Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
 PRZEPROŚ!!! Czyli temat dla skruszonych Taernijczyków 
Autor Wiadomość
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2012, o 15:15
Posty: 475
Miejscowość: Orzesze
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 135 razy
Odpowiedz z cytatem
Post PRZEPROŚ!!! Czyli temat dla skruszonych Taernijczyków
Na kanwie modnych w ostatnim czasie tematów związanych z przepraszaniem adminów/GMów/modów/innych ich pociotków i powinowatych...

... postanowiłem założyć temat, który z pewnością mógłby ułatwić życie naszym styranym i sponiewieranym modom, potraktowanych tak obcesowo przez krwiożerczych i barbarzyńskich graczy.

Także i ta druga (choć z pewnością winna zarzucanych im czynów, a także tych które jeszcze nie zostały wykryte), z pewnością będzie mogła docenić pomysł zawarty poniżej.

Otóż proponuję, abyśmy razem utworzyli listę przestępstw i przewinień, dzięki czemu Ci, których ruszy sumienie (albo poruszy ich widmo Permanentnego_bana_totala_na_3_miesiące_albo_i_trochę_krócej) mogli łatwiej i szybciej przygotować swe przeprosiny, dzięki czemu szybciej i sprawniej przejdą proces resocjalizacji i w pełni świadomi powrócą na łono taernijskiej społeczności.

Takie jednostki będą mogły z naszego swoistego spisu wybrać po prostu zbiór wykroczeń, a admini będą mogli do nich dostosować ewentualną pokutę, która będzie z pewnością bardziej przejrzysta (np. wizyta w trentis dla zabicia 200 szczurków w tamtejszym areszcie lub tygodniowa wycieczka objazdowa po krainie Taernu z kulą u nogi).

Temat ma formułę otwartą. Zapraszam do jego uzupełniania, jak i przepraszania ;)

Tak więc zaczynamy:


Ja ......... chciałbym wyrazić swoje ubolewanie w związku z tym, że:

1) nadepnąłem Adminowi/GMowi/Modowi na odcisk
2) był 13 dzień miesiąca i Admin/GM/Mod miał zły humor
3) moja dygresja na temat ........ została opacznie zrozumiana, co stało się powodem gniewu Admina/GMa/Moda
4) Insynuowałem, iż konto Admina/GMa/Moda zostało shackowane,
5) Odważyłem się zwrócić uwagę, że Admin/GM/Mod "jest w nienajlepszej formie" (zaszkodziła mu woda mineralna lub inne płyny)
6) Wyraziłem swoją jawną dezaprobatę w sprawie działania supportu (a raczej jego nie działania)

7) Miejsce na TWOJĄ propozycję ;)

przeniosłem z karczmy w bardziej godne miejsce ~HM

_________________
Gram na Larkas (kiedyś S2), MO 133
Gildia: Dark Templars |||||||| Blues Brothers & Valhalla - I shall remember

Image
+Druid turniejowy, lvl 44: 1. miejsce x3 +Ryc turniejowy, lvl22: 1. miejsce x3, 3. miejsce x1


24 Paź 2014, o 00:44
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2012, o 14:00
Posty: 22
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 54 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PRZEPROŚ!!! Czyli temat dla skruszonych Taernijczyków
Strefa Zgniotu
Tu trafiają wszystkie posty, w których pojawi się wpis nie na temat, kłótnia, drwina etc. Nikt z ekipy tu nie zagląda.

HM możesz podać sensowny powód dla którego ten temat znalazł się w SZ poza "bo taką mam akurat ochotę"

Aaa i przepraszam... tak dla zasady

Zaczyna Cię ostatnimi czasy ponosić w tej całej krucjacie o dobre imię....

_________________
V - łucznik s3 - R.I.P


24 Paź 2014, o 18:21
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PRZEPROŚ!!! Czyli temat dla skruszonych Taernijczyków
Też się zastanawiam, o co właściwie chodzi.


24 Paź 2014, o 19:47
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PRZEPROŚ!!! Czyli temat dla skruszonych Taernijczyków
Temat nie powinien być w tym dziale. W końcu nie brak tu subtelnego humoru. Niestety, administracji tak się znudziły wszelkiego rodzaju docinki, że żywiołowo reaguje na wszelkie przejawy nadużywanej na tym forum ironii. Samonakręcająca się afera, z której raczej trudno wybrnąć - czy zaprzestaną banować za podobne wykroczenia, czy będą konsekwentni, trolle i tak ich zjedzą.
Raz czy dwa zbanowali na wyrost (coś w rodzaju sędziowskiej żółtej kartki - warto ich czasem kilka rozdać, choćby nawet zawodnicy nie zasłużyli, sytuacja się choć trochę uspokoi) i teraz nie będą mieli spokoju... nawet, gdy kolejny banoprzepraszacz będzie jak najbardziej na miejscu.


24 Paź 2014, o 19:59
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PRZEPROŚ!!! Czyli temat dla skruszonych Taernijczyków
[quote="Kyth Moire"]Temat nie powinien być w tym dziale. W końcu nie brak tu subtelnego humoru. Niestety, administracji tak się znudziły wszelkiego rodzaju docinki, że żywiołowo reaguje na wszelkie przejawy nadużywanej na tym forum ironii. Samonakręcająca się afera, z której raczej trudno wybrnąć - czy zaprzestaną banować za podobne wykroczenia, czy będą konsekwentni, trolle i tak ich zjedzą.
Raz czy dwa zbanowali na wyrost (coś w rodzaju sędziowskiej żółtej kartki - warto ich czasem kilka rozdać, choćby nawet zawodnicy nie zasłużyli, sytuacja się choć trochę uspokoi) i teraz nie będą mieli spokoju... nawet, gdy kolejny banoprzepraszacz będzie jak najbardziej na miejscu.[/quote]


znalazł się święta krowa autorytet xd


24 Paź 2014, o 20:18
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 61 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron