Odpowiedz  [ 92 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
 Opłaty za użytkowanie działek gildiowych 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Paź 2012, o 15:05
Posty: 49
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Rezzor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Opłaty za użytkowanie działek gildiowych
gromak napisał(a):
Rezzor napisał(a):
Dlatego właśnie jestem tym rozgoryczony bo trochę nie jest ta ładne, bo gdybym wiedział że tak to będzie to nigdy bym nie rozbudowywał gildii i nie kupował. Umowa była inna.


a możecie gdzieś z Ludgarem zacytować fragment wypowiedzi kogoś z ekipy napisał:

"Kupujecie i możecie robić z nią co chcecie, jest już na zawsze Wasza bez względu na wszystko" ?

Powołujecie się na nieistniejącą umowę - twórcy w OWU zastrzegają wyraźnie, że wszystko może ulec zmianie jeżeli taka będzie decyzja administracji. A wy przecież ją akceptowaliście?

Ludgar - ale czy tutaj prawo działa wstecz? Czy w momencie wejścia upgrade ściągnięto Twojej gildii czynsz za wszystkie te miesiące od jej powstania?

tak mogą zmienić, ale jak ktoś kupował plate by rozbudować gildie płacił złotówkami, to tak się nie traktuje klientka, że później usuną mu gildie za którą wydał kase, i nie jest to fer i uczciwe wobec graczy żeby tak robić. Więc myślę że jest to dobry argument żeby było po staremu. Stratni nie zostaną tylko gracze ale i twórcy gry


29 Mar 2014, o 19:01
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Opłaty za użytkowanie działek gildiowych
Ludgar - ale ja bardzo lubię dyskutować - teraz po prostu używam innych argumentów niż powiedzmy 3 miesiące temu. Debata/dyskusja właśnie na tym polega, żeby wybronić swoich racji odpowiednio zmieniając argumenty niezależnie od strony w sprzeciwie. Tym bardziej, że mi osobiście taka zmiana nie przeszkadza.

W każdej innej grze w której uczestniczyłem, podobna postawa roszczeniowa byłaby skwitowana zamknięciem tematu a autor poinformowany tym, że changelog został zamieszczony tydzień przed upgrade więc jego pretensje i płacze są bezzasadne. Kolejna próba poruszania tematu kończyła się ostrzeżeniem. Tutaj administracja nie jest głucha na zdanie graczy i nie robi tylko tego, co sama uważa za słuszne - lwia część nowości w grze to pomysły graczy. W nawet najbardziej kuriozalnej dyskusji uczestniczy ktoś z ekipy starając się wyjaśnić problem - to czego Wy jeszcze chcecie? Nie oddawać tych zawrotnych 120k złota miesięcznie? Czy to serio jest aż taki problem ?

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


29 Mar 2014, o 19:06
Profil ICQ WWW
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Paź 2012, o 15:05
Posty: 49
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Rezzor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Opłaty za użytkowanie działek gildiowych
dla mnie jest to 15kk rocznie


29 Mar 2014, o 19:41
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2012, o 23:05
Posty: 144
Miejscowość: Sochaczew
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 44 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Opłaty za użytkowanie działek gildiowych
Rezzor napisał(a):
dla mnie jest to 15kk rocznie



Dlaczego piszesz 15kk w liczbie pojedyńczej nie mnogej ? Gildia to jest "skupisko" graczy ktorzy tworza jedna calasc o ktora dbaja wspolnymi silami, gdzie jeden nie moze drugi pomoze. Ty natomiast jestes "zaslepiony" ze gracze od ciebie z gildi nie placa, a korzystaja. Trzeba wprowadzic w takim ukladzie rygor a 20 minut dziennie na zebranie kasy (zrobienie kilku wiez) to jest naprawde nie duzo. Chca korzystac niech sie do tego dorzucaja. Jedynie co moge ci powiedziec a bardziej przekazac to wspolczucie a zarazem podziwiam cie ze jestes tak spokojny ze ich nie wyrzuciles albo tak glupii ze sie boisz...

_________________
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."



21:26 GumisKabi: bo Nekro jest graczem ktory jest gmem a nie gmem ktory udaje gracza:P


29 Mar 2014, o 22:01
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Paź 2012, o 15:05
Posty: 49
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Rezzor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Opłaty za użytkowanie działek gildiowych
Nie wiem czy jest sens dalej prowadzić ten temat. Admini odtworzyli ten temat żeby gracze mogli się tylko nad tym wyżalać i żeby nie było spamu tematu. Dobro administracji jest najważniejsze dobro graczy nie liczy się, tylko nie wiem cze admini nie przeliczyli się, a przecież hajs się musi zgadzać


31 Mar 2014, o 18:16
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 31 Mar 2014, o 16:48
Posty: 0
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Reenzor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Opłaty za użytkowanie działek gildiowych
Owszem jest pobierana opłata, ale jeśli gildie rozwijasz i masz członków, którzy angażują się w jej rozwinięcie tzw Gildi, zaangażuj ludzi w jej rozbudowę ja sam wpłacaj. Pozdro.


1 Kwi 2014, o 07:08
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lut 2013, o 22:15
Posty: 1
Miejscowość: Białystok
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: GreedX
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Opłaty za użytkowanie działek gildiowych
Heavenmaker napisał(a):
EDOX, z całym szacunkiem ale wszelkie tego typu gry i szerzej aplikacje, tworzy się w celu ograniczenia lub wręcz eliminacji czynnika ludzkiego wszędzie tam, gdzie jest to zasadne i dopuszczalne. Nie po to tworzymy rozwiązania automatyzujące, żeby na końcu GM czy admin ręcznie uruchamiał proces windykacyjny? Opłaty są symboliczne i takie zostaną - czy będą podniesione czy obniżone tego nie wiem - na pewno mają charakter dyscyplinujący i mało uciążliwy. Skoro kanclerz czy strateg ma problem w dyscyplinowaniu graczy do wnoszenia składek to znaczy, że:
a) kiepski kanclerz
b) kiepska gildia
c) kiepscy członkowie

Nie wyręczaj się innymi. Gildie, których członkowie nie mają potrzeby, ochoty ich utrzymywać i rozwijać powinny upadać - obecnie trwają, są przedmiotem handlu - po UPku mam nadzieję to się zmieni - jak nie, to opłaty podniesiemy.



http://screenshooter.net/3848414/01_04_2014__18_31_52 to tak w ramach odniesienia do tematu w którym była poruszana kwestia kradzieży 40k dziennie a był odnośnik do tego tematu. Na szacunek to trzeba sobie zasłużyć więc skończ pisać takie smutki bo żal to czytać jak się widzi pierdoły tego typu który starasz się uskuteczniać.

Kiepski kanclerz, gildia, członkowie ... Hmmm jak na swoje 35 lat Hm to jesteś przykładem buraka i idioty jakich mało ... A co powiesz na "d) admin idiota" to pasowało by idealnie bo to dzięki waszym pseudo-staraniom sporo ludu buntuje się przeciwko debilnym restrykcjom ...

Ostrzeżenie za obrazę. rzuff


1 Kwi 2014, o 18:37
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Odpowiedz z cytatem
Post 
No cóż mogę na to powiedzieć. Jak nie masz argumentów ad meritum to jedziesz ad personam. Mnie Twoje wyzwiska nie wzruszają, bo żeby mnie obrazić to trzeba mieć do tego zdolność. I masz rację, na szcunek trzeba zapracować i uważam, że Twórcy Taerna juz dawno na niego zapracowali swoimi rękoma, głowami, nieprzespanymi nocami. Tymczasem tych Twórców obraża się tu non stop, wyzywa od leni, idiotów, debili czy buraków. Zwłaszcza, gdy tak komuś wygodnie, bo mu argumentów brak. Zwłaszcza, gdy największym osiągnięciem części tych obrazajacych jest zdany test szóstoklasisty.
I tak, będę się obruszal i będę tepil chamskie i prostackie inwektywy sugerujące ze ktoś z Twórców kogoś okradł. Każdy kto tak twierdzi w kontekście np. opłat za działki gildii pisze bzdury i głupoty.

Wysłane z mojego SGP321 przy użyciu Tapatalka


1 Kwi 2014, o 20:23

Podziękowali: Kij (1 Kwi 2014, o 20:37)
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lut 2013, o 22:15
Posty: 1
Miejscowość: Białystok
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: GreedX
Odpowiedz z cytatem
Post Re:
Heavenmaker napisał(a):
No cóż mogę na to powiedzieć. Jak nie masz argumentów ad meritum to jedziesz ad personam. Mnie Twoje wyzwiska nie wzruszają, bo żeby mnie obrazić to trzeba mieć do tego zdolność. I masz rację, na szcunek trzeba zapracować i uważam, że Twórcy Taerna juz dawno na niego zapracowali swoimi rękoma, głowami, nieprzespanymi nocami. Tymczasem tych Twórców obraża się tu non stop, wyzywa od leni, idiotów, debili czy buraków. Zwłaszcza, gdy tak komuś wygodnie, bo mu argumentów brak. Zwłaszcza, gdy największym osiągnięciem części tych obrazajacych jest zdany test szóstoklasisty.
I tak, będę się obruszal i będę tepil chamskie i prostackie inwektywy sugerujące ze ktoś z Twórców kogoś okradł. Każdy kto tak twierdzi w kontekście np. opłat za działki gildii pisze bzdury i głupoty.

Wysłane z mojego SGP321 przy użyciu Tapatalka


Szacunek się należy za stworzenie gry ale za resztę to już niekoniecznie. Liczy się całokształt pracy twórczej a nie tylko to że "zrobiliśmy grę i jesteśmy koxy". Co do bycia chamskim to nie chcę przytaczać twoich wypowiedzi do pewnych osób bo no cóż pokazało by to tylko że jesteś małostkowym małym człowieczkiem. A w realu za takie odzywki do kobiety dostałbyś najpewniej liścia w ryj ... Kojarzysz już chyba o czym mówię i o jaką kobietę chodzi. Obruszaj się i tęp chamskie wystąpienia ale nie zmieni to faktu że jesteś delikatnie mówiąc ograniczony w pewnych aspektach, a już szczególnie twoja ograniczenia można zaobserwować w kontaktach interpersonalnych na poziomie suportu. Co do argumentów to mógłbym ich przytoczyć całą masę jednak po ostatnich wydarzeniach wydaje mi się to stratą czasu bo i tak prowadzenie jakichkolwiek rozmów z wami to jak walka z wiatrakami. I mogę Ciebie zapewnić że moim największym osiągnięciem nie było zdanie egzaminu szóstoklasisty.


1 Kwi 2014, o 20:59
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Opłaty za użytkowanie działek gildiowych
Greed napisał(a):
Co do bycia chamskim to nie chcę przytaczać twoich wypowiedzi do pewnych osób bo no cóż pokazało by to tylko że jesteś małostkowym małym człowieczkiem. A w realu za takie odzywki do kobiety dostałbyś najpewniej liścia w ryj ...

Przytocz, nie krepuj się - ja się niczego co napisałem nie wstydzę i tam gdzie się zapędziłem tam przeprosiłem, a tam gdzie uważam, że napisałem prawdę to i dzisiaj powtórzę. Nie wzruszają mnie również teksty o 'liściach w ryj' czy o 'małych ludziach' - życie mnie już nauczyło, że takie teksty miotają ludzie, którzy sami doskonale pasują do opisu.

Dlatego powtórzę po raz ostatni - opłaty zostały wprowadzone i nie będą zdjęte. Być może ich wysokość kiedyś ulegnie zmianie - choć obecnie nie mamy tego w planach.


1 Kwi 2014, o 21:14
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 92 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron