Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 "Dziady" a nie Ekipa 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 25 Cze 2019, o 17:52
Posty: 31
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Dziady" a nie Ekipa
Arlph napisał(a):
Tymczasowy napisał(a):
a ja myślę że jesteście nieudacznikami, potraficie tylko narzekać

Kim Ty zatem jesteś, skoro taki chłam tak łatwo jest Ci wcisnąć w cztery litery? :>

Spróbuj mi cokolwiek wcisnąć w 4 litery to zobaczysz taki event, którego nawet japońce nie wymyślą :lol: inna sprawa...od dawna nie biorę udziału w ewentach i nie narzekam, bo nie mam na co


2 Lis 2019, o 10:36
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 16 Lut 2015, o 02:04
Posty: 62
Podziękowano: 74 razy
Otrzymanych podziękowań: 33 razy
Nick w grze: Liebing
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Dziady" a nie Ekipa
Tymczasowy napisał(a):
Arlph napisał(a):
Tymczasowy napisał(a):
a ja myślę że jesteście nieudacznikami, potraficie tylko narzekać

Kim Ty zatem jesteś, skoro taki chłam tak łatwo jest Ci wcisnąć w cztery litery? :>

Spróbuj mi cokolwiek wcisnąć w 4 litery to zobaczysz taki event, którego nawet japońce nie wymyślą :lol: inna sprawa...od dawna nie biorę udziału w ewentach i nie narzekam, bo nie mam na co

Nadal nie czaję co mają w/w w związku z eventem. Marudzisz, ale nie narzekasz. Cóż za bogate myślenie. Nie bierz udziału, ale nie wtryniaj się między ludzi, którzy biorą.


2 Lis 2019, o 23:03
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 25 Cze 2019, o 17:52
Posty: 31
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Dziady" a nie Ekipa
Arlph napisał(a):
Nadal nie czaję co mają w/w w związku z eventem. Marudzisz, ale nie narzekasz. Cóż za bogate myślenie. Nie bierz udziału, ale nie wtryniaj się między ludzi, którzy biorą.

Nie czaisz? :D mhm, aha, widzę...Kiedyś pewnie zaczaisz, albo nie.
Będe pisał i nikt, dopóki nie złamię regulaminu nie może mi zakazać tego, tym bardziej ty.
Tak jak pisałem. Potraficie tylko narzekać. Nie biorę udziału bo każdy event który był, był
niedopracowany, a tobie podobni, skaczą do basenu z kupą, bo na mecie jest nagroda, narzekając,
że trochę śmierdzi, ale co tam, NAGRODA. Jesteś śmieszny z tymi swoimi tekstami.
Nie oszukujmy się ... narzekasz i tego nie zmienisz. Czyżby wpis "Potraficie tylko narzekać"
cię troszeczkę zirytował? No cóż, prawda czasem jest bolesna, a przecież siłą cię w grze nikt nie trzyma,
jak i nie ma obowiązku uczestniczenia w eventach. Tym bardziej, że problemy ze stabilnością gry są
znane nie od dzisiaj...no tak, pewnie nie zaczaiłeś, że to moze się przełożyć na komfort
grania. Nie przepraszaj...wybaczam ci albowiem nie wiesz co czynisz.


3 Lis 2019, o 15:30

Podziękowali: desacred (6 Lis 2019, o 11:15)
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Dziady" a nie Ekipa
Co do eventu to nie miałem pojęcia że tak dobry event można tak spartolić, nie dość że nikomu (z ekipy oczywiście) nie przyszło do głowy rozmieszczenie mobów eventowych po kilku lokacjach, to jeszcze godziny czekania by wreszcie szanowna Ekipa zaczęła zajmować się problemem. Popracujcie droga Ekipo nad komunikacją z graczami bo coś słabo wciąż Wam to idzie.

Kiedy przywrócicie serwer do stanu używalności po ev?

I na koniec wisienka na torcie. Panie Drygu czytał pan czaty podczas eventu? Radość na nich była wielka. Czyż nie?

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


5 Lis 2019, o 08:16

Podziękowali: Grendel (5 Lis 2019, o 08:53)
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2018, o 11:20
Posty: 52
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Nick w grze: Pawlinczi
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Dziady" a nie Ekipa
Jeden z najlepszych eventów. Na hc nie było lagów, przynajmniej ja nie miałem, wbiłem 130kk expa, wpadło mi 59 reoli i 34 dvigów, poświęcająć tylko 16 godzin :D


5 Lis 2019, o 19:32

Podziękowali: PacJam (5 Lis 2019, o 19:35)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron