Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Wieczór Gromaka w Taernie 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wieczór Gromaka w Taernie
Black napisał(a):
AvadKevadra napisał(a):
Black napisał(a):
Proponuję stworzenie specjalnego czatu dla fanów Harrego Pottera, gdzie oprócz rozmów o w.w. bohaterze i jego uniwersum, będzie można szukać maga!

Czat globalny jest dla każdego gracza 40+, więc jeśli szlachcie coś się nie podoba to zawsze można go wyłączyć. Takie to trudne?


Kolega chyba nie wyczuł sarkazmu, chociaż można to wybaczyć, biorąc pod uwagę całokształt twórczości :lol:


Wyczułem do kogo piejesz, tylko że wiesz między nami jest taka różnica że ja szanuję zdanie graczy, a ty to już sam sobie odpowiedz na to zdanie.

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


9 Lis 2019, o 12:55
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2013, o 15:13
Posty: 139
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 134 razy
Nick w grze: Kaladin
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wieczór Gromaka w Taernie
Drogi Avadzie, ty nie szanujesz nawet zdrowego rozsądku, a co dopiero zdanie innych graczy. Nie przesadzaj z hipokryzją bo zdradzisz przykrywkę.

_________________
For what shall it profit a man, if he shall gain the whole world, and lose his own soul?


9 Lis 2019, o 15:43
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wieczór Gromaka w Taernie
Black napisał(a):
Drogi Avadzie, ty nie szanujesz nawet zdrowego rozsądku, a co dopiero zdanie innych graczy. Nie przesadzaj z hipokryzją bo zdradzisz przykrywkę.


Pozwól że zacytuję klasyka hipokryzji. http://prntscr.com/pumqhp

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


9 Lis 2019, o 16:04
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Maj 2018, o 16:17
Posty: 17
Miejscowość: Koszalin
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Nick w grze: MatasQ
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wieczór Gromaka w Taernie
Szukanie maga a w zasadzie pytanie się o niego to hmm... poszukiwanie pomocy czyż nie?
A jeśli dobrze się skupimy to logując na globie widzimy to:
Spoiler:

No więc jak dla mnie na tym czacie nie ma miejsca dla szukania maga za to idealnie nadaje się czat do np. szukania pomocy czyli wyprawowy który zaczyna się:
Spoiler:

Nie rozumiem czemu jakkolwiek by to traktować tak restrykcyjnie podchodząca do przestrzegania regulaminu ekipa nie kara za to oczywiste przewinienie jakim jest korzystanie z czatu w nieodpowiedni sposób.

_________________
Aragorn Rycerz 140 poziom.
MatasQ Sheed 140 poziom.
Visca El Barca
14.01.2019r. 13:01 Epik Żmij został zdobyty!
21.11.2019r. 3:32 Epik Washi został zdobyty!


10 Lis 2019, o 10:27
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2011, o 19:01
Posty: 2181
Podziękowano: 262 razy
Otrzymanych podziękowań: 697 razy
Nick w grze: desacred
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wieczór Gromaka w Taernie
Odnośnie postu wiodącego. Jak gram w taerny od przełomu 2010/11 nigdy nie skupiałem się na czacie globalnym, dla mnie by mógł nie istnieć, nie uważam, że kryła czy też kryje się w nim siła taernu. Z doświadczenia polecam zająć się graniem a nie pisaniem i wszyscy na tym lepiej wyjdą.

_________________
"Fałszywa skromność to najgorszy rodzaj pychy."

"Nie znam się, to się wypowiem."
"Znam się na wszystkim, na niczym dobrze."


10 Lis 2019, o 11:48
Profil WWW
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 25 Cze 2019, o 17:52
Posty: 31
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wieczór Gromaka w Taernie
desacred napisał(a):
...Z doświadczenia polecam zająć się graniem a nie pisaniem i wszyscy na tym lepiej wyjdą...

...i tu narzucasz nam jak mamy spędzać swój czas. Pogoń za "więcej, lepiej, wyżej szybciej" nie każdemu odpowiada. Ty podniecasz się lvl, inni lubią popisać na czatach traktując expienie jako rzecz ważną, lecz nie najważniejszą. Też nasuwa mi się takie pytanie: w jakim sensie "wszyscy wyjdą na tym lepiej"? Sam pisałeś, że nie skupiasz się na czatach, więc pisanie na nich Ci nie przeszkadza. Naszym priorytetem niej jest agresywne ekspienie, więc nie wyjdziemy lepiej stosując się do Twojej porady. Chyba, że pisząc to masz na myśli, że lepiej wyjdzie na tym jakaś bliżej nie określona "elita"? hmm nie wiem.
Jest czat, piszemy. Usuną nie będziemy pisać...proste? Jeśli pewne działania funkcyjnych są po prostu nielogiczne, to wiadomo, że spotkają się z dezaprobatą, pomijając regulamin do którego punktów praktycznie większość zachowań można podpiąć, lub...na supporcie odpisać "Knebel był słuszny. Zamykam."


10 Lis 2019, o 13:51

Podziękowali: 2 fertyno (10 Lis 2019, o 22:28), gromak (10 Lis 2019, o 13:59)
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wieczór Gromaka w Taernie
desacred napisał(a):
Odnośnie postu wiodącego. Jak gram w taerny od przełomu 2010/11 nigdy nie skupiałem się na czacie globalnym, dla mnie by mógł nie istnieć, nie uważam, że kryła czy też kryje się w nim siła taernu. Z doświadczenia polecam zająć się graniem a nie pisaniem i wszyscy na tym lepiej wyjdą.


Jeden lubi czekoladę, drugi jak mu stopy śmierdzą.

To, że Ty przez te wszystkie lata zajmowałeś się udowadnianiem wszystkim, że jesteś de best (i to za wszelką cenę) nie oznacza, że musi to samo podobać się mi i właśnie nie potrafię osobiście zrozumieć faktu, że o takie rozmowy na czacie do rozmów zazwyczaj najbardziej oburzone są osoby, które deklarują, że ten czat mógłby dla nich nie istnieć.

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


10 Lis 2019, o 13:58
Profil ICQ WWW
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Cze 2019, o 19:59
Posty: 18
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Nick w grze: BlogerRebel
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wieczór Gromaka w Taernie
Moim zdaniem knebel był nałożony słusznie.
"Nawoływanie do spamu" treść jak najbardziej zrozumiała i logiczna.
Spam/ Flood jest w grze zabroniony więc analogicznie nawołujesz ludzi do łamania regulaminu prawda?
Drugą rzecz którą chciałbym poruszyć to fakt iż od użalania się nad słusznością kar jest support a nie forum prawda?
Odnośnie Twoich wylogowywań - gram na trochę słabszym sprzęcie niż Ty podpiętym do światłowodów i nawet podczas ataków DDoS nie wylogowywało mnie z gry, może gdzieś na łączach czasem coś Ci nie styka lub router szwankuje.
Odpal następnym razem program do sprawdzenia stabilności i szybkości łącza/ sieci i być może tutaj znajdziesz problem :?

Pozdrawiam

_________________
Bloger - rycerz z klasą!


10 Lis 2019, o 14:34
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron