Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Wtopa, wtopka, wtopeczka 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Paź 2019, o 15:55
Posty: 22
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Nick w grze: Razenas
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wtopa, wtopka, wtopeczka
Onion napisał(a):
Jak widać daje zbliżone korzyści zarówno dla postaci magicznych jak i fizycznych.


Wniosek błędny. 6% przy obrywaniu na 65% to znacznie mniej niz 6% przy obrywaniu na 31%.

Dla mnie to tak jakbyś porównał dostanie dodatkowych 6% resów mając ich mało z 6% mając już np 70% resów. To są takie wartości typu "flat" i nie można ich dosłownie porównywać.

I nie chodzi o to, że wtopka jest bezużyteczna ale o słowo "zbliżone".

EDIT - widze ze już ktoś wytknął ten błąd.

_________________
Jeśli biorę udział w jakiejś dyskusji i mam rację to mi to wystarcza. Nawet jeśli o drugiej stronie jest cały tłum. Bo wiadomo, że liczy się jakość, a nie ilość. A lvl i godziny spędzone w grze nie robią na mnie wrażenia.


11 Lis 2019, o 15:56
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2014, o 21:19
Posty: 371
Podziękowano: 96 razy
Otrzymanych podziękowań: 205 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wtopa, wtopka, wtopeczka
Wniosek nie jest błędny, opisuje efekt wtapiania na postać, który jest zbliżony. A to jak ten efekt wpływa na postaci w samej grze i w jakich przypadkach daje wymierne korzyści w walce to już inna sprawa. Podałem jeden przykład do dyskusji, żeby nikt nie miał wątpliwości, że to nie jest temat zamknięty. Takich punktów dyskusji można podać dużo, każdy w innej sytuacji, w innym świetle.

Ale pozwólcie, że rozwinę temat i dodam sprostowanie:
Spoiler:


Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

_________________
"Standing alone with no direction
How did I fall so far behind?
Why am I searching for perfection?
Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park


11 Lis 2019, o 20:42
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 14 Lis 2018, o 23:29
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: PejtonG
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wtopa, wtopka, wtopeczka
Boocik napisał(a):
Ernest jak widac jakbyś ogarniał dr to byś sprawdził sobie sam czy te "wtopienie" coś daje. Wystarczy u dr dodac kilka punktów w zreke + wtopienie i takie mierne sh jak np pejgon ma na postac magiczna 20%. Wiec prawda jest taka ze najwiecje daje przy zrece dlatego ŻE obrona fiz = zreka + lvl + mod obrony fizycznej.

Bucik, dziękuję za wspomnienie mnie na forum.
Chyba boli Cię to, że gdy tylko jesteś zaatakowany to klikasz szablon z ucieczka w prędkości światła.
Gratuluję spostrzegawczości, nie dość, że zdążysz wcisnąć ucieczkę, to jeszcze zapamietasz % każdej osoby Cię atakujacej (dobra pamięć, w szczególności, że bije Cię większość serwera)
A no i co do przekrecania twojego nicku, to wspominałeś, że będziesz każdego zgłaszał. Alzheimera się leczy hipokryto.


12 Lis 2019, o 09:10
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron