Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
 Basfau artystycznie :) 
Autor Wiadomość
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Basfau artystycznie :)
Nie żebym był jakimś specjalnym znawcą, ale te "dzieła" to raczej nie jest powód do chwały ;)

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


13 Lis 2014, o 17:15
Profil ICQ WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Mar 2012, o 21:22
Posty: 96
Miejscowość: Oxenfurt
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 157 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Basfau artystycznie :)
@Gromak,
nie żebym chciał być jakiś bardzo złośliwy, Twój wpływ na kulturę i sztukę jest, jak powszechnie wiadomo, przeogromny. Słowa zachęty z ust kogoś tak zasłużonego z pewnością wpłyną motywująco na Basfau. Będzie się teraz starał dwakroć tak jak dotychczas, a jeśli nie uda mu się Ciebie zadowolić, pozostanie mu tylko strzelić sobie w głowę, a potem połamać ołówki i wyrzucić wszelkie nadające się do zamalowania kartki.

Mnie się te rysunki podobają, może nie jest to jeszcze artystyczny raj, ale od czegoś trzeba zacząć. Bądź wyrozumiały, w końcu nie każdy miał szczęście urodzić się, tak jak TY, chodzącą doskonałością, co poniektórym może to zabrać nieco więcej czasu...


13 Lis 2014, o 17:28

Podziękowali: ArGes (13 Lis 2014, o 17:44)
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Basfau artystycznie :)
Ludgar napisał(a):
@Gromak,
nie żebym chciał być jakiś bardzo złośliwy, Twój wpływ na kulturę i sztukę jest, jak powszechnie wiadomo, przeogromny. Słowa zachęty z ust kogoś tak zasłużonego z pewnością wpłyną motywująco na Basfau. Będzie się teraz starał dwakroć tak jak dotychczas, a jeśli nie uda mu się Ciebie zadowolić, pozostanie mu tylko strzelić sobie w głowę, a potem połamać ołówki i wyrzucić wszelkie nadające się do zamalowania kartki.

Mnie się te rysunki podobają, może nie jest to jeszcze artystyczny raj, ale od czegoś trzeba zacząć. Bądź wyrozumiały, w końcu nie każdy miał szczęście urodzić się, tak jak TY, chodzącą doskonałością, co poniektórym może to zabrać nieco więcej czasu...


Nie, ja zwyczajnie nie rozumiem dlaczego ludzie chwalą się czymś, co im nie wyszło a inni ludzie popadają w sztuczny zachwyt tylko dlatego, żeby jej nie urazić. Nie każdy musi potrafić malować/śpiewać/tańczyć a obowiązkiem innych nie jest przekonywanie tej osoby, że świetnie jej to wychodzi mimo, że tak nie jest. Talent albo masz albo go nie masz. Talentu nie da się nauczyć i tyle.

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


13 Lis 2014, o 17:58
Profil ICQ WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Mar 2012, o 21:22
Posty: 96
Miejscowość: Oxenfurt
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 157 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Basfau artystycznie :)
@gromak
Cytuj:
Nie, ja zwyczajnie nie rozumiem dlaczego ludzie chwalą się czymś, co im nie wyszło a inni ludzie popadają w sztuczny zachwyt tylko dlatego, żeby jej nie urazić.


Nie masz racji bo:
1. talent to trzeba odkryć - jeśli nie spróbujesz, nigdy nie dowiesz się, czy go masz czy nie
2. wszystko można wypracować -- zapewne bez talentu nie zostaniesz Gauguin'em, Dali albo innym Horowitz'em -- ale całkiem niezłym wyrobnikiem sztuki z pewnością masz szanse zostać
3. Jak krytykujesz, to konstruktywnie, że to i owo trzeba poprawić, a nad tamtym popracować
4. ...albo po prostu wyraź swoją opinię, ze TOBIE się nie podoba, jednak bez zniechęcania, inni mogą mieć odmienne zdanie.


13 Lis 2014, o 18:29
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Taern animowana opowieść
Chyba "Niezłym Chałturnikiem" albo "Wyrobnikiem" jak sam z resztą napisałeś Ludgar. Te Twoje pocieszające i budujące frazesy jakoś do mnie nie przemawiają.

Zabawny jesteś swoją drogą tylu znanych malarzy znasz a znaczenia słów już nie.. Hmmm :D

Spoiler:

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


13 Lis 2014, o 22:21
Profil ICQ WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Mar 2012, o 21:22
Posty: 96
Miejscowość: Oxenfurt
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 157 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Basfau artystycznie :)
@Gromak,
Ty to potrafisz się odgryźć. Nie myślałeś kiedyś o karierze rzecznika. PiS ostatnio ma kłopoty z dobrym rzecznikiem.

Słowo wyrobnik znam -- nie muszę zaglądać do słownika. Ale masz rację lepiej byłoby użyć rzemieślnikiem sztuki. I co zadowolony?

PS Horowitz -- to fotografik nie malarz

@Gromak polecam wpisz sobie w wyszukiwarkę --"Horowitz" -- obejrzyj grafiki, a potem dyskutuj. A ponieważ to Polak -- ja przynajmniej odczuwam pewien powód do dumy :)


Ostatnio edytowany przez Ludgar, 13 Lis 2014, o 23:08, edytowano w sumie 1 raz



13 Lis 2014, o 22:38
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Basfau artystycznie :)
Ja Ci po prostu daję zaistnieć. Gdyby nie moje posty, nie miałbyś przed kim prężyć muskułów i nie mógłbyś się spełniać w roli moralnego głosu tego forum. Powinieneś więc być mi wdzięczny.

No popatrz, popatrz - fotograf powiadasz? Sugerujesz, że Basfau źle skadrował zdjęcia swoich dzieł ?

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


13 Lis 2014, o 23:05
Profil ICQ WWW
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Basfau artystycznie :)
Zostaw Gromaka, on zawsze ma rację. Sam w końcu jest prawdziwym mistrzem w swoim fachu - pracując w serwisie Acera i mając wiele znajomości w branży, zna się na komputerach jak nikt na świecie. Co zresztą niesamowicie zaprezentował TUTAJ. To zrozumiałe że jako fachowiec surowo ocenia innych, którzy chcą zaprezentować swoje umiejętności.


14 Lis 2014, o 09:59
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Basfau artystycznie :)
Temat przeniosłem do Strefy Zgniotu, uważam, że nie na miejscu jest komentowanie, kto powinien umieszczać coś w Twórczości, a kto nie.


gromak napisał(a):
Nie żebym był jakimś specjalnym znawcą, ale te "dzieła" to raczej nie jest powód do chwały ;)

Ten post jest nie na miejscu, poświęcił czas żeby narysować coś związanego z grą, więc Twórczość jest do tego jak najbardziej odpowiednim działem.


gromak napisał(a):
Nie, ja zwyczajnie nie rozumiem dlaczego ludzie chwalą się czymś, co im nie wyszło a inni ludzie popadają w sztuczny zachwyt tylko dlatego, żeby jej nie urazić.

A ja nie rozumiem, czemu musisz wszędzie wrzucić swoje trzy grosze.
Jak temat o zwierzakach, Hrabia musi wrzucić swoje dwa, bo przecież aktywny temat bez niego nie może istnieć.

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


14 Lis 2014, o 13:37
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 9 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron