Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
 Hetman 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 14 Lis 2012, o 21:09
Posty: 30
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 47 razy
Nick w grze: BoocikDr
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Hetman
Ja mam tylko Jedno pytanie do ekipy.


Czemu Skrzydełka najwyższe tylko za kase a Flaga tylko za platyne ktoś kto oszedza ma jeden wybór.

_________________
larkas dr powraca
Najbardziej nielubiana osoba na s1

pozdrawiam Boocik

w oczekiwaniu na prawde o ekipie bylej z s1


11 Lis 2019, o 16:58

Podziękowali: Bezepikryc (11 Lis 2019, o 18:45)
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2013, o 13:41
Posty: 40
Podziękowano: 41 razy
Otrzymanych podziękowań: 62 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Hetman
Ekipa widocznie uznała, że skrzydła są ładniejsze i powinny być droższe co jest wg mnie paradoksalne do pay2winnerstwa tej gry.
Według mnie tak samo powinny być skrzydła za plate i flagi za złoto.

_________________
VooDoo s1 LarkasTolnor..
Nie pytaj o sens życia, tylko mu go nadaj ~ Arystoteles

W poszukiwaniu Epika od 26.05.2012r.


11 Lis 2019, o 20:28
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2018, o 12:49
Posty: 110
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Nick w grze: Bulgarczyk
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Hetman
Jak widzę kogoś piszącego że Taern jest p2w to wiem że nie warte czytać dalej ;)

_________________
Demony zrywają się , kiedy dobry człowiek idzie na wojnę.

W poszukiwaniu epika od 2012roku


12 Lis 2019, o 09:06
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2018, o 11:20
Posty: 52
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Nick w grze: Pawlinczi
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Hetman
Chmiu napisał(a):
Jak widzę kogoś piszącego że Taern jest p2w to wiem że nie warte czytać dalej ;)


Każda gra w której można zakupić główną lub jedną z głównych walut jest p2w. No, ale w przypadku taerna i serwera hc, dopóki to jest tylko platyna, to nie jest aż tak zauważalne. Bardziej ciekawe są normal serwery, tam full eq sobie kupisz w 5 minut.
Dlatego teoretycznie kupujesz eq za pieniądze, czyli za pieniądze możesz kupić wszystko.
Co jeszcze bardziej potęguje brak jakiejkolwiek różnicy między graczami, nwm jak można grać na takich serwerach xd

Oczywiście nie macie co narzekać. Prawdziwe p2w byłoby wtedy kiedy tylko za realne pieniądze moglibyście zdobyć w grze najlepszy ekwipunek.

@topic

Serio chciało Ci się o 400k szykanować ekipe? W czasie gdy pisałeś tego posta, mogłeś zebrać kilka platynowych skrzynek i by Ci się zwróciło to 400k :|


12 Lis 2019, o 11:41
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 7 Maj 2018, o 18:05
Posty: 33
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Hetman
Figod napisał(a):
Chmiu napisał(a):
Jak widzę kogoś piszącego że Taern jest p2w to wiem że nie warte czytać dalej ;)


Każda gra w której można zakupić główną lub jedną z głównych walut jest p2w. No, ale w przypadku taerna i serwera hc, dopóki to jest tylko platyna, to nie jest aż tak zauważalne. Bardziej ciekawe są normal serwery, tam full eq sobie kupisz w 5 minut.
Dlatego teoretycznie kupujesz eq za pieniądze, czyli za pieniądze możesz kupić wszystko.
Co jeszcze bardziej potęguje brak jakiejkolwiek różnicy między graczami, nwm jak można grać na takich serwerach xd

Oczywiście nie macie co narzekać. Prawdziwe p2w byłoby wtedy kiedy tylko za realne pieniądze moglibyście zdobyć w grze najlepszy ekwipunek.

@topic

Serio chciało Ci się o 400k szykanować ekipe? W czasie gdy pisałeś tego posta, mogłeś zebrać kilka platynowych skrzynek i by Ci się zwróciło to 400k :|

Na moje to bardziej strata 300k aniżeli 400 :D ,moją uwagę też to przykuło i nie ukrywam,że już nawet nie patrząc na kase to nie jest to "fajne",że tak zrobili.Ale... zamiast narzekać lepiej korzystać z tych flag i docenić,że są na miech :) z tego co słyszałem to sporo ludzi na inście tarula zdążyły już uratować.


12 Lis 2019, o 12:30
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2014, o 00:22
Posty: 95
Miejscowość: Mokotów
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 148 razy
Nick w grze: Postrach
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Hetman
w tej grze wystepuja dwie opcje, p2w i lucky2w tak na marginesie

_________________
https://www.youtube.com/c/Pogrro
140Lv VD Tolnor ~ Pogrro
140Lv MO Tolnor ~ Postrach


https://prnt.sc/qns0gv - 2,8k mięsek / 3,1k prestiżu w 24h.

Image


13 Lis 2019, o 00:58

Podziękowali: kolega112999 (13 Lis 2019, o 08:44)
Profil WWW
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 7 Maj 2018, o 18:05
Posty: 33
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Hetman
CzaRus napisał(a):
w tej grze wystepuja dwie opcje, p2w i lucky2w tak na marginesie

Hw2w również,jako,że ta gra to jeden wielki grind...zarobić na epika idzie farmiąc nawet wieże ;) dla chcącego nic trudnego, a jak jeszcze lubisz bawić się w handel to i stojąc w konwo zarobisz.


13 Lis 2019, o 11:47
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Paź 2019, o 15:55
Posty: 22
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Nick w grze: Razenas
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Hetman
Rockyy napisał(a):
CzaRus napisał(a):
w tej grze wystepuja dwie opcje, p2w i lucky2w tak na marginesie

Hw2w również,jako,że ta gra to jeden wielki grind...zarobić na epika idzie farmiąc nawet wieże ;) dla chcącego nic trudnego, a jak jeszcze lubisz bawić się w handel to i stojąc w konwo zarobisz.


to świetne granie xD Przykładowo ja mógłbym grać teraz na swoim mo i może farmić 10h dziennie mięsko, żeby kupić eq na 110/115 lvl. Sczerze mówiąc czasem oglądam jakiś serial to mógłbm robić to automatycznie ale bardziej wkurza mnie potem sprzedawanie tego (pozdrawiam ludzi którzy czerpią przyjemność ze stania w konwo).

Na szczęście postanowiłem już kilka miesięcy temu poczekać aż ekipa wreszcie potraktuje nas na serio i powie co z tym 3D. Niedawno okazało się, że czekać będziemy do minimum połowy 2020 więc w tej chwili uważam się za wygranego. Może jak już zrobią to 3D to wreszcie wezmą się za gre jak należy.


abstrahując od tego, że tą sytuacje z tematu ciężko nazwać p2w. A taern to gra p2play_lub_farm_bez_sensu_calymi_dniami.

_________________
Jeśli biorę udział w jakiejś dyskusji i mam rację to mi to wystarcza. Nawet jeśli o drugiej stronie jest cały tłum. Bo wiadomo, że liczy się jakość, a nie ilość. A lvl i godziny spędzone w grze nie robią na mnie wrażenia.


13 Lis 2019, o 18:16
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 7 Maj 2018, o 18:05
Posty: 33
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Hetman
razena napisał(a):
Rockyy napisał(a):
CzaRus napisał(a):
w tej grze wystepuja dwie opcje, p2w i lucky2w tak na marginesie

Hw2w również,jako,że ta gra to jeden wielki grind...zarobić na epika idzie farmiąc nawet wieże ;) dla chcącego nic trudnego, a jak jeszcze lubisz bawić się w handel to i stojąc w konwo zarobisz.


to świetne granie xD Przykładowo ja mógłbym grać teraz na swoim mo i może farmić 10h dziennie mięsko, żeby kupić eq na 110/115 lvl. Sczerze mówiąc czasem oglądam jakiś serial to mógłbm robić to automatycznie ale bardziej wkurza mnie potem sprzedawanie tego (pozdrawiam ludzi którzy czerpią przyjemność ze stania w konwo).

Na szczęście postanowiłem już kilka miesięcy temu poczekać aż ekipa wreszcie potraktuje nas na serio i powie co z tym 3D. Niedawno okazało się, że czekać będziemy do minimum połowy 2020 więc w tej chwili uważam się za wygranego. Może jak już zrobią to 3D to wreszcie wezmą się za gre jak należy.


abstrahując od tego, że tą sytuacje z tematu ciężko nazwać p2w. A taern to gra p2play_lub_farm_bez_sensu_calymi_dniami.

Jeżeli ktoś szuka gry gdzie nie farmi się całymi dniami tych samych bossów...to niech szuka innej gry.Nie mówiąc już o małych bossach czy mięsku gdzie zarobek jest najpewniejszy,bossy typu morana/admirał/tarul,to jest również niezmienne to samo...boss ten sam,te same taktyki,minimalnie różne pt...można sobie farmić bossy na zmianę,jednak to wciąż te same bossy.Narzekanie na potrzebę farmienia w tej grze ,aby do czegoś dojść jest śmiechu warto bo ona na tym polega... btw. również czekam na crafting.


14 Lis 2019, o 09:27
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 9 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron