Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna
 Postać, która kojarzy mi się z zaklęciem z Harrego Pottera 

Co sądzisz o Avadzie?
Nie mam zdania. 5%  5%  [ 3 ]
Nie przeszkadza mi jego aktywność na forum. 27%  27%  [ 17 ]
Nie podobają mi się jego działania. 68%  68%  [ 43 ]
Razem głosów : 63

 Postać, która kojarzy mi się z zaklęciem z Harrego Pottera 
Autor Wiadomość
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Post Re: Postać, która kojarzy mi się z zaklęciem z Harrego Potte
@Xio - jeżeli już musiałbym określić swoje poglądy, to jestem liberałem, żyj i daj żyć innym, ale na zasadach prawa i równości. Do domu Jechowych nie wpuszczam, ale te forum czytam, a tu widzę właśnie podobne i w podobnym formacie krzewienie "poglądów" - pan nie chce rozmawiać? Zostawię ulotkę! Takie to właśnie beznadziejnie żenującą formę zaczyna przybierać i o to wszyscy są tu 'ten tego wkurzeni', nie o to, że on jest zwyczajnie "dziwny" (bo to wiemy już od jakiegoś czasu).

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


4 Sie 2018, o 00:31
Profil ICQ WWW
Post Re: Postać, która kojarzy mi się z zaklęciem z Harrego Potte
MrocznaSiostra napisał(a):
seba11pl napisał(a):
Poza tym dowiedziałem sie ze mroczna Siostra nie potrafi używać dostępnych narzędzi na forum.

Znaczy że nie jestem genialna? Chlip Chlip...
seba11pl napisał(a):
(literowki poprawione)

Znaczy nie jesteś genialny? Chlip Chlip...
seba11pl napisał(a):
Kazdy powinien znac swoja wartosc.

Ślicznie napisane, od Gromaka ściągnąłeś?


znaczy ze wypierajac sie i próbując wyśmiać moje komentarze w tak żenujący sposób co chcesz osiągnąć? Zamiast przyznać się do błędu pajacujesz, świetny wybór. Jak widzisz ja przynajmniej staram sie poprawiac swoje błędy i nie wstydze sie o tym poinformować.

To co Avad wypisuje mnie już raczej nie zdziwi ale gromak teraz przechodzi jakis kryzys wieku średniego bo jakość jego postów spada od dłuższego czasu a teraz mamy chyba jakieś apogeum tego czegoś.

Zamiast tworzyć kolejne tematy o tematach/postach Avada jesli chcecie aby jego twórczość "wymarła" to zacznijcie go ignorować. Setki świetnych tematów umiera, bo ludzie nie mają co w nich krytykować albo nie ma tam nic nowego do dodania, bo autorzy pomysleli o (prawie) wszystkim. Natomiast takie tematy pełne kontrowersji zawsze żyją dłużej niż powinny.

Mam nadzieje, że w nowym regulaminie forum określono jakiś mechanizm do zamykania natychmiastowo tak oczywistych baitów jak ten temat....


Ostatnio edytowany przez seba11pl 4 Sie 2018, o 02:07, edytowano w sumie 2 razy



4 Sie 2018, o 01:55
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 17 Lip 2017, o 23:23
Posty: 9
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Postać, która kojarzy mi się z zaklęciem z Harrego Potte
Ja tam osobiście nic do niego nie mam, lubi te jego prowokacje mają coś w sobie :D


4 Sie 2018, o 02:01
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 22 Maj 2014, o 16:17
Posty: 67
Podziękowano: 113 razy
Otrzymanych podziękowań: 203 razy
Nick w grze: Panisamozlo
Serwer: HardCore
Post Re: Postać, która kojarzy mi się z zaklęciem z Harrego Potte
seba11pl napisał(a):
znaczy ze wypierajac sie i próbując wyśmiać moje komentarze w tak żenujący sposób co chcesz osiągnąć? Zamiast przyznać się do błędu pajacujesz, świetny wybór. Jak widzisz ja przynajmniej staram sie poprawiac swoje błędy i nie wstydze sie o tym poinformować.

Chcesz bym cię poważnie potraktowała? Nie ma sprawy.
Masz rację, potraktowałam cię jako idiotę, Wszak geniuszem to ty nie jesteś. Nie wiem co dla ciebie jest błędem ale dla mnie błędem nie jest niewiedza w jakiejś tematyce. Ja to nazywam po prostu "Nie muszę wszystkiego umieć". Bo właściwie to zarzuciłeś mi nieumiejętność czegoś. Brawo, teraz już możesz ściągnąć czerwoną kulkę z nosa.
seba11pl napisał(a):
To co Avad wypisuje mnie już raczej nie zdziwi ale gromak teraz przechodzi jakis kryzys wieku średniego bo jakość jego postów spada od dłuższego czasu a teraz mamy chyba jakieś apogeum tego czegoś.

Poważnego traktowania ciąg dalszy. Nie, nie nie masz szans na naczelnego trolla forum, jest nim ciągle niekwestionowanie Gromak.
seba11pl napisał(a):
Zamiast tworzyć kolejne tematy o tematach/postach Avada jesli chcecie aby jego twórczość "wymarła" to zacznijcie go ignorować.

To ja jednak sobie pozwolę na odrobinę sarkazmu. Żeby nakazywać innym co mają robić trzeba najpierw samemu się tym wykazać. No i widzisz że nie umiesz.
seba11pl napisał(a):
Setki świetnych tematów umiera, bo ludzie nie mają co w nich krytykować albo nie ma tam nic nowego do dodania, bo autorzy pomysleli o (prawie) wszystkim. Natomiast takie tematy pełne kontrowersji zawsze żyją dłużej niż powinny.

A prosiłam ściągnij tą czerwoną kulkę z nosa...

_________________
Krzywdząc innych, krzywdzisz sam siebie.


4 Sie 2018, o 06:32
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lut 2018, o 17:14
Posty: 95
Miejscowość: Limanowa
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 38 razy
Nick w grze: Dresmiks
Serwer: Tolnor
Post Re: Postać, która kojarzy mi się z zaklęciem z Harrego Potte
@AvadKevadra Niepotrzebnie się wyrażasz w tym temacie szymdaro w temacie o sobie czekał i słuchał co inni o nim mówią, a nie tak jak ty na każdą małą zaczepkę odpowiadać chłopie ja ci radzę weź sobie przerwę od forum i ogólnie od taernu i wróć za kilka dni albo tygodni lub nawet miesięcy.

I wysłuchaj krytyki i nie pakuj się w to "bagno" dla ciebie bo tylko pogarszasz swoją pozycję, ale najgorzej będzie jeśli ten temat doda avadowi popularności :P

_________________
Taki trochę crepy typ powrócił ;P


4 Sie 2018, o 09:08
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Post Re: Postać, która kojarzy mi się z zaklęciem z Harrego Potte
DresMaster napisał(a):
@AvadKevadra Niepotrzebnie się wyrażasz w tym temacie szymdaro w temacie o sobie czekał i słuchał co inni o nim mówią, a nie tak jak ty na każdą małą zaczepkę odpowiadać chłopie ja ci radzę weź sobie przerwę od forum i ogólnie od taernu i wróć za kilka dni albo tygodni lub nawet miesięcy.

I wysłuchaj krytyki i nie pakuj się w to "bagno" dla ciebie bo tylko pogarszasz swoją pozycję, ale najgorzej będzie jeśli ten temat doda avadowi popularności :P

Gdybym szukał popularności to piałbym w ten sam sposób co większość. Krytyka? Chyba raczej obelgi rzucane w moim kierunku przez pewne grono graczy. Jakoś nie przypominam sobie takiego ataku na innych graczy, chociażby grających na 42pa. Widać celnie trafiam i to co po niektórych boli, bardzo boli.

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


4 Sie 2018, o 09:22
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Kwi 2014, o 20:11
Posty: 156
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 56 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Postać, która kojarzy mi się z zaklęciem z Harrego Potte
AvadKevadra napisał(a):
DresMaster napisał(a):
@AvadKevadra Niepotrzebnie się wyrażasz w tym temacie szymdaro w temacie o sobie czekał i słuchał co inni o nim mówią, a nie tak jak ty na każdą małą zaczepkę odpowiadać chłopie ja ci radzę weź sobie przerwę od forum i ogólnie od taernu i wróć za kilka dni albo tygodni lub nawet miesięcy.

I wysłuchaj krytyki i nie pakuj się w to "bagno" dla ciebie bo tylko pogarszasz swoją pozycję, ale najgorzej będzie jeśli ten temat doda avadowi popularności :P

Gdybym szukał popularności to piałbym w ten sam sposób co większość. Krytyka? Chyba raczej obelgi rzucane w moim kierunku przez pewne grono graczy. Jakoś nie przypominam sobie takiego ataku na innych graczy, chociażby grających na 42pa. Widać celnie trafiam i to co po niektórych boli, bardzo boli.


Temat 42 pa jest już dawno skończony, a ludzie którzy tego buga wykorzystywali zostali ukarani. Dlaczego dalej to ciągniesz? Brakuje Ci argumentów i musisz znowu zgrywać z siebie poszkodowanego głupka, który uważa forum za swoją własność?

_________________
Image
Image
Image
Image


4 Sie 2018, o 09:31
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Post Re: Postać, która kojarzy mi się z zaklęciem z Harrego Potte
Grzesioen napisał(a):
...który uważa forum za swoją własność?

Sorki ale nie ja pisze regulamin i z tego co wiem będzie pod was pisany. 8-)

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


4 Sie 2018, o 09:37
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Kwi 2014, o 20:11
Posty: 156
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 56 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Postać, która kojarzy mi się z zaklęciem z Harrego Potte
AvadKevadra napisał(a):
Grzesioen napisał(a):
...który uważa forum za swoją własność?

Sorki ale nie ja pisze regulamin i z tego co wiem będzie pod was pisany. 8-)


Tak, bo ludzie tacy jak Ty nie powinni tu być :) Radziłbym Ci sie już odzwyczajać od trolowania, bo potem może być ciężko kolego.

_________________
Image
Image
Image
Image


4 Sie 2018, o 10:20
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Post Re: Postać, która kojarzy mi się z zaklęciem z Harrego Potte
Grzesioen napisał(a):
...bo ludzie tacy jak Ty nie powinni tu być...

Tacy jak ja? Czyli jacy gorsi od kasty rządzącej? Spokojnie już nie długo będziecie już tylko w waszym wąskim gronie, pozbawieni krytyków i graczy gorszego sortu, bo wy z tych lepszych. 8-) :lol:

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


4 Sie 2018, o 10:28
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron