Odpowiedz  [ 155 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna
 Dysharmonia - bb < mo na Tarulu i Mahecie - prośba o staty 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 25 Paź 2015, o 18:08
Posty: 42
Podziękowano: 48 razy
Otrzymanych podziękowań: 32 razy
Nick w grze: Linfour
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dysharmonia - bb < mo na Tarulu i Mahecie - prośba o sta
Problem jest, dysproporcja pomiedzy profesjami jest, ale jak czytam, że ubrany, wyexpiony i ulepszony brb ma problem z mahetem to mam wrażenie że gramy w inną grę. Czyszczenie grupek idzie z brb dobrze, ze średnimi czy słabszymi brb na salę docierałem z bufem w okolicach godziny, z tymi lepszymi nawet 1h 10 minut. W maheta i tarula brb ma dmg niemal 2xwiekszy od mo, obstawe na tarulu kosi aż miło.

Skóra jest problemem, brak obszarówki w stosunku do mo jest problemem zwłaszcza że moby posiadają korzenie, ale w żadnym razie barbarzyńca nie jest tak zły jak go tu niektórzy przedstawiają.


18 Gru 2019, o 19:58
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 20 Lut 2018, o 14:44
Posty: 24
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Bestiaa
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dysharmonia - bb < mo na Tarulu i Mahecie - prośba o sta
Mówimy o całej Instancji, nie o samym Mahecie. Obstawę kosi w 2/3 Rundy Moba, gdzie Mo w tym Czasie 2/3 sprzątnie. Dysproporcja jest, ja nie mówię, że są potrzebne Bóg wie jakie zmiany. Chodzi mi o to, że są potrzebne, a nie jak wypowiedzi pewnych Magów, którym się to nie podoba i tyle.


18 Gru 2019, o 20:17
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 25 Paź 2015, o 18:08
Posty: 42
Podziękowano: 48 razy
Otrzymanych podziękowań: 32 razy
Nick w grze: Linfour
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dysharmonia - bb < mo na Tarulu i Mahecie - prośba o sta
Zabicie MO z MO to czasem kwestia kilku rund, brb każdego moba z wyjątkiem brb zabija szybciej. Jeżeli dostaje korzenie to faktycznie ten czas nie wydłuża. Z czyszczeniem też problemów nie ma, kazdego moba jest w stanie zdjąć na runde, nie skasuje 2sh w runde jak mo ale ten czas nadgania na bosach.

Może i jestem w błędzie, ale po statystykach widać różnice w ilości i % ubijalności obu bosów zależnie od serwerów, większość brb wypowiadających się tutaj gra na Ostlor.
Może problemy z wyjściami i ubijaniem leży w pewnym stopniu w taktykach i upodobaniach graczy na danym serwerze?

I żeby była jasność - nie atakuje Ostloru, nie podważam taktych ANI NIE NIWELUJE PROBLEMU. Problem z samą profesją jest, ale gracze swój udział też w tych statystykach mają.


18 Gru 2019, o 20:32
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 18 Lip 2016, o 22:52
Posty: 10
Podziękowano: 15 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Nick w grze: Panshedzik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dysharmonia - bb < mo na Tarulu i Mahecie - prośba o sta
Dla tych co maja orzeszek zamiast mózgu radzę przeczytać temat (bb < mo na TARULU I MAHECIE). Jeżeli bb który bije dużo więcej od średniego mośka który biega tam prawie codziennie, ma problem żeby iść na tarula, chyba że go znajomi zabiorą to raczej nie chodzi o to że barba bije tam mniej jak na lugusie bo dmg jest przecież porównywalny. Co do "mentalności" graczy...
Jak dziecko spadnie z drzewa i złamie nogę to następnym razem 10 razy się zastanowi zanim wejdzie na to drzewo ponownie :roll: :roll:


18 Gru 2019, o 22:32
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 7 Maj 2018, o 18:05
Posty: 33
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dysharmonia - bb < mo na Tarulu i Mahecie - prośba o sta
Bestiaaa napisał(a):
Rockyy, czy Ty naprawdę uważasz, że ten Temat powstał bo tak się komuś podoba? Statystyki z Bloga pokazały jak jest. Ja grając Barbą nie mogę się załapać na tą Instę, a już idąc tam widać to w Statystykach jaka jest skuteczność zabijania przez Barbów i MO. I nie, to nie jest wina tego, że moja Postać jest słaba, znam także dużo lepszych od siebie i z rozmowy z nimi jestem w stanie wywnioskować, że mają te same Problemy. Skuteczność zabijania, Czas spędzony na Inście, Slot... Po Twoich wpisach zgaduję, że grasz MO i nie chcesz widzieć problemu bo wtedy Barby też byłyby brany tam i Tobie, jak i paru innym jest to pewnie nie na Rękę. Trzeba podejść do tego objektywnie i chcieć zauważyć Problem. Jeżeli Problem nie zostałby rozwiązany, to załóżmy, że każdy Barba, który nie
może pójść tam swoją Profesją założyłby sobie MO i automarycznie inne MO mieliby mniej wolnych Slotów, chyba logiczne... Jeżeli chodzi o to, to wyjdzie na to samo, więc nie widzę przeciwstawień, dlaczego pewne zmiany nie miałyby zostać wprowadzone.

Fakt,gram MO a gralem druidem,barbą tez gralem trochę aczkolwiek do beirn to nie doszedlem nim.Jednak,czy ja napisalem,że bb nie wymaga zmian?na moje wymaga,jednak dobrze przemyślanych.Nawiązując do insty tarula,uważam,że samo usunięcie korzeni z tej insty by zrównało wyniki barbów i MO(biorąc pod korektę,że MO jest z 3x więcej niż barbów :lol: )


19 Gru 2019, o 11:40
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 7 Maj 2018, o 18:05
Posty: 33
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dysharmonia - bb < mo na Tarulu i Mahecie - prośba o sta
CzaRus napisał(a):
Pojawił się blog ze statystykami - wystarczył moment zeby jakis barbur sie splakal w tym temacie :lol: i z tego co czytam to chyba przezywalnosc na tej inscie wynika tylko i wylacznie od dmg w party, reszta moze miec eq do htagi, nie?

W sumie przeciek tych statystyk tylko przeszkodzi barba chodzenie na tą instancje, poniewaz jeszcze bardziej ludzie nie beda chcieli brac barby przez te staty (eh ta mentalność) także gratulacje, powoli sie sami eliminujecie(czyj to byl pomysl?).

btw. zastanawiam sie, dlaczego jest 3 debuferów w grze, z czego jeden nie musi w ogole konkurować z pozostałymi (coś poszło nie tak? :D)

No zdecydowanie coś poszło w złą strone :D


19 Gru 2019, o 11:44
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 2 Cze 2018, o 00:57
Posty: 4
Podziękowano: 123 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Nick w grze: CragKurhack
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dysharmonia - bb < mo na Tarulu i Mahecie - prośba o sta
Trochę zofftopuję i nawiążę do ogólnego balansu - no właśnie sheedem niby tak mało ludzi gra, a tu proszę 100% prawie obecności na tej inście(pewnie jak i na każdej innej hlvl). Widać obecność aktywnie grającego inżyniera tą profesją zrobiła swoje i "idealnie" ją zbalansował. Mam nadzieję, że teraz każda profesja ma swojego "opiekuna" i coś będzie się działo w tym kierunku. I to szybciej niż typowym "taernowskim tempem", czyli trzeba spamować o jednym cały rok, żeby potem po roku weszła zmiana. Męczmy tych z góry, bo jak wypuszczą Broken Ranks i pojawią się nowi gracze, którzy będą mieli coś w głowie to pewnie zobaczą po kilku dniach/tygodniach(?) gry, że coś z tym balansem jest nie tak!


19 Gru 2019, o 12:21
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 16 Lip 2015, o 12:35
Posty: 41
Miejscowość: Łesos
Podziękowano: 31 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dysharmonia - bb < mo na Tarulu i Mahecie - prośba o sta
Szakti napisał(a):
Widać obecność aktywnie grającego inżyniera tą profesją zrobiła swoje i "idealnie" ją zbalansował.


Tu się mylisz, jako osoba grająca Sheedem, bym pozmieniał kilka statystyk/umiejętności dla większego "Balansu" ^^ tutaj można jeszcze sporo zmienić i z tego co mi wiadomo Sheed od samego początku miał umiejętności jakie miał (a to że nie została rozdzielona szpila łuka i vd w tym tez i trucie, trudno by było zachować balans w grze, bo przecież w pt na trzech debufferów to by było zbyt OP), więc to nie jest wina inżyniera, to jest tylko twój marny wymysł który sobie wymyśliłeś, a może to jakieś marne tłumaczenie tego, że dwie inne profesje mają powielające się umiejętności, każdy ma prawo do pisania.

Jeden może pisać lepiej, drugi gorzej, a trzeci piszę już całkowite głupoty, aby tylko coś napisać.

_________________
ŁesHores-Sh 124lvl
Gildia:Świnki Morskie

"Łes, po prostu Łes"


19 Gru 2019, o 17:55
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 18 Lip 2016, o 22:52
Posty: 10
Podziękowano: 15 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Nick w grze: Panshedzik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dysharmonia - bb < mo na Tarulu i Mahecie - prośba o sta
Szakti napisał(a):
Trochę zofftopuję i nawiążę do ogólnego balansu - no właśnie sheedem niby tak mało ludzi gra, a tu proszę 100% prawie obecności na tej inście(pewnie jak i na każdej innej hlvl). Widać obecność aktywnie grającego inżyniera tą profesją zrobiła swoje i "idealnie" ją zbalansował. Mam nadzieję, że teraz każda profesja ma swojego "opiekuna" i coś będzie się działo w tym kierunku. I to szybciej niż typowym "taernowskim tempem", czyli trzeba spamować o jednym cały rok, żeby potem po roku weszła zmiana. Męczmy tych z góry, bo jak wypuszczą Broken Ranks i pojawią się nowi gracze, którzy będą mieli coś w głowie to pewnie zobaczą po kilku dniach/tygodniach(?) gry, że coś z tym balansem jest nie tak!




Tak mało osób gra sheedem bo zanim ten sh sie wyexpi i rozwinie to takiego stopnia że będzie mógł biegać na tą inste już się podda i zrobi nową postać bo do 120 ma gorzej niż nawet mosiek :|


21 Gru 2019, o 19:33
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2013, o 15:13
Posty: 139
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 134 razy
Nick w grze: Kaladin
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dysharmonia - bb < mo na Tarulu i Mahecie - prośba o sta
Cytuj:
Tak mało osób gra sheedem bo zanim ten sh sie wyexpi i rozwinie to takiego stopnia że będzie mógł biegać na tą inste już się podda i zrobi nową postać bo do 120 ma gorzej niż nawet mosiek


Sheed ze 114 poziomem którego znam ma ponad 60 moran i 180 lugusów nie mając nawet cierpów, tymczasem ubrany vd 120 ze wszystkim prócz Miłości nie będzie brany na morkę bo... nie ma Miłości :lol: .

Ale żyj dalej w swoim świecie, nie zabraniam ; po prostu nie pisz, że szid przed 120 nie jest nigdzie brany, bo to wierutne kłamstwo.

_________________
For what shall it profit a man, if he shall gain the whole world, and lose his own soul?


21 Gru 2019, o 19:53
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 155 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 44 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron