Odpowiedz  [ 85 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
 Loteria przedmiotów- spróbuj swojego szczęścia! 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2014, o 00:22
Posty: 95
Miejscowość: Mokotów
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 148 razy
Nick w grze: Postrach
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Loteria przedmiotów- spróbuj swojego szczęścia!
Way napisał(a):
bo nie chcę się komuś zarabiać :D


Rozumiem że 1kkk za rar to normalna cena, i taką kwote można uzbierać w chwile? :lol: Powiedz mi tylko czy znalazła się osoba, która specjalnie zbierała miesiącami hajs na mięsku/innych sposobach zarobku, specjalnie by kupić jeden przedmiot, czy jednak Ci, na którym zależało posiadać owy przedmiot i wyrzucili kilka klockow w plate, lub osoby, które ledwo co zdropiły epika stąd też mieli pieniądze?
No.. została jeszcze jedna opcja - raty

_________________
https://www.youtube.com/c/Pogrro
140Lv VD Tolnor ~ Pogrro
140Lv MO Tolnor ~ Postrach


https://prnt.sc/qns0gv - 2,8k mięsek / 3,1k prestiżu w 24h.

Image


26 Cze 2019, o 16:38
Profil WWW
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 20:07
Posty: 228
Podziękowano: 92 razy
Otrzymanych podziękowań: 162 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Loteria przedmiotów- spróbuj swojego szczęścia!
Way napisał(a):

Baloczi, chodzi o reole i dvigii, gdzie dzięki nim z jednej instancji możesz zarobić od 2-4kk i nie musisz dropić na tej instancji by zarabiać, ale jakoś nikt nie kusi się o tę metodę,ale rozumiem, że nie byłeś to nie musiałeś o tym wiedzieć :)

Nie chodzi o reole i dviggi a o twierdzenie, że przedmiot X jest warty Y mimo, że nikt nie jest skłonny tyle zapłacić. Czy ja wyrażam się niejasno?

Way napisał(a):
Co do drugiego argumentu, to wystarczy czekać aż ktoś uzbiera tą sumę i kupi

Jeżeli uważa, że jest tyle w stanie dać.
Należy też wziąć pod uwagę, że rynek może się powiększyć i zainteresowany może otrzymać lepszą ofertę.

Way napisał(a):
bo takim sposobem można wmówić, że każdy ma 100k w depo i wszystko musi kosztować 1kk,bo nie chcę się komuś zarabiać :D

Nie wiem co Ty właściwie w tej chwili wymyślasz i uważam że trzeba mieć naprawdę wybujałą wyobraźnię by sobie coś takiego wymyślić, jeżeli gdziekolwiek widziałeś jak działa taki model w praktyce to poproszę o taką informację.


CzaRus napisał(a):
Rozumiem że 1kkk za rar to normalna cena, i taką kwote można uzbierać w chwile? :lol: Powiedz mi tylko czy znalazła się osoba, która specjalnie zbierała miesiącami hajs na mięsku/innych sposobach zarobku, specjalnie by kupić jeden przedmiot, czy jednak Ci, na którym zależało posiadać owy przedmiot i wyrzucili kilka klockow w plate, lub osoby, które ledwo co zdropiły epika stąd też mieli pieniądze?
No.. została jeszcze jedna opcja - raty

Zdarzają się właśnie jacyś napaleńcy- scenariusz z fartem do dropa z rarów Beirnowych czy kupowaniem platyny bywa realny.
Tylko, że takich ludzi trafi się na palcach jednej ręki a w głowie dropiących owe rary urośnie bańka do której aż najwyraźniej aż się ślinią skoro tak zaciekle jej bronią

_________________
piss.

https://www.youtube.com/watch?v=AN7ImRR6IHs



sub me


26 Cze 2019, o 16:39
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Gru 2013, o 18:25
Posty: 20
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 36 razy
Nick w grze: DepeChe
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Loteria przedmiotów- spróbuj swojego szczęścia!
"Jeśli wolisz robić coś innego, to nie wiń o to innych, że mają lepiej,bo de facto coś robią :D"

Kogo winie i o co? Zupelnie nie na temat. Przedstawiam tylko argumenty za tym, ze to jest zly pomysl. Powtarzanie sie nie ma sensu.

"Tak samo ja daje Wam do zrozumienia, że sam wierze, że będzie 20 osób max i sobie daruję, tylko, że jak poprosiły mnie o to pewne osoby bym tak zrobił to sprawiam im przyjemność też,a nie tylko prowokuję do nienawiści, bo to zło, że się zarabia na tym świecie na czymś co się tworzy :D "

Sprawiasz komus przyjemnosc i zarabiasz na tym... nie idzmy ta droga :lol:. Nikt tu nie darzy Cie nienawiscia (przynajmniej ja), zarabianie nie jest niczym zlym, ale forma w jakiej to chcesz robic nie jest ani dobra ani atrakcyjna. Ostatnie zdanie jest najlepsze... Od tworzenia w tej grze jak mi wiadomo juz sa ludzie, my jestesmy tylko dzierzawcami kont nalezacych do Dryga. Jesli do tej pory nie stworzyl sam zadnej loterii, najwyrazniej uznal, ze nie jest to dobry pomysl. Juz nie mowiac o loterii stworzonej przez gracza, ktoremu rar na handlu nie schodzi. Najwiecej "przyjemnosci" chyba zostaloby tylko dla Ciebie i przedstawiciela dwuporcentowej grupy losujacej.

"Napisałem w cudzysłowie epik ,bo wygrać w jednej chwili w przypadku pierwszej loterii okolo 140-150kk,a w drugiej okolo 500kk, to jednak jest prawie jak wydropienie epika,ale dalej jestem utwierdzenia, że mało kto tu umie czytać ;)"

Najwazniejsze, ze umieja liczyc :). Z czytania wystarczy, ze dowiedzieli sie dwoch rzeczy: 18kk i 50 osob. Na czytanie reszty serio, szkoda czasu:).

"Tak samo zgadzam się w 100%, że rary z insty stanieją,bo to jest fakt,ale Wy chcecie już żeby było tanio,a podejrzewam, że i tak nawet jak ktoś kupi za 500kk przedmiot to będzie próbował wyciągnąć na tą chwilę 800kk by zyskać na tym 300kk :D"

No i po kupnie za 500k zrobi loterie i uzbiera 50 osob po 18kk :D. Przypomnial mi sie suchar odnosnie coachingu:

Na scenę wychodzi tak zwany coach (czyt. kołcz) po to by przeprowadzić szkolenie pod tytułem "Jak zarobić 100tys zł w minutę"
Coach wychodzi i pyta:
-Dzień dobry państwu, ile osób mamy dziś na sali?
-Tysiąc... odpowiada mu tłum
-A ile zapłaciliście państwo za to, żeby móc na tej sali siedzieć?
-100 złotych
-Dziękuję państwu.

Chyba najlepsze podsumowanie tej loterii:D

"Tak samo śmieszy mnie argument, że na instancji nie dropię tylko rary i mogę zyskać z samego chodzenia - ciekawe czemu tak mało osób to robi,skoro wystarczy chodzić i zarobić sobie"

A mnie za to smieszy, ze jest latwiej znalezc na handlu kilka zbrojek i spodni z tarula niz fiskorl z ichtiona. Pewnie dlatego, ze tak malo osob chodzi na Tarula a tak wiele na ichtiona...

"Sprzedaje też 2% na rar, który można nabyć za jeszcze większe grosze niż osoby, które składają oferty "

Tylko ze te osoby skladaja oferte kupna rara, a nie 2% szansy na niego. Skoro miales offke od typa za 900kk na raty, to bylo poczekac az uzbiera kase, skoro chcial sie porwac na raty, znaczy ze byl swiadom ich splaty. A nie... bo przeciez do tego momentu rar stanieje, no tak, zapomnialem...

"Można kupić los na loterii,ale nie musisz i nie świeci Ci się ona na pw jak to przychodzą smsy ze sławnym konkursem na super auto "

Czyli to, ze nie spamujesz tym po privie sprawia, ze jestes uczciwy tak? Nie, to sprawia tylko, ze nie jestes natarczywy. Tylko tyle :).

"Nie robię loterii na własny użytek, bo też oferuję pomoc innym,czy to że zrobię wszystko za nich, czy to żeby wytłumaczyć jak samemu takie coś zorganizować ;)"

Tak, przeciez nic na tym nie zarobisz, ani na rarze, anie na "pomocy innym". Dobra duszyczka z Ciebie ;)

@CzaRus "Co do promocji kanału, losowanie nie przebiega na kanale Waya, tylko największego dotychczas jupiterka z taernu, a jak wiadomo rzesza oglądających taerna jest mała, i ciężko żeby najpopularniejszy kanał o tematyce taerna posiadał jeszcze większą popularność.. Najpierw musiałoby sporo osób zacząć grać w taern, fascynować się tą produkcją, by nagle były spore przyrosty na tym kanale. Więc tutaj argument "promocji kanału" akurat sprzeczny z faktami"

Nie powiedzialem ze promocja kanalu Way'a, odnioslem sie do tego ogolnie. Jest duzo osob grajacych w Taern kompletnie niezainteresowanych contentem taernowym na YT. Taka loterie ogladaliby z czystej ciekawosci kto wygral, co wygral itd. co przyciagneloby tych, ktorzy dotad nikogo nie subskrybowali/ogladali. Takze nie powiesz mi, ze rzeczony kanal, na ktorym odbywalyby sie losowania by na tym stracil:).

_________________
MO Asphyxia 140 lvl
SH DepeChe 140 lvl
Cinderella Aquaton 140 lvl
Techtah Aquaera 140 lvl
Justice Motyl 140 lvl


26 Cze 2019, o 16:47
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Loteria przedmiotów- spróbuj swojego szczęścia!
CzaRus napisał(a):
Way napisał(a):
bo nie chcę się komuś zarabiać :D


Rozumiem że 1kkk za rar to normalna cena, i taką kwote można uzbierać w chwile? :lol: Powiedz mi tylko czy znalazła się osoba, która specjalnie zbierała miesiącami hajs na mięsku/innych sposobach zarobku, specjalnie by kupić jeden przedmiot, czy jednak Ci, na którym zależało posiadać owy przedmiot i wyrzucili kilka klockow w plate, lub osoby, które ledwo co zdropiły epika stąd też mieli pieniądze?
No.. została jeszcze jedna opcja - raty



Tak znalazły się, a jeśli chcesz wiedzieć konkretnie co gdzie i jak to proszę, o to lista :

Cień tarula za 850kk na raty dla gracza Alkall
Ziraki za 40k platy, dla osoby która pisała z lolka i nie pamiętam nicku
Salmurn za latarnie życia + 10k platy,dla lolka, którego też nicku nie pamiętam
Zalla 38% (nie pamiętam dokładnie %) za latarnie życia dla Evileye

Czy ta odpowiedź Cię satysfakcojnuję? :D

@Baloczi
1. Na obecną chwilę nie,ale można przeczekać, aż uzbierają.
2. Rynek jest jaki jest,zarazem ja mogę otrzymać lepszą ofertę.
3.Zarazem ciekawi mnie Twoja teoria,że jeśli coś jest drogie i na daną chwilę mało kogo stać to trzeba zniżyć cenę "bo tak" ;)


26 Cze 2019, o 16:48
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 20:07
Posty: 228
Podziękowano: 92 razy
Otrzymanych podziękowań: 162 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Loteria przedmiotów- spróbuj swojego szczęścia!
Way napisał(a):
1. Na obecną chwilę nie,ale można przeczekać, aż uzbierają.
2. Rynek jest jaki jest,zarazem ja mogę otrzymać lepszą ofertę.
3.Zarazem ciekawi mnie Twoja teoria,że jeśli coś jest drogie i na daną chwilę mało kogo stać to trzeba zniżyć cenę "bo tak" ;)

1. Powtarzasz się, już na to odpowiedziałem.
2. To samo jak wyżej.
3. Używasz sformułowania "mało kogo stać", na jakiej podstawie stwierdzasz coś takiego?

Zaczynam mieć wrażenie, że tutejsi gracze są niereformowalni nawet jeżeli chodzi o tę tzw. prostą ekonomię.
Przecież poza książkami naukowymi są popularnonaukowe.. nawet jakieś kanały na YouTube.. chyba, że to tylko moje hobby :roll:
Poza tym przecież jeszcze jest po prostu logika :shock: choć tego w sumie też uczą jako przedmiot akademicki i może nie każdemu dane jest rozumieć :roll:

_________________
piss.

https://www.youtube.com/watch?v=AN7ImRR6IHs



sub me


26 Cze 2019, o 17:07

Podziękowali: DepeChe (26 Cze 2019, o 17:09)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2018, o 08:55
Posty: 22
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 61 razy
Nick w grze: KubusLekk
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Loteria przedmiotów- spróbuj swojego szczęścia!
Cytuj:
"Tak samo śmieszy mnie argument, że na instancji nie dropię tylko rary i mogę zyskać z samego chodzenia - ciekawe czemu tak mało osób to robi,skoro wystarczy chodzić i zarobić sobie"


A wszystko nie jest przypadkiem praktycznie jednego pt?Hmmm

Pogro piszesz, że ta insta ma same plusy, to czemu nie korzystasz z jej darów? A no tak bo to trzeba mieć stale dobre pt, dużo czasu, i kozacka postać.
Quis ma 16 itemow na 8 lvl, troche go to czasu kosztowalo i mase pieniedzy. Na ponad 100 taruli ubitych, a czasu poszlo z 400h bo to nieudane proby, odkrywanie sekretow insty itp. Zdropil ostatnio 1 rar cien tarula, to najlepsza nagroda bedzie sprzedanie tego za 300kk?
Sam zainwestowalem w full eq 10/11/12 mase czasu i złota nie po to żeby zarabiać prawie tyle samo co na moranie gdy chodziłem na 115lvl


26 Cze 2019, o 17:10
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Loteria przedmiotów- spróbuj swojego szczęścia!
Ekipa dalej pozwala na takie harce? To może pora zlikwidować targowisko i czat handlowy? Jaki one mają sens jak wybrańcy mogą je spokojnie obchodzić?

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


26 Cze 2019, o 17:21
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Loteria przedmiotów- spróbuj swojego szczęścia!
@Depeche
"Kogo winie i o co? Zupelnie nie na temat. Przedstawiam tylko argumenty za tym, ze to jest zly pomysl. Powtarzanie sie nie ma sensu."

Chociażby te wszystkie osoby,co chodzą, robią instancję i cokolwiek ze sobą. Twierdzisz, że wystarczająco zarabiam z reoli i dviggów by ceny z tarula miały niską cenę, bo już wystarczająco sobie zarabiam, no niestety, to tak nie działa ;)

"Sprawiasz komus przyjemnosc i zarabiasz na tym... nie idzmy ta droga :lol:. Nikt tu nie darzy Cie nienawiscia (przynajmniej ja), zarabianie nie jest niczym zlym, ale forma w jakiej to chcesz robic nie jest ani dobra ani atrakcyjna. Ostatnie zdanie jest najlepsze... Od tworzenia w tej grze jak mi wiadomo juz sa ludzie, my jestesmy tylko dzierzawcami kont nalezacych do Dryga. Jesli do tej pory nie stworzyl sam zadnej loterii, najwyrazniej uznal, ze nie jest to dobry pomysl. Juz nie mowiac o loterii stworzonej przez gracza, ktoremu rar na handlu nie schodzi. Najwiecej "przyjemnosci" chyba zostaloby tylko dla Ciebie i przedstawiciela dwuporcentowej grupy losujacej."

Nie każdy sposób komuś mu się podobać, mi się nie podoba jak jedna osoba pisze z tony lolków, bo może któremuś zniżę cenę,ale ignoruję to zwyczajnie :) Tak samo pokazujesz, że dział pomysły i propozycję można śmiało zamknąć,bo przecież to twórcy mają tylko robić,a nie jak gracz będzie chciał coś zrobić, to nie może tego robić "bo nie" :D Tutaj też nie prowadzę wojny z twórcami, że czegoś nie robią przez co ja sam robię, każdy może wyjść z jakimś pomysłem i coś organizować na co jak widać ekipa pozwala i zachęca nieraz :) Tak samo wystawiam czyjeś przedmioty, więc każdy może sobie zarobić jak będzie chciał (doczytałeś to w ogóle w którymś pomyśle?) Bądź to, że zachęcam by inni też takie coś robili jak chcą zarobić? Czy to też przeczytałeś?

"No i po kupnie za 500k zrobi loterie i uzbiera 50 osob po 18kk :D. Przypomnial mi sie suchar odnosnie coachingu"

Czyżby kup taniej i sprzedaj drożej tak samo nie działało? ;)


"A mnie za to smieszy, ze jest latwiej znalezc na handlu kilka zbrojek i spodni z tarula niz fiskorl z ichtiona. Pewnie dlatego, ze tak malo osob chodzi na Tarula a tak wiele na ichtiona..."

Już kubuś na to odpowiedział wystarczająco kilka x :D

"Tylko ze te osoby skladaja oferte kupna rara, a nie 2% szansy na niego. Skoro miales offke od typa za 900kk na raty, to bylo poczekac az uzbiera kase, skoro chcial sie porwac na raty, znaczy ze byl swiadom ich splaty. A nie... bo przeciez do tego momentu rar stanieje, no tak, zapomnialem..."

Na to też już odpowiedziałem wcześniej, więc przeczytałeś moją wcześniejszą wypowiedź?

"Tak, przeciez nic na tym nie zarobisz, ani na rarze, anie na "pomocy innym". Dobra duszyczka z Ciebie"

Zarobię jeśli osoba będzie chciała bym zrobił za niego wszystko,bo jemu się nie chcę :)

"Nie powiedzialem ze promocja kanalu Way'a, odnioslem sie do tego ogolnie. Jest duzo osob grajacych w Taern kompletnie niezainteresowanych contentem taernowym na YT. Taka loterie ogladaliby z czystej ciekawosci kto wygral, co wygral itd. co przyciagneloby tych, ktorzy dotad nikogo nie subskrybowali/ogladali. Takze nie powiesz mi, ze rzeczony kanal, na ktorym odbywalyby sie losowania by na tym stracil:)."

A to wisienka na torcie, czyżby zazdrość, że ludzi coś fascynuje to to oglądają? :D

@Baloczi

3. "Jeżeli coś się nie sprzedaje za cenę za jaką chcesz sprzedać oznacza, że nie ma nikogo gotowego tyle zapłacić co jest równe z tym, że to nie jest tyle warte."

Sam tak napisałeś, że nikogo na to nie stać skoro się nie sprzedaje ;)


26 Cze 2019, o 17:29
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Gru 2013, o 18:25
Posty: 20
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 36 razy
Nick w grze: DepeChe
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Loteria przedmiotów- spróbuj swojego szczęścia!
"Chociażby te wszystkie osoby,co chodzą, robią instancję i cokolwiek ze sobą. Twierdzisz, że wystarczająco zarabiam z reoli i dviggów by ceny z tarula miały niską cenę, bo już wystarczająco sobie zarabiam, no niestety, to tak nie działa ;)"

W ktorym miejscu i o co te osoby obwiniam? Widze powoli odlot na swoja planete, gdzie nie dociera moj glos, a co dopiero argumenty:). Nie powiedzialem zeby rary z Tarula mialy niska cene, tylko ze cala ta loteria jest oznaka tego, ze nie jest tyle wart przedmiot, ktory jest obiektem losowania. W innym wypadku nie musialbys sie ratowac taka forma sprzedazy. Jesli nie ma osob chetnych kupic za Twoja cene to nie musi znaczyc, ze ich nie stac, ale lepiej to wyprzec ze swiadomosci:D.

"Nie każdy sposób komuś mu się podobać, mi się nie podoba jak jedna osoba pisze z tony lolków, bo może któremuś zniżę cenę,ale ignoruję to zwyczajnie :)"

Jest taka komenda blokujaca wiadomosci do danego poziomu. Jesli Twoj problem jest tak palacy ze utrudnia Twoja gre, skorzystaj:). Mi sie nie podoba sprzedaz po zawyzonych cenach przedmiotow, ktorych w normalnym handlu za te cene nikt nie kupil, podszyta hazardem i naiwnoscia ludzi.

"Tak samo pokazujesz, że dział pomysły i propozycję można śmiało zamknąć,bo przecież to twórcy mają tylko robić,a nie jak gracz będzie chciał coś zrobić, to nie może tego robić "bo nie" :D"

Mysle, ze gdy powstanie dzial handlarza amatora na pewno znajdzie sie tam kacik dla Ciebie :D. Jesli serio wszystko to co Ci napisalem jest dla Ciebie "bo nie" to masz bardzo wybiorczy wzrok :lol: . Pisales o zarabianiu na swoim pomysle, a to zupelnie cos innego niz dobrowolna, kreatywna pomoc w rozwoju gry poprzez pomysly. Tym bardziej, ze nie wynalazles loterii zeby ktos musial Ci za to placic patentowe:D. A oplaty za to ze wystawisz komus przedmiot na loterie "bo komus sie nie chce" to juz chyba obraza czyjejs inteligencji.

"Tutaj też nie prowadzę wojny z twórcami, że czegoś nie robią przez co ja sam robię, każdy może wyjść z jakimś pomysłem i coś organizować na co jak widać ekipa pozwala i zachęca nieraz".

Ale jeszcze mozemy byc przeciwni pomyslom prawda? Please, mozemy?

Teraz cos co mnie wbilo w fotel, mimo ze leze na lozku :lol:

"A to wisienka na torcie, czyżby zazdrość, że ludzi coś fascynuje to to oglądają? :D"

Czy Ty siebie czytasz? :lol: Jesli jest cos nieuczciwego, Ty chcesz robic dwie pieczenie na jednym ogniu, ja Ci to wytykam publicznie argumentujac co jest w tym zlego a Ty nazywasz to zazdroscia, to chyba dobry moment przestac zaczac za Toba nadazac ;) .

_________________
MO Asphyxia 140 lvl
SH DepeChe 140 lvl
Cinderella Aquaton 140 lvl
Techtah Aquaera 140 lvl
Justice Motyl 140 lvl


26 Cze 2019, o 17:57
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Loteria przedmiotów- spróbuj swojego szczęścia!
@Depeche

"W ktorym miejscu i o co te osoby obwiniam? Widze powoli odlot na swoja planete, gdzie nie dociera moj glos, a co dopiero argumenty:). Nie powiedzialem zeby rary z Tarula mialy niska cene, tylko ze cala ta loteria jest oznaka tego, ze nie jest tyle wart przedmiot, ktory jest obiektem losowania. W innym wypadku nie musialbys sie ratowac taka forma sprzedazy. Jesli nie ma osob chetnych kupic za Twoja cene to nie musi znaczyc, ze ich nie stac, ale lepiej to wyprzec ze swiadomosci:D."

Czy przeczytałeś w ogóle to, że salmurn wystawiłem tylko dlatego, że odezwało się kilku graczy, iż chciałoby zobaczyć takie coś i spróbować? Mi to wisi czy to się uda czy nie, bo zwyczajnie oddam kasę i nie będzie z tego żadnego problemu,a robię to by inni mogli się zabawić,a jednocześnie na tym skorzystam :)

I oskarżasz chociażby tutaj, że wystarczy iż mają zarobek z samego chodzenia, to rar nie może być drogi ;) "Tylko ze jesli przedmioty nie schodza to chyba "juz" jest ten moment zauwazyc ze czas wystawiac taniej. Chodzac na morane nie liczac dukatow z 1kk + kulki zwroci Ci sie z 300k. Admiral sie broni expem psycho jedynie, z seleny tez nie mozesz liczyc na to ze wpadnie Ci ponad 100 dukatow, bo tylko wtedy moglbys miec cien nadziei ze sie zwroci zainwestowane zloto. W instancji Tarula wystarczy jeden reol + zloto z grupek bys nie byl na minus. To malo jako przeslanka rynkowa do obnizenia ceny rara? Sam wiesz ze to ostatnia okazja sprzedac te rary za tyle, nie ma co sie oszukiwac:)."

"Jest taka komenda blokujaca wiadomosci do danego poziomu. Jesli Twoj problem jest tak palacy ze utrudnia Twoja gre, skorzystaj:). Mi sie nie podoba sprzedaz po zawyzonych cenach przedmiotow, ktorych w normalnym handlu za te cene nikt nie kupil, podszyta hazardem i naiwnoscia ludzi."

Szkoda, że większość korzysta z metody kup taniej i sprzedaj drożej :D Zarazem też mogę napisać byś nie czytał mojego tematu skoro Ci przeszkadza,ale to nie o to chodzi przecież, chyba? :shock:

"Mysle, ze gdy powstanie dzial handlarza amatora na pewno znajdzie sie tam kacik dla Ciebie :D. Jesli serio wszystko to co Ci napisalem jest dla Ciebie "bo nie" to masz bardzo wybiorczy wzrok :lol: . Pisales o zarabianiu na swoim pomysle, a to zupelnie cos innego niz dobrowolna, kreatywna pomoc w rozwoju gry poprzez pomysly. Tym bardziej, ze nie wynalazles loterii zeby ktos musial Ci za to placic patentowe:D. A oplaty za to ze wystawisz komus przedmiot na loterie "bo komus sie nie chce" to juz chyba obraza czyjejs inteligencji."

Nigdzie nie napisałem, że robię to dla gry,a jedynie dla graczy, którzy będą chcieli takie coś zrobić. Zarazem skoro ludzie by nie chcieli bym zyskał z tego, że wystawie ich przedmiot to niby czemu sami tego nie zrobią? Może chociażby dla samego faktu, że zbiórka jest mega czasochłonna, więc nie obrażam tu czyjejś inteligencji, jedynie jego lenistwo ;)


"Ale jeszcze mozemy byc przeciwni pomyslom prawda? Please, mozemy?"

Zmieniasz temat,bo brakuje argumentów czy używasz argumentów, które nie mają sensu, bo w tamtym aspekcie raczej twierdziłeś, że tylko twórcy mają wdrażać pomysły do gier,a gracz już sam z siebie nie może :D

"Czy Ty siebie czytasz? :lol: Jesli jest cos nieuczciwego, Ty chcesz robic dwie pieczenie na jednym ogniu, ja Ci to wytykam publicznie argumentujac co jest w tym zlego a Ty nazywasz to zazdroscia, to chyba dobry moment przestac zaczac za Toba nadazac ;)"

Nieuczciwość następuje gdy ktoś inny nie ma szans, bądź coś jest czystym oszustwem,a ja nie widzę jakoś tu nigdzie,bym zbierał hajs i nie odzywał się do nikogo już więcej albo żeby ktoś miał szansę większą od drugiego albo... że tylko ja mogę robić to a inni nie :shock:


26 Cze 2019, o 18:12
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 85 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron