Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
 Broken ranks Beta 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sty 2020, o 14:48
Posty: 4
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Broken ranks Beta
Witam, chciałbym zadać pytanie na które odpowiedzi dotychczas nie znalazłem czy to na forum czy na blogu - Co z wersją beta TBR? Jeśli dobrze zrozumiałem to TBR jest w ~90% gotowe, a w 100% możliwe do odpalenia i pogrania. Gra musi wyjść w tym roku bo Adobe przestaje wspierać flash'a więc Taern by przestał działać. Jest mało czasu a daty bety nie zapowiedziano, a potrzeba trochę czasu na znalezienie/naprawę ew. błędów w grze (bo nie chcemy chyba mieć na otwarciu zbugowanej albo lagującej gry, prawda?) Przy okazji chciałem zapytać czy twórcy mają zamiar zapowiedzieć grę w Google Play, żeby dało się wstępnie zarejestrować?
Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam
Aolis

_________________
Miłego dnia wszystkim (◍•ᴗ•◍)❤


14 Sty 2020, o 15:09

Podziękowali: kolega112999 (14 Sty 2020, o 15:23)
Profil
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2015, o 15:00
Posty: 157
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 181 razy
Nick w grze: Daro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Broken ranks Beta
Cześć,
Są w planach testy beta TBR ale nie jestem w stanie podać Ci nawet przybliżonej ich daty. Ale na pewno będzie w nie zaangażowane sporo osób, aby wykryć i naprawić przed premierą jak najwięcej bugów i niedociągnięć.

P.S. To że Adobe przestanie wspierać flasha nie oznacza, że ten flash (a z nim różne gry, dodatki korzystające z tej technologii) nie mogą funkcjonować. Porównałbym to z końcem wspracia dla np. WinXP, Win7 - wsparcia nie ma, ale systemy działają nadal.

pzdr

_________________
Barb 140, Tolnor.


14 Sty 2020, o 15:37

Podziękowali: 2 Aolis (14 Sty 2020, o 15:38), kolega112999 (14 Sty 2020, o 17:02)
Profil
Uczeń Heremona

Rejestracja: 9 Lis 2016, o 11:35
Posty: 460
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Broken ranks Beta
@Daro- rozumiem że nie masz też info co do pierwszego etapu testów- dla wybranych najlepszych testerów przy dotychczasowych testów? Ja, rugi zanim engem został i parę innych osób których w tej chwili wymienić nie potrafię

Nie ustalaliśmy jeszcze żadnych dat testów dla otwartego grona. Póki co tylko wewnętrzne, zamknięte testy. ~daro


14 Sty 2020, o 18:58
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron