Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 53 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
 Forum w krzywym źwierciadle. 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 8 Sie 2014, o 16:29
Posty: 0
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: Gadzio
Post Forum w krzywym źwierciadle.
Monitorując zacięcie forum zderzam się z rzeczywiśtością babci Ludki klępiącej swojego wnuczka Zenka po głowie i aprobującej jego wybryki z anielskim uśmiechem jak to się wnuczuś dobrze bawi. Podium zajmuje dziś krówka która nie dość że mało mleka daje to przestała ryczeć. Oto w prześmiewczy sposób pokazał się na forum film porównujący stróżujące postacie do największych zbrodniarzy XX w. Pomysł bajka, wnusio wycyganił od babci stary mundur wojskowy dziadka z czasów Wehrmachtu i pokazał Polakom swoją Polskość. Inspirował się chyba panią Dorotą R., nieważne co piszą, byle pisali. Spełniam zatem marzenie naszej forumowej krówki może zaspokojenie jej potrzeb emocjonalnych spowoduje że da trochę mleczka, a może i delikatnie zaryczy.

_________________
Po prostu Gadzio


6 Wrz 2014, o 07:52
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2012, o 14:00
Posty: 22
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 54 razy
Post Re: Forum w krzywym źwierciadle.
A czym dla Ciebie jest Polskość?
Gdyby użyto flimiku w jakiś sposób odwołującego się do kościoła, w Twoich oczach byłby pewnie antychrystem?

_________________
V - łucznik s3 - R.I.P


6 Wrz 2014, o 09:21
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 8 Sie 2014, o 16:29
Posty: 0
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: Gadzio
Post Re: Forum w krzywym źwierciadle.
Arwynn napisał(a):
A czym dla Ciebie jest Polskość?

Następny któremu pasuje porównanie Polaków do zbrodniarzy XX w. łącznie z pro zbrodniarzem, miłym kurdupelkiem z wąsikiem i nie pisze o Charlie Chaplinie.
Czym dla mnie jest Polskość? Staniem w tłumie gdy nielicznym już Polskim kombatantom prezydent składa hołd za obronę Polski. Za wspomnienie że mały człowieczek z wąsikiem doprowadził do *nikłego* pozbycia życia 5.6/5.8 miliona Polaków. Tym dla mnie jest Polskość, by oczami wyobraźni poczuć jakie to były ciężkie czasy, jak matki bały się każdej minuty o życie swoich dzieci, swoje, mężów, braci, sióstr, rodziny. I kilka, a dokładnie dwa, trzy pokolenia potem po tym turnee małego facecika po europie czytać że nie ma o co się oburzać. Odpowiedź więc sam sobie co to jest dla Ciebie Polskość. Z pewnych rzeczy nie należy żartować, nie w ten sposób. Jestem Polką i jestem z tego strasznie dumna!

_________________
Po prostu Gadzio


6 Wrz 2014, o 11:15
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sie 2013, o 09:01
Posty: 544
Miejscowość: Piaseczno
Podziękowano: 626 razy
Otrzymanych podziękowań: 451 razy
Nick w grze: Szpitalnik
Post Re: Forum w krzywym źwierciadle.
Trochę mnie to dziwi, bo z jakich Twoim zdaniem rzeczy nie należy żartować? Przecież to nie jest kpina z zamordowanych Polaków - po prostu parodia filmu, notabene bardzo często w tym celu wykorzystywanego. Za nic nie rozumiem Twojego toku rozumowania - uważasz, że te krótkie filmiki uwłaczają ofiarom II wojny światowej? W jaki niby sposób?

Btw. - film "Nietykalni" także jest w Twojej ocenie antypolski? W końcu tam też pojawia się żartobliwe nawiązanie do Hitlera.

_________________
Spoiler:


6 Wrz 2014, o 11:32
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 8 Sie 2014, o 16:29
Posty: 0
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: Gadzio
Post Re: Forum w krzywym źwierciadle.
Nicolay jakie jeszcze skrajności wypatrzysz? To że jakiś inny naród śmieje się z głupich polaczków to jedno. A tak właściwie to nie wiem czy Ty potępiasz moje odczucia względem nazizmu czy popierasz takie filmiki? Parodia filmu to była zanim zmodyfikowano go napisami. Napisy zmieniły go w szyderstwo i porównywanie. Akceptować można wiele, ale co za dużo to i świnia nie zje. Kpijmy z decyzji *Henryka, Lolka i Bolka* ale z umiarem nie wykorzystując do tego materiałów które wzbudzają niesmak którego żadna miętówka nie poprawi.

_________________
Po prostu Gadzio


6 Wrz 2014, o 13:29
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sie 2013, o 09:01
Posty: 544
Miejscowość: Piaseczno
Podziękowano: 626 razy
Otrzymanych podziękowań: 451 razy
Nick w grze: Szpitalnik
Post Re: Forum w krzywym źwierciadle.
Nie potępiam Twoich odczuć, ale w mojej ocenie po prostu nie ma tam żadnego szyderstwa i w najmniejszym nawet stopniu nie budzi to u mnie niesmaku. Nie uważam, żeby filmiki kogokolwiek równały z hitlerowskimi zbrodniarzami - w luźny sposób, karykaturalnie pokazują po prostu naturę s1. Nikogo nie obrażają i jakoś nie mogę sobie wyobrazić, by którakolwiek z osób w realiach filmiku umieszczonych poczuła się sprawą dotknięta.

_________________
Spoiler:


6 Wrz 2014, o 13:59
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Post Re: Forum w krzywym źwierciadle.
A mnie tylko zastanawia którego zbanowanego forumowicza jest profil "gadzio" i dlaczego on mnie tak nie lubi ?

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


6 Wrz 2014, o 17:00
Profil ICQ WWW
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 8 Sie 2014, o 16:29
Posty: 0
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: Gadzio
Post Re: Forum w krzywym źwierciadle.
@up x2. Idę w poniedziałek do okulisty muszę sobie poprawić wzrok bo nie widziałam Pinokio=Gothrek tylko Hitler=Gothrek. Porównanie jednoznaczne, nie budzących we mnie żadnych wątpliwości że jest to niestosowne. Jeśli śmieszy Cię takie poczucie humoru to cieszę się razem z Tobą.

@up: żelku ponosi Cię fantazja. Ktoś kto nie ma odwagi odpowiedzieć jednoznacznie na zadane pytanie budzi we mnie średnie zainteresowanie, takie 50 groszy znalezione na ulicy. Niby coś ale w sumie zero pożytku.

Sprawa dzisiejszego podium zamknięta. Znajdę sobie za chwilę kolejną. Tematu proszę nie zamykać.

_________________
Po prostu Gadzio


6 Wrz 2014, o 17:50
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Post Re: Forum w krzywym źwierciadle.
Coś to jednak czekoladko koloryzujesz rzeczywistość - na forum od miesiąca, rozpoczynając cykl "jak to zaczynam z grą" a w innym temacie karzesz sobie przypominać "kiedy to było, jak można było w tej grze kupić 200 platyn za sms". Za stary jestem, żeby brać uwagi jakiegoś frustrata który nie ma odwagi napisać ze swojego konta tylko próbuje bawić się w podchody i partyzanta i to chwytając się już tak mizernych argumentów jakobym propagował nazizm używając 4 minutowego fragmentu filmu... Następnym razem postaraj się bardziej.

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


6 Wrz 2014, o 17:59
Profil ICQ WWW
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 8 Sie 2014, o 16:29
Posty: 0
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: Gadzio
Post Re: Forum w krzywym źwierciadle.
Małe przypomnienie dla twórcy rodem z bollywood.
Cytuj:
Ubiegam kilkoma odpowiedziami ewentualne pytania:
- Tak, mam inną postać w grze. Jaką? To bez znaczenia.

viewtopic.php?f=69&t=37788
Słodziutki Ty mój nie będę się starać w żaden sposób skoro Tobie wystarczą tylko 4 minuty. Upsiaczek krótko...metrażowcu.

_________________
Po prostu Gadzio


6 Wrz 2014, o 18:07
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 53 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 54 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron