Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 szansa na drop z morany - offtop 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2012, o 13:36
Posty: 206
Podziękowano: 195 razy
Otrzymanych podziękowań: 257 razy
Nick w grze: EpikDrut
Odpowiedz z cytatem
Post szansa na drop z morany - offtop
to jak powiedziales A to powiedz B
jakie to byly staty? :P

_________________
Pomogłem/podobało się? Kufelek się należy ;)
Zapraszam na mój kanał YT! klik
To tylko gra... to tylko taern...
https://scr.hu/0dk2/wo2xz
Epik [127lvl] z latarką to jak Polska bez korupcji i długów


27 Paź 2014, o 16:05

Podziękowali: ShiBBy (28 Paź 2014, o 15:30)
Profil WWW
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2013, o 13:41
Posty: 40
Podziękowano: 41 razy
Otrzymanych podziękowań: 62 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: szansa na drop z morany
Arwynn napisał(a):
Piękny kierunek rozwoju gry... aż strach pomyśleć jakiego mocniejszego bossa wprowadzą po Moranie.

Nie będzie bossa mocniejszego, bo skoro planowali taki poziom maksymalny, to czy same przedmioty będą w stanie sprawić aby ludzie mieli siły tyle co lvle 160 ? (spokojne bicie morany i próby bicia czegoś mocniejszego) nie, rozwój zatrzymany- wsadzamy bossy dla midhigh lvl i jest fajnie. Ludzie z highlvl mają ginąć aż ich cofnie do midhigh i znowu ślepić na bossach typowych których jest więcej aby dojść na szczyt który ”nagradza” wcześniejszą stratę czasu.

_________________
VooDoo s1 LarkasTolnor..
Nie pytaj o sens życia, tylko mu go nadaj ~ Arystoteles

W poszukiwaniu Epika od 26.05.2012r.


27 Paź 2014, o 16:56

Podziękowali: ShiBBy (28 Paź 2014, o 15:30)
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: szansa na drop z morany
OtoN - a znasz sposoby na cofnięcie poziomu? Obawiam się że ginięcie zadziała wyłącznie na HC.
Gra może rozwijać się na różne sposoby. Znam gry, gdzie wbicie max lv to kilka dni maniaczenia - a mimo to i tak gra się miesiącami. Kwestia wprowadzenia interesujących rozgrywek, gdzie nie będzie liczyć się wyłącznie wynik walk (gdzie przy podobnych umiejętnościach kluczową rolę zaczyna odgrywać szczeście).
Wielokrotnie było podkreślane, że 3d jest konieczne do rozwoju gry, a więc i wprowadzenia prawdziwych nowości.
Inna sprawa, od lat nawet nie próbują w teorii opracować tych nowości. O podklasach (zbalansować obecne umiejętności to nieosiągalny cel, o nowych lepiej nie mówić!) przynajmniej czasami się wspomina...


27 Paź 2014, o 17:03

Podziękowali: ShiBBy (28 Paź 2014, o 15:30)
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2012, o 13:36
Posty: 206
Podziękowano: 195 razy
Otrzymanych podziękowań: 257 razy
Nick w grze: EpikDrut
Odpowiedz z cytatem
Post Re: szansa na drop z morany
kroos ma pecha? niemozliwe :D

_________________
Pomogłem/podobało się? Kufelek się należy ;)
Zapraszam na mój kanał YT! klik
To tylko gra... to tylko taern...
https://scr.hu/0dk2/wo2xz
Epik [127lvl] z latarką to jak Polska bez korupcji i długów


27 Paź 2014, o 18:44

Podziękowali: ShiBBy (28 Paź 2014, o 15:31)
Profil WWW
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2012, o 15:15
Posty: 475
Miejscowość: Orzesze
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 135 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re:
Heavenmaker napisał(a):
No mnie fascynuje jedno. Dyskusja nt. niezwykle niskiego dropu, który oszacowano na podstawie kilku prób... Myślę że do dyskusji o niskim dropie warto wrócić, gdy padnie 40-50 Moran i żadna nic nie da. Obecnie to zwykłe spekulacje, bez jakiegokolwiek merytorycznego uzasadnienia.



Dokładnie taki sam tekst padł kiedyś, gdy poruszaliśmy kwestię droprate'u u zimowych czempionów... Wtedy się kolorowi ze mnie śmiali gdy "wywróżyłem" go na 0,1%...

_________________
Gram na Larkas (kiedyś S2), MO 133
Gildia: Dark Templars |||||||| Blues Brothers & Valhalla - I shall remember

Image
+Druid turniejowy, lvl 44: 1. miejsce x3 +Ryc turniejowy, lvl22: 1. miejsce x3, 3. miejsce x1


27 Paź 2014, o 19:29

Podziękowali: ShiBBy (28 Paź 2014, o 15:31)
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2012, o 15:15
Posty: 475
Miejscowość: Orzesze
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 135 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: szansa na drop z morany
No czyli wasza wina, że nie dropicie...

_________________
Gram na Larkas (kiedyś S2), MO 133
Gildia: Dark Templars |||||||| Blues Brothers & Valhalla - I shall remember

Image
+Druid turniejowy, lvl 44: 1. miejsce x3 +Ryc turniejowy, lvl22: 1. miejsce x3, 3. miejsce x1


28 Paź 2014, o 10:07

Podziękowali: ShiBBy (28 Paź 2014, o 15:32)
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: szansa na drop z morany
Jeżeli bije się topowego bossa na przestrzeni kilku - kilkunastu godzin nie mając pewności, iż się go ubije, to wypadałoby mieć jednak widoki na szansę na drop wyższy niż z przeciętnego Zenka Hm nie sądzisz?
A 5 prób to nie wystarczająco? To ile razy mają ją ubić w ten sposób, że wyłączają się z życia na kilka godzin, by cokolwiek spadło? 50? 60? Kpisz? Z całym szacunkiem, ale biłeś tę całą Moranę poza s0 czy nie bardzo? A i choć testerem nie jestem i nie mam wglądu w s0 to polemizowałabym, że nawet tam ją ubiłeś? Skoro ich wysiłki są co najmniej wybitne, to może jednak nagroda powinna być adekwatna? Czy źle rozumuję?
Abstrahując od tego, że serio sądzisz, że KTOKOLWIEK będzie na tyle skłonny poddać się swojej masochistycznej naturze, żeby walić ją po 12 godzin przez 60 dni ? Spróbuj Ty może i jestem ciekawa doprawdy, czy nadal będziesz w stanie pierniczyc o 'merytorycznym uzasadnieniu'. Ile składów to ubiło?Ile składów to ubije ? Co za kpina.

Pozdrawiam


28 Paź 2014, o 14:20
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Odpowiedz z cytatem
Post Re: szansa na drop z morany
@Kaita
A masz coś merytorycznego do dodania, czy tylko retoryka pod publiczkę? Ja dość jasno się wyraziłem, kiedy uznam że problem jest realny. Zdania nie zmieniłem i nie zmienię.


28 Paź 2014, o 14:57

Podziękowali: ShiBBy (28 Paź 2014, o 15:35)
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: szansa na drop z morany
Heavenmaker napisał(a):
@Kaita
A masz coś merytorycznego do dodania, czy tylko retoryka pod publiczkę? Ja dość jasno się wyraziłem, kiedy uznam że problem jest realny. Zdania nie zmieniłem i nie zmienię.


Mój drogi Hm-ie , a Ty miałeś coś merytorycznego do dodania? Czy tylko retoryka na przekór publiczce? Bo jak wiesz, ja po prostu się dostosowuję do poziomu :) Twój pierwszy post również był kompletnie wyzbyty jakichkolwiek konstruktywnych przesłanek, więc z łaski swojej mnie nie pouczaj:)
Zresztą , pytanie w pierwszym poście nie zostało skierowane do Ciebie :) Napisane to chyba było dość jasno, czy nie?

ps jeżeli wydaje ci się, że chłopaki tam pójdą 50 razy + by zobaczyć jakikolwiek drop, możesz się grubo zdziwić xd not like you care xd


28 Paź 2014, o 15:10
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 8 Sie 2014, o 16:34
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: szansa na drop z morany
Oczywiscie ze nie ktorzy uwazaja ze wszysko im sie nalezy bo poszli kilka razy na bosa :D popatrzcie na ludzi ktorzy maja 140 lvl i nie maja epika ,i co taki ma powiedziec zrobilem miliony inst wiec tez mi sie nalezy,pozatym gdyby morana tak latwo dawala to gra przestala by mie sens bo nastepnego bossa dla hlv niedoczekamy sie dluggooooo


28 Paź 2014, o 16:38

Podziękowali: ShiBBy (28 Paź 2014, o 16:45)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 52 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron