Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
 Postać, która kojarzy mi się z zaklęciem z Harrego Pottera 

Co sądzisz o Avadzie?
Nie mam zdania. 5%  5%  [ 3 ]
Nie przeszkadza mi jego aktywność na forum. 27%  27%  [ 17 ]
Nie podobają mi się jego działania. 68%  68%  [ 43 ]
Razem głosów : 63

 Postać, która kojarzy mi się z zaklęciem z Harrego Pottera 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Kwi 2014, o 20:11
Posty: 156
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 56 razy
Serwer: Tolnor
Post Postać, która kojarzy mi się z zaklęciem z Harrego Pottera
Nie chce tu nikogo obrażać, serio, powstał podobny temat o Szymdaro (myślę, że trochę ostrzejszy), więc nie powinno być problemu z tym.

Co uważacie o działalności Avada na forum?

Moim zdaniem jest to połączenie hipokryzji i internetowego trolowania. Nie rozumiem też dlaczego mimo podjazdu na ekipe, prowokacji w strone graczy nie został ukarany?

W każdym temacie jaki powstaje odnosi się do tego, że "ekipa to lipa". Nawet potrafi napisać jaki to on nie jest pokrzywdzony przez graczy, że cały czas na niego jadą na forum, wyśmiewają się.

Do tego te jego tematy "o świecie",które mimo tego, że są w karczmie to są stworzone po to, żeby wywołać kontrowersje...

_________________
Image
Image
Image
Image


3 Sie 2018, o 10:16
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Post Re: Postać, która kojarzy mi się z zaklęciem z Harrego Potte
Hejterzy jak ja was kocham. Możecie sobie na mnie po ubliżać tyle wam zostało, straszono mnie tu już pobiciem, wjeżdżano mi na orientacje, rodzinę, straszono znajomościami w ekipie, a ja dalej trwam, wiesz dlaczego? Bo we mnie jest 100% prawdy i to was boli.

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


3 Sie 2018, o 10:41

Podziękowali: Bhaly (3 Sie 2018, o 10:43)
Profil
Inżynier

Rejestracja: 3 Mar 2017, o 22:47
Posty: 128
Podziękowano: 81 razy
Otrzymanych podziękowań: 75 razy
Nick w grze: Malibu
Serwer: Tolnor
Post Re: Postać, która kojarzy mi się z zaklęciem z Harrego Potte
Masz rację pisząc "prawdę" z Onetu gdzie 90% informacji zostało wyssanych z palca :lol:

_________________
Malibu/Malibek- Tolnor
MaliHc- HC
Malibuostl- Ostlor



3 Sie 2018, o 10:47
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Kwi 2014, o 20:11
Posty: 156
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 56 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Postać, która kojarzy mi się z zaklęciem z Harrego Potte
AvadKevadra napisał(a):
Hejterzy jak ja was kocham. Możecie sobie na mnie po ubliżać tyle wam zostało, straszono mnie tu już pobiciem, wjeżdżano mi na orientacje, rodzinę, straszono znajomościami w ekipie, a ja dalej trwam, wiesz dlaczego? Bo we mnie jest 100% prawdy i to was boli.


Sam robisz nagonkę na ten hejt. W internecie jest bardzo spoko osoba, która jest szkalowana w całym internecie przez pisanie "JD". Wszyscy ludzie by już dawno o tym zapomnieli lub po prostu by im się to znudziło, ale wiesz co? Caly czas ta persona mówi o tym jak ma źle, jak jej wszyscy zazdroszczą i to przez to. Nie. To wynika z tego, że nie radzi sobie z hejtem i specjalnie prowokuje sytuacje, które go wywołują.

_________________
Image
Image
Image
Image


3 Sie 2018, o 10:50
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Post Re: Postać, która kojarzy mi się z zaklęciem z Harrego Potte
Grzesioen napisał(a):
AvadKevadra napisał(a):
Hejterzy jak ja was kocham. Możecie sobie na mnie po ubliżać tyle wam zostało, straszono mnie tu już pobiciem, wjeżdżano mi na orientacje, rodzinę, straszono znajomościami w ekipie, a ja dalej trwam, wiesz dlaczego? Bo we mnie jest 100% prawdy i to was boli.


Sam robisz nagonkę na ten hejt. W internecie jest bardzo spoko osoba, która jest szkalowana w całym internecie przez pisanie "JD". Wszyscy ludzie by już dawno o tym zapomnieli lub po prostu by im się to znudziło, ale wiesz co? Caly czas ta persona mówi o tym jak ma źle, jak jej wszyscy zazdroszczą i to przez to. Nie. To wynika z tego, że nie radzi sobie z hejtem i specjalnie prowokuje sytuacje, które go wywołują.

Nic nie poradzę na to że merytorycznie jesteście słabi, wam przeszkadzał nawet temat o śmierci Chestera, że nie wspomnę sklepiku który kuje was w oczy.

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


3 Sie 2018, o 10:58
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Kwi 2014, o 20:11
Posty: 156
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 56 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Postać, która kojarzy mi się z zaklęciem z Harrego Potte
Mam głęboko w nosie Twój sklep. Nie wiem co jest z Tobą nie tak. Uważasz, że takie tematy/posty są okej na tym forum?

viewtopic.php?f=70&t=53892

viewtopic.php?f=70&t=53922

viewtopic.php?f=70&t=53458


Ten ostatni to już w ogóle pokaz twoich umiejętności prowokowania.

Na dodatek śmieszny temat o nieudanym evencie vorlingów.

Myślisz, że tylko Twój Duneb jest poszkodowany, nowa platforma testowa.

Nie wiem czy twój umysł nie opanował umiejętności empatii. Naprawde wydaje Ci sie, że tylko tam są problemy? Ile razy u nas na Larkasie coś sie dzieje, chociaż by cały czas jakieś prośby o odbugowanie postaci... Ale jakoś nie widzę, żeby gracze "protestowali".

Próbujesz ustawić wszystkie eventy "pod nie gimbusów". No tak, przecież jesteś legendą Dunebu, musisz być na każdym evencie! Nie dopuszczasz do siebie myśli, że mogło by Cie nie być. Hmm, w jaki sposób można by temu zaradzić? No tak! Zwalenie winy na ekipe, że urządza eventy w czas idealny dla dzieci.

_________________
Image
Image
Image
Image


3 Sie 2018, o 11:10
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Post Re: Postać, która kojarzy mi się z zaklęciem z Harrego Potte
Łap ode mnie https://scr.hu/rKqw0g . Póki mamy jako taką demokrację w Karczmie to będę zamieszczał co mii się spodoba i nic wam do tego.

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


3 Sie 2018, o 11:18
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Post Re: Postać, która kojarzy mi się z zaklęciem z Harrego Potte
AvadKevadra napisał(a):
we mnie jest 100% prawdy


To tak, jak w parówkach Berlinkach jest 100% mięsa, Mesjasz normalnie! Na dodatek jeszcze po elfickiemu potrafi, ja bym go na miejscu Dryga wysłał na negocjacje do Utoru, może dzięki niemu w Taernie na zawsze zapanuje pokój i miłość?

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


3 Sie 2018, o 11:21

Podziękowali: 6 Daghar (3 Sie 2018, o 13:10), Deto (3 Sie 2018, o 11:35), landik (3 Sie 2018, o 14:19), Nevii (3 Sie 2018, o 12:55), Qomb (3 Sie 2018, o 11:27), Uiop (3 Sie 2018, o 11:30)
Profil ICQ WWW
Uczeń Simona

Rejestracja: 22 Maj 2014, o 16:17
Posty: 67
Podziękowano: 113 razy
Otrzymanych podziękowań: 203 razy
Nick w grze: Panisamozlo
Serwer: HardCore
Post Re: Postać, która kojarzy mi się z zaklęciem z Harrego Potte
Jak widzę boli Was obecność Avada.

Hipokryzją jest sugerowanie że tylko on atakuje, nie widzę jakoś uderzenia w pierś że to może jednak nie "on" zaczął ale "ja".
Ludzie muszą mieć wroga, nieświadomi nawet tego dlaczego go mają. lepiej wyjść z założenia że "ja" jestem cacy, a "on" to uosobienie zła.

Po prawdzie to sami sobie stworzyliście kogoś takiego w Avadzie i okazało się że brak Wam polotu by go zniknąć. Nikt się jednak nie przyzna, każdy będzie piał o sobie że jest cacy, a on złem wcielonym.

_________________
Krzywdząc innych, krzywdzisz sam siebie.


3 Sie 2018, o 12:11

Podziękowali: AvadKevadra (3 Sie 2018, o 12:13)
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Post Re: Postać, która kojarzy mi się z zaklęciem z Harrego Potte
gromak napisał(a):
AvadKevadra napisał(a):
we mnie jest 100% prawdy


To tak, jak w parówkach Berlinkach jest 100% mięsa, Mesjasz normalnie! Na dodatek jeszcze po elfickiemu potrafi, ja bym go na miejscu Dryga wysłał na negocjacje do Utoru, może dzięki niemu w Taernie na zawsze zapanuje pokój i miłość?

Warto znać języki obce, choć co poniektórzy w Taernach mają z tego powodu ból głowy. Pokój i miłość? Dziękuję ale wolę ogień i miecz, pamiętaj chcesz pokoju to szykuj się na wojnę. Jeszcze raz gorące pozdro dla moich psychofanów. :lol: Keep Calm and AvadaKevadra. 8-)

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


3 Sie 2018, o 12:13
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron