Odpowiedz  [ 122 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna
 Czy w taernie istnieje jeszcze cos takiego jak uczciwosc? 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 14 Kwi 2014, o 15:41
Posty: 188
Miejscowość: Kraków
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 32 razy
Nick w grze: Sajdzix
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy w taernie istnieje jeszcze cos takiego jak uczciwosc
Gotha napisał(a):
Drogi Gromaku,
oczywiście, że się zdenerwuje i przepędzi takiego delikwenta ale nie wsadzi go za kratki (ot się człowiek zdenerwował i zaczął krzyczeć). Jeżeli jednak taka sytuacja się powtórzyłaby zapewne może go podać do sądu o szumnie powiedziane zniesławienie i wygrać (szkodzenie w interesach).


Oczywiście, że nie wsadzi go za kratki, ale delikwent raczej już zakupów w tym sklepie nie zrobi :) Idealna analogia.


21 Mar 2017, o 14:35
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Wrz 2016, o 10:46
Posty: 143
Podziękowano: 49 razy
Otrzymanych podziękowań: 143 razy
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy w taernie istnieje jeszcze cos takiego jak uczciwosc
Śmiało Szulaku, przedstaw twarde dowody jak np. ssy, to z chęcią je rozpatrzymy.


21 Mar 2017, o 14:36
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 23 Lis 2016, o 15:27
Posty: 0
Podziękowano: 22 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy w taernie istnieje jeszcze cos takiego jak uczciwosc
Masz na myśli SS o układach z ekipa? To teraz masz mnie za debila czy robisz go z siebie? Nikt nie jest na tyle głupi pełniąc funkcje GM załatwiać przykalodowo tego epika czy jakieś inne korzyści w grze po przez czat prywatny. A jeśli już przez tego priva to tak żeby nie było wiadomo o co chodzi bądź żeby nie było możliwości brzydko mówiąc zawiadomienia dryga czy kogoś innego.


21 Mar 2017, o 15:22
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy w taernie istnieje jeszcze cos takiego jak uczciwosc
Kiedyś bardzo podobała mi się konsekwencja HMa w karaniu osób, które bez poparcia JAKIMKOLWIEK dowodem czy nawet argumentem wygadują podobne bzdury. :roll:

Szkoda, że sobie odpuścił.

Wg Szulaka, dorosły facet, jak na przykład Vicon, układa się z jakimś 14-to latkiem, który nawet nie potrafi porządnie złożyć zdania, a co dopiero "skorumpować" kogoś z administracji, że da mu epika w zamian. No właśnie Szulak, co im zaoferowano? Worek cebuli z własnego pola? Czy może "jak mi dasz epika, to nic nie powiem" ?

Jesteś koleś tak beznadziejnie głupi w tych swoich wywodach, że przeoczyłeś jeden, istotny fakt - nawet, jeżeli przez błąd gry (nie gracza) straci epika, to przywrócić go może w tej grze tylko jedna osoba. Co więc oferują Drygowi? Pewnie "nie będę pisał o tym na forum" ?

BTW.

Image

8-)

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


21 Mar 2017, o 15:49
Profil ICQ WWW
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Maj 2013, o 10:30
Posty: 49
Miejscowość: Ostrołęka
Podziękowano: 44 razy
Otrzymanych podziękowań: 47 razy
Nick w grze: Apacz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy w taernie istnieje jeszcze cos takiego jak uczciwosc
galajus napisał(a):
Tak hellland zostal sprzedany, ekipa o tym wie :)

Czyli Ekipa nic z tym fantem nie zrobiła tak? W takim razie Sprzedam postać! Wolę sobie dorzucić kasy do auta niż grać w Taern, a skoro Ekipa wie o sprzedaży postaci, i nic z tym nie robi to gdzie tu mowa o równym traktowaniu?

_________________
Spoiler:

"Fascynujące jest to jak nie realne to jest a jak piękne by to było gdyby było prawdziwe."


21 Mar 2017, o 16:25
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2012, o 13:36
Posty: 206
Podziękowano: 195 razy
Otrzymanych podziękowań: 257 razy
Nick w grze: EpikDrut
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy w taernie istnieje jeszcze cos takiego jak uczciwosc
Nie powiem jak to zostalo zrobione, ze konto tak na prawde zostalo bezkarnie sprzedane bo bym mial kolejny problem z ekipa jak i inni by probowali zrobic to samo. Ta sytuacja tak na prawde tylko pokazala, ze da sie zrobic bardzo duzo znajac odpowiednie osoby. W tym momencie na koncie pewnie juz ban za sprzedaz wisi pomijajac kilka innych faktow w zwiazku z cala ta sprawa. Reasumujac da sie i to napewno nie byla jedna sytuacja, bedac na yt akcje z handlem kontami obijaly mi sie o uszy bardzo czesto. Handle na malych postaciach to codziennosc, postaci 140 lvl to dosc ciekawa i trudna sprawa ale jak wielu sie przekonalo da sie. Jesli o mnie chodzi i cala ta sytuacje, wszelkie informacje na ten temat mam od brata i nie klamalem mowiac, ze jego postaci jego zabawa i mnie to nie interesuje.

Wrocic do taernu juz nie wroce, choc moge to zrobic w zasadzie od reki. Ban na koncie tylko bedzie stopowal pokuse zalogowania :)

Na forum zostaje, by obserwowac co ciekawego sie dzieje.

Antyreklamy robic nie bede ale tez i nie bede robil czegokolwiek prywatnie i na moim kanale zwiazanego z taernem.

Zasmuce tez koperka i genkow na zlocie tez nie bedzie mozna mnie zobaczyc. Bedziecie musieli grozic pobiciem komus innemu :/ PS. Juz sie nie chwal tak numerem do dryga na Waszym tsie :)

Taern zawiodl sie na mnie ja na taernie takze bez zbednej nienawisci czy czegokolwiek innego po prostu sobie odchodze ^^

_________________
Pomogłem/podobało się? Kufelek się należy ;)
Zapraszam na mój kanał YT! klik
To tylko gra... to tylko taern...
https://scr.hu/0dk2/wo2xz
Epik [127lvl] z latarką to jak Polska bez korupcji i długów


21 Mar 2017, o 17:28
Profil WWW
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2013, o 08:52
Posty: 162
Miejscowość: Mroczny Zakątek
Podziękowano: 165 razy
Otrzymanych podziękowań: 130 razy
Nick w grze: Judaasz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy w taernie istnieje jeszcze cos takiego jak uczciwosc
To można śmiało powiedzieć, że tym odejściem przysłużyłeś się tej grze jak nikt inny ;)
Powodzenia.

_________________
Judaasz-Dr 140lv
Gildia: Stonehenge

20:12 Lamonja: pecha mieliśmy ,że na was trafiliśmy :)


21 Mar 2017, o 17:40
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy w taernie istnieje jeszcze cos takiego jak uczciwosc
galajus napisał(a):
po prostu sobie odchodze


Już miałbyś odwagę powiedzieć, że zostałeś z niego wyrzucony. Tym razem nie przekujesz porażki w sukces. Te twoje wielkie śledztwo, super sekretne sprawy... Jakie to małostkowe i żenujące. Pokusiłem się i przewinąłem ten twój "lajw" (swoją drogą, jaki to live, skoro tylko pierdzielisz przez 45 minut o sobie samym i stoisz koło mostku? Dobrze, że ręce były widoczne, bo sądzę, że z samozachwytu mógłbyś posunąć się dalej :lol: ) i każdy, zaznaczę KAŻDY z IQ większym od ziemniaka, jeżeli będzie chciał oszukiwać, to zrobi to bez większego problemu. Natomiast nikt z ekipy, nie posiadając dowodów, nie będzie go mógł ukarać. Tym właśnie sposobem, sądzisz ty i tobie podobni, że są jakimiś taernijskimi Krzysztofami Rutkowskimi i rozpracowali wielką aferę. Mylisz się koleżko, bo jakbyś chciał rozkminić tą aferę, to siedziałbyś cicho i za pomocą inteligencji (u Ciebie chęć zaistnienia bierze nad nią górę) pierw przechytrzył tych, którzy ten regulamin łamią, a potem doprowadził do ich ukarania.

A ty po prostu jesteś zwykłym krzykaczem szukającym tanich sensacji...

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


21 Mar 2017, o 17:45
Profil ICQ WWW
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2012, o 20:05
Posty: 3
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 80 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy w taernie istnieje jeszcze cos takiego jak uczciwosc
pozwole sb napisac kilka slow w tym temacie do tematu Galajusa ktory chyba juz zostal usuniety (lub nie moge go znalesc)

obejrzalem sb pobieznie ten Twoj film Galajus, i zgadzam sie w 100% z toksycznoscia, rzygac sie chce :]

obluda, zazdrosc, bol dupy.

kiedys nawet aktywnie wtorowalem kruciacie kaity ale wraz z jej odejsciem i mi sie odechcialo.

nie zgodze sie natomiast z powtarzana z 10 razy kwestia ze najuczciwsze jest zdropienie epika przez 30lvl na ichu (w kontekscie ze 30 lvl to nowy gracz nie nobek jakiegos hlvl) poniewaz uwazam to za kurewska niesprawiedliwosc w odniesieniu (nick pierwszej osoby jaka mi po krotkim zastanowieniu przyszla do glowy) do np takiego gracza jak moj kolega z gildi Aabbccdd ktory gra juz kilka lat, bardziej lub mniej aktywnie ale do tej pory go nie zdropil, gdyby zdropil go on niz ten 30lvl bylo by bardziej uczciwe, w kontekscie Aabbccdd jako gracza na 140lvl.

odpowiadajac na pytanie w 1 poscie: nie

pzdr :)

_________________
"Jestem nędzarzem, posiadam tylko marzenia.
Rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz
po moich marzeniach."

William Butler

http://screenshooter.net/102783467/ugqjcyy

http://scr.hu/2xg/pwj91


21 Mar 2017, o 17:49
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2012, o 13:36
Posty: 206
Podziękowano: 195 razy
Otrzymanych podziękowań: 257 razy
Nick w grze: EpikDrut
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy w taernie istnieje jeszcze cos takiego jak uczciwosc
Norrec to jedyny temat o tej sprawie. Z tymi epikami chodzilo mi bardziej o kontrast gdzie 30 lvl grajacy pierwszy raz nie ma szans zeby byl podejrzany o ustawienie czegokolwiek.

Gromak ile jest osob tyle moze byc opini na temat tego co sie dzialo w obrembie tej sytuacji.
Mozesz mi wierzyc lub nie ale akurat dowodzenie komukolwiek, ze cos zlego dzieje sie w taernie to dla mnie strata czasu a, ze akurat to rzucilo sie bardziej w oczy w obliczu kilku roznych spraw to nic nie poradze.

_________________
Pomogłem/podobało się? Kufelek się należy ;)
Zapraszam na mój kanał YT! klik
To tylko gra... to tylko taern...
https://scr.hu/0dk2/wo2xz
Epik [127lvl] z latarką to jak Polska bez korupcji i długów


21 Mar 2017, o 18:10

Podziękowali: wzheroes (21 Mar 2017, o 18:18)
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 122 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 42 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron