Odpowiedz  [ 1 post ] 
 Wersja 3d 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Wersja 3d
Rhobar121 napisał(a):
@AvadKevadra
Naprawdę musisz? Czytając twoje posty na poziomie 12 latka któremu rodzice zabronili jeść słodycze nie wiem czy się śmiać czy płakać. Narzekasz na 3D którego nawet na oczy nie widziałeś i propozycje połączenia s5 z innym serwerem (co akurat jest potrzebne). Mam nadzieje że po stworzeniu 3D dotrzymasz słowa i skończysz grę lub chociaż zostaniesz na serwie 2D.

Jak nie wiesz do czego służy forum to polecam się najpierw dowiedzieć a potem zabierać głos, a ty widziałeś 3d że jesteś pewien że będzie takie cacy? A co do połączenia s5 z innymi serwerami to nie będzie dobry pomysł a na pewno nie przed 3d. I na koniec czy będę czy nie będę grał to o tym ja zadecyduje a nie ty kmiotku.

Pierwsze ostrzeżenie - za taki a nie inny sposób wypowiedzi, po raz kolejny w tym temacie - Nicolay

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


7 Lip 2015, o 16:43
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron