Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
 Historia Forum 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2011, o 18:26
Posty: 111
Miejscowość: Wawka
Podziękowano: 308 razy
Otrzymanych podziękowań: 659 razy
Nick w grze: Conan
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Historia Forum
Nie sądzę, że przeszłość forum, jego historia jest tak wstydliwa i żenująca, że należy to co było odciąć w radykalny sposób.

Tam były tematy, do których gracze często wracali. Choćby po to by uzupełnić wiedzę, przypomnieć sobie pewne rzeczy bądź na nowo rozgrzać dyskusję.

A teraz... no widzę, że eleganckie ale nie podoba mi się.

Kto kontroluje przeszłość, ten ma władzę nad przyszłością.

_________________
corrumpunt mores bonos colloquia mala


9 Paź 2019, o 00:41

Podziękowali: 2 gromak (11 Paź 2019, o 18:12), Treamer (9 Paź 2019, o 19:16)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 13 Lut 2018, o 02:39
Posty: 18
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 44 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Historia Forum
Chyba najnowsza historia z forum
http://web.archive.org/web/201812282232 ... .taern.pl/
Więcej raczej nie dostaniemy :/


9 Paź 2019, o 00:47
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lip 2016, o 13:03
Posty: 136
Miejscowość: Khorinis
Podziękowano: 40 razy
Otrzymanych podziękowań: 45 razy
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Historia Forum
Oddzielili ziarna od plew :D

Choć szkoda, gdyż to co było na forum powinno w nim pozostać tyle że w archiwum, a tak sporo historii i zaciekłej dyskusji zniknęło.

_________________
P O Z D R A W I A M

All postacie - Off
Łucznik - On

W grze od 15.09.2012 r. Koniec przygody 24.10.2018 r.

Próba powrotu do pogrywania 27.06.2019 r.


10 Paź 2019, o 13:30
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Cze 2011, o 18:45
Posty: 328
Podziękowano: 83 razy
Otrzymanych podziękowań: 213 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Historia Forum
W sumie przez tyle czasu nieobecności forum nie tęskniłem i przywykłem.
Dla mnie to forum powinno po tym numerze ostatecznie zdechnąc i tego mu życze :D

_________________
Galmachar-Barbarzyńca 140lvl Ostlor Image

Żmij
Attawa
Skin Blasku
Allenor


10 Paź 2019, o 22:00

Podziękowali: 2 gromak (11 Paź 2019, o 18:07), PacJam (10 Paź 2019, o 23:26)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2014, o 21:24
Posty: 95
Podziękowano: 25 razy
Otrzymanych podziękowań: 243 razy
Nick w grze: Vanessa
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Historia Forum
Zastanawia mnie po co to wszystko było.
Zamknięte forum na miesiąc czasu. Spodziewałem się jakiegoś nowego designu, świeżości itp, a tutaj po otwarciu dalej to samo tylko z wyczyszczonymi tematami i usuniętym działem "zmiany".
4,5k tematów w pomysłach i tylko 4 w karczmie. Do tego sama "karczma" leży pod strefą zgniotu. To wygląda strasznie niechlujnie i strasznie dziwnie xD. Serio, dziwnie teraz to forum wygląda i nie mogę ogarnąć po co to wszystko. No chyba, że to tylko jakieś przygotowywania do nowej ery taerna 3D, ale no... nie wiem... nie rozumiem.

_________________
Tikki! Kropkuj! Taaaaaaak!
Niesamowita Biedronkaaaaa!


10 Paź 2019, o 22:32

Podziękowali: fertyno (14 Paź 2019, o 08:18)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2016, o 19:10
Posty: 19
Podziękowano: 192 razy
Otrzymanych podziękowań: 25 razy
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Historia Forum
Vanessa napisał(a):
Zastanawia mnie po co to wszystko było.
Zamknięte forum na miesiąc czasu. Spodziewałem się jakiegoś nowego designu, świeżości itp, a tutaj po otwarciu dalej to samo tylko z wyczyszczonymi tematami i usuniętym działem "zmiany".
4,5k tematów w pomysłach i tylko 4 w karczmie. Do tego sama "karczma" leży pod strefą zgniotu. To wygląda strasznie niechlujnie i strasznie dziwnie xD. Serio, dziwnie teraz to forum wygląda i nie mogę ogarnąć po co to wszystko. No chyba, że to tylko jakieś przygotowywania do nowej ery taerna 3D, ale no... nie wiem... nie rozumiem.

Jak oni tego nie zrobili celowo żeby odświeżyć forum czy coś, tylko po prostu usunęły to osoby odpowiedzialne za ataki na forum jak i grę. Inna sprawa to to, że nie mieli włączonych backup'ow xD. Choć nie ukrywam, że też liczyłem na coś nowego ale przecież to byłoby zbyt piękne :D.


11 Paź 2019, o 00:05
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2014, o 21:24
Posty: 95
Podziękowano: 25 razy
Otrzymanych podziękowań: 243 razy
Nick w grze: Vanessa
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Historia Forum
Aaa dobra teraz rozumiem. Myślałem, że to były jakieś działania aktualizacyjne i coś mi nie grało. Widać, że już dawno nie jestem w temacie z taernem ._. Teraz dopiero bloga odpaliłem i o tym czytam. Mój błąd. Szkoda tych tematów.

_________________
Tikki! Kropkuj! Taaaaaaak!
Niesamowita Biedronkaaaaa!


11 Paź 2019, o 03:48
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Historia Forum
To mój ostatni post na tym forum, bo nie mam zamiaru pisać w miejscu, gdzie skasowano ponad 3000 moich postów i jak gdyby nigdy nic przechodzi sie z tym do porzadku dziennego, a juz na pewno po zapowiedzi na blogu, w której poinformowano graczy, ze ekipa ma zamiar odejsc od uzywania tego miejsca, w imie umieszczania wiadomosci w grze - ja na pewno nie bede nabijal Wam pustych statystyk o "aktywnie logujacych graczach" tylko po to, zeby dowiedziec się czy w grze może pojawiło sie coś, co zmienilo moje zdanie na temat tej produkcji (nuda, nuda, nuda). Tym bardziej nie mam zamiaru tego robić, bo za grosz nie ufam Drygowi&Co w kwestii ochrony moich danych osobowych, jezeli otwarcie przyznają, ze byle hakerzyna z Koluszek potrafi skasowac w 3 minuty polowe dzialow tego forum. Byl Hakier ze Slaska, byl unabomber z Pomorza, teraz mamy kolejnego, tyle tylko, że tak samo wierzę w tych hakierow, jak w istnienie świętego Mikołaja.

Uruchomienie tego forum w takiej formie i postaci, na przysłowiowy odpierdol, to jak naplucie w twarz jego nielicznym, jeszcze aktywnym uczestnikom - bez nawet krztyny pomysłu i zaangażowania, bez ustawienia działów w odpowiedniej kolejności, bez nawet jednej nuty świeżości - mam wrażenie, że za jego układ odpowiada dokładnie ta sama osoba, która starała się przenieść posty we właściwe miejsce, w finale powodując ich całkowitą utratę, a później należało wymyślić bajeczkę o hakierze, który postanowił kasować posty z kilku działów, żeby zrobić Drygowi na złość, no bo nie gdzie by tam przyznać, że się spartoliło sprawę.

3 miesiące - 3 miesiące, żeby uruchomić takie gówno jakie widzimy teraz wszyscy? Poziom ekipy jest żenująco niski i ja wiem, że pomimo nowości które wejdą do gry razem z 3D - one też będą stworzone po najmniejszej linii oporu, mimo złudnego wrażenia ekipy, że gracze brandzlują się do nowego wyglądu Kaishi i "na pewno już dreptają w miejscu niczym koleś po 4 browarach w kolejce do pisuaru - po prostu nie mogą się doczekać!"

No bo jak, nie można było oddelegować kogoś odpowiedzialnego, na 2 tygodnie, żeby to miejsce zrewitalizować? Nie można było, bo macie nas w dupie.

Biorąc pod uwagę kluczowe błędy w tej grze, które dają nawet podwójną przewagę nad innymi graczami (jak ktoś bardzo będzie chciał, jestem w stanie go pokazać), wszechobecną nudę i stagnację, a na końcu zarżnięcie ostatniego, fajnego miejsca w tej grze, czyli forum - ja Was żegnam.

Fajnie było, ale się spierdoliło :)

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


11 Paź 2019, o 17:49

Podziękowali: 9 Black (14 Paź 2019, o 13:46), fertyno (14 Paź 2019, o 08:25), Gustavus (11 Paź 2019, o 22:06), Ich Bin Plox (11 Paź 2019, o 17:59), LesiakZLN (11 Paź 2019, o 20:29), Lulajla (13 Paź 2019, o 19:08), Niewiński (11 Paź 2019, o 18:36), PacJam (11 Paź 2019, o 20:29), Tchala (12 Paź 2019, o 15:22)
Profil ICQ WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Gru 2011, o 17:42
Posty: 112
Miejscowość: Mokradła
Podziękowano: 57 razy
Otrzymanych podziękowań: 30 razy
Nick w grze: Spectrum
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Historia Forum
Lubiłem to forum. Codziennie zaglądałem w poszukiwaniu nowych tematów. Czasem były zabawne, czasem żenujące, a czasami bardzo pomocne dla wszystkich graczy. Ekipa mogła czerpać inspiracje z niektórych postów. To forum kiedyś było świetną komunikacją pomiędzy graczem, a Ekipą i nie tylko.

Szkoda, że to już koniec. Sytuacja nie była okay, bo od pewnego czasu forum nie cieszyło się taką popularnością jak kiedyś, wchodziło się tu tylko po to, by znaleźć cenne informacje przydatne do gry, ale gdzieś w głębi była nadzieja, że w końcu forum znów odżyje...

I nagle BUM! Poważnie? Poważnie nie mieliście włączonych backupów? Okay, zdarza się - ale poważnie tyle czekania tylko po to, by usłyszeć krótką informację, że forum doznało ataku i przez brak włączonych backupów, straciliśmy tyle tematów, dyskusji, pomocnych postów? I jak na dobitkę pół martwego - "Powoli staramy się też poniekąd odchodzić od forum".
Dlaczego działy, które kiedyś były od tak po prostu znikły? To wygląda tak: "straciliśmy parę tysięcy postów/tematów, odpalimy forum takie jakie jest i tak jak zostało po atakach i dodamy krótką informacje na blogu, że forum już działa!"

Sorry, ale dla mnie to skandal co się tu wydarzyło...


11 Paź 2019, o 20:44

Podziękowali: 3 fertyno (14 Paź 2019, o 08:26), gromak (11 Paź 2019, o 21:02), Lulajla (13 Paź 2019, o 19:08)
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Historia Forum
Teraz po usunięciu postów już nie mam żadnych oporów nad zmianą nicku poprzez pozbycie się starego konta i utworzenie nowego xD w sumie decyzja była pewna na 99% przed wyłączeniem forum, a teraz mam 200% pewności.

Ogólnie wewnętrznie mam nadzieje że ekipa zrobi wreszcie jakieś normalne forum na poziomie standardowym dla obecnych forum innych gier mmo (chociażby zaczynając od związania konta z gry z kontem na forum). Bo obecnie nie ma żadnej alternatywy. Jest fb z bardzo wątpliwymi użytkownikami. Co mnie rozwala xD Ludzie podpisują się tam własnym imieniem i nazwiskiem a piszą takie głupy, że ręce odpadają.

A jak ktoś tutaj się skarżył na moderacje to powinien wbić na grupe na fb xD Aż mi sie przypomniał HM czy Nazgul xD patrzcie na mnie, jaki ważny jestem! bo jestem moderatorem na grupie na fb xD


11 Paź 2019, o 21:17
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 10 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 42 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron