Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 Krótka dyskusja na temat 
Autor Wiadomość
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Post Re: Krótka dyskusja na temat
Oh Damo Serca Mego! Pozwólże mi rozwiać Twe wątpliwości a i złe myśli krążące po Twej stroskanej głowie! Nie mym celem było obciązanie Twych kilku pozostałych (co ze sromotą i smutkiem czytałem) zwojów, a jedynie wskazanie, że karać za domysły nie powinno się. Nie sposobna dopisywać za ludzi końcówki pewnych wyrazów tylko dlatego, że rymują się one! Zapewne z wielką radością tworzyłbym dalsze filmy ku uciesze jak stwierdzam czasami anonimowej publiczności, by wzbudzić w nich jeszcze większą radość a i szczęścia i relaksu im przysporzyć. Czasu jednak czasami takiemu prostemu człowiekowi, za jakiego się uważam - czasami brakuje! Nie brak mi humoru ani polotu, co nieskromnie przyznam, jednak tematów ściśle Taernijskich mi czasem brak, a w końcu mimo, że siedzę na swym drewnianym zydlu, tu na angielskiej ziemi, to jednak rozmawiamy o obszernym Universum Taernu i żarty na temat Borisa Johnsona niezbyt rozbawiłyby zgromadzoną tu gawiedź.

Zatem wczoraj próbowałem zasięgnąć języka, rozmówić się co tam w trawie piszczy.

Bezskutecznie.

Mam nadzieję, że już teraz lepiej mnie rozumiesz.

Damo, nie jednego pewnie serca,

kłaniam się w pas

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


14 Gru 2019, o 21:16
Profil ICQ WWW
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 20:07
Posty: 228
Podziękowano: 92 razy
Otrzymanych podziękowań: 162 razy
Post Re: Krótka dyskusja na temat
Sokrates napisał(a):
Przeglądając forum i natrafiając na Twoje posty, Gromak, widzę przed oczami postać Don Kichota walczącego z wiatrakami. Nie zauważasz tego, że Tych "wiatraków" nie da się pokonać? Z drugiej strony taki błędny rycerz (tego forum), obrońca ideału, sięgającego do absolutu na przekór rzeczywistości to szlachetna cecha.

Rycerzem może i kiedyś był, rzeczywiście. Teraz zamiast bronić swoich ideałów (jakiekolwiek by były) to wychodzi z osobistą dysputą a za argument bierze jakąś dziecinną wymówkę z odmianą, jakby to niby zupełnie inne znaczenie miał na myśli i jest zupełnie niewinny.
Jeśli był to kiedykolwiek rycerz to obecnie zostały po nim tylko resztki, a ich obraz w tym temacie.

_________________
piss.

https://www.youtube.com/watch?v=AN7ImRR6IHs



sub me


14 Gru 2019, o 21:37
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Post Re: Krótka dyskusja na temat
baloczi napisał(a):
Rycerzem może i kiedyś był, rzeczywiście.


Wiesz jak jest - lepiej być byłym niż niedoszłym rycerzem :)

Poza tym najwyraźniej miałem racje, że za cienki w uszach jesteś, żeby zrozumieć, że ten wątek nie jest spowodowany kneblem z wczoraj, a jeno moją opinią na temat podejścia kogoś, kto powinien bardziej "neutralnie" podchodzić do pewnych spraw.

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


14 Gru 2019, o 21:51
Profil ICQ WWW
Uczeń Simona

Rejestracja: 18 Kwi 2017, o 16:36
Posty: 49
Podziękowano: 27 razy
Otrzymanych podziękowań: 32 razy
Nick w grze: ExpolesT
Serwer: Tolnor
Post Re: Krótka dyskusja na temat
gromak napisał(a):
Ten wątek nie jest spowodowany kneblem z wczoraj, a jeno moją opinią na temat podejścia kogoś, kto powinien bardziej "neutralnie" podchodzić do pewnych spraw.


Też gromak: (11 Paź 2019, o 17:49) "To mój ostatni post na tym forum, bo nie mam zamiaru pisać w [tym] miejscu[...]"

_________________
Niepoprawny optymista


14 Gru 2019, o 22:22
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Post Re: Krótka dyskusja na temat
Euzen napisał(a):

Też gromak: (11 Paź 2019, o 17:49) "To mój ostatni post na tym forum, bo nie mam zamiaru pisać w [tym] miejscu[...]"


A następny i kolejne czytałeś czy jak już nie wiesz jak ugryźć to wyrywasz kawałek z ogólnego tematu?

W takich momentach tęsknię za Szymdaro ;)

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


14 Gru 2019, o 22:31
Profil ICQ WWW
Uczeń Simona

Rejestracja: 18 Kwi 2017, o 16:36
Posty: 49
Podziękowano: 27 razy
Otrzymanych podziękowań: 32 razy
Nick w grze: ExpolesT
Serwer: Tolnor
Post Re: Krótka dyskusja na temat
gromak napisał(a):
Euzen napisał(a):

Też gromak: (11 Paź 2019, o 17:49) "To mój ostatni post na tym forum, bo nie mam zamiaru pisać w [tym] miejscu[...]"


A następny i kolejne czytałeś czy jak już nie wiesz jak ugryźć to wyrywasz kawałek z ogólnego tematu?

W takich momentach tęsknię za Szymdaro ;)


Ymm stwierdziłem że nie ma sensu przebijać się jakimikolwiek argumentami przez Twoje ego i wiadomo mój "Post nie miał i nie ma zamiaru żalić się na temat" Twojej osoby, ale dobrze skoro tak bardzo chcesz konstruktywnej odpowiedzi to Ci to dam, jak mniemam skutecznie łechtając w ten sposób Twoją próżność.

Stwierdziłeś:
gromak napisał(a):
@Sokrates ale Don Kichot wierzył w to, że potrafi zmienić świat. Ja też wierzę, że może pewnego dnia zasady i sposób moderacji w końcu ulegnie zmianie, niespecjalnie przejmuję się tymi, którzy uważają, że za dopisywanie brakujących i nieistniejących końcówek rymów należy kogoś karać. Tylko i aż tyle.


Nie wiem jak tam z moderacją w czasach don kichota było ( :P ) ale wiem tyle, że był szaleńcem, który WYOBRAŻAŁ sobie że jest wspaniały, tak też w swojej imaginacji stworzył olbrzymy, które w rzeczywistości były wiatrakami. Niestety ale przegrał tę walkę (coraz więcej wspólnego macie .. co?). Po przegranej wrócił do domu i chciał kolejnych walk, tylko że w przeciwieństwie do Ciebie w końcu zrozumiał, że to były jego wymysły po czym zmarł.

Mam nadzieję, że po przejrzeniu na oczy Ty nie skończysz tak tragicznie :p
Edit:
gromak napisał(a):

A następny i kolejne czytałeś czy jak już nie wiesz jak ugryźć to wyrywasz kawałek z ogólnego tematu?


Czytam forum raczej codziennie więc nie umknęły mi raczej Twoje 'ostatnie' posty

_________________
Niepoprawny optymista


14 Gru 2019, o 22:51

Podziękowali: Sokrates (14 Gru 2019, o 23:00)
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Post Re: Krótka dyskusja na temat
Prawdę mówiąc, po przeczytaniu postów, między innymi osób, które uważam za "konkretne" muszę uznać, że chyba jednak moje stąpanie po granicy, wczorajszego wieczoru było niezbyt wyszukane. Ludzi czasami trzeba posłuchać. Pozdrawiam

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


14 Gru 2019, o 23:15
Profil ICQ WWW
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 28 Paź 2019, o 19:54
Posty: 16
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: DamaSerca
Serwer: Tolnor
Post Re: Krótka dyskusja na temat
Gromak porzuciłeś swoją twórczość więc ja napisałam w podzięce za te wszystkie twoje twory na forum małą balladę. Miłego czytania.

Naiwności niezbadana, potężna z ciebie siła że szponami Inkwizycje pochwyciłaś. Ten słuszny mężczyzna myślał że wiele ukrywa i na niczym mu nie zbywa. O, słodka naiwności zawiodłaś tego bohatera kując prawdą o nim wszystkim w oczy. Inkwizycja niechcący się wygadał że słabości swoje ma. Konika ma na punkcie inteligencji i wzorując się na swoim idolu Kichocie, walczy z demonami nie do końca drewnianymi. Bo takie już mamy forum gdzie Inkwizycja rzuca morałami by "cham" i "buc" się poczuwali do czytania między wierszami. Jeden przez to schował się do szafy by stłumić jęk o morałach Inkwizycji wełnianymi szalikami lecz Inkwizycja dzielny człowiek tym się nie przejmuje i ciągle poluje na czarownice, nie tylko w swojej głowie. Korzystając z okazji prostuje innym zwoje w męce i cierpieniu, by trzaskania usłyszeć symfonię. Inkwizycja taki forumowy Kichot walcząc z demonami zaczyna uświadamia sobie że siedzi na osiołku.


15 Gru 2019, o 10:10
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Re: Krótka dyskusja na temat
gromak napisał(a):

W takich momentach tęsknię za Szymdaro ;)


Dzięki Ci rycerzu za miłe słowa, o lepszą moderację walczący, niech toczy się tu bez nienawiści rozmowa i zniknie zeń charakter drwiący. Sposobność ku gwarzeniu, przy jednoczesnym złocistym trunkiem się raczeniu, rychło nadarzyć się może, gdy Waćpan w pokorze, wrocławskie ziemie odwiedzić raczy, ku uciesze pospólstwa i bogaczy.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


15 Gru 2019, o 12:01

Podziękowali: 3 Glasnix (16 Gru 2019, o 08:48), Kulawy (15 Gru 2019, o 13:24), Laman (16 Gru 2019, o 20:50)
Profil WWW
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Sty 2012, o 15:15
Posty: 79
Miejscowość: Wiesenbach [DE]
Podziękowano: 67 razy
Otrzymanych podziękowań: 27 razy
Nick w grze: NacpionyRob
Serwer: Tolnor
Post Re: Krótka dyskusja na temat
gromak Ty to jestes jak swieta :-)
Pojawiasz sie i znikasz. Wszem i wobec zaprawde powiadam,jestes Ty utrapionym glosem wolajacych o sprawiedliwosc.

_________________
”Est Solarus Oth Mithas”

Nick: NacpionyRob
Gildia: WiecznyChillout
Poziom: 60+

Spoiler:


16 Gru 2019, o 19:17
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron