Odpowiedz  [ 95 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna
 Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D 
Autor Wiadomość
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
No i do tego właśnie odniosłem się w tym wywiadzie. Z 40 minutowego wywiadu oraz nowego trailera BrokenRanks na forum jest tylko i wyłącznie temat o tym jak uraziłem Avada ;) A powiedziałem tylko, że gdy, jako twórcy gry, wchodzimy na forum i czytamy jego posty to odechciewa nam się w tych tematach pisać. Wymienianie konkretnego nicka może nie było najlepszym pomysłem, ale przynajmniej wiecie, że czytam forum ;)

To nie jest tak, że Avad zawsze tylko trolluje, często przekazuje również cenny feedback. Jednak bardzo często jego posty mają na celu tylko i wyłącznie zrobienie jak największej zadymy. To samo tyczy się obecnego tu Gromaka. Jak chce to piszę bardzo rzeczowe i wnoszące dużo do dyskusji posty. Natomiast jego zamiłowaniem jest również bardzo obszerne i wymyślne pojeżdżanie po nas (twórcach) i ekpie gry. Tak jak wspomniał wyżej siemaelo320 obydwoje balansują na krawędzi krytyki konstruktywnej i burzącej. Burzącą widzimy włąśnie kilka postów wyżej u gromaka. Tekst na 2,5 tysiąca znaków, w którym tak naprawe jest sama szydera i wmawianie mi czegoś czego nie powiedziałem.

Oczekujecie od nas słusznie żebyśmy jak najszybciej zrobili BrokenRanks. Dlatego ostatnio wprowadzamy do 2d tylko krytyczne poprawki. Jesteśmy już na ostatniej prostej. Każda zmiana w 2d to kolejne opóźnienie do BR. Dlatego musicie nam teraz wybaczyć i uzbroić się jeszcze w trochę cierpliwości. 99% sił rzuconych jest teraz w development BR. Dlatego mniej nas widać na forum, mniej jest zmian w 2d, nie ma komu naprawić wiki / forum. Ale to nie jest kwestia tego, że się opieprzamy czy olewamy tylko postawionych sobie priorytetów.

Główny Cel: Skończyć jak najszybciej BR i zrobić to zajebiście ;)


23 Paź 2019, o 12:41
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lis 2016, o 08:55
Posty: 41
Miejscowość: Bełchatów
Podziękowano: 77 razy
Otrzymanych podziękowań: 37 razy
Nick w grze: PrimeCover
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Tylko, że my (jako gracze) ciągle słyszymy to samo - robicie 3D,wszystko inne macie gdzieś, upkow prócz tego dla "koksow" z nową insta nie było za wiele, a forum potraktowaliscie ze az szkoda gadać (w wywiadzie również zaznaczę) Az tak jest tu źle? Może jest to jakaś staroswiecka forma kontaktu między graczami i ekipa, ale to ile lat to forum istnieje i są wciąż tworzone nowe posty i tematy powinno Wam dać na myśli, że żaden Discord czy jakaś tan grupa na fejsie go nie zastąpi, na pewno nie w 100% ;)

_________________
PrimeCover Druid 112 lvl ~Tolnor
*I feel change in the air*


23 Paź 2019, o 12:56
Profil WWW
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 10 Mar 2015, o 00:26
Posty: 4
Podziękowano: 74 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Sajmon
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
@Drygu To tylko serio weźcie się za to normalnie żeby nie było żadnych bugów, testujcie wszystko co możliwe. Bo Sytuacja z Frutim była chora, gdzie chłopak zgłosił buga a został olany...Poczym dostał perma a nikt z ekipy za to nie poleciał...

_________________
''Istnieje tylko jeden zakątek wszechświata, który z pewnością możesz ulepszyć, a jesteś nim ty sam.''

W grze od 05-06-11
Najgorszy Łuk z s7 :)

Gildia: TylkoJakość
Paluch - Pudle
Siles ft. Paluch, OKI - Nie mów


23 Paź 2019, o 13:24
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Drygu - spoko macie cele, tylko odpowiedź mi na pytanie - Na jakiego cholernego zasranego grzyba dawać obietnice z rodu polityków, że coś zrobicie jak i tak nic się nie dzieje po czym jest cisza? Takich obietnic jest tyle, że jakby gracze robili z tego odcinki to by było więcej niż w modzie na sukces
.. A potem się dziwicie, że Was tylko zwyzywaja. Masz ostatnia obietnice, że forum będzie nowe i fajne i co? I dupa...

Sorry Drygu ale gracze są już na granicy czystej nienawiści po tym wszystkim.. :/


23 Paź 2019, o 13:29

Podziękowali: 3 kolega112999 (23 Paź 2019, o 21:22), Sajmon (23 Paź 2019, o 13:30), Tchala (23 Paź 2019, o 14:28)
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Ostatnio mieliśmy serię niefortunnych zdarzeń (nie będę wchodził w szczegóły aby gromak mi ich nie wypominał potem przez kolejne 5 lat ;) ), które dodatkowo opóźniły nam wdrożenie kilku zaplanowanych i obiecanych rozwiązań. Staramy się zawsze dotrzymywać słowa. Niestety czasem tak bywa, że coś na co nie mamy wpływu pokrzyżuje nam szyki. W przypadku forum musieliśmy odłożyć je na boczny tor ze względu na zbliżające się PGA. Podjeliśmy decyzję, że ważniejsze jest dopracowanie wszystkiego na targi i zmontowanie trailera niż ogarnięcia forum.


23 Paź 2019, o 13:53
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
drygu napisał(a):
Ostatnio mieliśmy serię niefortunnych zdarzeń (nie będę wchodził w szczegóły aby gromak mi ich nie wypominał potem przez kolejne 5 lat ;) ), które dodatkowo opóźniły nam wdrożenie kilku zaplanowanych i obiecanych rozwiązań. Staramy się zawsze dotrzymywać słowa. Niestety czasem tak bywa, że coś na co nie mamy wpływu pokrzyżuje nam szyki. W przypadku forum musieliśmy odłożyć je na boczny tor ze względu na zbliżające się PGA. Podjeliśmy decyzję, że ważniejsze jest dopracowanie wszystkiego na targi i zmontowanie trailera niż ogarnięcia forum.



Tylko jednak trochę brakuję informacji w stylu "Jednak tego nie będzie,bo blablabla" i jest cisza - to też niestety rodzi problem i to już od lat. Gracze dostają obietnicę, która nie dość, że jest niespełniona, to trzeba dopraszać się o to, żeby dowiedzieć się "czemu?". :/


23 Paź 2019, o 14:01

Podziękowali: 2 Dantalion (23 Paź 2019, o 15:05), kolega112999 (23 Paź 2019, o 21:23)
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Tak jest, zgadzam się. I nad poprawą takiej komunikacji się teraz skupimy. Przez brak niektórych informacji pozostaje wrażenie, że coś olewamy / obijamy się / mało co robimy.

Z drugiej strony gdy podawaliśmy prawdziwe powody opóźnień / problemów to co poniektórzy zarzucali nam, że ściemniamy, wymyślamy itp. Dlatego też czasami woleliśmy już nic nie pisać. Z perfektywy czasu wydaje mi się jednak, że nie była to dobra strategia.


23 Paź 2019, o 14:10
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
drygu napisał(a):
Tak jest, zgadzam się. I nad poprawą takiej komunikacji się teraz skupimy. Przez brak niektórych informacji pozostaje wrażenie, że coś olewamy / obijamy się / mało co robimy.

Z drugiej strony gdy podawaliśmy prawdziwe powody opóźnień / problemów to co poniektórzy zarzucali nam, że ściemniamy, wymyślamy itp. Dlatego też czasami woleliśmy już nic nie pisać. Z perfektywy czasu wydaje mi się jedanl, że nie była to dobra strategia.



Zarzucenia zawsze będą - mimo napisania prawdy, gdyż opóźnienie jest bardzo częste z Waszej strony. Co innego gdyby chociaż raz na rok takie coś się zdarzało,a tak jest już z 99% zmian jakie mają tu w ogóle nastąpić.


23 Paź 2019, o 14:14
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Gru 2011, o 20:22
Posty: 27
Podziękowano: 59 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Gdybyś częściej na forum prowadził dialog z graczami tak jak w tej chwili nie byłoby Avadów i innych niewygodnych hejtów. (częściej to nawet raz na miesiąc, nie że od razu codziennie już :p) Dla nas każda prawda jest dobra, nawet trudna do zaakceptowania, a dziś jak zobaczyłam, że aż kilka razy zszedłeś z nieba i napisałeś po prostu COŚ to aż zaczęłam bardziej wierzyć w to wszystko co usłyszałam w wywiadzie. Praca pracą i napięte terminy, ale nie możesz zapominać, że tę grę robicie po coś, dla kogoś, że to nie ma być sztuka sama w sobie. "Ekipa" i jej odpowiedzialność za kontakty to puste słowa dla gracza, jeżeli nie idzie za tym konkretny nick i konkretne działanie.
Jeśli nie popsujesz tego upiornym milczeniem przez kolejne miesiące to myślę, że i pozytywna energia stąd wróci do Ciebie. Może to początek czegoś lepszego w kontaktach?

_________________
Na Taernie od 17.03.2011 Tylko S3 i Ostlor. Tak, nie dropnęłam epika,ale za to umiem drogo umierać jak mało kto :p


23 Paź 2019, o 14:24

Podziękowali: 9 Dantalion (23 Paź 2019, o 15:05), drygu (23 Paź 2019, o 14:40), Glasnix (23 Paź 2019, o 16:47), Hiraya (23 Paź 2019, o 16:35), kolega112999 (23 Paź 2019, o 21:25), Lester (26 Paź 2019, o 01:08), Treamer (23 Paź 2019, o 21:03), Uzix (24 Paź 2019, o 06:38), Wrzesień (23 Paź 2019, o 15:24)
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
drygu napisał(a):
Z 40 minutowego wywiadu oraz nowego trailera BrokenRanks na forum jest tylko i wyłącznie temat o tym jak uraziłem Avada


Wiesz, ja tam osobiście uważam, że słuchanie po raz kolejny informacji które wszyscy słyszymy już od dobrych 4 lat jest raczej nudne - ja ten wywiad oglądnąłem po powstaniu tego tematu, w (prawie) całości. Nie ma tam kompletnie nic, o czym nie wiedziałbym prędzej albo nie było dla mnie oczywiste, że w nowej odsłonie gry będzie.

Poza obrażeniem Avada.

Nie wiem jak Ty, ale ja nie jestem z rodzaju tych psycho fanów którzy na byle pierdnięcie swojej gwiazdy są wniebowzięci, 40 minut to kawał czasu ;) Gdybyś chociaż był piękną kobietą, to może bym obejrzał bez przewijania.

Liczysz zapewne, że poruszyłeś kilka tematów i ludzie rzucą się w wir dyskusji "co powiedział drygu i jak my to widzimy". Przypomnę, że takie (czasami bardzo dogłębne) dyskusje odbywały się tu cyklicznie przez ostatnich kilka lat, ale nikt z ekipy nawet nie zaznaczał tam swojej obecności. No a teraz już ich nie ma :)

Dla mnie jedna jaskółka wiosny nie czyni, jakoś nie bardzo wierzę w Twój nagły zapał, za długo już tu jestem.

drygu napisał(a):
jego zamiłowaniem jest również bardzo obszerne i wymyślne pojeżdżanie po nas (twórcach) i ekpie gry


Oh, dziękuję - wymyślnie po was jeżdżę :lol:
Pragnę przypomnieć, że bardzo często wychwalałem Was pod sam sufit, tego już wać pan nie pamięta? Ostatnio niestety nie ma Was za co chwalić, a moją skrajnie złą opinię o was wygenerowała owa "awaria" forum i to co z nim zrobiliście. Oczywiście, że będę szydził z tego, że z uśmiechem na facjacie w wywiadzie ogłaszasz, że forum "działa". No fajnie, serio! Działa :)

Nikt z Was przez ten prawie kwartał, gdzie forum było nieczynne i gdzie już wtedy musieliście wiedzieć, że posty są skasowane, nie wpadł na pomysł, żeby zapytać graczy w formie ankiety na forum czy chocby jabłek w grze czy z tego powodu chcą nowe forum które będzie puste, ale NOWE czy taki bajzel jaki jest teraz, gdzie nawet nie sprawdziliscie kolejności, opisów i ilości działów. No bo po co.

Takie fora stawiałem w technikum, to serio nie jest dużo roboty.



drygu napisał(a):
Oczekujecie od nas słusznie żebyśmy jak najszybciej zrobili BrokenRanks.


Czasami jakbyście na tydzień przekierowali chociaż połowę mocy przerobowej na sprawy bieżące, to serio nikt by nie zauważył, że BR ujrzy światło dzienne tydzień później. Co za różnica czy będziemy czekać 220 czy 221 tygodni. Żadna, ale przynajmniej te 221 tygodni upłynie w lepszym klimacie.

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


23 Paź 2019, o 19:35

Podziękowali: kolega112999 (23 Paź 2019, o 21:28)
Profil ICQ WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 95 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 38 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron