Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
 niepiśmienność 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post niepiśmienność
Jako, że nie lubię niedokończonych spraw, a nie wiadomo, z jakiej przyczyny mi się tematy zamyka:( :
http://scr.hu/0fqn/lh0zh

jak to niedojrzali, niedouczeni, niepiśmienni są wszyscy, którzy się z nią nie zgadzają.

a i owszem są :D Tym bardziej, gdy piszą w suahili :D

pozdrawiam i co? SZ? :D

A z ciekawości? Dlaczego każdy troll na tym forum odpisując mi pisze, że nie będzie się wdawał ze mną w dyskusję? Rozumiem, że to nie jest ani niedojrzałe, ani bez sensu, ani nie świadczy o kompletnym braku rozumienia czasownika 'odpisać'? Brawo.
I proszę wybaczyć edycję - 10 rano nie jest moją porą na rozpoczynanie codziennej wegetacji, gdyż, jak to już stwierdzili moi posiadający ścisłe umysły, co niewątpliwie ich zdaniem wyklucza znajomość ojczystego języka, koledzy, nie mam życia, pracy ani znajomych z 'RILA" zwykle śpię do 15 - gnębi, trapi i nurtuje mnie to pytanie. Jaka znająca chociażby ze znaczenia potocznego słowo 'logika' persona odpisując odpisuje, iż nie będzie odpisywać, ba, nie odpisywała wcale? Takie tam teoretyczne rozważania na temat :)
To może o tym podywagujemy?

Wściekła Suka bez ""


26 Lis 2014, o 10:59
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2012, o 14:00
Posty: 22
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 54 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: niepiśmienność
Odpuść, HM pokazał już dno den, przyzwalając na forum publicznym( na którym notabene to on sprawuje najwyższą władzę) na legalne rzucanie w Ciebie inwektywami, Ci którzy to podłapali również( a powinni w ten sposób spróbować zwrócić się do swoich matek, żon, dziewczyn). Niedługo dojdzie do tego że naprawdę będą mogli Cię tu legalnie i bez żadnych konsekwencji od k... zwyzywać a administracja jeszcze będzie kufelki za to stawiać.
Oby tak dalej Miszczu, a wydawało mi się zachowania ex-róziowej bestii w waszych szeregach nikt jednak nie przebije.
Troll nie troll pewne granice istnieją...

_________________
V - łucznik s3 - R.I.P


26 Lis 2014, o 20:14
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: niepiśmienność
Dziękuję za zrozumienie Arwynn:)


26 Lis 2014, o 22:54
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron