Odpowiedz  [ 1 post ] 
 Topowe tematy. 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 22 Maj 2014, o 16:17
Posty: 67
Podziękowano: 113 razy
Otrzymanych podziękowań: 203 razy
Nick w grze: Panisamozlo
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Topowe tematy.
Nie doceniłam Cię jednak Gromak, zapomniałam o jednym drobnym szczególe. Smucę się więc razem z Tobą, zacznę ziać nienawiścią do każdego kto jest inteligentniejszy ode mnie. Będę krytykowała każdego kto nie jest egoistyczną kreaturą, gdy będę podawała linka do czegoś super podam linka do własnego tematu. Będę żyła w ścianach ograniczenia emocjonalnego, zapatrzona w własne cztery litery, będę dokładnie taka jak Ty. Jesteś zajebiaszczy, wielbienie Ciebie będzie priorytetem. Ubolewam że wyrzucony zostałeś z ekipy, pluje na tego kto się nie poznał na Twoim potencjale. Kopnę go między nogi za podcięcie Ci skrzydeł. Będę robiła to wszystko mentalnie. Więcej nie jestem w stanie zrobić dla Ciebie o wspaniały, niedoceniony, skrzywiony Gromaku. Twoja obecność będzie dla mnie lekiem na całe dobro świata. Wszystko oczywiście mentalnie. Będę wzdychać i piszczeć jak tylko zobaczę że coś napisałeś, nie omieszkam gonić za Twoją nieszczęśliwością, brykała będę na łące Twojej nienawiści, będę się staczała moralnie. Wszystko oczywiście mentalnie. Pogonię bezmyślnie każdego kto dobrze o Tobie powie, będę mdlała z rozkoszy gdy będziesz znów mi chciał kupić kwiaty bądź wyrazisz chęć wycałowania mnie. Wszystko oczywiście mentalnie.

I wiesz zrobię dla Ciebie jedną realną rzecz. Gromak wykaż się przy mnie po raz ostatni inteligencją. Zrozum skrót EOT. Oczywiście to będzie realne. W trybie natychmiastowym.

Strefa Zgniotu, kolejne wycieczki zakończą się ostrzeżeniem. rzuff

_________________
Krzywdząc innych, krzywdzisz sam siebie.


Ostatnio edytowany przez MrocznaSiostra, 5 Maj 2015, o 11:58, edytowano w sumie 1 raz



5 Maj 2015, o 11:54
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 64 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron