Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
 klasa kultura rychłe dzialania administracji część II 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 2 Lip 2011, o 09:12
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post klasa kultura rychłe dzialania administracji część II
ArGes napisał(a):
@Kaita
Nie tyle co powinien tu obowiązywać regulamin forum , jak regulamin poprawnego zachowania wobec kobiet.

Kythe, zaiste bohater z ciebie nazywając kobiete "suką". Faktycznie mało jest szlachetnych rycerzy którzy pamiętają jeszcze kulture słowa, tym bardziej jeśli są to słowa kierowane do Kobiety.



Arges ty o tym piszesz???
popatrz na zachowanie swoje i swoich ziomków na s2 a nastepnie pisz takie rzeczy - tyle na temat Twojej wypowiedzi


18 Lis 2014, o 17:42
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2014, o 15:21
Posty: 65
Podziękowano: 19 razy
Otrzymanych podziękowań: 36 razy
Nick w grze: BalCadar
Odpowiedz z cytatem
Post Re: klasa kultura rychłe dzialania administracji część II
buahaha "Mogę co najwyżej przeprosić ją za porównanie do tak wspaniałych zwierząt, jakimi są psy"

czyli kaito od dzis zrb sb podpis Kyth Moire to pies

ps i powinien byc tb wdzięczny ze został porównany do takiego super zwierzaka


18 Lis 2014, o 17:49
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Mar 2012, o 21:22
Posty: 96
Miejscowość: Oxenfurt
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 157 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: klasa kultura rychłe dzialania administracji część II
@BalCadar
Obawiam się, że mój pies zdecydowanie przewyższa Cie poczuciem humoru. Troszkę to żałosne co piszesz.


18 Lis 2014, o 17:54
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Cze 2013, o 16:48
Posty: 198
Miejscowość: BDG
Podziękowano: 252 razy
Otrzymanych podziękowań: 313 razy
Nick w grze: ArGes
Odpowiedz z cytatem
Post Re: klasa kultura rychłe dzialania administracji część II
JAKOBO napisał(a):
ArGes napisał(a):
@Kaita
Nie tyle co powinien tu obowiązywać regulamin forum , jak regulamin poprawnego zachowania wobec kobiet.

Kythe, zaiste bohater z ciebie nazywając kobiete "suką". Faktycznie mało jest szlachetnych rycerzy którzy pamiętają jeszcze kulture słowa, tym bardziej jeśli są to słowa kierowane do Kobiety.



Arges ty o tym piszesz???
popatrz na zachowanie swoje i swoich ziomków na s2 a nastepnie pisz takie rzeczy - tyle na temat Twojej wypowiedzi


I vice versa jakobsie. Skoro twierdzisz inaczej to przedstaw mi dowody. Ująłes mnie w twojej wypowiedzi jakbyś był conajwyzej przeze mnie pokrzywdzony...

Jesli masz zamiar drogi złodzieju kont mnie tu oczerniać to radze ci najpierw zasiegnąc dalszych informacji. Jestem po un banie od ponad pol roku. NIe mialem zadnego warna za obraze itd etc , a najlepszym w tym wypadku dowodem na głupote twych słów jest to ze nadal gram.

Chętnie przyjme na klate dowody przeciwko mej osobie oraz to,że nie wiem jak odnosic sie do dziewczyn/kobiet , bo przecież wedlug ciebie mnie sie to nie dotyczy:)

ps. te wasze sztuczne prowokacje też do niczego nie prowadzą... |Nie zbanujecie mnie tak łatwo.

ps2. skoncz wreszcie uciekać jak cie lapie.
psss. zapraszam na prv.

_________________
"Ból jest tymczasowy...może trwać minutę, godzinę , dzień, miesiąc a nawet rok...Lecz w końcu ustąpi...
Natomiast gdy sie poddam , będzie trwał wiecznie"


18 Lis 2014, o 17:58
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Mar 2012, o 21:22
Posty: 96
Miejscowość: Oxenfurt
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 157 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: klasa kultura rychłe dzialania administracji część II
@ArGes
Cytuj:
Chętnie przyjme na klate dowody przeciwko mej osobie oraz to,że nie wiem jak odnosic sie do dziewczyn/kobiet


Do każdego należy odnosić się z szacunkiem niezależnie od płci. Trudno jednak oczekiwać, aby ktoś, komu próbujesz wyrwać jądra i wydłubać oko, całował cię w nagrodę po rękach. Jeśli kobieta chce być traktowana jak kobieta, to niech się tak zachowuje. Wdawanie się w awantur, mordobicie i zwykłe chamówy, nawet jeśli są one tylko wirtualne, do takich zachowań nie należy. Jeżeli jednak jakaś kobieta ma na to jochotę, musi się liczyć z tym, że i jej mogą nabić guza.

Romantyczny świat XIX dam, niestety przeminął (o ile kiedykolwiek istniał poza literaturą). Dzisiejsze kobiet to przeciwnik równie wymagający, a często znacznie bardziej okrutny i bezwzględny niż nie jeden mężczyzna. I to nie tylko w utarczkach słownych, są kobiet które potrafiły by Ci i mnie zapewne też, tak przyłożyć, że wizyta u chirurga szczękowego byłaby obowiązkowa. Nie znaczy to jednak, że w pewnych sytuacjach nie można okazać im nieco romantyzmu. O ile one same tego chcą.


Ostatnio edytowany przez Ludgar, 18 Lis 2014, o 18:27, edytowano w sumie 1 raz



18 Lis 2014, o 18:11
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: klasa kultura rychłe dzialania administracji część II
Kyth Moire

Mam dla ciebie 4 litery: S-U-K-A.
Znajdź w tych swoich screenach synu jakieś podobne określenie, które padło z mojej strony - to raz.
Dwa - NIGDY nie twierdziłam, iż jestem dojrzała. Kłamstwem się brzydzę. Za te wierszyki mistrzu i za post o twoich fetyszach matematycznych otrzymałam, jak to ładnie ująłeś, kilka tygodni, a nawet miesięcy. Ile ty dostałeś za swoje prowokacje w stosunku do mnie? Za przywalanie się ciągłe do mojego nicku? Za regularne nazywanie mnie zerem, idiotką etc? Za wyciąganie na forum publicznym mojego pobytu w psychiatryku - z czym się nie bardzo już muszę kryć najwyraźniej? Masz rację, jesteśmy siebie warci - pytanie brzmi inaczej: skąd te podwójne standardy w karaniu nas? hmm?
Trzy: zgłoszenie z obrazą wylądowało nawet już na supporcie dwa tygodnie temu, niestety okazało się, że się magicznie przedawniło, więc ogólnie info dla ciebie mistrzu:
Mogę zakładać temat, założyłam temat, poprzedni zamknięto mi bezprawnie bez podania ŻADNEJ przyczyny:) I wiesz co ci jeszcze powiem, synu? Nie dziwię się, że to twój ostatni post tutaj - o ile jest tak ostatni jak comiesięczny foch na do widzenia z hasłami 'banda ignorantów i kłamców' - bo lepsze kawałki wolisz sobie zachować na prv, co nie?:)

I nie jest moją winą, że zgłoszenie ewidentnej obrazy olał najpierw admin, potem mod, 'bo zgłoszenia nie było' ^^ - teraz to chyba muszę ogólnie nagrywać jak wysyłam te zgłoszenia, a potem kolejny admin stwierdził po 4 dniach an supporcie, że no niestety ale niewątpliwie Kyth Moire przez 4 dni zmienił zdanie i widać już mnie nie uważa za sukę i z pewnością już tak nigdy do mnie nie napisze:)

W konkluzji: to czy mnie uważasz za sukę, kobietę czy kosmitę mnie mało obchodzi synu, ja bym cię określiła lepiej, niestety, w moich słowach administracja tego forum dziwnym trafem się obrazy dopatruje:)

Ludgar
czego ty nie zrozumiałeś?
Wali mnie to, co ten człowiek o mnie myśli. Obowiązuje regulamin, a nie kodeks dżentelmeński. Chcę wiedzieć, czemu nie został ukarany.
Prosta zależność: ja mu cisnę: ban
On mi ciśnie: zero reakcji.
Wystarczająco jasne?

Wydzieliłem część postów - Nicolay


18 Lis 2014, o 18:14
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Mar 2012, o 21:22
Posty: 96
Miejscowość: Oxenfurt
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 157 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: klasa kultura rychłe dzialania administracji część II
@Kaita
Zrozumiałem wszystko doskonale, zapewniam. Wiem, że nie chodzi o to jak zostałaś nazwana i nie szukasz obrońców, bo bronić potrafisz się doskonale sama. Chodzi Ci o podwójne wg. (i nie tylko Ciebie) standardy karania. To za co Ty otrzymujesz bana innemu uchodzi na sucho. Rozumiem i popieram. Niestety nie prawo tu rządzi i sprawiedliwość (sic), są to raczej rządy autorytarne. Nikt tego nie ukrywa. Karzą za co chcą i kogo chcą. Niestety można się z tym tylko pogodzić i zaakceptować. Albo opuścić forum ...


18 Lis 2014, o 18:47
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: klasa kultura rychłe dzialania administracji część II
no niby tak:)
ale po drodze można się dobrze zabawić :D


18 Lis 2014, o 18:58
Odpowiedz z cytatem
Post Re: klasa kultura rychłe dzialania administracji część II
czyli dobrze zrozumiałam?
suka to komplement.
zwierzątko to obraza.
zaś admin jest niepiśmienny i nie potrafi odczytać zgłoszenia obrazy na prv?


18 Lis 2014, o 20:45
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 9 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do: