Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 Mój temat do narzekania na forum 
Autor Wiadomość
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Post Mój temat do narzekania na forum
Powiem to po raz kolejny tytułem wstępu ;)

W Taern gram mało, bo mało się tam pojawiło od niemalże dwóch lat, ale na forum regularnie zaglądam i posty - o ile nie są pytaniem o tysiąc razy powtarzaną kwestię - czytam.

No i spotkało mnie dzisiaj miłe zaskoczenie, dawny użytkownik forum LisarioIII napisał posta. Posta dodam merytorycznego, rozpoczynającego dyskusje. Ciekawego. Ale dość tego słodzenia, bo to nie o to w temacie chodzi.

Zauważyliście, że jak jeden mądry się odezwał, to nagle na forum zaktywizowało się wiele ludzi, którzy napisali coś więcej niż 3 słowa w tym dwa "Ekipa Lipa" ? Już ostatnio w sumie chciałem to napisać, po tym jak zobaczyłem wielkie prychnięcie inżyniera_Deva i zamknięcie tematu, bo w nim zaczynała się dyskusja... Nie trafiają do mnie argumenty, że śmietnik - trzeba było sobie zdublować temat do strefy inżyniera, a ten w karczmie zostawić otwarty. Chodzi mi głównie o to, że tematy w karczmie są zwyczajnie w świecie zabijane. Albo przez ekipę (nie mówię tu o kłótniach, ale za kłótnie moim zdaniem i tak powinny być ostrzeżenia a nie karanie wszystkich zamykaniem tematu) albo przez autora, bo on miał takie widzimisię. Czytasz se rano temat, mówisz interesujący, wrócę z roboty to napiszę. Wracasz a on zamknięty. No ludzie!

Kiedyś, za kulisami Gothrek odpowiedział mi na jakieś tam techniczne pytanie o możliwości eventowe "Wkrótce będzie od tego człowiek". No i jak powiedział tak się stało, Jakub Mamulski nastał. Pierw zaczął się podawać za Sokolisko, potem pisał pierdoły, aż w końcu zamilkł, by przedstawić się na blogu. No super, w końcu jakiś jeden przedstawiciel prasowy. Ekipa będzie w końcu gadała jednym głosem - jego głosem. Miał się zająć jak przeczytałem - forum. To ja się pytam gdzie, bo minął miesiąc ? Ludzie, ja bym Wam za 4-pak tyskiego na tydzień lepszy PR robił. Posty na blogu ze zdecydowanie lżejszym piórem pisał Torgerd i Kidda, o tych KGB nie wspominając. Długie przecież wcale nie oznacza treściwe. Do tego pisze w komentarzach bloga coś o tym, że go szczułem na forum, dlatego kłamał w kwestii tego, kim jest. No chłopie, litości.

Jak ktoś chce na coś jeszcze ponarzekać, to zapraszam!

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


14 Paź 2016, o 19:43
Profil ICQ WWW
Uczeń Simona

Rejestracja: 3 Maj 2015, o 15:15
Posty: 65
Podziękowano: 49 razy
Otrzymanych podziękowań: 30 razy
Post Re: Mój temat do narzekania na forum
~rzal.

_________________
Tak.


14 Paź 2016, o 20:02
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Wrz 2016, o 10:46
Posty: 143
Podziękowano: 49 razy
Otrzymanych podziękowań: 143 razy
Serwer: HardCore
Post Re: Mój temat do narzekania na forum
Nawet nie chce mi się szczególnie dyskutować, więc przedstawię pokrótce.

1. Dostałem reprymendę za śmieszkowanie i się stosuję teraz.
2. Gdy wypowiadam się, robię to w imieniu firmy i po konsultacjach z zespołem (biuro i ekipa). Gdy wyrażam swoją opinię, to zaznaczam to poprzez stosowanie odpowiednich form gramatycznych, chociaż tutaj chyba muszę zaznaczyć - ten post jest moją prywatną opinią i przedstawieniem faktów.
3. Zakres moich obowiązków obejmuje między innymi forum, ale też sprawy bardziej doraźne. Media społecznościowe, miękki marketing, itp., itd. Zostałem wybrany w ramach procesu rekrutacyjnego i się wdrażam. Jeśli zaś chodzi o forum, to za jakiś czas zobaczycie efekty prac. Trwają i są całkiem rozwinięte.
4. Teksty przechodzą przez Kiddę i Berona. Proszę jeszcze o wyrozumiałość, pisma procesowe mnie trochę skrzywiły, ale zamierzam pisać więcej i więcej, by wyzbyć się debilnych nawyków i przekombinowanych form gramatycznych.
5. Jeśli "To był tylko żart. Gromak zapytał się, czy jestem Kaitą, czy Sokołem, więc postanowiłem pociągnąć temat" był stwierdzeniem, że szczujesz mnie na forum, to zrób sobie herbatkę z rumianku, puść ulubioną muzykę i usiądź przy kominku ze słownikiem języka polskiego. Albo zrobimy inaczej, abyś nie musiał sięgać na półkę:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Dowcip

Jeszcze jakieś pytania?


14 Paź 2016, o 20:32
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2012, o 13:36
Posty: 206
Podziękowano: 195 razy
Otrzymanych podziękowań: 257 razy
Nick w grze: EpikDrut
Post Re: Mój temat do narzekania na forum
tak prawde mowiac taern i jego forum to swiat ktorego do teraz nie rozumiem i w sumie nie dziwie sie, ze nowa osoba totalnie sie tu gubi i potem dochodzi do takich rzeczy.
Zakres obowiazkow kolega dostal, na szczescie to nie my jestesmy od rozliczania tej osoby tylko pracodawca, pewnie drygu, po za tym ciezko stwierdzic co jest jego glownym obowiazkiem.
Ja wierze, ze Jakub ogarnie ten ciezki klimat i zalapie co i jak trzeba tu robic a Ciebie gromak z wieloletnim doswiadczeniem to moze draznic no ale kazdy kiedys zaczynal ;p

_________________
Pomogłem/podobało się? Kufelek się należy ;)
Zapraszam na mój kanał YT! klik
To tylko gra... to tylko taern...
https://scr.hu/0dk2/wo2xz
Epik [127lvl] z latarką to jak Polska bez korupcji i długów


14 Paź 2016, o 20:35

Podziękowali: sokolisko (14 Paź 2016, o 20:53)
Profil WWW
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Post Re: Mój temat do narzekania na forum
Radogostt napisał(a):
Nawet nie chce mi się szczególnie dyskutować


Ja nie zmuszam!

Radogostt napisał(a):
Jeszcze jakieś pytania?


Radogostt napisał(a):
"To był tylko żart. Gromak zapytał się, czy jestem Kaitą, czy Sokołem, więc postanowiłem pociągnąć temat"


To ja może jestem jakiś głupi czy podobnej treści tu nie wynajduje ?

Image

Image

Walisz coś w komentarzach o kaicie, gdzie to nie miało żadnego związku poza porównaniem. Rzecznik z Ciebie obecnie jak z koziej dupy trąba. Bo każdy, zaznaczam każdy uznałby taką informacje za pewnik - tzn. że jesteś "Sokolisko" tylko z jakiegoś powodu nie chcesz się logować na konto administratora.

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


14 Paź 2016, o 20:44
Profil ICQ WWW
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2012, o 13:36
Posty: 206
Podziękowano: 195 razy
Otrzymanych podziękowań: 257 razy
Nick w grze: EpikDrut
Post Re: Mój temat do narzekania na forum
mnie by tam bardziej zastanawialo po co multi sokolowi a tym bardziej jaki sens mialo by przyznanie sie do tego :D
Takie fajne okreslenie "lykaja jak pelikany"
po za tym juz kilka razy pisal, ze zostal za to upomniany i wie, ze tym zartem popelnil blad. Ale i tak trzeba drazyc bo w sumie tak by nic sie na forum nie dzialo :D

_________________
Pomogłem/podobało się? Kufelek się należy ;)
Zapraszam na mój kanał YT! klik
To tylko gra... to tylko taern...
https://scr.hu/0dk2/wo2xz
Epik [127lvl] z latarką to jak Polska bez korupcji i długów


14 Paź 2016, o 20:49
Profil WWW
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Mar 2012, o 12:46
Posty: 1968
Miejscowość: Łódź
Podziękowano: 293 razy
Otrzymanych podziękowań: 1598 razy
Nick w grze: Sokoliskoo
Serwer: HardCore
Post Re: Mój temat do narzekania na forum
gromak napisał(a):
Rzecznik z Ciebie obecnie jak z koziej dupy trąba. Bo każdy, zaznaczam każdy uznałby taką informacje za pewnik - tzn. że jesteś "Sokolisko" tylko z jakiegoś powodu nie chcesz się logować na konto administratora.


Od kiedy tak łykasz wszystko?:)
Nie Ty jesteś od oceny pracy Kuby. Nie dam Warna, ale jak nie masz nic mądrego do napisania odnośnie pracy to chociaż nie pisz takich pożal się Boże tandet jak ta którą zacytowałem.

_________________
Administrator Team Speak`a - masz kłopot napisz KLIK!
Administrator Facebook - KLIK!
***
"Zło jest złem - mniejsze czy większe nie ma różnicy.
Jak to ocenić? Czy to w ogóle możliwe?
Jeśli mam wybierać między złem a złem, to wolę nie wybierać wcale."


14 Paź 2016, o 20:57
Profil WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Wrz 2016, o 10:46
Posty: 143
Podziękowano: 49 razy
Otrzymanych podziękowań: 143 razy
Serwer: HardCore
Post Re: Mój temat do narzekania na forum
Jeśli już się tak bawimy, to:

Cytuj:
Ludzie, ja bym Wam za 4-pak tyskiego na tydzień lepszy PR robił


Pochwal się, ile byłeś w ekipie?

Cytuj:
Miał się zająć jak przeczytałem - forum.


Widocznie widzieliśmy 2 różne ogłoszenia o pracę.

Cytuj:
Chodzi mi głównie o to, że tematy w karczmie są zwyczajnie w świecie zabijane (...) przez autora, bo on miał takie widzimisię. Czytasz se rano temat, mówisz interesujący, wrócę z roboty to napiszę. Wracasz a on zamknięty. No ludzie!


Zabronisz im? Ludzie mają to do siebie, że oczekują odpowiedzi na pytanie. Jak dostają - są zadowoleni, zamykają temat.

Cytuj:
Rzecznik z Ciebie obecnie jak z koziej dupy trąba


Ale wiesz, że ja nie jestem rzecznikiem prasowym?


14 Paź 2016, o 21:02
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Post Re: Mój temat do narzekania na forum
Radogostt napisał(a):

Widocznie widzieliśmy 2 różne ogłoszenia o pracę.


Po tonie wypowiedzi bardziej wnioskowałbym, że nie szukałeś, a dostałeś się z polecenia Sokoła.

sokolisko napisał(a):
Nie dam Warna


O łaskawco!

sokolisko napisał(a):
Od kiedy tak łykasz wszystko?


Od wtedy, gdy przestałeś reagować na podawanie się za ciebie.

Radogostt napisał(a):
Pochwal się, ile byłeś w ekipie?


Co to ma za związek? Około 3 miesięcy z czego zdążyłem w tym czasie zorganizować na forum event, którego żaden inny nie zdążył do tej pory przebić. Nie będąc moderatorem zorganizowałem dziesiątki eventów na obecnym Larkasie. Jakie jeszcze masz pytania ?

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


Ostatnio edytowany przez gromak, 14 Paź 2016, o 21:16, edytowano w sumie 1 raz



14 Paź 2016, o 21:12
Profil ICQ WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Wrz 2016, o 10:46
Posty: 143
Podziękowano: 49 razy
Otrzymanych podziękowań: 143 razy
Serwer: HardCore
Post Re: Mój temat do narzekania na forum
Cytuj:
Po tonie wypowiedzi bardziej wnioskowałbym, że nie szukałeś, a dostałeś się z polecenia Sokoła.


Sokoła nie znałem przed dostaniem posady.


14 Paź 2016, o 21:16
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron