Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 Sklep pod Wyrwiduksem 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 28 Sty 2019, o 22:51
Posty: 32
Podziękowano: 16 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Sklep pod Wyrwiduksem
I po co się tak unosić denerwować o byle co ? To tylko pilsele w głupiej gierce, ochłoń troche.
Wyjaśniałem koledze wyżej jaka jest różnica między tobą a biedrą, czego nie rozumiesz ?
Jeśli nie jesteś w stanie publicznie przyjmować krytyki, to zapraszam na handlowy a nie forum, pozdrawiam :)


20 Sty 2020, o 10:35
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2011, o 07:28
Posty: 150
Podziękowano: 40 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Nick w grze: Shiido
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Sklep pod Wyrwiduksem
Ale wiesz o tym, że jedyną osobą, która ma tu problem jesteś Ty? Zaczynasz wchodzić w dyskusje która i tak nie ma sensu, bo niczego nie zmienisz. A zdenerwowanego mnie jeszcze nie widziałeś, więc nie wiem czemu myślisz, że taki byłem pisząc post ;]. To są piksele tak jak mówisz, a dalej myślisz że ten sklep nas utrzymuje i nie możemy bez niego żyć, fajnie, fajnie. Zaprzeczasz faktom, po prostu, rary schodzą, a Ty nie chcesz przyjąć tego do wiadomości i szukasz na siłę dziury, tam gdzie jej nie ma. ;D

Już Ci pisałem, masz problem zapraszam na priv, ale widzę potrafisz tylko ciągle powtarzać to samo, nie podając nawet swojego nicku (och jakie to popularne w tych czasach), źle trafiłeś, wrażenia takie brednie na nas nie robią, poza zaśmiecaniem wątku, którego czyszczenia się nie można doczekać. ;)

I na tym kończę, możesz sobie pisać co chcesz, od tej pory mam to sam wiesz gdzie. ;]


21 Sty 2020, o 19:42
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron