Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Jaki pet na druida? 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 12 Gru 2014, o 03:04
Posty: 147
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Uiopek
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jaki pet na druida?
ElCApone napisał(a):
Fenix pet bezużyteczny - zazwyczaj tylko pada, wrzuca sobie inke/tarcze ognia/wrażke i kilka ataków którymi nie trafia. Szkoda na niego nawet 1kk bo pet kpina. No i przedłuża czas walki przez jego atrakcyjne umiejętności.



Feniks to taki jaguar drugiej klatki. Leniwy, nie nadaje sie. Widzialem feniksa ktory mial okolo 100 poziomu. Bil nawet fajnie, ale za rzadko. Trafianie jak trafianie, roznie bywa. Nie polecam feniksa.


18 Gru 2019, o 17:11
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Paź 2019, o 15:55
Posty: 22
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Nick w grze: Razenas
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jaki pet na druida?
ElCApone napisał(a):
Fenix pet bezużyteczny - zazwyczaj tylko pada, wrzuca sobie inke/tarcze ognia/wrażke i kilka ataków którymi nie trafia. Szkoda na niego nawet 1kk bo pet kpina. No i przedłuża czas walki przez jego atrakcyjne umiejętności.

Razena jeżeli uważasz że druidowi ciężko expić pety to naprawdę przestań klepać głupoty. Może nie ma tak łatwo jak mo czy łuk ale w obecnej formie gry można bardzo łatwo expić druidowi pety.

razena napisał(a):
to bym wybrał tona, szkoda tylko, że jego expienie nie będzie należeć do najłatwiejszych

????????????????????????? Obecnie mając Ivravula, Dragula druid nie ma problemu expić pety.... kwestia tylko chęci. W sumie peta można expić wszędzie... wystarczy tylko chcieć.


Tylko taki druid musi bardziej chcieć niż np MO, czy VD.

_________________
Jeśli biorę udział w jakiejś dyskusji i mam rację to mi to wystarcza. Nawet jeśli o drugiej stronie jest cały tłum. Bo wiadomo, że liczy się jakość, a nie ilość. A lvl i godziny spędzone w grze nie robią na mnie wrażenia.


18 Gru 2019, o 19:31
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Gru 2011, o 20:22
Posty: 27
Podziękowano: 59 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jaki pet na druida?
Mośkowi na początku umiera każdy pet jak szalony, a druid (prawie)zawsze podleczy na czas nawet cieniasa więc nie widzę gdzie tu ta trudność w expieniu petów na dr? Wataha czy jeden pet to tylko indywidualne upodobanie, nie ma znaczenia czy to dr czy mo, każdy decyduje sam, jak bardziej woli grać i troszkę śmieszą mnie gadki o tym, że druid nie może mieć watahy bo za długa animacja, bo 3 pety niepotrzebne, bo coś tam... Może i są pety bardziej pożądane i mniej przydatne, ale na szczęście jest w czym wybierać i każdy może popróbować dowolne zestawienia. Ja akurat lubię grać z watahą nie tylko na mo, mój dr ma również 3 pety, które wg mnie przyśpieszają ubijanie wszystkiego co konieczne do gry solo (zlecka) i naprawdę nie chciałabym musieć ubijać kleszczy druidem bez petów, jest to mocno irytujące jak dla mnie.
Niedawno szukałam osoby, która wyexpiła papuga powyżej setnego levela, ale takiej nie znalazłam wiec go zamieniłam na tłuka. Dla mniejszego dr papug jest mocno przydatny, natomiast nie wiem jak po 110 lev?

_________________
Na Taernie od 17.03.2011 Tylko S3 i Ostlor. Tak, nie dropnęłam epika,ale za to umiem drogo umierać jak mało kto :p


19 Gru 2019, o 00:14
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jaki pet na druida?
Lulajla napisał(a):
Mośkowi na początku umiera każdy pet jak szalony, a druid (prawie)zawsze podleczy na czas nawet cieniasa więc nie widzę gdzie tu ta trudność w expieniu petów na dr? Wataha czy jeden pet to tylko indywidualne upodobanie, nie ma znaczenia czy to dr czy mo, każdy decyduje sam, jak bardziej woli grać i troszkę śmieszą mnie gadki o tym, że druid nie może mieć watahy bo za długa animacja, bo 3 pety niepotrzebne, bo coś tam... Może i są pety bardziej pożądane i mniej przydatne, ale na szczęście jest w czym wybierać i każdy może popróbować dowolne zestawienia. Ja akurat lubię grać z watahą nie tylko na mo, mój dr ma również 3 pety, które wg mnie przyśpieszają ubijanie wszystkiego co konieczne do gry solo (zlecka) i naprawdę nie chciałabym musieć ubijać kleszczy druidem bez petów, jest to mocno irytujące jak dla mnie.
Niedawno szukałam osoby, która wyexpiła papuga powyżej setnego levela, ale takiej nie znalazłam wiec go zamieniłam na tłuka. Dla mniejszego dr papug jest mocno przydatny, natomiast nie wiem jak po 110 lev?


Kwestia tego, że pety w zestawieniu debuff + dmg zawsze będą stawiane na pierwszym miejscu,bo pomagają sobie jak i właścicielowi w trafieniu. Pety czysto dmg czyli papug,feniks czy inne "coś" co nie ma debuffu w obecnej chwili sprawdzi się albo debufferowi albo w pełnej watasze gdzie pet dmg ma ze sobą i szpilę i kolano i wszyscy ładnie trafiają, temu taki papug bądź feniks mogą być fajne w watasze. Na niskim lvlu taki pet jest niezłym wyborem, bo moby mało się defią i pet tak czy siak trafi, problem pojawia się już przy 110 lvl gdzie praktycznie debuff jest wymagany by coś pet trafił, temu takie odskocznie. Osobiście na dr jako peta pojedynczego bym wybrał ploxa - skupia się on na debuffie,a jak go rzuci to już bije i tak w kółko, więc i pomoże właścicielowi a z czasem i będzie miał niezłe dmg.

Pozdro


19 Gru 2019, o 00:35
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 25 Gru 2012, o 15:36
Posty: 67
Podziękowano: 141 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jaki pet na druida?
na mid lvl plox najlepszy, zalozylem huska na swojego i bije az milo


6 Sty 2020, o 00:36
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Kwi 2016, o 21:44
Posty: 55
Miejscowość: Bielsko-Biała
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 19 razy
Nick w grze: Frankiee
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jaki pet na druida?
Na dr polecam plox i tłuk, bo miałam taką i sprawowała się dobrze - szpila + kolano i walka odrazu lepiej idzie.

A co do expienia petów na druidzie, to nie ma takiej tragedii jak piszą. Są klatki, które robi się w miarę sprawnie, na v1 też się fajnie expi oraz czempy na jeziorze i inne razem z małymi bosami.
A na mniejszym lvl to pewnie klatki zostają. Wystarczy, że pet jest odpalony cały czas i powoli expi do przodu. ;)

_________________
Strach tnie głębiej niż miecze. Ten, kto tańczy ze smokami, musi się liczyć z tym, że spłonie.
Królowa Tolnoru! http://prntscr.com/nx8m1v
DR 140, MO 136
Epik Washi został zdobyty!
YouTube -> https://www.youtube.com/channel/UCZeDPX ... 3K1QJudu3Q


14 Sty 2020, o 12:35
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron