Odpowiedz  [ 353 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 36  Następna
 Serwer HC 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2018, o 11:20
Posty: 52
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Nick w grze: Pawlinczi
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
@Szymdaro

Serwer HC to bardzo mała społeczność, każdy zna każdego. Dlatego wiem, jaki będzie wynik, kto ładuje plate, kto ma pełne depo, kto jest za mergiem, a kto nie. 90% graczy HC jest za mergiem. 90% graczy HC nie byłoby za mergiem, gdybyśmy mogli bić bossów beirn.

Bijemy bossy beirn na serwerze? Od ostatnich zmian, czyli jakieś pół roku temu, padł 1 lugus i 1 kanar. Dwa lugusy okazały się porażką, w 1rundzie zgineło kilka osób. Jeden lugus się udał tylko dlatego, że ludzie poszli na niego, bo Sokół napisał że będą zwroty do 7 Stycznia.

Każdy ma takie same eq, aktualnie jest 400 rarów z maheta na samym tolnor. Ok, fakt, ubranych w full eq jest ok. 150 osób, czyli wystarczająco, żeby mieć wrażenie, że każdy.
Na turkach to widać bardzo wyraźnie.
Oraz na oro na stoku czy w lochach.

Wiem, że zagraniczne serwery święcą pustkami, bo mam znajomych, którzy tam grają.

Statystyki pokazują to, że na dwóch serwerach złączonych z pięciu nadal grają ludzie, ale patrząc na to, że lagi ustają już na Tolnor - gra ich co raz mniej.

Gdyby ekipa nie chciała merga, to nie byłby on głównym tematem dzisiejszego spotkania i nie dotyczyłyby go 99% zadawanych pytań.


13 Sty 2020, o 23:50

Podziękowali: Pan Fasola (14 Sty 2020, o 20:25)
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 21 Lis 2017, o 16:00
Posty: 46
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Nick w grze: NavX
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
ElCApone napisał(a):
Udzielę się z trzeciej osoby nie pytanych bo jak zawsze ekipa ma zamiar podjąć decyzje bez pytania (czyt merge duneb do Larkas=tolnor). Jak to jest w logice tego pomysłu by serwer który nie ma ani składu ani jakiegokolwiek podejścia do normalnego serwera by to łączyć??? Przecież wiadome są zasady jednego i drugiego serwera. Nie wiem jak to widzicie ale no dla mnie to jest dość duża dysproporcja zasad i nierówności. Gdziekolwiek by nie trafił serwer HC to biorąc pod uwagę jego sytuacje DROP 3x i wendy champy itp. jest to po prostu mocno niesprawiedliwe by takie postacie, czy nie daj jeszcze z czymkolwiek w dp przechodziły na normalny serwer. Gdzie Cena takiej Lawiny na Ostrol (jak się nie mylę) to 40kk. No sorry ale komuś deska rozdzielcza na łeb padła i odstawia cuda. No i jak widać gracz który "rzekomo" (rzekomo bo skąd ja to mam wiedzieć :lol: ) zakupił platyny za 21tyś pln też ma swoje zdanie na ten temat... to tak trochę od ekipy kopniak w krocz. Już chciałem ten temat poruszyć jak widziałem tylko rozmowy na temat merage….taki serwer jedynie z czym można połączyć to z innym (europejskim???) co funkcjonuje na takich samych zasadach.


Każdy kto jest przeciwny łączeniu serwera z normalnym przytacza jako argument DROP X3, tylko co z tego że mamy DROP X3 jeżeli pada na naszym serwerze znacznie mniej bossów niż na normalu? Na tolnor spadają po 3-4 epiki DZIENNIE, u nas to cud jak spadnie jeden na miesiąc. Do tego nikt nie zauważa ile w drodze do zdobycia tego legendarnego "depo pełnego rarów" trzeba stracić, dla przykładu kiedy ostatnim razem biłem straż lugusa w lochu straciłem 72kk expa i 3 itemy ulepszone na +9, dla was jest to nie do pomyślenia, już nie wspomnę o tym że czempion był pusty. Gdy już wspomniałem o straży, na Ostrol i Tolnor bijecie się o nie nawet po parę godzin, u nas nie ma kto ich bić i stoją sobie nieruszone od resetu do resetu. Więc DROP X3 w przypadku gdy ilość zabijanych bossów i czempionów jest znacznie mniejsza nie wiele zmienia. Czy myślisz że garstka graczy jaka gra na hc jest w stanie zaburzyć rynek myślę że tutaj ani trochę nie przeginam pisząc 100 razy większy? To jak skomentujesz event świąteczny po którym to na normalu macie depa zapchane mięskiem, eskami i innymi tego typu przedmiotami?

_________________
Rycerz 140lvl [ON]


14 Sty 2020, o 00:01
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 8 Kwi 2017, o 18:22
Posty: 56
Podziękowano: 51 razy
Otrzymanych podziękowań: 77 razy
Nick w grze: KiedysWroce
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Ale tutaj była mowa o wendzie, setach na 50 itp. O tym nie wspomniałeś, że sety na 50 u was są prawie nic nie warte podobnie pewnie jak lawina. Do tego również przydałoby się wspomnieć o częściach na selene, których pewnie macie tysiące w depozytach, bo nie latacie selen. Nie wyobrażam Sobie, żeby na normalny serwer z dnia na dzień wpadło kilka tysięcy części na selene. Na ostlor ręka jest warta ~1kk, wy pewnie wyrzucacie takie na ziemie jak wam brakuje miejsca w depo na lawinke


14 Sty 2020, o 00:07
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 5 Sie 2018, o 14:53
Posty: 7
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Wrzoniu
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Ta miejsca w depo już nie mam, muszę lawiny na eski topić i eski wyrzucać bo przecież na HC 3x drop idziesz 70x draugula pod rząd z 1 petem i nic nie dropisz bo przecież 3x drop HC DEPO PEŁNE RARÓW


14 Sty 2020, o 00:11
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2018, o 11:20
Posty: 52
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Nick w grze: Pawlinczi
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
RusekLeczy napisał(a):
Ale tutaj była mowa o wendzie, setach na 50 itp. O tym nie wspomniałeś, że sety na 50 u was są prawie nic nie warte podobnie pewnie jak lawina. Do tego również przydałoby się wspomnieć o częściach na selene, których pewnie macie tysiące w depozytach, bo nie latacie selen. Nie wyobrażam Sobie, żeby na normalny serwer z dnia na dzień wpadło kilka tysięcy części na selene. Na ostlor ręka jest warta ~1kk, wy pewnie wyrzucacie takie na ziemie jak wam brakuje miejsca w depo na lawinke


Nie przyznają Ci tego, ale masz rację. Na serwerze hc zaczeło grać mnóstwo osób, ciężko znaleźć osobę, która tu nie grała i wszystkie postacie tych osób, ich ekwipunek oraz depozyty zostaną przeniesione na Ostlor. Na bank zrujnuje wam to gospodarkę.


14 Sty 2020, o 00:13

Podziękowali: Pan Fasola (14 Sty 2020, o 20:25)
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 21 Lis 2017, o 16:00
Posty: 46
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Nick w grze: NavX
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
RusekLeczy napisał(a):
Ale tutaj była mowa o wendzie, setach na 50 itp. O tym nie wspomniałeś, że sety na 50 u was są prawie nic nie warte podobnie pewnie jak lawina. Do tego również przydałoby się wspomnieć o częściach na selene, których pewnie macie tysiące w depozytach, bo nie latacie selen. Nie wyobrażam Sobie, żeby na normalny serwer z dnia na dzień wpadło kilka tysięcy części na selene. Na ostlor ręka jest warta ~1kk, wy pewnie wyrzucacie takie na ziemie jak wam brakuje miejsca w depo na lawinke


Tak jak wspomniałem dużo mniej osób, dużo mniej itemów, nie jest ich wcale tak dużo u nas na rynku jak każdy sądzi i zgaduje że nawet mniej niż u was. Części na selene? A czy ich drop mamy zwiększony? Zdobywaliśmy je tak samo jak wy więc nie rozumiem dlaczego wspominasz tutaj wejściówki na bossa którego nie z naszej winy nie możemy farmic, może handlujesz tym i cena by trochę spadła? A twoja lawinka to nawet na hc rzadko widywany drop i w ostatnim czasie na handlu widziałem zaledwie jedną, załóż postać spróbuj coś kupić to się przekonasz ;)

_________________
Rycerz 140lvl [ON]


14 Sty 2020, o 00:15

Podziękowali: Ich Bin Plox (14 Sty 2020, o 16:12)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2014, o 00:22
Posty: 95
Miejscowość: Mokotów
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 148 razy
Nick w grze: Postrach
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
To jak już was połączą, bo wiadomo że to się stanie, proponuje zmniejszyć czas czempow do kilku minut bo sety i tak juz stracą na wartości, dobry pomysł postawić bezludny serwer żeby kilkadziesiat osob wyfarmiło sety z czempow przez kilka lat,za którymi nikt nie lata i stoją wolne, gromadząc pierdyriald setów w depo (fajnie sie tam skinujecie z setów na 100xd) a następnie połączyć go z serwerem gdzie gra tysiące osób, jest rywalizacja w lataniu za czempami i ubieraniu sie w te sety, ale co ja tam moge wiedzieć.

ps. ile tam wam secików wpadło podczas powiększonego droprate secików na 100lv x6, przez kilka tygodni?

"90% graczy HC jest za mergiem. 90% graczy HC nie byłoby za mergiem, gdybyśmy mogli bić bossów beirn" ~ Czyli jak rozumiem, 90% graczy hc to dwie gildie, które chcą mieć gre na wyłączność, dominując (JESZCZE BARDZIEJ) inne osoby, zaczynające gre/słabo się rozwijające?

Padł tam argumencik że nikt nowy nie gra na hc, nikt tam nie rozpoczyna gry, tak tylko dodam że na każdym serwerze tak jest, dochodzą nowe postacie-ale to są czyjeś alty^^ No chyba że mówimy o tych co się zawiesili na 50lv, tworząc co chwile nowe postacie i nie przekraczając bariery midlv. Tak to już jest, że gra początkowo przyciąga dużo odbiorców, serwery się przepełniają, trzeba tworzyć nowe, jednak po kilku latach graczy ubywa, i przymusowy jest merge, licze że na br będzie reklamka i będzie "coś" co na nowo przyciągnie graczy, wiem że hc działa na innych zasadach niż normalny serwer, ale niestety okazał się niewypałem i teraz na wszystkie sposoby administracja stara się to zmienić :]

_________________
https://www.youtube.com/c/Pogrro
140Lv VD Tolnor ~ Pogrro
140Lv MO Tolnor ~ Postrach


https://prnt.sc/qns0gv - 2,8k mięsek / 3,1k prestiżu w 24h.

Image


14 Sty 2020, o 00:25
Profil WWW
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sty 2011, o 02:24
Posty: 471
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 63 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
CzaRus napisał(a):
To jak już was połączą, bo wiadomo że to się stanie, proponuje zmniejszyć czas czempow do kilku minut bo sety i tak juz stracą na wartości, dobry pomysł postawić bezludny serwer żeby kilkadziesiat osob wyfarmiło sety z czempow przez kilka lat,za którymi nikt nie lata i stoją wolne, gromadząc pierdyriald setów w depo (fajnie sie tam skinujecie z setów na 100xd) a następnie połączyć go z serwerem gdzie gra tysiące osób, jest rywalizacja w lataniu za czempami i ubieraniu sie w te sety, ale co ja tam moge wiedzieć.

tak jak kiedys sety na 50lvl, tak i te na 100lvl sa juz przezytkiem. Jedynie alty sa w nie ubieranie. Kazdy kto zaklada set na glownej postaci, nie wie co czyni:).
Poza tym sety juz sa warte mniej niz ich naprawa, w cenie trzymaja sie tylko te idace na skiny.

_________________
Kumple


14 Sty 2020, o 00:27
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 28 Lis 2019, o 15:52
Posty: 29
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Nick w grze: Elektorr
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
RusekLeczy napisał(a):
Ale tutaj była mowa o wendzie, setach na 50 itp. O tym nie wspomniałeś, że sety na 50 u was są prawie nic nie warte podobnie pewnie jak lawina. Do tego również przydałoby się wspomnieć o częściach na selene, których pewnie macie tysiące w depozytach, bo nie latacie selen. Nie wyobrażam Sobie, żeby na normalny serwer z dnia na dzień wpadło kilka tysięcy części na selene. Na ostlor ręka jest warta ~1kk, wy pewnie wyrzucacie takie na ziemie jak wam brakuje miejsca w depo na lawinke


Dokładnie.
Wkraczacie na serwer i macie chociaż by po jednym komplecie setów na 50lvl... już jesteście ustawieni odpowiednio. Jak mówisz tak jest z magicznym wendem i jego eq. Mniejsza społeczność, resp wenda taki sam... wszystko mówi samo za siebie, magiczną barierę przebija fakt dropu 3x. Grając na HC (tak grałem) można się tam ubrać za grosze. Na normalnym serwerze taką kwotę jaką przeznaczyłem na HC by mi nie starczyła do 35lvl.
Aqua też może mieć magiczne skutki na tym serwerze ale nie wiem jak to jest tam z dostępnością rarów z tego bossa ponieważ tam nie gram. Ale u nas Spodnie fiz też mają swoją cene.
Jeżeli na Tolnor spadają 3-4 epiki dziennie, to może tam znajdę szansę by wydropić pierwszego epika od 7-8lat? Śmieszne i faktycznie może zdarzyć się to raz czy w dwa dni ale wątpię by takie bajki istniały bo w tym tempie epiki w 2msc chodziły by po 100kk :D. No i to że u was spada mniej epików jest oczywiste ale też jest mniej graczy co ubiera te epiki. Więc biorąc pod uwagę ilość graczy/częstotliwość dropu - pewnie jesteście nadal na plusie.

NavX napisał(a):
Do tego nikt nie zauważa ile w drodze do zdobycia tego legendarnego "depo pełnego rarów" trzeba stracić, dla przykładu kiedy ostatnim razem biłem straż lugusa w lochu straciłem 72kk expa i 3 itemy ulepszone na +9, dla was jest to nie do pomyślenia, już nie wspomnę o tym że czempion był pusty.



Co do straży fakt - zbrojek nie macie pewnie za wiele bo sama straż/kowal są ryzykowne. Ale reszta części setów na 100lvl również są możliwie dostępne.
I piszczenie o straty to tak trochę non sens - sami się pisaliście na ten serwer więc czemu by tu ubolewać nad jego mechaniką. Nikt nie zmusza by tam grać... w końcu to HC. A to że padłeś na straży to jest właśnie ryzyko tego serwera. Jedynie co możecie to czekać za zmianami a nie robić samobójcze rajdy by udowodnić nam ile to nie tracisz.


14 Sty 2020, o 00:30
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 21 Lis 2017, o 16:00
Posty: 46
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Nick w grze: NavX
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
@CzaRus

Tak jak już wyżej napisałem, nikt nie ma niewiadomo jakich zapasów setów na 50 a co tu mówić o 100, sety na 50 często przepadały przy zgonach bo na 50 ciężko raczej o jakąś wyższa przeżywalność, w takim wypadku trzeba ubrać nowy Item i "zapasów" ubywa. Kompletne sety na 100 ma na sobie zaledwie kilka osób a w depo to może jakieś pozostałości z małą ilość gwiazdek. Ich ilość na waszym serwerze jak już wcześniej wspomniałem jest zapewne większa, u nas większość czempionów po prostu znika bez ubicia, bo nie ma kogoś komu by się chciało latać za tym całą noc, gdyż jest to nieopłacalne. Zapasy takich przedmiotów w depo to mi wykreowany przez takie osoby jak ty, nie wiem czy bardziej z zazdrości czy może niewiedzy. Wspomniałeś o dominowania serwera przez kilka gildii, a czy u was na początku nie było tak że niektóre gildie blokowały wstęp na tę hlvl bossy aby sprzedawać rarki za spore kwoty?

_________________
Rycerz 140lvl [ON]


14 Sty 2020, o 00:40
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 353 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 36  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 35 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron