Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
 Taernopedia.pl jako przykład na bezsilność Ekipy. 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Gru 2011, o 20:22
Posty: 27
Podziękowano: 59 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Post Re: Taernopedia.pl jako przykład na bezsilność Ekipy.
Czyli najlepiej zabronić wszystkiego i nie mieć niczego? Wszystkich ze sobą zrównać jak ciemną masę? Uciąć odgórnie każdą inicjatywę? Będzie lepiej?

_________________
Na Taernie od 17.03.2011 Tylko S3 i Ostlor. Tak, nie dropnęłam epika,ale za to umiem drogo umierać jak mało kto :p


27 Lis 2019, o 17:46
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Post Re: Taernopedia.pl jako przykład na bezsilność Ekipy.
To ty chcesz mieć tą stronę więc to twój problem skąd na to weźmiesz pieniądze, tak działa życie w realu, chcesz coś mieć to za to zapłać! Ja chce wiedzieć tylko jedno czy ten punt regulaminu http://prntscr.com/q2uetw dotyczy wszystkich czy jednak niektórzy mogą go omijać szerokim łukiem. Tyle i tylko tyle.

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


27 Lis 2019, o 17:51

Podziękowali: Ich Bin Plox (30 Lis 2019, o 15:09)
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2011, o 03:16
Posty: 421
Miejscowość: Wwa/Krk/Hamburg
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 130 razy
Post Re: Taernopedia.pl jako przykład na bezsilność Ekipy.
A jakie uslugi z gry oni zamieniaja na korzysc finansowa (donejty)?

MałoZnaczący napisał(a):
Avad czuj się zaszczycony bo specjalnie dla Ciebie założyłem konto na forum i odkopałem starego laptopa z piwnicy.


A co jesli Avad to tak naprawde wyslannik Dryga by wlasnie tak przyciagal graczy do zakladania kont na forum :thinking:

_________________
Koko: kuki jak nazwac gildie?
-nie wiem, czy to wazne?
..
-dlaczego nazwales nasza gildie NoName?
-bo to gildia bez nazwy, ona nie jest wazna, tylko osoby ktore w niej sa
Image
Dzieki. Wszystkim.


27 Lis 2019, o 17:57
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 13 Lut 2018, o 02:39
Posty: 18
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 44 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Taernopedia.pl jako przykład na bezsilność Ekipy.
Żaden z przepisów będących na screenie nie uwzględnia w jakikolwiek, nawet dorozumiały sposób, że tego typu aktywności są zabronione. Strona internetowa nie jest częścią gry.


27 Lis 2019, o 17:57

Podziękowali: stalqer22 (27 Lis 2019, o 18:01)
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 28 Sty 2019, o 22:51
Posty: 32
Podziękowano: 16 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Taernopedia.pl jako przykład na bezsilność Ekipy.
Na te chwile to on ma stronę, a ty masz problem skąd weźmie na to pieniądze :lol:


27 Lis 2019, o 17:59
Profil
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2015, o 15:00
Posty: 157
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 181 razy
Nick w grze: Daro
Post Re: Taernopedia.pl jako przykład na bezsilność Ekipy.
Czytam, Avad, ten wycinek regulaminu, który wrzucasz i nijak nie umiem go sparować z "wykroczeniem" jakie popełnili (według Ciebie) administratorzy tej strony. Wyjaśnisz?

Dopóki strona będzie trzymała jakkolwiek merytoryczny kontent to nie wydaję mi się, żeby szkodziła ani grze ani jej twórcom.

_________________
Barb 140, Tolnor.


27 Lis 2019, o 18:03

Podziękowali: stalqer22 (27 Lis 2019, o 18:04)
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Gru 2011, o 20:22
Posty: 27
Podziękowano: 59 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Post Re: Taernopedia.pl jako przykład na bezsilność Ekipy.
Nie potrafię żadnego z pkt regulaminu odnieść bezpośrednio do problemu, wiadomo że można naciągać rzeczywistość do granic absurdu i regulamin też, ale cały hit polega na tym, że dotacje są dobrowolne i nie stanowią zapłaty, nie są przymusowe, a wejście na tę stronkę nie jest uzależnione od jej uiszczenia. Zdaje mi się, że strona już została opłacona, a dotacje mogą nigdy nie wpłynąć i na tę chwilę ciężko mówić tu o korzyściach skoro bilans na minus :D Gdyby trzeba było zapłacić za przejrzenie treści, to już wtedy owszem, byłoby czerpanie korzyści a tak kolejna burza w szklance wody o nic.

_________________
Na Taernie od 17.03.2011 Tylko S3 i Ostlor. Tak, nie dropnęłam epika,ale za to umiem drogo umierać jak mało kto :p


27 Lis 2019, o 18:05

Podziękowali: stalqer22 (27 Lis 2019, o 18:06)
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Post Re: Taernopedia.pl jako przykład na bezsilność Ekipy.
TaernowyNupek napisał(a):
Żaden z przepisów będących na screenie nie uwzględnia w jakikolwiek, nawet dorozumiały sposób, że tego typu aktywności są zabronione. Strona internetowa nie jest częścią gry.

Idąc twoim tokiem rozumowania, za sprzedawanie postaci na allegro czy innych stronach nie powinno być kar w końcu nie są one częścią gry, idąc dalej pirackie mp3/film itp na pirackich stronach nie są pirackie bo nie są częścią oryginalnego produktu.

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


27 Lis 2019, o 18:11
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 28 Sty 2019, o 22:51
Posty: 32
Podziękowano: 16 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Taernopedia.pl jako przykład na bezsilność Ekipy.
AvadKevadra napisał(a):
TaernowyNupek napisał(a):
Żaden z przepisów będących na screenie nie uwzględnia w jakikolwiek, nawet dorozumiały sposób, że tego typu aktywności są zabronione. Strona internetowa nie jest częścią gry.

Idąc twoim tokiem rozumowania, za sprzedawanie postaci na allegro czy innych stronach nie powinno być kar w końcu nie są one częścią gry, idąc dalej pirackie mp3/film itp na pirackich stronach nie są pirackie bo nie są częścią oryginalnego produktu.

co


27 Lis 2019, o 18:18
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 16 Lip 2015, o 12:35
Posty: 41
Miejscowość: Łesos
Podziękowano: 31 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Post Re: Taernopedia.pl jako przykład na bezsilność Ekipy.
MałoZnaczący napisał(a):
- Wracając do tematu odkopania przeze mnie swojego laptopa, no tak na swoim starym laptopie posiadam pierwszą wersje Taernopedi, więc parę screenów powinno rzucić światło na to co się działo na obu serwisach, jakimi są oficjalne WIKI.TAERN.PL i nasza pedia.
* screen Taernopedia - Karma dla petów:
- http://prntscr.com/q2v15n
* screen wiki.Taern.pl - Karma dla petów:
- http://prntscr.com/q2vgtg
* screen Taernopedia - Trudność Umiejętności:
- http://prntscr.com/q2v23d
* screen wiki.Taern.pl- Trudność Umiejętności:
- http://prntscr.com/q2vhna


Z tego co pamiętam, wielokrotnie było powtarzane, że jeżeli gracz chce żeby wprowadzić jakieś informacje (o ile są prawidłowe) na Wiki, zawsze miał do tego prawo wystarczyło napisać do odpowiedniej osoby, a to że gracze tylko narzekali i pisali jakie to Wiki jest złe, to inna sprawa, jeśli chodzi o moją osobę to porównanie nic nie wnosi, bo przecież Wiki jest tworzone przez graczy dla graczy tylko jakoś o tym ludzie zapomnieli, przykładem mogą być nowe bossy, informacje o rarach zostają wprowadzone na Wiki dopiero po udostępnieniu statystyk przedmiotów.

Z drugiej strony na ss"ach z Wiki widać informacje kiedy edytowano daną treść, a nie dodano, więc informacja która może nie jest rzetelna.

Co do samej Taenopedii, od zawsze miałem odczucie, że zostało stworzone tylko po to aby pokazać wyższość nad kimś? Coś tego pokroju, nie mam zamiaru tu kogoś obrażać. Jeśli mam być szczery, to korzystam z Wiki, Taernopedia nie ma jakiś niezwykłych informacji żeby była "Must win", może ma kilka dodatkowych informacji, które nie są mi potrzebne.

Na ten temat można by długo się rozpisywać. Tylko jaki jest tego sens?
Gracze wolą tworzyć swoją własną stronę, niżeli uaktualniać Wiki pomimo tego że mają do tego prawo, tylko wystarczy napisać.

Pozdrawiam ŁesHores, miłego dnia, czy też miłej nocy w zależności kiedy to czytasz. :D

_________________
ŁesHores-Sh 124lvl
Gildia:Świnki Morskie

"Łes, po prostu Łes"


27 Lis 2019, o 18:24
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron