Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 moja tfurczość 2 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post moja tfurczość 2
Rzecz będzie nosiła zacny tytuł podsunięty przez Jaśnie Nam Panującego:
''Kaita- ostatnia sprawiedliwa upadłego świata Taern sterroryzowanego przez Żelaznego Admina'',
którego to wpisu racja bytu usankcjonowana jest poniższym ss-em:
http://scr.hu/0fqn/jjorb

Chciałam przeto serdecznie podziękować za tę jakże ewidentną zachętę do powrotu do moich nieśmiałych prób literackich przerwanych brutalnie na kilka miesięcy :(
Of kors, dziełko owe będzie musiało być w częściach pisane, gdyż nieznośna lekkość bytu wymusza na mnie inne aktywności psychofizyczne prócz trollingu. Państwo wybaczą :(

Jak każdą dobrą bajkę rozpoczniemy poniższą typową dla bajek formułką :

Dawno, dawno temu trollica na pastwisku pastwiła się nad bohaterem dziwacznym, który nie mógł jej wybaczyć wybitnie wybujałej wyobraźni wyzbytej jednakże wyrazistego wyrachowania, co odzwierciedlało się w brutalnej szczerości jej słów. Bohater więc, zniesmaczony, zdołowany, zażenowany i zły nad wyraz, uczepił się Trollicy jak rzep psiego ogona, by wspominać o niej wszędzie , gdzie mógł i gdzie nie mógł do końca. Trollicę pierwotnie bawiło to niezmiernie, jednak gdy poczęstowano ją wychowawczym banem trwającym li tylko 3 bądź 4 miesiące (ach, któżby liczył!), zdecydowała się ona dojrzeć (sic!). Tym bardziej, że ostatnimi czasy, nasza mała bohaterka zauważyła niepokojącą rzecz:
Trollica odpisuje na nieistniejące posty Bohatera, bo jak mogą istnieć skoro Bohater nie do końca bohatersko zdezerterował pozostawiając opustoszałe pole walki:
http://scr.hu/0fqn/47d7y

tak, tak, zaprawdę powiadam Wam, Trollicę niepokoi stan jej zdrowia psychicznego w momencie w którym najwyraźniej rozmawia z mirażem, echem po Bohaterze pozostałym...

Tyle na dziś chyba :D mam nadzieję, że super mocnego hejtu nie będzie i warna :( warna też nie chcę xd


chociaż w sumie hejt może być xd hejtem się w końcu karmię.

z oczywistych powodow przenioslam. Zar


11 Wrz 2014, o 16:15
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: moja tfurczość 2
Odpowiem w swoim stylu: Wal się. Sama chwalisz się, że byłaś w wariatkowie, i to nie w odwiedzinach. To wyjaśnia czemu pomimo 29 lat jesteś niesamodzielnym, emocjonalnym wrakiem. Pomimo swojej inteligencji jesteś niesamowicie głupia, a wynika to stąd że w trakcie swoich nad wyraz częstych szałów ostatnim organem którego używasz, jest mózg. To zrozumiałe że nie potrafisz zrozumieć czemu jesteś banowana - niestabilnej wariatce umykają takie drobne szczegóły jak powody, dodatkowo objaśniane przez administrację. Twardo ignorujesz rzeczywistość, wymyślając sobie "prawdziwy" powód kary. Ban za kufel, ban za chama, ban za screen, ban za komplement...

Podpowiem - coś, czego nie rozumiesz, nadal może być prawdziwe. Raczej nie przekonasz właściwe osoby, jeśli będziesz ignorować prawdę i twardo powtarzać swoje argumenty, niczym nagranie. Ale wiadomo - przecież grasz pod publiczkę, bo jakiś tępak nieznający szczegółów może uwierzyć, że masz rację...
Cóż, czas zrobić sobie kilkumiesięczną przerwę. Jeśli za ten post dostanę bana, to pewnie nawet go nie zauważę. Gdy wrócę to zapewne nadal będziesz... chociaż osobiście sądzę że i bez mojej "pomocy" jakoś zdołasz załatwić sobie bana. Bo wydajesz się niezdolna zrozumieć, z jakiego powodu je dostajesz i ciągle popełniasz te same wykroczenia. Cóż, wariatka.

Masz powody, dla których nazywam cię głupią wariatką, idiotką i niezdolną do zapanowania nad swymi emocjami idiotką. Znasz je od roku. Pomimo że czasami wydajesz się nawet sprawiać pozory inteligencji - lecz niestety, zawsze kierowanej ku destrukcji. Zrobiłaś w swym życiu coś przydatnego, poza hejtowaniem i trollowaniem?

ostrzeżenie - przesadzasz - są granice, nawet zwykłej arogancji - to zwyczajnie chamskie było ~HM


12 Wrz 2014, o 08:37

Podziękowali: ArGes (12 Wrz 2014, o 08:41)
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Cze 2013, o 16:48
Posty: 198
Miejscowość: BDG
Podziękowano: 252 razy
Otrzymanych podziękowań: 313 razy
Nick w grze: ArGes
Odpowiedz z cytatem
Post Re: moja tfurczość 2
Kaita zawsze miałem cię za mądrą i niesamowicie wygadaną osobą,jednak im więcej tworzysz nowych tematów tym bardziej odchodze od tej myśli. Każdy twój załozony temat jest o jednej tematyce , m.in. " dostałam/łem bana , muszę się domagać zadowalajacych mnie wyjaśnień vs robienie z siebie trola wobec ekipy".
Jeśli chodzi o tą zbieranine słów i żali to jesteś w tym mistrzem , nikt nie potrafi w tak wyrafinowany sposób płakać po banie.
Za bardzo myślisz,że jesteś sławna/y i poważana/y na tym forum , więc chyba dla tego sobie pozwalasz na takiego typu pseudo reklamy.

Mnie jako zwykłego forumowicza nie interesuje twoja sprawa i nie chce tego czytać , lecz niestety jest tego tyle,że nie da się niczego nie zauważyć.

Mam nadzieję,że moja wypowiedź cie usatysfakcjonuje i pogrążysz swoje płacze na priv do kompetentnych ku tej sprawie osób , bądź przeniesiesz się na support.

Pozdrawiam gorąco.

_________________
"Ból jest tymczasowy...może trwać minutę, godzinę , dzień, miesiąc a nawet rok...Lecz w końcu ustąpi...
Natomiast gdy sie poddam , będzie trwał wiecznie"


12 Wrz 2014, o 08:53
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 23:18
Posty: 92
Podziękowano: 123 razy
Otrzymanych podziękowań: 173 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: moja tfurczość 2
Witam
Piszę ten post w celu upewnienia się.
Naprawdę na tym forum można kogoś obdarzyć epitetami w stylu: głupia, niestabilna wariatka z napadami szału, idiotka i niezdolna do zapanowania nad swymi emocjami idiotka - i finalnie dostać za takie coś tylko warna?
Czy to nie jest wystarczająco chamskie i nie stanowi równolegle prowokacji?
To co trzeba napisac żeby dostać bana?
Sam autor tych słów oczekiwał bana i to długiego.
Widziałem warny i bany na tym forum za błahostki i dużo mniejsze przewinienia tudzież obrazy.
Moim zdaniem takie zachowanie powinno być surowo karane - zwłaszcza w sytuacji gdy autor jasno deklaruje że ma karę w głębokim lekceważeniu. Przecież ten człowiek robi to notorycznie - wciąż obraża kolejnych użytkowników tego forum. Naprawdę nie wiem jak to rozumieć, że zgadzacie sie na takie zachowanie i utrzymujecie go w przekonaniu o bezkarności.
Dla jasności: nie piszę tego w swoim imieniu, ponieważ bo steku wyzwisk jakie mi wypisał na pw postanowiłem zakończyć jakąkolwiek z nim dyskusję.

pozdrawiam
Lisario


12 Wrz 2014, o 10:15
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: moja tfurczość 2
Arges dzięki za słowa krytyki - czasem się przydają, żeby mnie ustawić do pionu :)
Ale chyba nie do końca mnie rozumiesz - jeżeli już coś robię, to robię to, by się pośmiać xd
I problem w tym, że sprowokowana zostałam szczegół.
ps nie pisz, że nie możesz tych postów ominąć, bo robisz ze mnie monstrualnego spamera, jednak trochę mi brakuje do tego miana:)

Kyth jak czarująco prymitywny jesteś i jakże łatwo cię podjudzić :) Twój post dostarczył mi więcej radości niż grupa porozumienia ateistów na fb, a to już coś :)
Tak, jestem , jak to określają takie małostkowe i pozbawione wyobraźni jednostki jak ty, psychiczna :) Używam tego określenia w uproszczeniu, gdy natrafiam na ludzi wykazujących się równie 'tolerancyjną' i 'pełną zrozumienia ' postawą, jaką wykazałeś w swoim mało subtelnym jadzie (ach , w sztuce obrażania ciężko jest dojść do wprawy, co nie?). Na co dzień wolę mówić , żem pełna fantazji, bo nie wiem czy wiesz, kochanie ty moje elokwentne, nowoczesne leki stabilizują stany emocjonalne. No ale jak się nie wychodzi ze swojej piwnicy, to się nie wie, że w medycynie nastąpił progres, zaś jakiekolwiek zaburzenia nie są tym co definiuje człowieczeństwo, inteligencję czy osobowość :)
Jak już wyjaśniłam, możesz wracać do tego swojego Zapiździałowa Dolnego, czy skąd tam pochodzisz i dalej wierzyć w bajki;)
Poza tym, muszę zwiększyć dawkę, bo odpowiadam na słowa człowieka, który się już kilka miesięcy temu żegnał z tym gniazdem ignorantów i kłamców, a teraz jeszcze wariaci doszli . Tradżedi.


ps nie przypominam sobie, żebym na forum ogólnym dzieliła się informacją o pobycie w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych. Jeżeli jest to dla ciebie merytorycznym argumentem w dyskusji czy chociażby podstawą do obrazy, cóż, wolę pozostać psychiczna w swoim psychicznym świecie.
I bawi mnie to, że poucza mnie troll bez cienia wyobraźni.


12 Wrz 2014, o 11:38
Odpowiedz z cytatem
Post Re: moja tfurczość 2
I czy ja zrobiłam coś w swoim życiu?
Syneczku miętowy , a ty Nobla czy Pulitzera otrzymałeś? |
Jesteś zbyt żaden, by mnie oceniać :)


12 Wrz 2014, o 11:40
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Cze 2013, o 16:48
Posty: 198
Miejscowość: BDG
Podziękowano: 252 razy
Otrzymanych podziękowań: 313 razy
Nick w grze: ArGes
Odpowiedz z cytatem
Post Re: moja tfurczość 2
Kaita
Bardzo dobrze,że do wszystkiego podchodzisz z takim optymizmem,ale zrozum też że im więcej takiego lamentu tym bardziej robi się to niesmaczne.

_________________
"Ból jest tymczasowy...może trwać minutę, godzinę , dzień, miesiąc a nawet rok...Lecz w końcu ustąpi...
Natomiast gdy sie poddam , będzie trwał wiecznie"


12 Wrz 2014, o 14:39
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: moja tfurczość 2
ale Arges :( ja się nudzę, a mnie to bawi nooo zrozum też mnie :(


12 Wrz 2014, o 14:42
Odpowiedz z cytatem
Post Re: moja tfurczość 2
i co jest złego w optymizmie :(


12 Wrz 2014, o 14:44
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Cze 2013, o 16:48
Posty: 198
Miejscowość: BDG
Podziękowano: 252 razy
Otrzymanych podziękowań: 313 razy
Nick w grze: ArGes
Odpowiedz z cytatem
Post Re: moja tfurczość 2
Ale Kaita , ludzi to nudzi , zrozum też ich :p
Można tak w nieskończoność drążyć,a chyba nie bez powodu temat znalazł się w strefie zgniotu ;p

_________________
"Ból jest tymczasowy...może trwać minutę, godzinę , dzień, miesiąc a nawet rok...Lecz w końcu ustąpi...
Natomiast gdy sie poddam , będzie trwał wiecznie"


12 Wrz 2014, o 14:51
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 53 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron