Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 1 post ] 
 Loteria przedmiotów- spróbuj swojego szczęścia! 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Post Loteria przedmiotów- spróbuj swojego szczęścia!
Witam! Jako, że mam dużo przedmiotów, które nieraz ciężko schodzą pomyślałem, że może by zrobić loterie danych przedmiotów?
Cała zabawa polega na tym, że zbieram odpowiednią ilość pieniędzy od x uczestników (liczba miejsc ograniczona!) po czym jak uzbieram już wszystkich odbywa się losowanie zwycięzcy - losowanie odbywa się dopiero jak są wszyscy, czyli 50 uczestników na każdy przedmiot. Losowanie odbędzie się na kanale youtubowym kolegi https://www.youtube.com/results?search_query=galajus ze względu, iż ja nie mam warunków by robić stream :) Poniżej zamieszczam zasady całej zabawy:

Tym razem ruszamy z lawiną nu +3, szczegóły niżej :)

1. Przedmiot do wygrania: Lawina nu +3
- Zbiórka pieniędzy zaczyna się od 26.06.19
- Koniec zbiórki 7.07.19
- koszt biletu 3,5kk - każde zgłoszenie musi być wysłane kopertą/na pw na nick Wayfarer lub WaySheed + musi dojść do opłaty - wtedy zapiszę uczestnika do zabawy (lista uczestników będzie poniżej)
- Liczba miejsc - 50 osób - nie mniej,nie więcej
- Wygrywa tylko 1 osoba!
- Serwer Tolnor
- Wyniki 7.07.19 (* losowanie może się odbyć wcześniej jeśli wszyscy chętni zbiorą się wcześniej) na kanale https://www.youtube.com/results?search_query=galajus

Punkty dotyczące zwrotów,jeśli dana osoba będzie chciała się wycofać z zabawy,gdyż mam świadomość, że cena biletu już jest dosyć wysoka, to jest taka opcja:
1. Chęć wycofania się z zabawy prosiłbym zgłosić do dnia 3.07.19.
2. Jeśli Losowanie odbędzie się wcześniej i zostanie ogłoszony termin jego (zazwyczaj jest to dzień wcześniej), to już nie można się wycofać z zabawy.

Lista uczestników:
PyśQ
Kllara
Rusu
Myszataa
Taair
Ilakhl
Annon
Croma
KolanoRęki
SynthetiCdr
Pereira
Korowiow
DzieckoRusa
Fieldorf
MentorBar
HollyVd
PijanySmok
MaaaliBu
Danymor
Xardeess










Spróbujcie swojego szczęścia,a może traficie swój wymarzony przedmiot za bardzo niską opłatę! Planuję trochę takich loterii, więc na jednej się nie skończy i życzę wygranej :)

Jeśli cała akcja się nie powiedzie poprzez brak chętnych kasa zostanie zwrócona - może to trochę potrwać, więc uzbrójcie się w cierpliwość!

P.s Jeśli coś niejasno napisałem, ewentualnie mielibyście jakieś pytania to zapraszam do komentowania tego tematu lub na kopertę/pw na nicki Wayfarer lub Waysheed

Pozdrawiam

Póki co, przenoszę do działu Targu (handel / zarobek jest tutaj widoczny). Żeby uniknąć niedomówień, Ekipa nie patronuje akcji, a każdy gracz dobrowolnie zgłasza swój udział. ~Dantalion


Ostatnio edytowany przez Way 27 Cze 2019, o 11:00, edytowano w sumie 64 razy



15 Cze 2019, o 22:54

Podziękowali: Fpkori (16 Cze 2019, o 02:46)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron