Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 "saba11pl opowiastki" - wykłady z matematyki 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 3 Maj 2014, o 10:26
Posty: 307
Podziękowano: 63 razy
Otrzymanych podziękowań: 174 razy
Post "saba11pl opowiastki" - wykłady z matematyki
Seba ułatwiam Ci zadanie, proszę bardzo temat o prawdopodobieństwie, czyli jak wykorzystać superkomputery do pokonania nowych instancji.
Właściwie dzisiaj nie trafiłam przed 2 rundy po 6x pod rząd szpilą na 1 PA w mini bossa na admirale. Wytłumacz mi proszę, czemu tak się stało?
Co poszło nie tak, dlaczego żyję, dokąd zmierzam?


30 Kwi 2018, o 15:47
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 30 Wrz 2012, o 21:08
Posty: 7
Podziękowano: 90 razy
Otrzymanych podziękowań: 158 razy
Post Re: "saba11pl opowiastki" - wykłady z matematyki
tutaj bym poprosił o kilka wyjaśnień.
nadmienię ze matematyka nie jest mi obca.
loguje sobie w wolnym czasie... jest pt na bossa (wiemy jakiego ale nie napisze ze nie łaczyć tematów)... brakuje im sheeda... no kurcze namówili lece :)
kupuje potrzebne rzeczy biore bufa... wchodzimy lejemy idzie dobrze, a tu nagle zonk...
sprawdzam co się stało bo mrugałem jak leciała runda i prosze... https://prnt.sc/jbcn4s
to juz sobie odpuszczam na ten dzień cokolwiek bo szkoda mi czasu na rozgryzanie prawdopodobieństwa...
dnia następnego sytuacja się powtarza lece na inste i... https://prnt.sc/jbjora
jakieś rady? moze bić 2h kleszcze przed pójściem na inste, żeby procenty na koniec dnia, jak już człowiek pójdzie na bossa, się zgadzały?
mam czas loguje i lece na bossa... czy mam nie wylogowywać z gry zeby procenty zgadzały się?
jakiś wzór poprosze - o której logować, co bić przed instą i jak długo zeby % był po mojej stronie? pomocy :P


30 Kwi 2018, o 16:00
Profil
Post Re: "saba11pl opowiastki" - wykłady z matematyki
Cytuj:
nadmienię ze matematyka nie jest mi obca.

Cytuj:
jakieś rady? moze bić 2h kleszcze przed pójściem na inste, żeby procenty na koniec dnia, jak już człowiek pójdzie na bossa, się zgadzały?
mam czas loguje i lece na bossa... czy mam nie wylogowywać z gry zeby procenty zgadzały się?


Te częsci twojej wypowiedzi sobie zaprzeczają. A rad już dałem wam dużo w innym temacie, skoro ich nie rozumiecie to wasz problem, ja tu czekam, aż jakiś moderator/admin zabierze się za te prowokacje i tyle. Będzie czyściej i spokojniej.


30 Kwi 2018, o 16:06
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 3 Maj 2014, o 10:26
Posty: 307
Podziękowano: 63 razy
Otrzymanych podziękowań: 174 razy
Post Re: "saba11pl opowiastki" - wykłady z matematyki
@Swattek
Ja wiem, ja wiem!! Zjadłeś za dużo kremówek, przybyło Ci w pasie, więc nie chybiają, bo gdzie byś się nie schował to Cię widać!
Ja zjadłam za dużo i patrz, mniej zwinna się zrobiłam, nie trafiam. Wszystko wina kremówek, jeszcze jak piwkiem poprawisz... cyferek na wadze nie oszukasz. :D


30 Kwi 2018, o 16:08

Podziękowali: 2 Balitazaar (30 Kwi 2018, o 16:26), Swattek (30 Kwi 2018, o 16:09)
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 30 Wrz 2012, o 21:08
Posty: 7
Podziękowano: 90 razy
Otrzymanych podziękowań: 158 razy
Post Re: "saba11pl opowiastki" - wykłady z matematyki
@up namówiłaś od dzisiaj dieta 8-)

@seba - a teraz tak konkretniej - nie pieje do Ciebie bo nie o to w tym chodzi.
została wprowadzona insta dla koksów, na której nie ma wpływu to czy jesteś doświadczony jak jesteś zbudowany, ulepszony, jak bardzo masz wyexpione eq itp...
ta insta jest dla składów, które mają stabilnego neta siedzą minimum 5-6h na grze i tłuką cokolwiek przez ten czas, żeby później móc iść na bossa... żeby nie przegrać z procentem.
chyba się zgodzisz ze świeżo po zalogowaniu nie ma co iść na wymagająca inste, bo procenty dopiero co się robią - te przykłady to takie moje naumyślne błędy przed wejściem na coś wymagającego - te procenty dopiero co się tworzą od zalogowania i będą one zawsze niesprawiedliwe dla każdego co dopiero zalogował. nie są one w żaden sposób weryfikowane czy pilnowane, żeby się zgadzały po 10 100 czy 200 atakach - a takiego marginesu błędu nie ma na najbardziej koksiarskiej inście.

może będzie kiedyś tak ze jak będzie opcja klienta przy TBR będą zapamiętywane na sprzęcie użytkownika statystyki ataków i defa i przy zalogowaniu nie będzie się startowało z zerem tylko juz z wykonanymi na różnych procentach atakami i otrzymywanymi hitami i przewagę nad % będzie miał ten co spędził czas na grze już kilka lat a nie ten co danego dnia siedział sporo czasu i go nie wywaliło z gry.
ostatni akapit moze ktoś wrzuci to pomysłów 8-)


Ostatnio edytowany przez Swattek, 30 Kwi 2018, o 16:32, edytowano w sumie 1 raz



30 Kwi 2018, o 16:09
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 8 Mar 2016, o 15:54
Posty: 88
Podziękowano: 43 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Nick w grze: Demonite
Serwer: HardCore
Post Re: "saba11pl opowiastki" - wykłady z matematyki
To dlatego że każdy atak jest oddzielnie losowany gdyby ataki były losowane wszystkie na runde to by 1 atak trafił jeśli miałabyś 20% przynajmniej na 5 atakach


30 Kwi 2018, o 16:30
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Lip 2017, o 16:42
Posty: 2
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Serwer: HardCore
Post Re: "saba11pl opowiastki" - wykłady z matematyki
Cóż my na serwerze mamy Avada a was pokarało Sebą nie wiem który troll gorszy :lol:

_________________
Mo 127lvl.


30 Kwi 2018, o 16:44

Podziękowali: 4 CzaRus (30 Kwi 2018, o 16:51), Mali (30 Kwi 2018, o 16:46), VitalyiI (30 Kwi 2018, o 17:36), wzheroes (30 Kwi 2018, o 16:45)
Profil
Post Re: "saba11pl opowiastki" - wykłady z matematyki
Trollowac to wy sobie mozecie, zarzuc mi gdzie napisałem coś co jest błędem/nieprawda to porozmawiamy na powaznie.


30 Kwi 2018, o 16:54
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2015, o 15:00
Posty: 157
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 181 razy
Nick w grze: Daro
Post Re: "saba11pl opowiastki" - wykłady z matematyki
Błędem jest to, że Ty grasz w podręcznik do prawdopodobieństwa, a my w Taern.

Niestety, często te gry leżą na różnych półkach, a Ty nie potrafisz tego zauważyć.

_________________
Barb 140, Tolnor.


30 Kwi 2018, o 17:52
Profil
Post Re: "saba11pl opowiastki" - wykłady z matematyki
skoncz juz te swoje trollowanie polaczone z prowokacjami, bo mnie to nie rusza.

Bledem było wdanie sie w te wasze trollowanie bo jak widac tylko ja pisalem tam na powaznie, jak wyczyszcza temat z tych placzkow i trolli to juz powinno byc w miare normalnie.


30 Kwi 2018, o 17:54
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron