Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 Podmiana forum 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 18 Kwi 2017, o 16:36
Posty: 49
Podziękowano: 27 razy
Otrzymanych podziękowań: 32 razy
Nick w grze: ExpolesT
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Podmiana forum
@Szymdaro
@desacred

To ja Wam może przybliże jak (nie)skutecznie mogłobu działać informowanie przez e-maila.
Myślę że większość graczy ma do hmm 18lat? Wątpię żeby chociaż część z nich sprawdzało maila regularnie (chyba że akurat trzeba potwierdzić założenie konta na "czymś").

Przykład z wczoraj.. zalogowałem na pocztę żeby potwierdzić założenie konta (miło pograć bez ddosow), i co widzę? Kilkanaście/dziesiąt wiadomości z taernu w tym takie sprzed kilku lat .. nawet nie otwarte, bo w sumie nawet nie wiedziałem że odpowiedzi z supportu wysyłane są również na e-maila.

Jaki w takim razie jest sens żeby zasmiecac skrzynki pocztowe graczy "blogami/eventami/czymkolwiek z taernu"

Zgodzę się z Szymdaro że informacje o eventach/wydarzeniach powinny być wyświetlane w menu wyboru postaci, takim sposobem trafiłoby to do każdego

_________________
Niepoprawny optymista


29 Paź 2019, o 21:46
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Paź 2019, o 15:55
Posty: 22
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Nick w grze: Razenas
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Podmiana forum
No to masz dla młodych graczy fb i bloga.

Ja korzystam obecnie z 6 mailów i gdyby jakimś cudem zaczęły przychodzić sensowne wiadomości z taerna to bym się zdziwił i musiał organizować jakieś przekazywanie wiadomości na mój "sensowny mail".

W każdym razie myślę, że to nie problem aby zacząć korzystać z takich wiadomości.

Lepiej mieć taką informację niż czekać na bloga z jakimś info albo liczyć, że na forum ktoś wrzuci liste zmian.

_________________
Jeśli biorę udział w jakiejś dyskusji i mam rację to mi to wystarcza. Nawet jeśli o drugiej stronie jest cały tłum. Bo wiadomo, że liczy się jakość, a nie ilość. A lvl i godziny spędzone w grze nie robią na mnie wrażenia.


29 Paź 2019, o 21:59
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lut 2015, o 21:41
Posty: 331
Podziękowano: 91 razy
Otrzymanych podziękowań: 621 razy
Nick w grze: Dantalion
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Podmiana forum
Dzięki za kolejne sugestie ;) Wiadomo, system informowania mailami np. o eventach jest wykorzystywany w bardzo wielu produkcjach. Ma to swoje plusy i minusy, o których wspomnieliście. Mi osobiście nigdy nie przeszkadzały maile z gier, w które stosunkowo aktywnie pogrywałem (nawet się przydawały). Oczywiście nie każdy oceni to pozytywnie. Niemniej jednak sprawę mogę poddać pod dyskusję.

Co do mrugania aktualności, to Drygu sprawdza na ile jest to możliwe na obecnej wersji gry.

Popup w panelu wyboru postaci można wykorzystać w inny sposób - choćby tak, jak napisał Szymdaro. Pytanie czy nie jest też tak, że wiele osób po prostu pomija ten komunikat. Nie chodzi mi tu aż tak o stałych, regularnych graczy. Z drugiej strony, gdyby udało się zrobić "migającą ikonkę" aktualności, to problem by się niejako rozwiązał (przynajmniej w mojej opinii). Ale w razie czego dobrze mieć kilka opcji w zapasie.

@Razena listę zmian wrzucam i będę dorzucał do aktualności. Powoli zaczynają odżywać (względem poprzedniego stanu) ;)


30 Paź 2019, o 23:44
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron