Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 Wataha 140 lvl 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2018, o 11:20
Posty: 52
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Nick w grze: Pawlinczi
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wataha 140 lvl
DepeChe napisał(a):
Wiesz Figod, ja moge tak powiedziec, majac juz watahe 140 lvl, ze np na loskach we 2 z rycem nie ma co odpalac petow, ze animacja, ale Ci co maja 120+ pety i nadal je expia juz niekoniecznie. W tej chwili mi wystarczy odpalic pety na samego bossa. Poza tym, blednie zalozyles, ze musi byc ryc z wyzszym lvlem. Gdy wlacze swoje 3 pety, dobrze zrobiony ryc 65 lvl w zupelnosci starczy:D.


Dobrze założyłem. Ryc 110 jest potrzebny do swobodnego poruszania się po jeziorze i beirn w celu dojścia do gorzały i tłuczenia czempów. Zaś jak odpalisz pety na samym bossie to nic Ci to nie da, drop i tak obniżony, więc lepiej rycek. Ogólnie lepiej rycek, z low rycem wyciśniesz max psycho expa, zaś z trzema 140+ petami, pewnie zamiast 110 dostajesz ok. 60

DepeChe napisał(a):
Nie wszystko bije z wataha, wiesz? :roll: Czasami motyl wystarczy na latwe bossy, jak modliszka, jaska np. Jaske od bardzo dawna robie solo + motyl, kiedys zajmowalo to 15 minut, teraz jest do 10 minut, zalezy czy z odpoczynkiem czy bez.


Postaram się bardziej sprostować to, dlaczego sądze, że wataha jest useless. Więc, nie ma żadnego bossa/czempa, które jesteś w stanie zsolować z tymi petami, a nie byłbyś w stanie ubić z rycem. A szansa na drop taka sama. Za wyjątkiem czempów. Ale patrząc na ich drop ratio, nie opłaca się nawet tego bić. Do tego mniejszy psycho exp. Ponadto w wielu przypadkach przedłużają walkę, zamiast przyśpieszać. Do tego dochodzą niektóre wady watahy, które wymieniłem wcześniej. Pewnie jakbym miał takie pety to bym je używał, ale że wyexpienie takich petów to kawał czasu, to wolę zawołać rycka i mieć ten sam wynik. Jedyny plus, że można odpalić takie pety na beirn bossach, co jest ciekawe, że są w stanie wytankować, ale na hc i tak nie przejdzie.

Ogólnie mówimy o wataszce. Jeden pet jest przydatny.

Mógłbym uznać watahę za przydatną, gdyby nie obniżała dropa. Raz widziałem materiał na yt, bodajże Shiida, który podliczał koszty potów jak i dodatkowego czasu wypotowania owych petów i ewentualnych zgonów podczas farmienia kilkuset modliszek i wyszło na to, że chłop jest na minus. Więc xd


6 Lis 2019, o 10:02
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Gru 2013, o 18:25
Posty: 20
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 36 razy
Nick w grze: DepeChe
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wataha 140 lvl
Figod napisał(a):
Postaram się bardziej sprostować to, dlaczego sądze, że wataha jest useless. Więc, nic ma żadnego bossa/czempa, które jesteś w stanie zsolować z tymi petami, a nie byłbyś w stanie zsolować z rycem


Nidhogg mi pierwszy przychodzi do glowy, z mamutem nie byloby latwo, aque duzo wataha ulatwia. Ale pewnie lepiej sie wszedzie meczyc niz na luzie wszystko ubijac, loski bic z prawie dowolnym rycem, nie musiec wolac nikogo na halma, olma. Lepiej dawac dropic czesci na selene randomowemu rycowi i kamienie na htage:D.

Lulajla napisał(a):
Co dają pety dla MO? Wolność po prostu :P


Jestem ciekaw, ile spadlo setow dla ryca gdy tak bil championy we 2 :lol:
Pety to przede wszystkim fajna zabawa i mozliwosc robienia wielu rzeczy samemu.

Wataha jest uzyteczna razem i z osobna, w zaleznosci od potrzeby jak juz wspominalem wczesniej. Tylko jednak nie kazdemu chce sie expic pety...

Latwiej krytykowac, zwlaszcza w temacie, ktory mial obejmowac przede wszystkim osiagniecia graczy w zakresie watahy a nie krytyke petow, ich sensu, ktorych sie po prostu nigdy nie mialo ;). Ale nie ma tego zlego, gracze dowiedzieli sie dzieki temu conieco odnosnie mozliwosci gracza z wataha na wysokim poziomie. Sami podejma wybor, czy chca miec taka watahe jak ja, czy jednak wolac wszedzie ryca albo druida/mo, jezeli jest rycem :) .

_________________
MO Asphyxia 140 lvl
SH DepeChe 140 lvl
Cinderella Aquaton 140 lvl
Techtah Aquaera 140 lvl
Justice Motyl 140 lvl


6 Lis 2019, o 10:42
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wataha 140 lvl
Dosyć ciekawe, że bardzo dużo osób patrzy na ryca, a nie spojrzy, że osoba z wataha woli dropnac tylko dla siebie niż ryzykować, że rycek ukradnie dropa :D


6 Lis 2019, o 11:50

Podziękowali: DepeChe (6 Lis 2019, o 11:52)
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2010, o 18:45
Posty: 332
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 358 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wataha 140 lvl
GZ :)

Ładna zabawka.

Ogólnie granie polega na marnowaniu czasu, ale można to robić pożytecznie i z przyjemnością, lub przedlubac w nosie na afk.
Sporo ludzi którzy kiedyś sie krzywili na co ci te pety, szkoda czasu, teraz tez biega ze zwierzakami i kradnie moje trole:)

Juz pomijając aspekt łapania jakiegokolwiek czempa mo, ustoisz przy dobrych wiatrach z 2/3 r, tego oczywiście nie dostrzeże żaden ryc wbijający sie na chama w każdego czempa, bo i tak ustoi tyle ze ktoś dojdzie, o ile nie ubije sam.

Plusów i minusów jest sporo, no ale wataha nie jest przymusowa, nie chcesz, nie masz, nie neguj.
A ten temat jest do gratulacji, tak ze jeszcze raz GZ :)

_________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.


6 Lis 2019, o 12:31
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 13 Lut 2018, o 02:39
Posty: 18
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 44 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wataha 140 lvl
Ja mam najambitniejsze pytanie, ile mają pż? :D


6 Lis 2019, o 15:40
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lip 2016, o 13:03
Posty: 136
Miejscowość: Khorinis
Podziękowano: 40 razy
Otrzymanych podziękowań: 45 razy
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wataha 140 lvl
Gratulacje kawał porządnego expienia i wytrwałości :D Aż miło popatrzeć na taką watahę.

Sam pogrywam z watahą gdy nie chce mi się szukać slota albo czekać na zbieranie drużyny, poza tym pety ułatwiają robienie zleceń,prochów czy farmienie czegokolwiek na zarobek.

Śmiem wątpić żeby gracze 120+ mieli problemy z dużym zużyciem potków na siebie i pety, gdyż zapewne mają ich kilka/kilkanaście tysięcy.

Ogółem nie mam się jeszcze czym pochwalić, gdyż moje pety jeszcze nie urosły ponad ''setkę'' więc to nadal słaba wataha ale nie poddaje się :D

_________________
P O Z D R A W I A M

All postacie - Off
Łucznik - On

W grze od 15.09.2012 r. Koniec przygody 24.10.2018 r.

Próba powrotu do pogrywania 27.06.2019 r.


6 Lis 2019, o 15:44
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 30 Cze 2018, o 21:15
Posty: 18
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: PunkBrb
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wataha 140 lvl
Witam,

Rozumiem Depeche, że chciałeś się pochwalić, że twoje pety mają 140 lvl więc " GRATULUJĘ"

_________________
Pozdrawiam


6 Lis 2019, o 17:35
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sty 2017, o 20:15
Posty: 10
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wataha 140 lvl
Nagrajcie jakieś filmiki jak te pety biją w walce, albo chociaż screena statów


6 Lis 2019, o 21:05
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron