Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 
 Duma Taernu na Instagramie. 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Post Duma Taernu na Instagramie.
Czy Ekipa planuje swoją obecność na Instagramie? Byłby to plus w relacjach z graczami. Póki co udało mi się znależć tylko hasztag #theprideoftaern.

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


7 Lis 2019, o 10:31

Podziękowali: 3 Einzelne (7 Lis 2019, o 20:52), PrimeCover (9 Lis 2019, o 11:42), Treamer (7 Lis 2019, o 18:45)
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lis 2016, o 08:55
Posty: 41
Miejscowość: Bełchatów
Podziękowano: 77 razy
Otrzymanych podziękowań: 37 razy
Nick w grze: PrimeCover
Serwer: Tolnor
Post Re: Duma Taernu na Instagramie.
Najpierw Avad podbija Fejsbuka i grupę tamtejszą, a teraz Insta o.O Avadzie czy aby nie wymagasz od ekipy zbyt wielu form mediów społecznościowych do kontaktu z graczami? :D

_________________
PrimeCover Druid 112 lvl ~Tolnor
*I feel change in the air*


7 Lis 2019, o 12:46
Profil WWW
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Post Re: Duma Taernu na Instagramie.
PrimeCover napisał(a):
Najpierw Avad podbija Fejsbuka i grupę tamtejszą, a teraz Insta o.O Avadzie czy aby nie wymagasz od ekipy zbyt wielu form mediów społecznościowych do kontaktu z graczami? :D

W XXIszym wieku to konieczność i nie podbijam fb tylko insta i snapa. A w poście chce merytorycznej odpowiedzi bez zbędnego napinania się.

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


7 Lis 2019, o 12:53

Podziękowali: Treamer (7 Lis 2019, o 18:45)
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Post Re: Duma Taernu na Instagramie.
Dla mnie to trochę niezrozumiałe i nie pojęte czasy, gdzie trzeba zakładać xxx kont na xxx stronach by na każdej coś się dowiedzieć. Wolałbym osobiście, żeby było jak w innych grach - jest strona główna o której 99% grających wie i na niej znajdziemy wszystkie informacje dotyczące nowości bądź jakichś ankiet itp. - nie trzeba się nawet na niej rejestrować by o wszystkim wiedzieć,a obecnie jest to dla mnie bałagan. Kto jak woli,tematu nie neguje, piszę jak to widzę :)


7 Lis 2019, o 15:40

Podziękowali: 4 Glasnix (8 Lis 2019, o 13:47), kolega112999 (7 Lis 2019, o 17:44), Nuvi (8 Lis 2019, o 19:24), Treamer (7 Lis 2019, o 18:45)
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lut 2015, o 21:41
Posty: 331
Podziękowano: 91 razy
Otrzymanych podziękowań: 621 razy
Nick w grze: Dantalion
Post Re: Duma Taernu na Instagramie.
Hej ;) Z tego co wiem, to nie planujemy jeszcze zakładać oficjalnego profilu na Instagramie (na chwilę obecną czy w najbliższej przyszłości). Później, po premierze, czemu nie - jest kilka pomysłów, jeśli chodzi o rodzaj treści, samą strukturę prowadzenia itp. ;) Na pewno będzie wówczas o wiele więcej materiałów, które będzie można co jakiś czas zamieszczać. Myślę, że stworzy to też pewne pole do popisu, aby w jakimś stopniu zaangażować graczy we wspólną zabawę.


9 Lis 2019, o 16:44

Podziękowali: 2 AvadKevadra (9 Lis 2019, o 16:50), kolega112999 (9 Lis 2019, o 16:45)
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Post Re: Duma Taernu na Instagramie.
I taka odpowiedź mi w zupełności wystarczy.

Ps. Dalej nie ma na forum opcji zamykania teamatu, więc wnioskuję o zamknięcie go. :lol:

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


9 Lis 2019, o 16:52
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron