Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
 Witamy w Karczmie po tylu latach :D 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lis 2016, o 08:55
Posty: 41
Miejscowość: Bełchatów
Podziękowano: 77 razy
Otrzymanych podziękowań: 37 razy
Nick w grze: PrimeCover
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Witamy w Karczmie po tylu latach :D
Co się dzieje, co się stanie już sie nigdy nie odstanie :P
Było tak odrazu, że sobie nie radzicie i macie forum głęboko w ;)
A Karczma znowu odżyje na nowo :D

_________________
PrimeCover Druid 112 lvl ~Tolnor
*I feel change in the air*


25 Wrz 2019, o 18:25

Podziękowali: 3 Glasnix (28 Wrz 2019, o 18:06), Mele (25 Wrz 2019, o 18:42), Way (25 Wrz 2019, o 18:30)
Profil WWW
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lis 2016, o 08:55
Posty: 41
Miejscowość: Bełchatów
Podziękowano: 77 razy
Otrzymanych podziękowań: 37 razy
Nick w grze: PrimeCover
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Witamy w Karczmie po tylu latach :D
Zapomniałem dodać - Pierwszy !
Coś tu za cicho xD

_________________
PrimeCover Druid 112 lvl ~Tolnor
*I feel change in the air*


25 Wrz 2019, o 18:27

Podziękowali: Way (25 Wrz 2019, o 18:30)
Profil WWW
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 18 Wrz 2018, o 17:24
Posty: 1
Podziękowano: 15 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: MelQ
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Witamy w Karczmie po tylu latach :D
Co z tym forum :?:

I czy będzie uzupełnienie devbloga czy tylko jakieś słabe info na temat duszków?


25 Wrz 2019, o 18:36
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Witamy w Karczmie po tylu latach :D
Kiedy to zamknieto forum? Na moje oko juz prawie kwartał temu i cos czuje, ze predko 'oficjalnie' nie wroci do dzialania.

Tak prawde mowiac, to chyba juz nawet nie obchodzi mnie czy ono bedzie dzialac, czy bedzie dzialac w starej czy nowej, nikomu nie znanej formie, czy stare posty wroca czy juz przepadly na zawsze zmiksowane jak smieci w kuchennym smietniku...

Kiedys, gdy bylem moderatorem, skasowalem post uzytkownika. Post ten oprocz jakiejs glupiej odpowiedzi i emotki nie zawierał niczego. Wiec po prostu go skasowalem. Kurła, jaki raban byl, ze uzytkownik moze oskarzyc kogos tam o kasowanie jego intelektualnej wlasnosci, ze to tak nie moze byc, ze w zadnym wypadku nie mozna kasowac, bo jak bede kasowal, to mi od tego rece uschna, drygu dostanie ataku apopleksji a caly taern *uj wezmie. No nie mozna kasowac i koniec kropka, w ekstremalnym wypadku, gdy post nie nadaje sie do tego, aby ujrzal swiatlo dzienne, to moge, no ewentualnie moge go przeniesc do specjalnego, ukrytego dzialu, gdzie tam, tajna komisja do spraw trudnych postow rozpatrzy jego zawartosc i zdecyduje o najblizszej przyszlosci tego tekstowego dziela. Tak bylo. Serio.

3 miesiace (?) temu, gdy bylem w srodku dyskusji o naszym upierdliwym moderatorze rozdupiajacym w drobny mak to miejsce, forum zostalo bez slowa wyjasnienia zamkniete.

Dlaczego zostalo zamkniete? Zostalo zamkniete dlatego, ze jakies typy wysylaly linki do wyludzania hasel na czat w grze, gdzie uzywano domeny forum, by wzbudzic zaufanie potencjalnych ofiar. No ale oczywiscie gdziezby tam ekipa pomyslala, ze moze warto dodac jakis komunikat do strony logowania, z ostrzezeniem, zeby w zadnym przypadku nie podawac hasel, bo nigdy o te hasla ekipa nie pyta. Gdzie by tam wrzucic voica do gry, powtarzajacego sie jak ten z eventu Morany, tylko powiedzmy przez tydzien, zeby ostrzec uzytkownikow. Po co, to za duzo wysilku, lepiej po prostu wylaczyc i *uj.

W temacie, na ktory juz nie zdazylem odpowiedziec (bo forum zostalo wylaczone) pytalem o dwa tygodnie urlopu dla Szymdaro. W zamian kazdy dostal 3 miesiace urlopu od forum. I wiecie co? Pierwszy tydzien mi go brakowalo. W drugim dowiedzialem sie przyczyny zamkniecia. W trzecim ciekaw bylem jak z tego ekipa wybrnie. W czwartym przestalem sprawdzac, bo wiedzialem, ze skoro brak informacji na super blogu, to go nie wlacza. Na ostatnim blogu napisano, ze bedzie dzialac. Nie dziala a ekipa nie potrafi zrobic czegos tak prostego jak reorganizacja dzialow (no bo bylby blamaz, gdyby tak po prostu wlaczyli jak bylo, po staremu) Teraz juz mi go nie brakuje i pisze ten post w ramach takiego malego pozegnania, bo niestety ta 'awaria' uswiadomila mi, ze...

No i tu wrocmy kilka akapitow wczesniej.

Napisalem, ze nie podoba mi sie sposob moderacji tego forum przez naszego moda - kurde, tyle lat na tym forum, tysiace postow i prawde mowiac ciagle wierzylem w to, ze slowo pisane ma jakas tam moc sprawcza, ze ktos to forum nadal czyta i bierze to, co pisza jego uzytkownicy pod uwage. Serio tak myslalem. Ta 'awaria' dobitnie pokazala mi gdzie uzytkownikow tego forum i ich zdanie ma administracja - gleboko w czterech literach. Naiwnie pisalem posty, liczac, ze moze cos uda sie zmienic. Nie uda. Skoro to forum moze byc wylaczone przez 3 miesiace, to znaczy ze nikomu na nim nie zalezy, bo argument, ze przenoszenie postow musi potrwac albo ze trwa 'reorganizacja' dzialow nigdy do mnie nie trafi, bo sam i to w pojedynke, majac ograniczony panel moderatora tego forum zdazylbym przeniesc wszystko w 2 tygodnie - gdyby mi oczywiscie na tym zalezalo.

Zaloze sie o duze pieniadze, ze oslepiona fejsbukiem administracja sadzi, ze utworzona i moderowana grupa zastapi forum, bo przeciez trzeba isc z duchem czasu. Szkoda tylko, ze nie spotkalem tam 'posta' dluzszego niz 5 zdan, nie sadze tez, zeby ktokolwiek czegokolwiek tam szukal, o sprawach takich jak dyskusja nie wspominajac a o poradnikach czy bardziej zlozonej dyskusji nie marzac. Oczywiscie, jak widac na zalaczonym obrazku ekipa zostawila sobie tylne wejscie na to forum i w swoich sprawach na 100% nadal komunikuje sie w ukrytych dla szarego uzytkownika dzialach.

Gra, nawet te cotygodniowe chodzenie na aque - juz dawno przestala mnie rajcowac. Blogi sa po prostu slabe. Fejsbuk i czytanie ogloszen, co kto chce kupic nigdy mnie nie interesowalo. Lubilem to forum, bo tu mozna bylo podyskutowac. Teraz wiem, ze to miejsce juz nigdy nie bedzie takie, jak bylo gdy sie w nim zakochalem. Odeszlo stad wielu ludzi, ktorzy byli jego dusza, administratorzy, ktorzy dbali o to forum i o to, zeby zadajacy pytania ludzie uzyskiwali rzeczowe odpowiedzi od wiarygodnego zrodla to juz dawno przeslosc i na horyzoncie nie widac nikogo, kto w dzisiejszych czasach bylby chociaz w 70% im dorownac, a przeciez gdy wejdzie 3D to dodatkowi ludzie beda potrzebni. Skad wtedy bedziecie ich, administracjo rekrutowac? Z fejsbuka czy na podstawie czatu w grze?

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


26 Wrz 2019, o 13:37

Podziękowali: 4 fertyno (9 Paź 2019, o 21:37), Glasnix (28 Wrz 2019, o 18:06), kolega112999 (9 Paź 2019, o 07:40), LesiakZLN (11 Paź 2019, o 21:00)
Profil ICQ WWW
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 6 Sie 2014, o 22:37
Posty: 7
Podziękowano: 23 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Witamy w Karczmie po tylu latach :D
Nie jest tak źle z terminem prawie się wyrobili,a i same zmiany są zauważalne. Startując od widowiskowego braku strony głównej po brak innych działów piękne.


26 Wrz 2019, o 14:52
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 8 Mar 2015, o 14:06
Posty: 91
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Bedessy
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Witamy w Karczmie po tylu latach :D
Nie wiem czy to forum tak miało wyglądać.

Ale swoją drogą, to nawet forum porządnie wyłączyć nie potrafią - myślicie ze napisanie w pliku index.php 'forum nieczynne' załatwi sprawę? :lol: :lol:

_________________
Bedessy [140] Voodoo [ON]
#Free_JanekHc #Free_KacperekHc #Free_TakaDruidka #Free_ZjaraanyMis #Free_ZłyŁuczek
#Free_SexyPlayboj


26 Wrz 2019, o 22:33
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Sty 2018, o 15:16
Posty: 32
Miejscowość: ~Poznań
Podziękowano: 19 razy
Otrzymanych podziękowań: 61 razy
Nick w grze: Temorek
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Witamy w Karczmie po tylu latach :D
@Gromak
Nigdy nie pałałem do Ciebie sympatią i w sumie nawet po pewnym czasie przestałem czytać Twoje wypowiedzi, ale czytając Twój wczorajszy wpis szacuneczek wrócił.
Tak jak mówisz,
Grupa na Facebooku - nawalone pierdyliard postów typu "muj łók 23 lvl, oceńcie go plis" od których robi się człowiekowi niedobrze na dzień dobry.
Idziemy dalej...
Po 2 tygodniach czekania na te pomyje które dostaliśmy na blogu dnia 25.09 myślę sobie "wejdę na grupkę fb i zobaczę, może coś ciekawego tam będzie" wpisuję więc w wyszukiwarkę "Taern" i patrzę że grupki nie mogę znaleźć i było takie WTF no więc wszedłem na swoje drugie zapasowe konto, patrzę grupka jest no więc piszę do admina co się odwaliło a ten do mnie że dostałem bana ale nie pamięta za co (?!? XDD).
Skoro nie potrafią ogarnąć grupki na Facebooku to mają okiełznać to forum? Na Facebooku mają na grupach tyle opcji począwszy od pytań weryfikujących przy dołączaniu do grupy kończąc na możliwości poinformowania użytkownika o przyczynie usunięcia go z grupy, jego komentarza, postu czy nałożeniu sankcji w postaci knebla... I myślisz że tego używają? Nie bo po co, lepiej się ośmieszać pisząc "Dałem Ci bana ale nie pamiętam za co"...
Rozumiem że są ludzie na urlopach, ktoś musi ich zastępować ale do cholery niech to robią kompetentnie bo zniesmaczają graczy którzy JESZCZE zostali....
W skrócie KPINA i KOMPROMITACJA ekipy na każdym kroku.

gromak napisał(a):
Oczywiscie, jak widac na zalaczonym obrazku ekipa zostawila sobie tylne wejscie na to forum i w swoich sprawach na 100% nadal komunikuje sie w ukrytych dla szarego uzytkownika dzialach.


Te ssy mówią same za siebie:
* https://prnt.sc/pbnj1a
* https://prnt.sc/pbnm94
* https://prnt.sc/pbnn74

_________________
Temorek - Mag Ognia[140 poziom] - Tolnor


27 Wrz 2019, o 08:24

Podziękowali: Glasnix (28 Wrz 2019, o 18:06)
Profil WWW
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 17:58
Posty: 769
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 454 razy
Otrzymanych podziękowań: 384 razy
Nick w grze: Maldito
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Witamy w Karczmie po tylu latach :D
Na forum powinno zaistnieć coś takiego jak akceptacja tematu przez moderatora czyli by nie pojawił się bez wcześniejszej akceptacji, w ten sposób poprawiono by treść i zachowano porządek. Nie wiem jak z postami w temacie, tutaj po prostu wyłączona powinna być możliwość podawania linków.

_________________
Gram od: 2011-04-13
Image
PEWNE INFORMACJE POZOSTANĄ UKRYTE ! ; )

MALDITO OSTLOR 101
TOLNOR 60
HELLSINGMO OSTLOR 44
VIP OSTLOR 37
OZ TOLNOR 31


3 Paź 2019, o 01:30
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 40 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron