jak i kiedy, więc starajcie się takie osoby na pw ignorować i nie dać się zwyczajnie okraść ;)


26 Cze 2019, o 09:21
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2014, o 00:22
Posty: 95
Miejscowość: Mokotów
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 148 razy
Nick w grze: Postrach
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Loteria przedmiotów- spróbuj swojego szczęścia!
"1. Chęć wycofania się z zabawy prosiłbym zgłosić do dnia 3.03.19." ?? XD

Tytuł powinien mieć nazwę klarowną - "Jak pozbyć się przedmiotu, który nie chce mi zejść"

Jestem tylko ciekaw skąd znajdziesz 50 "frajerów" co rzuci po 18kk żeby mieć 2% na wygranie :D Bo o ile przy małych kwotach jest jeszcze to niby realne, tak w tym przypadku nie widzę szans. A jak wypali to gratulacje pozbycia się zbroji, która za 800kk zejść nie chce.

Tak czy siak pozdrawiam i życzę powodzenia.

_________________
https://www.youtube.com/c/Pogrro
140Lv VD Tolnor ~ Pogrro
140Lv MO Tolnor ~ Postrach


https://prnt.sc/qns0gv - 2,8k mięsek / 3,1k prestiżu w 24h.

Image


26 Cze 2019, o 10:05

Podziękowali: Kazik80 (26 Cze 2019, o 14:52)
Profil WWW
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Loteria przedmiotów- spróbuj swojego szczęścia!
CzaRus napisał(a):
"1. Chęć wycofania się z zabawy prosiłbym zgłosić do dnia 3.03.19." ?? XD

Tytuł powinien mieć nazwę klarowną - "Jak pozbyć się przedmiotu, który nie chce mi zejść"

Jestem tylko ciekaw skąd znajdziesz 50 "frajerów" co rzuci po 18kk żeby mieć 2% na wygranie :D Bo o ile przy małych kwotach jest jeszcze to niby realne, tak w tym przypadku nie widzę szans. A jak wypali to gratulacje pozbycia się zbroji, która za 800kk zejść nie chce.

Tak czy siak pozdrawiam i życzę powodzenia.



Poprawiłem już,bo dostałem na pw tą informację,niedawno wstałem i lekka wtopa w pisaniu i przeklejaniu :D Co do 50 osób po 18kk,to już pisałem co jak i dlaczego, proszę o czytanie ze zrozumieniem postów ;)

P.s Nie potrzebuje zmieniać tematu, wystarczy czytać wszystkie posty w tym temacie,co też napisałem na czym polega ten cały "projekt" :)


26 Cze 2019, o 10:08
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 18 Sty 2019, o 22:19
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: GoodTank
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Loteria przedmiotów- spróbuj swojego szczęścia!
Różnicy nie będzie, jeśli zamiast przedmiotów będzie złoto. Robię zrzutę, aż w puli będzie 800kk. Jedna osoba wygrywa 720kk, bo przecież 10% idzie do mnie. Po co komu przedmioty, skoro i tak za wygrane pieniądze może ten przedmiot kupić.
Taki totolotek :lol:


26 Cze 2019, o 12:51
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Loteria przedmiotów- spróbuj swojego szczęścia!
GoodLuck napisał(a):
Różnicy nie będzie, jeśli zamiast przedmiotów będzie złoto. Robię zrzutę, aż w puli będzie 800kk. Jedna osoba wygrywa 720kk, bo przecież 10% idzie do mnie. Po co komu przedmioty, skoro i tak za wygrane pieniądze może ten przedmiot kupić.
Taki totolotek :lol:


Takie zabawy można robić w wielu formach,tylko trzeba chcieć,a zarazem przydałoby się, żeby ludzie mieli trochę oleju w głowie niż tylko okradanie siebie wzajemnie :) Przykład, który podałeś już był robiony viewtopic.php?f=139&t=32693 i też o dziwo znaleźli się chętni :) Ja osobiście w zanadrzu mam kilka takich zabaw,ale to już dosyć ryzykowne dla mnie,ale może ktoś inny się pokusi (albo przeznaczę jakieś fundusze, żebyście się mogli pobawić :D) m.in. w jednej grze podejrzałem, że jest sobie kostka 6-cio ścienna i można obstawić wynik low(1-3)/high(4-6) i można wygrać 200% kwoty,a jak wybierze się opcję, że chcemy trafić daną cyfrę to 500% kwoty :P


26 Cze 2019, o 13:05
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Gru 2013, o 18:25
Posty: 20
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 36 razy
Nick w grze: DepeChe
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Loteria przedmiotów- spróbuj swojego szczęścia!
Widze loteria czyli jak oszukac stosunek popytu do podazu:D. Nie moze zejsc za wymyslona cene przedmiot to trzeba szukac alternatywy pozbycia sie jego.

Z instancji, z ktorej i tak zwraca sie mnostwo kasy w reolach/dvigach/zlocie z grupek dodatkowo trzeba dowalac cene z kosmosu i dziwic sie ze nikt nie chce:D. Nie ma drugiego takiego bossa, z ktorego bijac dobrym skladem jest sie prawie zawsze na plus ze zlotem. Rarow z tarula bedzie wiecej, a Ci ktorzy chca zarobic beda sprzedawac taniej, rynek sam wyreguluje cennik. To nie jest juz sekretny boss dla wybranych tylko dla mocnych i zorganizowanych. A jesli ktos nie ma pt/nie chce mu sie latac a stac go poczeka i sie doczeka:).

Tutaj proponujesz loterie, czyli jawny hazard bazujacy na 2% uludzie wygranej. Sam fakt pozwolenia na to przez administracje mozna uznac za dosc odwazny, chyba za bardzo. To nie jest zaden event jak ktos wczesniej wspomnial, to zwykly hazard, w ktorym nie chodzi o zabawe, tylko reklame kanalu na YT i pozbycia sie rara w nierynkowej cenie. Bo przeciez jakby byla rynkowa to by rar poszedl i nie byloby calej sprawy.

Jak handlowalem epikami czy jak wystawialem sety czekalem cierpliwie az ktos sie zdecyduje i kupi, to moja decyzja za ile wystawiam. W momencie kiedy bawimy sie w loterie wchodzimy na hazard, czegos, czego nie powinno byc w tej grze. Sprzedac cos drogo i kupic tanio i wiedziec ze na pewno ma sie kase albo przedmiot a poddawac losowaniu fakt posiadania to dwie inne sprawy.

Tekst o "pluciu jadem" bylby zasadny w momencie kiedy on by swoje rary dawal za darmo podczas losowania za subskrypcje i polubienie filmu, wtedy fakt, nikt nic nie traci a kanal zyskuje popularnosc i narzekania bylyby bezasadne, co nie zmienia faktu, ze proszenie administracje o wsparcie reklamy tego pomyslu to delikatnie mowiac zbyt wiele. To mozna tylko nazwac proba oszukania rynku. Co wiecej, nawet jesli bylby liczony przedmiot o polowe taniej niz sobie zyczysz to to nadal jest hazard, nie event, trzeba to rozrozniac...

_________________
MO Asphyxia 140 lvl
SH DepeChe 140 lvl
Cinderella Aquaton 140 lvl
Techtah Aquaera 140 lvl
Justice Motyl 140 lvl


26 Cze 2019, o 14:04

Podziękowali: 2 baloczi (26 Cze 2019, o 16:31), Becken (26 Cze 2019, o 14:23)
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Loteria przedmiotów- spróbuj swojego szczęścia!
DepeChe napisał(a):
Widze loteria czyli jak oszukac stosunek popytu do podazu:D. Nie moze zejsc za wymyslona cene przedmiot to trzeba szukac alternatywy pozbycia sie jego.

Z instancji, z ktorej i tak zwraca sie mnostwo kasy w reolach/dvigach/zlocie z grupek dodatkowo trzeba dowalac cene z kosmosu i dziwic sie ze nikt nie chce:D. Nie ma drugiego takiego bossa, z ktorego bijac dobrym skladem jest sie prawie zawsze na plus ze zlotem. Rarow z tarula bedzie wiecej, a Ci ktorzy chca zarobic beda sprzedawac taniej, rynek sam wyreguluje cennik. To nie jest juz sekretny boss dla wybranych tylko dla mocnych i zorganizowanych. A jesli ktos nie ma pt/nie chce mu sie latac a stac go poczeka i sie doczeka:).

Tutaj proponujesz loterie, czyli jawny hazard bazujacy na 2% uludzie wygranej. Sam fakt pozwolenia na to przez administracje mozna uznac za dosc odwazny, chyba za bardzo. To nie jest zaden event jak ktos wczesniej wspomnial, to zwykly hazard, w ktorym nie chodzi o zabawe, tylko reklame kanalu na YT i pozbycia sie rara w nierynkowej cenie. Bo przeciez jakby byla rynkowa to by rar poszedl i nie byloby calej sprawy.

Jak handlowalem epikami czy jak wystawialem sety czekalem cierpliwie az ktos sie zdecyduje i kupi, to moja decyzja za ile wystawiam. W momencie kiedy bawimy sie w loterie wchodzimy na hazard, czegos, czego nie powinno byc w tej grze. Sprzedac cos drogo i kupic tanio i wiedziec ze na pewno ma sie kase albo przedmiot a poddawac losowaniu fakt posiadania to dwie inne sprawy.

Tekst o "pluciu jadem" bylby zasadny w momencie kiedy on by swoje rary dawal za darmo podczas losowania za subskrypcje i polubienie filmu, wtedy fakt, nikt nic nie traci a kanal zyskuje popularnosc i narzekania bylyby bezasadne, co nie zmienia faktu, ze proszenie administracje o wsparcie reklamy tego pomyslu to delikatnie mowiac zbyt wiele. To mozna tylko nazwac proba oszukania rynku. Co wiecej, nawet jesli bylby liczony przedmiot o polowe taniej niz sobie zyczysz to to nadal jest hazard, nie event, trzeba to rozrozniac...



Hazard też może być formą zabawy,ale trzeba liczyć się z tym jak to wszystko wygląda :) Jak to napisał GoodLuck jest to jak totolotek, zyskujemy albo tracimy i w tym cały jest sęk. Zarazem każdy może to robić do czego zachęcam,ale jak widać nadal brak chętnych na organizowanie takich zabaw hazardowych :D Co do reklamy yt to właśnie dziwna ta reklama,skoro nie chcę ani subów ani łapek w górę,a w dodatku to nie mój kanał :D Jak już pisałem wielokrotnie,ale widzę dalej panuje trend "nic nie czytajmy, tylko się plujmy na siebie", to te yt jest mi tylko potrzebne do ogłoszenia wyników by nie było jeszcze większego jadu "oszuuuukaaaane :O",ale jak widać tutaj też panuje trend braku zrozumienia :)

Zarazem też czekam cierpliwie,bo ja nie wypisuje do osób tylko wystawiam ofertę jak każdy inny i czekam, aż ktoś się zgłosi :)

Co do ceny to miałem już oferty 800-900kk na raty i tutaj też nie boję się tego napisać,ale że ludzie się zastanawiali i nie spełniali warunków pierwszej raty,czyli połowy ceny to zwyczajnie nie dałem przedmiotu w raty. To, że czekacie aż stanieje to pisałem kilkukrotnie - poczekajcie sobie pewien czas,a nie już narzekacie, że wszystko drogie,a chodzić to mało komu jest :) Wiadomo, że to stanieje,ale Wy oczekujecie tego w trybie natychmiastowym,a niestety tak nie będzie,więc musicie czekać :D

Co do oddawania za darmo - każdy robi zabawę na swoich zasadach,a jeśli nie chcesz w niej brać udziału to mogę również wystawić Twój przedmiot jeśli "ola boga chcesz zarobić" :D. Pokazuje tylko możliwości co można zrobić by zarazem zrobić fajną rzecz dla tej gry,ale jak widać mało kto chcę bawić się w organizowanie czegoś takiego ;)


26 Cze 2019, o 14:18
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Gru 2013, o 18:25
Posty: 20
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 36 razy
Nick w grze: DepeChe
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Loteria przedmiotów- spróbuj swojego szczęścia!
Tylko ze jesli przedmioty nie schodza to chyba "juz" jest ten moment zauwazyc ze czas wystawiac taniej. Chodzac na morane nie liczac dukatow z 1kk + kulki zwroci Ci sie z 300k. Admiral sie broni expem psycho jedynie, z seleny tez nie mozesz liczyc na to ze wpadnie Ci ponad 100 dukatow, bo tylko wtedy moglbys miec cien nadziei ze sie zwroci zainwestowane zloto. W instancji Tarula wystarczy jeden reol + zloto z grupek bys nie byl na minus. To malo jako przeslanka rynkowa do obnizenia ceny rara? Sam wiesz ze to ostatnia okazja sprzedac te rary za tyle, nie ma co sie oszukiwac:).

"Hazard też może być formą zabawy,ale trzeba liczyć się z tym jak to wszystko wygląda :) Jak to napisał GoodLuck jest to jak totolotek, zyskujemy albo tracimy i w tym cały jest sęk"
Hazard to forma zabawy, w ktorym tylko jedna osoba zawsze wygrywa, organizator:). Tego typu inicjatywy daja szerokie pole do innych tego typu loterii i podbijania sumarycznej ceny kazdego wiekszego przedmiotu z rozdzieleniem na 50 malych kwot. Niby nikt nie musi brac udzialu, ale jednak uczciwe to nie jest.

"Zarazem też czekam cierpliwie,bo ja nie wypisuje do osób tylko wystawiam ofertę jak każdy inny i czekam, aż ktoś się zgłosi"

Przyneta zastawiona, czekamy az ktos sie zlapie 8-) .O ile nie wierze by zebralo sie 50 naiwnych po 18kk o tyle bardziej mi szkoda tych mniejszych graczy, dla ktorych zebranie kasy jest wielokrotnie trudniejsze a np taka lawine chetnie by rycek z isverdem przygarnal.

"Co do oddawania za darmo - każdy robi zabawę na swoich zasadach,a jeśli nie chcesz w niej brać udziału to mogę również wystawić Twój przedmiot jeśli "ola boga chcesz zarobić" :D."

Zabawa polegajaca na upychaniu za drogich jak na obecne standardy rarow w formie loterii. Do tego platna mozliwosc wystawiania przedmiotow, oj w zla strone ta gra idzie...

"Pokazuje tylko możliwości co można zrobić by zarazem zrobić fajną rzecz dla tej gry,ale jak widać mało kto chcę bawić się w organizowanie czegoś takiego ;)"

Fajna rzecz dla gry czy dla Ciebie? Bo to chyba jednak zupelnie dwie inne rzeczy:)

_________________
MO Asphyxia 140 lvl
SH DepeChe 140 lvl
Cinderella Aquaton 140 lvl
Techtah Aquaera 140 lvl
Justice Motyl 140 lvl


26 Cze 2019, o 14:55

Podziękowali: RusekLeczy (26 Cze 2019, o 15:09)
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Loteria przedmiotów- spróbuj swojego szczęścia!
DepeChe napisał(a):
Tylko ze jesli przedmioty nie schodza to chyba "juz" jest ten moment zauwazyc ze czas wystawiac taniej. Chodzac na morane nie liczac dukatow z 1kk + kulki zwroci Ci sie z 300k. Admiral sie broni expem psycho jedynie, z seleny tez nie mozesz liczyc na to ze wpadnie Ci ponad 100 dukatow, bo tylko wtedy moglbys miec cien nadziei ze sie zwroci zainwestowane zloto. W instancji Tarula wystarczy jeden reol + zloto z grupek bys nie byl na minus. To malo jako przeslanka rynkowa do obnizenia ceny rara? Sam wiesz ze to ostatnia okazja sprzedac te rary za tyle, nie ma co sie oszukiwac:).

"Hazard też może być formą zabawy,ale trzeba liczyć się z tym jak to wszystko wygląda :) Jak to napisał GoodLuck jest to jak totolotek, zyskujemy albo tracimy i w tym cały jest sęk"
Hazard to forma zabawy, w ktorym tylko jedna osoba zawsze wygrywa, organizator:). Tego typu inicjatywy daja szerokie pole do innych tego typu loterii i podbijania sumarycznej ceny kazdego wiekszego przedmiotu z rozdzieleniem na 50 malych kwot. Niby nikt nie musi brac udzialu, ale jednak uczciwe to nie jest.

"Zarazem też czekam cierpliwie,bo ja nie wypisuje do osób tylko wystawiam ofertę jak każdy inny i czekam, aż ktoś się zgłosi"

Przyneta zastawiona, czekamy az ktos sie zlapie 8-) .O ile nie wierze by zebralo sie 50 naiwnych po 18kk o tyle bardziej mi szkoda tych mniejszych graczy, dla ktorych zebranie kasy jest wielokrotnie trudniejsze a np taka lawine chetnie by rycek z isverdem przygarnal.

"Co do oddawania za darmo - każdy robi zabawę na swoich zasadach,a jeśli nie chcesz w niej brać udziału to mogę również wystawić Twój przedmiot jeśli "ola boga chcesz zarobić" :D."

Zabawa polegajaca na upychaniu za drogich jak na obecne standardy rarow w formie loterii. Do tego platna mozliwosc wystawiania przedmiotow, oj w zla strone ta gra idzie...

"Pokazuje tylko możliwości co można zrobić by zarazem zrobić fajną rzecz dla tej gry,ale jak widać mało kto chcę bawić się w organizowanie czegoś takiego ;)"

Fajna rzecz dla gry czy dla Ciebie? Bo to chyba jednak zupelnie dwie inne rzeczy:)



Skoro tak dobrze się robi instancję, to czemu sam nie korzystasz z tej możliwości by zarabiać i dropnąć sobie? ;) Zarazem jakby każdy tak robił jak radzisz to by wszystkie rary mogły kosztować po 1kk,bo wiecznie by było można wmawiać "nie możesz sprzedać? Wystawiaj za grosze" :D

W hazardzie też wygrywają osoby, jedna bo jedna,ale wygrywa :) Co do drugiej kwestii o to właśnie chodzi, że jeśli chcesz zarobić to możesz zorganizować się lub poprosić i możesz zarazem sam pracować na sukces,a w dodatku jeszcze inni na tym korzystają, bo wkładają zarobek, który da się osiągnąć w tydzień max by odrobić,a jedna osoba wygrywa tj. "epika", bo zyskuje na tym... bardzo dużo? :D

Tak samo Ty jak sprzedajesz rary drogo,a tanio skupujesz, też pisząc ofertę czekasz,aż ktoś się na tą "przynętę" złapie,a zarazem możemy traktować, że każdy z Nas jest wędkarzem,bo pisze, że coś zrobi (czy to kupi,czy sprzeda) :D

Jak idziesz grać gdzieś, to też poświęcasz na to swoje pieniądze jeśli tylko tego chcesz czy to platyna w taernie,czy to totolotek czy zwyczajne kasyno, więc dziwny ten Twój szok, że trzeba płacić :D

Fajna rzecz dla gry,bo wszyscy mogą tak zrobić,a zarazem mogą mnie poprosić o to wszyscy - tak jak to zrobił gracz o nicku Required ;)


26 Cze 2019, o 15:07
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 85 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron